Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

RB Nowy wpis

Hej, opowiedzcie mi o tym zakładzie gdzie pakuje się owoce w Helenaveen. Mam już doświadczenie z jednego i ciekawa jestem jak maja z warunkami i zakwaterowaniem tutaj. Jak sterylny maja tam zakład? są jakieś owady i tym podobne? chce koleżankę zabrać bo to opcja dla par a tak to bałaby się pracować

Maks Maksymalny

Witam. Mam zamiar jechać przez ta agencje do pracy do Holandii. Wyjazd planuje na polowe stycznia. Byłem już w Holandii na szklarniach i wiadomo ze robota jak robota, bardziej chodzi mi o zakwaterowania, jadę na dłużej i nie mam zamiaru męczyć się z patolnią a ze mam krótki zapalnik to konflikty murowane, wiec stad moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby nie trafić na hotele pełne idiotów tylko prosić w biurze o domki/ mieszkania w mniejszej liczbie ludzi niż to co sie dzieje na hotelach?

IZ

Ile tutaj trwa proces rekrutacji? mnie może się tak nie spieszy jak poprzednikowi ale dodali wczoraj te ofertę na pakowanie zabawek i myślę o niej właśnie. był ktoś tam w na miejscu i by ocenił warunki? raczej spokojna praca czy jednak cisną z normami?

@IZ

W tej chwili proces jest wydluzony, obecnie otrzymujemy kilkaset zgloszen dziennie, staramy sie kontaktowac po kolei z kazdym kandydatem.

Tola
@Work Force Sp. z o.o.

Kilkaset dziennie? To ile średnio osoba rekrutująca osób przyjmuje na dobę? I czy to oznacza, że nie każdy będzie mógł się dostać? liczba miejsc jest ograniczona?

@Tola

Oczywiscie, ze nie jestesmy w stanie zatrudnic kazdej osoby :) Tak jak w kazdej innej firmie, prowadzimy procesy rekrutacyjne i finalnie zatrudniamy osobe/ osoby na dane miejsce/miejsca zgodnie z zapotrzebowaniem. Pozdrawiamy.

UG
@Work Force Sp. z o.o.

Witam jak to może wyglądać przy wariancie gdy ktoś nie zostanie mimo wszystko wybrany? Dostanie się feedback z opisaniem czego zabrakło i co ewentualnie można poprawić u siebie? i czy jest coś takiego jak lista rezerwowych, żeby nie trzeba było ponownie aplikować?

Nowy wpis

@UG

Nie jestesmy w stanie informowac kazdej osoby, iz nie zostala przyjeta do pracy. Nie jest to mozliwe ze wzgledu na zbyt duza liczbe aplikacji, jakie do nas wplywaja. tak, lista rezerwowa istnieje.

RK Nowy wpis
@Work Force Sp. z o.o.

Czy dobrze rozumiem, że jeśli się nie nadam do pracy to się o tym nie dowiem? A co z ta listą rezerwowych? Czy wtedy otrzymam zwrotkę? Ciekaw jestem ile bym czekał tak mniej więcej

Parulewicz

Trzymajcie się z daleka od tej agencji, takich jaj to jeszcze nie widziałem. Tydzień rozmów, wymian maili i wszystko przyklepane, papiery podpisane i przyjazd ustalony na niedzielę. Na miejscu, na podanej lokacji okazuje się, że nikogo tam nie ma, z podanych numerów telefonów tylko jeden był prawidłowy. Osoba pod tym numerem powiedziała, że zaraz wyśle namiary do kogoś kto wpuści do domu, ale po tym przestała odbierać telefon, a my czekaliśmy do 21 żeby ktokolwiek się odezwał. Po ponad 2 godzinach czekania byliśmy zmuszeni pojechać do hotelu i stracić kolejne pieniądze. Tak niepoważnego i żenującego podejścia do ludzi to jeszcze nie widziałem

@Parulewicz

Nie zgadzamy sie z Panstwa opinia. Conajmniej dwoch naszych pracownikow bylo zaangazowanych w Panstwa sytuacje w miniona niedziele, ponadto koordynator przeslal Panstwu numer telefonu do osoby kontaktowej na lokacji - wczoraj przeslalismy Panstwu screena z rozmowy miedzy Koordynatorem a Panstwem. Odpisal Panstwu bezposrednio na ten sam numer, z jakiego Panstwo do nas pisali.

