Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Sedzia75

Strzeżcie się. Chyba że ktoś potrzebuje na przetrwanie i złapanie oddechu. Zero perspektyw i planów na jutro. Standardowe hasło „mieli się”… zarządzanie na pieczarkę… trzymać w ciemnym i karmić gównem… polecam tylko dla mega zdesperowanych na przechowalnie. Jak sami mówią to nie firma tylko organizacja ????

Nowa
@Sedzia75

Pracuję w firmie od stycznia i według mnie jest OK ( codzienna praca, atmosfera, cyklówka ). Normalne podejście do pracownika, nie dziwi mnie tyle negatywnych opinii. Po kilku wizytach w aptekach, wiem kto je pisze - Ci co poobiecywali, nie porozliczali, co byli w aptece raz na 3 miesiące, lub nie byli w ogóle jeśli pytam o poprzednika / czke. Jak na razie mi się podoba i jestem zadowolona. Przyszłość pokaże co będzie dalej.

Lila

Cześć, czy możecie napisać ile firma proponuje na " dzień dobry" , ile wizyt, jakie auto i czy są GPS??? Będę bardzo wdzięczna.

Michal
@Lila

Pewnie że są..... W samochodzie, teflonie i .....

@Lila

Jedynie co to ludzie tutaj się żalą i narzekają, ale jak zadasz konkretne pytanie to odpowiadają tylko, że jest GPS. Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza.

Lidia
@Kandydat

Ale o co ci chodzi? Przecież normalnie odpisał :D

Ala

Komfort pracy równy zero. Co chwilę całkowita zmiana koncepcji pracy, chaos informacyjny, a z firmy słyszysz tylko jacy przedstawiciele są beznadziejni, całkowity brak pomocy od przełożonych i firmy. Połowa zespołu to vacaty lub L4. Ciągła kontrola i całkowity brak zaufania do pracownika oraz brak jakiegokolwiek dialogu. Wynik - opinia w środowisku beznadziejna i rotacja 3/4 ludzi z terenu co 3 miesiące. Uwaga firma co innego obiecuję na rozmowie co innego jest po zatrudnieniu. Przestrzegam!!!

Krzysztof XXL
@Ala

Dramat, nowa władza za wschodniej granicy wprowadza swoje standardy... Już nie wiem jak ich oczarować, aby kupić chociaż dodatkowy miesiąc. Exodus pracowników właśnie się rozpoczął, ciągła kontrola wszystkiego i każdego, oni chyba nawet już i mi nie ufają.... :(. Muszę i ja uważać - wyskok za krzaka to nowy standard pracy... a tak słodko mi tu się bujało.

Krzysztof 5XL
@Krzysztof XXL

Firma przyszła to rosnąć a niestety to się to nie udało, nie ma co się w końcu dziwić że ktoś chce kontrolować swój biznes. Dziś planowanie czasu pracy to także standard nawet w firmach niemieckich czy amerykańskich. Będzie wynik, nikt nie będzie się czepiał planu wizyt. Plusy. Brak hamulców w postaci procedur ograniczających biznes.

Łucja
@Ala

No niestety, teraz zmiana to jedyna stała, że tak powiem :D w takim świecie żyjemy i do tego trzeba się dostosować. Logiczne, że praca i jej forma będzie się zmieniać, żeby było coraz lepiej i wydajniej.

@Krzysztof XXL

O tej władzy to mnie zaintrygowało. Czy teraz plusem ze strony kandydata jest znajomość języka rosyjskiego? Ktoś coś wie?

Nieporozumienie

Dziwna firma. Zatrudnia przedstawicieli farmaceutycznych i po chwili zmiana ich na medycznych bez słowa wytłumaczenia tylko info,, zmiana strategii,, i odwrotnie, a po kilku dniach znowu zmiana :) Przełożeni każą informować lekarzy o refundacji na lek który się okazuje że nie jest refundowany - cyrk totalny, a firma nie widzą w tym żadnego problemu.

Ula
@Nieporozumienie

Każda zmiana strategii firmy jest czymś podyktowana. Nowy management, weryfikacja założeń które nie do końca się sprawdziły, najważniejsze że wnioski są wyciągane i weryfikowane w taki sposób aby dały nam jak najwięcej korzyści w przyszłość. W biznesie warto być cierpliwym i wytrwałym a efekty ciężkiej i niekoniecznie łatwej pracy z pewnością przyjdą.

