Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Kora

Hej jedzie ktos moze z Lublina 29.07? Do NL? W srode bede wiedziala dokladnie gdzie.

Lilaa

Witam Jadę razem z chłopakiem do pracy przy metkowaniu pakowaniu ubrań. Czy ktoś z was może powiedzieć cos więcej na temat tej pracy ?

Lilaa

Monster

Niektórzy opisują takie mało ważne szczegóły i robią z tego wielki problem. Ja wiem, że jak ktoś chce zarobić i pracuje uczciwie to zawszę się dogada lub załatwi inną robotę. A agencja Work Force to fajna firma.

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Witam wszystkich Powiem tak warto pojechać, wystarczy chcieć robić. Jesteśmy z dziewczyną 4 tygodnie prawie i jest ok. Najpierw pracowaliśmy w fabryce plastiku ( robota ciężka, dużo bieganiny i gorąco na hali ), ale hajs był dobry. 320 euro tygodniowo na czysto już po odliczeniu kosztów stałych tj. niecałe 130 euro ( zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do i z pracy ). Mieszkaliśmy na domku, fajne warunki, ludzie, internet 2 euro miesięcznie oczywiście łączenie przez Wi-Fi. Tak było przez 2 tygodnie. Potem nagle ja miałem 2 dni wolne(okazało się, że wróciło kilku starych pracowników i niektórzy musieli polecieć). Moja pracowała cały czas w tej samej firmie( tak jest do teraz) , ale zadziałałem czyli telefon do koordynatora i w moim drugim dniu wolnego przeniósł Nas na hotel do Oss, a następnego dnia poszedłem do nowej pracy tj. Padifood fabryka chińskiego żarcia, ja akurat jestem na myjni i nie narzekam. Ogólnie warto pojechać( mimo nagłych 2 dni wolnych), mi wierzcie, jestem na miejscu i nie miałbym interesu komuś mydlić oczy, pozdrawiam forumowiczów

Grzegorz

Ogólnie nie polecam, zarobki bez szału a z pracą różnie. jak ktoś dobrze umie operować wózkiem widłowym lub zna angielski na bardzo dobrym poziomie no to jeszcze sobie poradzi.

Pawel

Grabka

Witam, czy mógłby ktoś się podzielić nową opinią o biurze, na mojego maila? grabka170@gmail.com ;)

Grabka

Witam, wybieram się z tego biura do pracy w Holandii 29.07. Po przeczytaniu tak wielu negatywnych komentarzy zaczęłam się jednak zastanawiać czy warto.. Pani z biura powiedziała że praca to prawdopodobnie metkowanie ubrań, lub słodycze, jednak szczegóły poznam jak przyjadę do Opola podpisać umowę (3 dni przed wyjazdem).. Czy mógłby ktoś się podzielić informacjami na mojego maila? (usunięte przez administratora)

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem!

Kasia2323

Danielek400 podaj swojego emaila bo nie moge do cb napisac na poczte- rybciahanii@onet pl

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem?

Włodzio

Uważam, że tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Może coś im nie wyszło lepiej wyjaśnić i załatwić problem.

Danielek
@Michał

Dlaczego tak uwazasz ?? Ja mam wyjazd w najblizsza sobote i mam sporo obaw po tym co piszecie na forum ???? Naprawde jest tak kiepsko z ta agencja

@Michał

Witam , dlaczego tak uwazasz ?? Czy naprawde jest tak zle z ta agencja ?? Mam wyjazd w najblizsza niedziele i zaczynam sie wahać.

Izaxx

Witam serdecznie, sama jeszce parę dni temu czytałam te komentarze i większości w nie wierzyłam. Lecz teraz piszę tutaj bo sytuacja w której teraz jestm nie jest ciekawa dla mnie. Zacznę od początku. Miałam wyjechać 15 lipca na pakowanie mięsa, oczywiście na początku wszytko pięknie, pan Łukasz dzwonił kilka raz pytał się czy na pewno jadę. Podpisalam umowę, powiedziała gdzie i kiedy będzie odjaz oraz że dzień przed napisze SMS o tym gdzie będę mieszkać i kto będzie moim koordynatorem. Sama jeszce dzien przed zadzwoniłam czy na pewno. Oczywiście Pan Łukasz zapewniał że dostanę SMS o 18. Niestety 18 minęła po tem 19 nic. Nie wiedziałam co mam robi on nie odbierał a biuro zamknięte. W dniu wyjazdu przyjechałam na ustalone miejsce, myślam że tam czegoś się dowiem. Niestety dowiedziałam się tyle że nie ma mnie na liście. A i jeszce Pan Łukasz mówił że to będzie autokar, ale on chyba autokaru nigdy nie widział, jak zobaczyłam tak mały bus który wyglądał jak dostawczak to byłam w szoku, mało miejsca na bagaż a jeszcze mniej w części dla ludzi. W poniedziałek idę do ich biura w Lublinie. Są to nie odpowiedzialni ludzi. Nie polecam tej firmy nikomu jest to tylko strata czasu oraz pieniędzy.

asdf
@Izaxx

Tutaj sa opinie o Work Force Opole to raz . Dwa kazdy wie ze z agnecji do Holandii sie jezdzi busaim. Ja jestem z tej agnecji i wszystko jest w porzadku.

Iza

Hej, jadę 15 lipca na pakowanie mięsa. Nie dostałam SMS w którym miały być podane dane mojego opiekuna w Holandii oraz gdzie będę mieszkać. Miała ktoś tak samo? POMOCY!!!

Andykusia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak z zarobkami, mieszkaniem i ogólnym wrażeniem w miejscach pracy, które oferuje ta agencja. Moja mama jedzie 15 lipca do firmy Dipac. Chciałabym uzyskać jakieś informacje. Będę wdzięczna.

roberttt

Ogólnie robota spoko, ale mogli by płacić więcej :D ODRADZAM! Bycia kierowcą, nic kompletnie za to nie ma, niby oferują niecałe 4€, którego nikt nigdy nie widział, mają cię za śmiecia. Każą czekać po kilka godzin aż inni ludzie wyjdą z roboty w dodatku zarobiłem dwie kary. Nie wiem jak jest teraz ale w tamtym roku tak bylo.

Chętny

Work Force ma sporo fajnych ofert, czy warto z nimi pracować?

Werka

Hej jedzie ktoś 16lipca?okolice Katowic

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.