@Parulewicz

Parulewicz a jak finalnie zakończyła się tą sprawą?

Nowy wpis

@Anonim

Panstwo zjechali do Polski, mimo iz z naszej strony byl kontakt oraz zostal podany numer kontaktowy do gospodarza domu. nie znamy powodu dla ktorego Ci Panstwo zrezygnowali.

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Janka

Uważajcie na ta firmę - każą zakładać konta, ja nie założyłam (dobrze że zawczasu zapaliła mi sie czerwona lampka że to (usunięte przez administratora) , a i tak wykorzystują dane z CV. Cały czas przychodzą mi z Autopay na maila informacje o poleceniach zapłaty!

Pracownik......
@Janka

Możesz coś więcej napisać na temat kont,które kazali Ci zakładać?

@Janka

Niestety w ostatnim czasie wydalismy oswiadczenie w sprawie nieuprawnionego wykorzystania nazwy naszej firmy i podszywania sie pod nasza firme. Wklejamy tresc oswiadczenia: Szanowni Panstwo, Z przykrością informujemy, że w ostatnim czasie pojawiły się fałszywe ogłoszenia na platformie Facebook, podające się za naszą agencję pod nazwą Work Force - Mirga Sebastian Stanisław. Chcielibyśmy jasno potwierdzić, że żadna osoba o imieniu Sebastian Stanisław Mirga nie jest powiązana z naszą firmą ani nie reprezentuje nas w żadnej formie. Zwracamy się do Państwa z prośbą o ostrożność i unikanie kontaktu z tą osobą oraz reagowanie na jakiekolwiek ogłoszenia pochodzące z tego źródła. Istnieje prawdopodobieństwo, że osoba ta działa nieuczciwie, próbując pozyskać dane osobowe lub wyłudzić środki finansowe pod pretekstem oferowania pracy w Holandii. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania zaufania do naszej firmy, prosimy o zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji lub prób kontaktu z osobą podszywającą się pod naszą nazwę. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i współpracę w rozwiązaniu tego nieprzyjemnego incydentu. Z poważaniem, Work Force Sp. z o.o.

@Pracownik......

Klaudia
@Work Force Sp. z o.o.

Ja akurat ubiegam się nie o pracę w Holandii a u nas w Polsce i też dostałam informację aby założyć konto przez podany link ... Na odpowiedź czy mogę zrobić w siedzibie banku cisza, tylko odpowiedź że informacje dostałam jak założyć w pierwszym mejlu i nic więcej....

BP

Zdradzi mi ktoś jak pracuje się jako koordynator? Wyświetliła mi się właśnie oferta, nie jest jednak zbyt szczegółowa, chociaż podkreśla się w niej ciekawa pracę. co przykładowego się zdarza, że bywa tak ciekawie? I ile za to płacą? Jedyne co widzę to wzmiankę o atrakcyjnym wynagrodzeniu

PK

Jak się pracuje z tymi kwiatami, które teraz niedawno wrzucili? piszą o pokojach 2 / 3 osobowych, jaką mogę mieć pewność ze dostaniemy z dziewczyna dwójkę? Czy można to przyklepać jeszcze przed wyjazdem żeby nie było zdziwienia?

