Opinie o Telewizja WTK w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Telewizja WTK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telewizja WTK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja WTK w Poznań

Tomasz

Czy jest tak dobrze, że nikt nie pisze?

Eryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Lewandowski

Super program . Nielejemy wody. Nie widziałem całości ale był to odcinek poświęcony tematowi konopi z udziałem jakiegoś profesora. Fajny pomysł z wykorzystaniem naszego jeziora czyli Malty na lekkiej motorówce. Formuła programu skazana na sukces ale co z zimą?

Ulka

Jaka jest atmosfera w pracy? Warto aplikować?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Telewizja WTK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Martyna

Może ktoś podpowie mi czy firma rekrutuje aktualnie? Coś więcej się dowiem?

mumin
@Martyna

Rekrutują zawsze :) i biorą każdego tylko jedno ale, aktualnie nawet portier potrafi mieć umowę o prace a w tej firmie tylko dzieło bez zus tak samo na h cieć więcej zarobi jak pracownik ups współpracownik na dzieło w tym czymś co niby jest tv ;)

Elżbieta

Fatalny konferansjer relacjonujący bieg Pko maraton z trasy . Nie można się skupić na tym co mówi - tylko buczy eeeeeeeeeeeeeeeee .! Nie potrafi powiedzieć JEDNEGO zdania bez stękania !

MARCIN

po prostu złodzieje zapłaciłem za mecz Lecha przysłali kod po meczu interweniowałem w tej sprawie i złożyłem reklamacje bez żadnej odpowiedzi tak się zachowuje kto NIECH SAMI ZADADZĄ SOBIE TE PYTANIE

Ela

Jest ok ale nie podobaja mi się napisy, które od niedawna idą na czarnym pasku.sa nieczytelne

pokl

bewe, szkolenia to nie wszystko. Uwierz mi, że głównym problemem jest to aby ludzi na dłużej zatrzymać w firmie.

Mrr
@pokl

Kiedy tymi szydlo (usunięte przez administratora)zajmie się prokuratura?

ge

Bardzo dobra firma na start kariery- przynajmniej tak bylo kilka lat temu. Prezes otwarty na pomysly pracodawcow. Niestety male zarobki w porownaniu do czasu pracy (czesto niernomowanego np. przy realizacji programow). Polecam mlodym!

OSTJ

Odnoszę wrażenie, że Telewizja WTK nie będzie w stanie wyjść nigdzie dalej niż lokalny światek. Chyba, że taki jest ich pierwszy i główny cel. Poza tym wydaje mi się, że nie będzie możliwości utrzymać na stałe wszystkich pracowników właśnie przez to, że nie ma zbyt dużych szans rozwoju u nich , nie sądzicie?

Alfonso

Mówisz sprawdzić ? Problem w tym że gdy istnieje taka firma prywatna utrzymywana na siłę z kasy państwowej (a wtk nią jest bo gdyby nie POwiązania i kasa z ratusza to by padła na pysk) to na rynku zaczyna się robić syf, i tak też jest na rynku medialnym w polsce. Aktualnie naprawdę więcej się zarabia w fabryce pod poznaniem jako operator maszyn (z umową o prace itd) niż w tym całym WTK który pośrednio jest utrzymywany z moich podatków, a ludzie tam aktualnie pracują już nawet na[usunięte przez admina]i leczą się za moją składkę nfz bo są porejestrowani na bezrobociu

akloc

Dziwisz się? A jaką ofertę programową ma taka WTK, czy jest tam coś co by Cię porwało? Nie mają szans konkurować z TVP czy TVN

Obiektywny
@akloc

Bo od tego jest TVP Regionalna, a nie twory typu WTK które po prostu nie powinny istnieć wedle przepisów pracy (nagminnie łamane w wtk wogule w sumie nie istnieją) i zdrowemu rozsądkowi. W tej tv nigdy nie szanowali pracowników, i nie mówcie że jest inaczej bo jak na razie mimo tragicznej sytuacji w TVP. To pracownicy pracujący w tymże przybytku zwanym tv WTK skomlą na kolanach o pracę w TVP

arti

mniejsze telewizje często żyją na granicy opłacalności, bo niewiele osób ogląda już niekomercyjne kanały

mateusz

(usunięte przez administratora)nie polecam ta firma chyli się ku upadkowi

meron

pensa na poczatek to pewnie jakies 2200 zl na reke potem rosnie w zleznosci ile sie robi itd.. kasa zawsze na czas wiec nie jest az tak zle

Ala
@meron

2200 w twoich snach :) do tylu dojdziesz i to na umowę o dzieło albo firmie jednoosobowej po wielu latach użerania się. Nie mam dobrej opinii o tej firmie w normalnym kraju nie miała by prawa istnieć. Nawet góru (usunięte przez administratora) tego ścieku chciało odejść, jednak do firmy której startowała jej nie wzięli i całe szczęście bo zrobiła by z niej drugi wtk

szukajacy

Tej Camera napisz gdzie pracujesz, w sensie gdzie masz tak fajnie to moze inni się zainteresują

an

Hmm WTK od 3 lat nie gra już na kasety a na karty P2 i nie mają ani jednej kamery która gra na taśmy w użyciu ... tak że Camera lekko kłamiesz

Camera
@an

Ja wiem jak było jak ja tam robiłem, teraz z tego co wiem nie zmieniło się wiele :). Ta firma to dno i wodorosty, zresztą szczerze odradzam naprawdę, jeżeli dla was nie posiadanie umowy o pracę jest czymś normalnym to przepraszam bardzo ale to z wami coś jest nie tak, ja rozumiem wszystko rynek itd itp co za problem dawać umowy 3 miesięczne jak ma się nie pewną sytuacje, ale nie najniższa krajowa to zbyt wiele a już tym bardziej na umowę o pracę dla tej firmy nie mówiąc już o innych aspektach oszczędzania dosłownie na wszystkim i wszystkich. I nie ma co tłumaczyć sytuacji tej firmy kryzysem medialnym, ponieważ od dnia otwarcia w wersji dla jeleni robiących na nich w tej firmie panuje kryzys i wieczny brak gotówki na wypłaty, od kiedy pamiętam w tej firmie panuje pojęcie pracy pod tytułem wolontariat, do cholery do pracy nie przychodzi się pomagać biednemu przedsiębiorcy tylko zarabiać na życie ten kto tego nie rozumie cóż współczuje :). Ja bynajmniej teraz zarabiam kilkukrotnie więcej i robię 10razy mniej niż w wtk w swoim zawodzie i mam umowę o prace czyli jednak się da pozdrawiam jeleni

Camera

Lepiej się trzymać z daleka od tej pseudo firmy, [usunięte przez moderatora], praca z darmo na próbę to tutaj norma. Ci co pracują za te drobne (oczywiście bez umowy o pracę) muszą teraz jednocześnie za te same kieszonkowe ciągnąć dwa kanały tv tj wtk oraz lech tv. Dno dna i tyle nawet na kasety dvcpro nowe [usunięte przez moderatora] do kamer, jako operator musisz kupić z własnej kieszeni te nośniki jak nie kupisz i będą dropy z powodu zajeżdżonej taśmy to ci całe kieszonkowe zabiorą tj wypłatę ;)

Kinia

Pracowałam w epoznan jako wolontariusz z obietnicami zatrudnienia.nadal wymaga się odemnie żebym pracowała tylko zamiast umowy o prace dano mi 180 zł na umowę o dzieło ....wyzysk w epoznania i wtk to normalność .pensje na granicy 900 zł.przykro patrzeć jak taki potencjał jest marnowany

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja WTK - Poznań

• Jak się pracuje w Telewizja WTK?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja WTK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja WTK?

Telewizja WTK
1.7/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Krzywoustego 72
    61-144 Poznań