Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Werka

Witam jedzie ktoś 9 lipca ?

Tomsp

Napisałam na email

Tomsp

Ja obecnie jestem

Młody

Znalazłem ciekawą dla mnie propozycję pracy na wakacje. Chodzi mianowicie o pracę przy pakowaniu książek. Czy ktoś ma jakieś informacje w tym temacie i mógłby podpowiedzieć? Ile da sie na tym zarobić? Czy obowiązkowy jest język i jaki? Jak z dojazdem?

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

aha

Jak pasuje sie ubrać na rozmowe kwalifikacyjna czy podpisanie umowy?

Patkap
@aha

Normalnie, schludnie. My byliśmy podpisać umowę wczoraj :)

aha

ej ludzie jak wy sie ubieracie na rozmowe kwalifikacyjną?

Mateusz

Kto jedzie na pakowanie mięsa do Beilen dnia 02.07? :) Email : szyma022@gmail.com

Aga
@Mateusz

Ja jadę 2 lipca na pakowanie . Skąd jedziesz ?

Bernard

Work Force ma pokaźną ofertę robót, przynajmniej jest z czego wybrać. Mam pytanie czy agencja organizuje kursy językowe i kto za nie płaci? Co z dowozem na miejsce?

R

Miałem jechać ...ale nie chcą powiedzieć dokąd . Natomiast zrobili mnie test językowy zdałem i jeszcze poprosili cv po angielsku lub niemiecku i doszedłem do wniosku że sa nie kompetentni . W każdej holenderskiej agencji sa Polacy . Podziekowałem i skorzystam z wyszukiwarki polskich agencji na............nl

Elokwencja

No jaki przesympatyczny kolega, to nie jest raczej dla ameb umysłowych jak ty i dla twojej wiadomości to też jadę w czerwcu. Sebixy i inne patusy nie są tam zbytnio ciepło przyjmowani ;)

aha

Czy wizyta osobista w jednym z biur przed wyjazdem jest konieczna?

aha

Czy każdy przed wyjazdem musi wstawić się osobiście do jednego z biur?

aha

Czy każdy przed wyjazdem musi wstawić się osobiście do jednego z biur?

Karolina i Paweł

Za tydzień wyjeżdżamy z dziewczyną przez Work Force do Holandii, chcielibyśmy spytać o szczere opinie ludzi, którzy tam byli lub są: Jak jest przede wszystkim z godzinami ? W końcu jedziemy zarabiać, a nie siedzieć na chacie ;) I jak wygląda sytuacja z kwaterunkiem ? Wiadomo, złotych gór, pięciu gwiazdek i luksusów nie będzie, ale cząstkowo prosimy o info tutaj lub na maila krz3tus@wp.pl Bardzo dziękuję i pozdrawiamy :)

Patryk

Cześć czy na prawdę opłaca się przez nich wyjechać do pracy do Holandii? Oczywiście mam zamiar jechać i pracować, mam 22 lata zastanawiam się czy mi by się opłacało wyjechać bo słyszałem że mają stawkę wiekowa tylko nie wiem ile :)

Kaml24071
@Patryk

Od lipca stawka wiekowa do 21 lat :)

Łukasz

Hej wybiera się ktoś 17 czerwca z Białegostoku do Oss?

Erwin
@Łukasz

Ja się wybieram z Białegostoku, na forum raczej nie zajrzę jeszcze raz więc zostawiam mail do siebie ;) krzy0018@gmail.com

Łukasz

Ktoś się wybiera do Oss 17 czerwca?

Ada i Patryk
@Łukasz

My się wybieramy :)

Pablooo

Witam, wybiera się ktoś na mieszanie przypraw, 18 czerwca na wyjazd do Holandii miejscowość "Deurne" z agencji WorkForce? Jeśli ktoś coś pisać :) traker15@interia.pl Pozdrawiam Paweł

Patrykos

Ja tak jak wyżej mam pytanie czy polecacie ta agencje, ile można zarobić na produkcji, ile wziąć ze sobą na jedzenie, jacy są ludzie tam? Bo także planuje wyjechać przez tą agencje a z tego co widzę to dużo pozytywów jest

Jestem

ktoś się wybiera w lipcu z pomorza zawsze razem to raźniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.