Ok
@PK

Przyjechałam z moim chłopakiem i dostaliśmy pokój dwu osobowy :)

@Ok

cześč mogłabyś powiedzieć do jakiej pracy pojechaliście i w jakim miejscu mieszkacie oraz jak daleko macie oddalone mieszkanie od pracy ? Pozdrawiam

00000@
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Dobry dzień. Jakie aktualne oferty pracy są obecnie dostępne? Czekając na odpowiedź. Dziękuję

Michael

Zdecydowanie mogę polecić tą agencje. Koordynatorzy zawsze pomocni i wszystko można załatwić telefonicznie oraz przez e-mail

Sandra

Zainteresowała mnie oferta pracy w Panningen na ciasteczkach, natomiast nie mogę się dodzwonić na żaden z podanych na stronie numerów - oddział Opole, Lublin czy Bydgoszcz. Szkoda.

Praca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Macie aktualne oferty pracy w na już??

Witam Czy pracował ktoś przy pakowaniu mięsa W firmie Hutten Beef ?

Laura

Hejkaa wyjeżdża ktoś może do Holandii w listopadzie ? Jadę pierwszy raz i lepiej razem raźniej wyjechać ????Bydgoszcz

Żaklina
@Laura

Pytanko tylko gdzie się wybierasz i dlaczego? ja jak na razie oglądałam te ofertę dla pakowacza zabawek. :D generalnie to czemu wybór padł na tę agencję? Ktoś z osób które znasz polecał? Ja dopiero forum przeglądam za dużo jeszcze nie wiem. Piszą, że pokoje są dwuosobowe i niby blisko pracy. Ile km?

@456

Hej mozesz się odezwac

dobrywafel
@Laura

a na jaką ofertę pracy wyjeżdżasz :)

Laura
@Żaklina

Chcesz pisz na email laura.laura4434@wp.pl pozdrawiam:_

Katcix

Ja wyjeżdżam za tydzień

EK
@Katcix

Dasz znać gdzie pojechalas? Na te czekoladki może? zastanawiam się jakie warunki tam maja na miejscu, także jak poprzedniczka jeszcze nie byłam, a widzę ze mam szanse jeszcze aplikować, bo oferta przez tydzień będzie dostępna. Myślicie ze dają tam jakieś benefity na próbę? :D

md
@Katcix

hej mogę prosić o kontakt do Ciebie. Zastanawiam się nad wyjazdem i mam kilka pytań

WL

Jest tu ktoś kto pakował zabawki w Amsterdamie lub tez ubrania w Utrechcie? zastanawiam się właśnie na która ofertę jeśli już lepiej byłoby się zdecydować i w sumie jeszcze za bardzo nie wiem. Może tu by się pojawiła przy tym jakaś porada? Tu i tu jest opcja dla par, kasa z tego co czytam chyba ta sama? A co z atmosferą? Oraz z zakwaterowaniem?

md
@WL

podpinam się pod pytaniem

Czy w Work Force Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

@ Pracodawca

Napewno tak są zatrudniani obcokrajowcy

@@ Pracodawca

Tak, ale z krajow nalezacych do UE

xkowalska

Jestem zainteresowana pakowaniem ciasteczek, chce wyjechać z partnerem. Stąd moje pytanie jak wygląda wyjazd? Jak zakwaterowanie (darmowe?), dojazd do pracy, i czy wypłacają na czas.

My jako agencja organizujemy rowniez transport do Holandii takze zapraszamy :)

Praca
@xkowalska

Hej wybieram się na pakowanie ciasteczek czy jestes tam może? Mogłabyś powiedzieć jak z godzinami?

Mariusz
@Work Force Sp. z o.o.

Witam. Aplikowałem 2 oferty i cisza. Próbuje się do was dodzwonić na 3 nr tel podane na waszej stronie nikt nie odbiera. Jak się z wami skontaktować telefonicznie?

@Mariusz

http://www.workforce.pl/kontakt/ Tu mamy namiary do kazdego oddzialu, zapraszamy

Ola

Witam.Czy ktoś pracował w Holandii przy pakowaniu ciastek w miejscowości Panningen .Jak tam praca wygląda,ile godzin się pracuje,jak z dojazdem do pracy czy gwarantują i ile trzeba płacić,ile tygodniowo moża zarobić.Chce wyjechać właśnie tam i chciałabym wiedzieć jak to wygląda .

Mariusz
@Ola

Hej. Widziałem tą ofertę aplikowałem i cisza. Próbuje się do nich dodzwonić pod 3 nr tel ale nikt nie odbiera. Masz jakiś konkretny kontakt do nich?

YD
@Mariusz

Cześć, ale dziś dzwoniłeś czy kiedy? Czy możliwe, że występuje jakiś okres świąteczny i to może być powód? Ciekaw jestem czy jutro oddzwonią, ja jeszcze nie łapałem kontaktu, może po nowym roku będę próbował. Dasz znać jak w tym czasie idzie szybko się ugadać na wyjazd jak już się skontaktujesz?

OH

Za 4 dni kończy się rekrutacja na stanowisko Koordynatora, a ja nadal waham się, czy zaaplikować :) Niby nic mnie to nie kosztuje, ale warto byłoby najpierw poznać wasze zdanie co do pracy i warunków w firmie. Co kryje się pod "atrakcyjnym wynagrodzeniem"? Kiedy ostatnio były jakieś podwyżki? Czy jest możliwość zdobycia premii? Nie napisali w ofercie jakiego doświadczenia wymagają, czy dwa lata będą ok? Macie jakieś rady, jeśli do rozmowy kwalifikacyjnej dojdzie? Po jakim czasie od wysłania cv tak w ogóle się z wami skontaktowali?

widac ze nigdy firmy nie prowd
@OH

widac ze nigdy firmy nie prowdziles. Podwyzki zalezy od tego jak : 1) jaki ma wynik finansowy 2) ile ma nowych zlecen na szukanie pracownikow do Holandii 3) zdolnosci do negocjacji dobrych stawek z Holendrami

@widac ze nigdy firmy nie prowd

To co Pan napisal absolutnie ma sie nijak do tego czym zajmuje w naszej agencji osoba na stanowisku Koordynatora. Koordynator nie zajmuje sie kwestiami jakie Pan wymienil. Prosimy nie wprowadzac ludzi w błąd.

HG
@Work Force Sp. z o.o.

Czy można przy tym prosić o ewentualne naprostowanie jeśli to co zostało napisane wyżej nie jest zgodne z prawda? Czym zatem taki koordynator w Agencji się zajmuje? Jaki jest zakres zadań?

@HG

Zapraszamy na prive - chetnie udzielimy informacji : info@workforce.pl

CO
@Work Force Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy mogłabyś prosić o przedstawienie wymagań co do stanowiska i jego obowiązków tutaj? :) Czy w ogóle obecnie szukają państwo koordynatora, lub pracownika działu rekrutacyjnego?

@CO

Na tę chwilę poszukujemy koordynatora - tzw asystenta account managera. Osoby pracujące na tym stanowisku będą odpowiedzialne za reprezentowanie naszej Agencji Pracy wobec firm, z którymi współpracujemy na terenie Holandii, współpraca z tymi firmami, jak również współpraca z pracownikami naszej firmy na ścieżce – pracownik – Asystent Account Manger – administracja biurowa. Do obowiązków koordynatora należy również opieka nad pracownikami z Polski wykonującymi rożne prace w zakładach produkcyjnych, jak również koordynowanie ich dojazdów do pracy oraz zakwaterowania. http://www.workforce.pl/bez-kategorii/koordynator/

@pracownik

Nie polecam tej agencji !! Po jakimś czasie wyrzucają z domków bez dowodu i zostaje się bezdomnym , trafiasz do schroniska !! Nie wyjeżdżaj tam

@@pracownik

Nic sie nie dzieje bez powodu - widocznie ktos tu zlamal regulamin :)

NR
@Work Force Sp. z o.o.

Te zasady na domkach są tak bardzo restrykcyjne czy o co chodzi? zastanawiam się także czy w „chwilach słabości” występuje szansa na jakieś ostrzeżenie czy raczej od razu ktoś zostanie oddelegowany? Ja raczej nie planuje takich rzeczy ale ciekawi mnie jak to wychodzi z tym, żeby pójść jednak komuś na rękę

@NR

Wszystko zalezy od danej sytuacji. Wszelkie libacje, rozboje w domkach, czy narkotyki skutkuja ntychmiastowym zwolenieniem i usunieciem. Niemniej jednak wszystko dosc dobrze jest opisane w regulaminie wenwetrznym, z ktorym kazda osoba moze zapoznac sie juz przed wyjazdem. Jesli sa jakies mniejsze przewinienia - oczywiscie sa ostrzezenia czy uwagi itp.

Paweł Kulik

Jak zwykle niewygodne dla pracodawców opinie, są usuwane. Rzecz jasna nawet te merytoryczne bez wulgaryzmów. Tymczasem ten portal wydawać by się mogło jest po to, by ludzie wiedzieli od innych czego się spodziewać. Do rzeczy: Chciałem wyjechać do pracy z Work Force. Dzień przed wyjazdem dowiedziałem się, że będę miał lokację na terenie Niemiec mimo pracy w Holandii oddaloną o 41 km od miejsca pracy. Czytałem opinie, że oni tak lokują ludzi, ale uznałem to za ponury żart, który jednak okazał się prawdą. Następnym razem lepiej niech informują ludzi wcześniej na temat tak znacznej odległości między lokacją a miejscem pracy. Zaoszczędzą swój czas i czyjś. Gdybym od razu wiedział, że planują bym mieszkał tak daleko od miejsca pracy, w dodatku w innym kraju zrezygnowałbym na wstępie. Skoro już na etapie rekrutacji mają takie "tajemnice" i nie są szczerzy, to kto wie co będą ukrywać dalej jak się podejmie pracę za ich pośrednictwem. Gdy usuniecie mój komentarz proszę poinformować mnie co w nim takiego nie merytorycznego i wulgarnego. Mój mail: pawkul4@wp.pl, bo aktualnie wygląda mi to na cenzurę na wniosek pracodawcy.

@Paweł Kulik

Panie Pawle opcja zakwaterowania w NIemczech to zadna tajemnica. Od poczatku informujemy kazda osobe, z jaka chcemy zawiazac wspolprace. Dodatkowo kazdy kandydat otrzymuje droga mailowa opis pracy tzw factsheet w ktorym rowniez widnieje adnotacja, iz istnieje mozliwosc zakwaterowania po stronie niemieckiej. To dosc powszechna praktyka stosowana wsrod agencji pracy - mam na mysli lokacje po stronie niemieckiej.

@Paweł Kulik

Panie Pawle pokusilismy sie nawet o dokladniejsze zweryfikowanie Pana sytuacji. Dokladnie 26 pazdziernika otrzymal Pan od nas maila, gdzie w opisie firmy na ktora Pan sie finalnie zdecydowal, jest napisane wyraznie, ze jest mozliwe zakwaterowanie po stronie niemieckiej. Zatem skoro juz na etapie rekrutacji oszukal Pan nas i mimo, ze zaakceptowal warunki finalnie nas Pan wystawil .... kto wie co byloby dalej ;)

Paweł Kulik
@Work Force Sp. z o.o.

Tyle, że później dopytywałem rekruterkę nt. zakwaterowania i nie udzieliła mi odpowiedzi. Ubolewam nad tym, że na Gowork.pl nie można dodawać grafik, bo wtedy dodałbym screeny z wspomnianym przez Państwa e mailem, w którym nie ma mowy o tym co Państwo piszą, czyli o "możliwym zakwaterowaniu po stronie niemieckiej". Podkreślę raz jeszcze jakbym wiedział to bym nie decydował się na wyjazd.

@Paweł Kulik

Prosze dokladnie sprawdzic maile - przed chwila go rowniez i widzialam i czytalam, w opisie firmy do ktorej Pan sie zdecydowal wyjechac pisze o tym. Jest narysowany domek a obok wypisane mozliwe lokacje, miedzy innymi niemiecka.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.