@Ula

Pod warunkiem, że masz pełne przeszkolenie dla przedstawiciela medycznego i farmaceutycznego i możesz elastycznie żonglować wiedzą, co tydzień zmieniając strategię Twego działania. Macie takie szkolenia? Jeśli tak, to się zgodzę z Tobą.

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Monia

Czy to prawda, że Pani Dyrektor została zwolniona?>

hmm

Pracuje w tej firmie ponad rok i jest ok. Podejście pracodawcy mogę określić jako uczciwe. Liczy się efekt pracy - dla mnie to normalne. Pensja zawsze na czas, moi przełożeni szanują ludzi.

@hmm

Ciekawe podejście, Firma terminowo i na czas wypłaca wynagrodzenia. W innych obszarach zarządzania pozostawia wiele do życzenia

hmm
@123

Są różne obszary zarządzania wiec najlepiej wypowiadać się za dział w którym się pracuje.

Magdalena
@hmm

Co to dokładnie znaczy, że liczy się efekt pracy? Trzeba wyrabiać jakieś określone normy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do ich osiągania i do efektywności pracownika? Jak to wygląda w Nord Farmie? Ile wynosi pensja?

Obserwator

Wszystko idzie w dobrym kierunku, potrzeba trochę czasu ale będzie Tylko lepiej.

Magdalena
@Obserwator

Czyli co idzie w dobrym kierunku w Nord Farmie? Chodzi Ci o jakieś zmiany? Jeśli tak to jakie i czego będą one dotyczyły, jakiego działu? Możesz rozwinąć temat i napisać coś więcej? Do czego się odnosisz?

PM

firma garażówka totalna , jakość preparatów mierna , sprzedaż bezpośrednio z firmy najczęściej , więc dodatkowy dostawca dla aptek , szybko kierują brak należności do windykacji ,nawet zanim minie termin płatności, czyli tym samym sprzedaże jednorazowe , potem apteki o firemce słyszeć nie chcą. Pensje- jak ten pracodawca i przełożeni - mizerne. Ci , co pracowali , szybko odchodzą , pomijając w cv te ,,doświadczenie" bo to kompromitacja. Wypracowany klient jest szybko odbierany , nadal rzeźbisz w detalu goniąc nierealne premie Nie polecam , a wręcz przestrzegam- chcesz sobie spaprać cv- idź do żwirowni Nord Farm . u mnie nastąpiło pominięcie kilku tygodni tej pomyłki w cv

Dorota P
@PM

Nie zgodzę się z twoją opinią, współpracuje z tą firmą ponad 6 lat, jeszcze jak mieli w swojej ofercie Omrona. Preparaty bardzo dobre, nie mają się czego wstydzić, krople probiotyczne jedne z lepszych na rynku przy rozsądnej cenie. Wprowadzają coraz więcej leków z wielu kategorii - Pikopil, Septogard... Nigdy nikt mnie nie podał do windykacji, nawet jeśli przeoczyłam płatność i zapłaciłam należność po kilku dniach. Mam stałego przedstawiciela od 5 lat i to jest ogromny plus, stałość warunków i dostęp do aktualnych promocji jaki i wsparcie merytoryczne dla mojego zespołu. Śmiało mogę polecić firmę do współpracy.

@PM

Rozumiem, że fakty są takie: jesteś słaby jak woda, nie umiesz sprzedawać inaczej niż najniższą ceną, dobrze sprzedałeś się na rozmowie kwalifikacyjnej a potem ktoś się na Tobie poznał i postanowiłeś pominąć ten fakt w CV żeby przyszły potencjalny frajer-pracodawca nie miał możliwości uzyskania opinii o tobie? I wszystko jasne. Nie znam firmy, kupuje ich leki zwłaszcza pikopil i septogard, jestem dyrektorem sprzedaży i takich jak ty widziałam już wielu. Firma dobrze zrobiła, że się z tobą rozstała skoro nie realizujesz planów. Szkoda, że zamiast wyciągnąć wnioski i wziąć się do roboty tracisz czas na plucie jadem i pisanie bzdur.

