Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Kinia 1985

Witam czy pracuje ktoś albo pracował na czekoladkach w Oss prosiłabym parę szczegułów na czym polega praca i jak wygląda zakwaterowanie,z góry dziękuję.

Wiola
@Kinia 1985

Praca ok ciężka brygadzistka pakujesz cukierki w różne pojemniki trzeba to robić szybko zakwaterowanie hotel niejest tak źle idzie się przyzwyczaić do pracy jeździsz rowerem

kriss342

Witam. Chciałbym wyjechać za granicę . Znalazłem ogłoszenie z tej firmy i zastanawiam się jak naprawdę jest z pracami organizowanymi przez tą firmę . Jak zarobki , jak z zakwaterowaniem ? Jestem z woj. Lubelskiego . Nikt z moich znajomych nie chce jechać na obecną chwilę . A tak samemu to nie bardzo bym chciał. Jeśli jest ktoś kto coś wie , a może też jest w takiej sytuacji jak i chciałby wyjechać do pracy za pośrednictwem tej firmy to proszę o kontakt na maila : kriss3423@o2.pl Pozdrawiam

Wiola

Witam jestem od czerwca w Holandii przez agencję Work Force jestem zadowolona z miejsca zamieszkania -hotel prace mam co tydz wypłata jest

Magda
@Wiola

Mogę sie z panią jakoś skontaktować ? Mam pare pytań

Richelieu69
@Wiola

Ja w agencji pracuje od15 sierpnia,fajna praca , wyplata co tydzień

Gosiek11

...albo cchętnie bym sie do kogoś doczepiła :)

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Gosiek11

hej! ktos chętny na wspólny wyjazd za pośrednictwem tej agencji lub innej? Byłam już za granica. Lat 26 gosiek11@interia.eu

N22

Wybiera się ktoś lub czy ktoś jest na produkcji szkieł do okularów? Montaż itd. Bardzo proszę o informację.

Jaa
@N22

Ja się wybieram, pojechałeś byłeś tam coś więcej opowiesz?

Paula
@N22

Witam, Właśnie dostałam ofertę pracy przy produkcji szkieł z work force w Amsterdamie. Muszę im dać szybciutko odpowiedź czy przyjmuje pracę, a ja po lekturach różnych for dyskusyjnych troszkę się boję. Bardzo proszę napisać coś więcej o pracy i zakwaterowaniu. Czy warto jechać? Pozdrawiam!

ANGIE

Hej, postanowiłam z narzeczonym wyjechać, dajemy siebie czas do kwietnia na załatwienie bieżących spraw i frrruuu :) Zostawiam tu swojego @ - nqx@wp.pl, jeśli są chętni którzy tak jak my chcą zmienić swoje życie zapraszam do kontaktu. Razem zawsze raźniej. Jesteśmy z OPOLA!

Anonimowa95

Nie polecam agencji Work Force inaczej flexspecialist może i zakwaterowanie fajne ale co do do dogadania się w Polsce z rekrutatka masakra ... Obiecali nam pokoj dwuosobowy po czym jak przyjechaliśmy z mezem i jeszcze jedna para ze pokoje są 3 osobowe nie wyobrażam sobie mieszkać z mężem i jaka inna obca osoba w pokoju totalny bark organizacji.. Nie polecam uważajcie na ta agencje ...

Szymon

uwaga na złodzieja Patryka Gawełczyka. Jeździ do Holandii żeby krasc

skorpion

D o postu wiola fajnie że napisałaś coś o pracy i warunkach napisz proszę przy czym pracujesz i gdzie mieszkasz jakie przelewy na czysto pozdrawiam miłego weekendu

Casi89

Dobra, kto już jest w Holandii przez tą firmę?! I trochę opowie na ten temat? Bo to że każdy jedzie lub ma zamiar wyjechać to już wiemy.. Lecz jednak interesuje mnie, kto już tam jest - jakie są warunki i oczywiście czy Warto?!

@Casi89

Kto jest w prAcy , zakwaterowaniu z tego biura i może się podzielić rzetelna opinia??

@Casi89

popieram kto jest odważny i napiszę jak jest na miejscu w Holandii w pracy przez workforce czy są godziny warunki na domku i przede wszystkim czy jest cały czas praca pozdrawiam

bauerek
@Casi89

Przecież żaden z pracowników nie wie gdzie trafisz i w jakich warunkach będziesz mieszkać. Jak przyjechałem mieszkałem w fajnym mieszkaniu,super urządzone naprawdę a teraz mieszkam w pokoju metr na metr i jakoś żyję. Warunki nie są ważne,ważne jest to że nie ma pracy. Nie są w stanie zagwarantować godzin.

skorpion

Witam proszę o informacje na temat pracy przez firme Workforce czy warto jechać ,jak z godzinami i czy jest cały czas praca , warunki na domku wzamian podziele sie informacjami z Agencji w których Ja pracowałem [ Eena , Worktoday,Cowebo, Axidus, Hollandcontracting]Pozdrawiam.

Pazdzioch

Odradzam pracy przez work force - flexspecialisten. Zarobki słabe, non stop przeprowadzki ja miałem 3 w ciągu tygodnia, dodzwonić się do koordynatora to tak jak trafić szóstkę w Lotto. Szkoda czasu a przede wszystkim nerwów.

NIE POLECAM TEJ AGENCJI !!!!!!

Z jaka agencja w Holandii wspolpracuje Work Force ?

Xzy

Orientuje się ktoś ile można wyjść na wiekówce stawka do każdej pracy jest 8.50. I chciałabym się dowiedzieć czy w tej firmie ktoś pracuje na takiej stawce i ile wychodzi za nominalne 40 godzin? Bo boję się że wyjdę 150 czy 200 euro po odliczeniu wszystkiego. Bardzo chciałabym żeby ktoś udzielił mi jakieś informacji na ten temat.

Bunia

Witam, czy ktoś wybiera się na początku września do Amsterdamu na pakowanie ubrań?? Jadę sama... jak coś proszę o kontakt: alicjaurbanskapol@wp.pl

Tonks
@Bunia

Witam, ja właśnie złożyłam aplikację do tej pracy nie wiesz ile wynosi może stawka za godzinę?

@Tonks

10,46 brutto bez znajomości języka angielskiego, z więcej trochę :-)

@Bunia

Ja zaczynam jakoś teraz na dniach ,czekam na telefon . Jestem już N miejscu w hol

@anonymous

A gdzie dokładnie jesteś??

Michalidamian

Ja z kolegą jedziemy na pakowanie ubrań 8 wrzesnia

zybi27@wp.pl
@Michalidamian

Witam jedziecie do venloo

casi89
@Bunia

Ja również mam zamiar, ale waham się.. różne opinie są na temat akurat tej agencjii

Agga
@Bunia

I jak praca w Amsterdamie? :)

Lala
@Michalidamian

Witam Bardo prosze. Powiedziec cos o tej firmie

1997.:)

Możecie mi powiedzieć czy koniecznie trzeba jechać do jednego z ich oddziału? Nie da się podpisać tego przez internet jak w innych agencjach? Zależy mi a ode mnie jest najbliższa lokalizacja ponad 3 godziny w jedną stronę ????

@1997.:)

Nie trzeba, jest mozliwosc podpisania dokumentow droga on-line.

ona

Hej ! Wybiera się ktoś na pakowanie w najbliższym czasie ? jadę pierwszy raz

Booyak
@ona

Ja chyba się wybieram ????

@ona

Jade na pakowanie ze Ślaska 19.08, nie wiem gdzie, czekam na info.

Maciej
@anonymous

Hejka do pakowania czego się wybierasz

Karolcia
@anonymous

Ja rowniez jade ze slaska

Richelieu
@Karolcia

Jutro jade w okolice Ultrechtu

@Maciej

Jakaś 1 Prawdziwa,Rzetelna-opinia by się przydała , Jakie Warunki Zarobki i Zakwaterowanie z tego biura

slow motion

Zakwaterowanie w Uddel i praca w Jumbo. Może ktoś, coś, kiedyś, gdzieś. Proszę o opinie, podpowiedzi, porady. Z góry big thx.

@slow motion

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.