Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Sebastian Musiał Nowy wpis

Witam od wczoraj czekam na odpowiedź co mogę zrobić aby móc zalogować się i założyć to konto bankowe.Po skopiowaniu hasła tymczasowego z maila wyswietla się komunikat ze mam podać poprawne haslo .Na 10 miałem być u Państwa na podpisaniu umowy ale przez ten problem nie mam nr rachunku bankowego który powinien mieć w momencie gdy będę chciał podpisać umowę .Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji ?

Nowy wpis

@Sebastian Musiał

czemu nie skontaktowal sie Pan z prowadzacym rekruterem?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy firma Work Force Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie są warunki zatrudnienia w Work Force Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Też się chętnie dowiem, mam zamiar jutro wyjechać czy ktoś jeszcze się wybiera???

Witam dobrych ludzi! Mocno myślę o wyjedzie do Holandii Mam pytanie ile agencja tygodniowo pobiera opłaty za nocleg.I czy wymagane są jakieś testy, certyfikaty covid lub inne bzdury?

@Marcin

112 euro brutto na tydzien za zakwaterowanie, ponadto bzdury typu nieuszodzony paszport lub dowod osobisty :)

Pakowacz

Rekrutacja dokladna, wszystko zostalo nam omowione tak jak powinno byc. work Force jest dobra i solidna firma.

Grzegorz

Witam. Wybiera się ktoś przez tą firmę w lipcu? Razem raźniej. Proszę o kontakt

Sokzgumijagod
@Grzegorz

Hej, planuje się wybrać gdzie się wybierasz ?

Krzysztof
@Sokzgumijagod

A ty gdzie chcesz jechać?

im_JEFF
@Grzegorz

Siemka ja wsie wybieram. 17.07

Major

Witam. Wybiera się ktoś w najbliższym czasie przez tą agencję do pracy z Bydgoszczy bądź okolic?

Jarek

Agencja to profesjonalna firma, mająca bardzo szerokie kontakty za granicą, polecam

Nono
@Jarek

Możesz napisać coś więcej?

Witam czy może ktoś pracuje w tej firmie work force na sortowni warzyw i owoców w Venlo w tej firmie Pakstation.Bo się wybieram i chciała bym o opinie z góry bardzo dziękuję za komentarze

D98

Cześć, Czy ktoś się orientuje czy są obecnie w firmie przyjęcia? Jeśli jest jakiś wybór to na jakiej ofercie jest najwięcej godzin na chwile obecną? Drugie Pytanie: Czy ktoś ma zamiar w najbliższym czasie wyjeżdzać? Z góry dzięki za odpowiedzi

Gabriela
@D98

Cześć, nie dostałeś tu żadnej odpowiedzi a od Twojego wpisu minęło już parę dni. Czy dowiedziałeś się czegoś więcej np. bezpośrednio od firmy? Zastanawiam się czy warto aplikować i uzyskując odpowiedzi na pytania, które zadałeś na pewno by trochę rozjaśniły sytuację.

Ona

Cześć. Pracował ktoś, bądź wciąż pracuje na komisjonowaniu artykułów spożywczych w Jumbo - Raalte na chłodni, przy - 24 stopniach C?

@Ona

Tak ja prcuję.

Nikolaa
@Michał

I jak jest?

@Nikolaa

Przyzwoicie, dostajesz kompletny ubiór za który Ci potrącą 80 euro. Wejścia trwają od godziny do 1.30. Zimno zazwyczaj jest w ręce i stopy. Plus jest taki że nie musisz umieć tej roboty. Wszystkiego Cię nauczą polscy trenerzy którzy są w porządku. Masz zazwyczaj kilka tygodni na zrobienie normy.

Rafi

Ja też będę chyba się wybierał kolego.

Witam Może mi ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie a dokładnie na reachtruck?

@Gość

To zależy gdzie dostałeś ofertę, hala ciepła czy chłodnia?

@Michał

Na hali ciepłej

Juzek

Czy ktos pracuje albo pracowal na wozki widlowym przez te agencja prosze napisac jak tak sa traktowani ludzie I czy pieniadze sa na czas

Arek23

Właśnie przyjechałem i widzę jak wyraźnie ludzie narzekają wszyscy krytykują firmę i nie są zadowoleni, praca po kilka godzin i to nie każdego dnia odciagaja za jakieś karty, chipy i koszulki płacą niby (usunięte przez administratora)euro na godzinę, a i tak odciagaja za mieszkanie i inne pierdoly (usunięte przez administratora)

@Arek23

To że nie ma godzin to prawda, ale nie masz żadnego zapisu że muszą te godziny zapewnić. Co do odciągania to ja jeszcze w Polsce miałem informację ile będzie potrąceń i za co. Poza tym wszystko masz w papierach tylko trzeba to czytać.

Jakim pracodawcą jest Work Force Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Mikołaj

O co chodzi z karami? Odtrącają coś od wynagrodzenia? Za jakie przewinienia?

A jak wygląda sprawa płac?

Niki

Normalna firma, spokojnie można wszystko załatwić. Jeśli nawet coś się wydarzy to przecież nawet najlepszym się zdarzy.

Agata

@Prawda, jeśli jesteś pracownikiem Work Force to może mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie? @Pedro, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź. W tym momencie nie zdradza zbyt wielu informacji o pracy w Work Force.

Pedro

Szkoda, że nikt nie wspomni o tym jak zachowują się osoby na wyjeździe. Firma nie ma możliwości wszystkiego dopilnować!!

Igor

Może to przysłowiowy "wypadek przy pracy"?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.