Pf
@Ewa

Serio.... Masz czas jako dyrektor pisać na go worku Pani A.

Mariusz

Czy adres firmy ostatnio się zmieniał?

Klaudia

Mówicie ze tam duża rotacja?

@Klaudia

Tak bardzo duża, szkoda sobie w papierach ślad po czymś takim zostawiać ???? zapytaj w aptekach o produkty.

@Marta

Nie zgodzę się z Twoją opinią. W firmie są ludzie co pracują 3,4, 5 lat i więcej. Jeśli sumiennie wykonujesz swoje obowiązki, realizujesz zakładane cele ilościowe i jakościowe, to możesz być spokojny i zadowolony ze pracy i "kasy".. To nie Aflo czy Glaxo, tutaj trzeba codzienną ciężka praca zapracować sobie na wyniki, nikt sam do Ciebie nie zadzwoni.. Nie jest łatwo, ale jeśli jesteś w miarę ogarnięta i CHCE Ci się to dasz radę. Determinacja i pozytywne nastawienie to 70% sukcesu....

Czuczu

Firma była super, teraz to totalne (usunięte przez administratora) Wszyscy najlepsi pracownicy juz odeszli albo zaraz odejdą, inni zostali zwolnieni lub znikneli nagle po cichu, (usunięte przez administratora) Plany kosmiczne, w czasie korony 100% wyzsze niż rok temu. (usunięte przez administratora). Brak konsekwencji w działaniu do aptek, brak planu choćby na kilka miesięcy. (usunięte przez administratora). Kilka osób z sandoza i mylana rozwaliło coś, co tworzone było latami. Pocieszajace jest tylko to, ze oni tez nie będą tu długo. Farmak jest bezwzględny:)

Obserwator
@Czuczu

W czwartek spotkałem Przedstawiciela firmy Nordfarm w terenie , miał koleżka podwójne.... Współczuję mu szefowej - babka widać już doświadczona, ale jak argumenty merytoryczne i biznesowe przedstawia się w sposób dziecinny i kuriozalny.... dramat, próba sprzedaży przez wzbudzenie litości farmaceuty.... Może chociaż 2 sztuki, musimy... Pani Mgr. Proszę.... Szacunek dla kolegi po fachu.... Kamienna twarz a w oczach " co ja tutaj robię "....

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w NORD FARM Sp. z o.o.?

Sasza

Pewnie że tak jest. Dlatego 3/4 działu sprzedaży już na L4.

Czy często w firmie NORD FARM Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ciężko powiedzieć czy często. Jeśli pojawia się potrzeba i utworzone jest nowe stanowisko, a pracująca w firmie osoba ma odpowiednie kwalifikacje to jest możliwa zmiana stanowiska. Zwłaszcza jeśli umożliwi to rozwój pracownika.

Michal

Śmiechu warte ;)

Janek

Tak z Sandoza lub Mylana po znajomości....

Jaki dress code obowiązuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Radek

Żaden

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w NORD FARM Sp. z o.o.?

Pewnie wszystko zależy od stanowiska. Ja mam całościową, jednorazową wypłatę, a pracuję w biurze. No i wszystko w terminie :)

Zuzanna

A czy dodatkowo można liczyć na jakieś premie, dodatki? W niektórych firmach pracownicy otrzymują na przykład bilety do kina czy dofinansowania kursów językowych. Wcześniej pojawiały się tu wpisy o bankructwie firmy, zdradź proszę, jak wygląda aktualna sytuacja.

@Zuzanna

Premie, to w zależności od stanowiska. W firmie jest zapewniona opieka medyczna, ubezpieczenie, bony na święta itd. Jeśli znajdziesz szkolenie odpowiednie do stanowiska to nie ma problemu z tym żeby się wybrać. Chyba nawet dofinansowują kursy/studia podyplomowe. I nie ma żadnych przesłanek do tego, że firma bankrutuje.

T

Dostałem od tej firmy fakturę za towar który nigdy nie brałem. Całkowicie inna branża. A o istnieniu tej firmy do momentu przesłania faktury wogóle nie wiedziałem. Sprawę zgłaszam na policję.

Sebastian
@T

Kontaktowałeś się z firmą w sprawie wyjaśnienia nieprawdziwej faktury? Może to jakaś pomyłka. Udało Ci się coś dowiedzieć?

Ccc
@T

Proponuje skontaktować się z firma w celu wyjaśnienia sytuacji. Zdarzają się i takie pomyłki

ole

ta firma to bankrut, przestrzegam

@ole

Skąd masz tak niepokojące informacje? Masz jakieś potwierdzenie tego, że firma NORD FARM rzeczywiście jest bankrutem? To bardzo ważna informacja, więc mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis.

@ole

potwierdzam nic z tego nie będzie do końca roku

@edek

Czyli jak według Ciebie to wygląda? Są kłopoty z wypłatą wynagrodzenia lub zwalnianie pracowników? Nie napisałeś żadnych szczegółów, a warto byłoby przytoczyć jakieś argumenty na poparcie swoich słów. Z tego co udało mi się dowiedzieć firma nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać jaka jest obecna kondycja firmy i czy macie podobne zdanie do edka? Chciałbym się tego dowiedzieć.

Karol
@Piotr

Co za głupoty piszecie wszystko jest ok Zwykle głupie pomówienia BEZNADZIEJA po co takie straszenia a ludzie się już boją

@Karol

jasne .... najpierw prezes ze swoim kolegą rozwalili firmę, a teraz kolega jako nowy prezes dokończy dzieła, bo tylko tyle umie-przeprowadzać redukcje i w odpowiednim momencie uciec na zwolnienie....

Tomas
@edek

Oj widać kogoś mocno boli że mu firma podziękował, widocznie byłaś/ eś słaba.... Psy szczekają karawana idzie dalej. Mi tam się dobrze pracuje, jak dobrze robisz swoje to jest to też docenione....

@Tomas

karawana idzie dalej .... tylko pytanie dokąd ? kiedy kolego się dowiemy ? masz już jakiś pomysł ? bo na razie go nie widać

@edek

Piszecie w sposób bardzo tajemniczy, a użytkownik GoWork.pl, który zastanawia się, czy starać się o pracę w spółce Nord Farm, może nadal nie wiedzieć, czy warto to zrobić. @Tomas @edek czy mogę poprosić Was o informację - czy firma istnieje, jakie są pensje, czy są jakieś benefity itp.?

Zenek

Jaki jest powód, że zupełnie nie korzystacie z tego forum dla pracowników?

Tomas
@Zenek

Pracujemy - robimy swoje - bierzemy premie raz większe raz mniejsze ale zawsze do przodu. Da się żyć ;) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

Maja
@Tomas

Skoro wspominasz o premiach, to może pociągnijmy nieco dalej ten temat. Czy mógłbyś dopisać, w jaki sposób są wyliczane, co jaki czas są wypłacane i czy należą się każdemu pracującemu w NORD FARM? To na pewno ciekawe informacje i chętnie zasięgną ich osoby szukające pracy.

ooo
@Zenek

(usunięte przez administratora) faktury nie popłacone-wstyd przed klientami, produkty o jakości takiej że wstyd to sprzedawać

@ooo

Bankrut? Masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat? W internecie niestety nie ma informacji na ten temat, więc ciekawi mnie, skąd masz podane informacje. Są one na tyle niepokojące, że mam nadzieję uzyskać od Ciebie stosowne uzasadnienie.

Zainteresowany1

Witam serdecznie, czy może ktoś napisać jak w tej chwili pracuje się w Nordfarm, czy są realizowane plany, jaka flota, czy jes GPS i ogólnie jaka jest atmosfera czy na tyle ok. Aby się normalnie pracowało. Pozdrawiam

Patrycja

@Pan, rozumiem, że niedawno miałeś styczność z przedstawicielami handlowymi NORD FARM i widać, że nie jesteś z tej współpracy zadowolony. Chcę Ci jednak przypomnieć, że to forum poświęcone jest wyłącznie merytorycznym opiniom o tej firmie, ale jako pracodawcy. Wszystkie uwagi od osób zatrudnionych w niej będą ważne z perspektywy przeznaczenia tego forum.

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź