SPE

Bielsk Podlaski

Opinie o SPE

anonim 2016-01-04 19:11:49
Fatalna atmosfera, słabe wynagrodzenia. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.
inny anonim 2016-02-06 19:18:45
Widzę że nie dawno kolega też dodał opinie, ja również nie polecam, ludzie między sobą są spoko ale szef hukowy. Jak Anatol przestanie rządzić tą firmą może w końcu nastaną lepsze czasy, a tak to nawet wrogowi bym nie polecił, żeby mi potem całe życie wypominał w jakie gówno go wepchnąłem... chyba ze tylko na umowę próbną na te półtora miesiąca na wpisanie sobie doświadczenia do CV to można a potem uciekać jak najdalej
anatol 2016-03-13 22:33:28
Co tu dużo pisać, poczytajcie ludzie opinie na temat tej firmy w internecie. Najgorszy cyrk w Bielsku Podlaskim. Klaunów po zawodówce robi się tam kierownikami. Oszukiwanie pracowników, praca ponad normę i walenie z ucha na porządku dziennym. Jesteś ambitny, chcesz coś osiągnąć? Nie trać na to miejsce czasu, bo firmą tego bajzlu nazwać nie można.
anonim 2016-09-03 13:25:07
Zgadzam się z powyższymi opiniami.To praca dla desperatów.Dla kilku złotych gotowi cię sprzedać.
Dobra atmosfera to pozory.Rządzą tam układy i sitwy długoletnich robotników.Tacy tez tam się trafiają pomimo bardzo dużej rotacji.Nagminne łamanie kodeksu pracy i wykorzystywanie pracowników,przy głodowych wynagrodzeniach. Omijajcie tą firmę z daleka.
nnn 2016-10-05 11:00:04
Dno to trafne okreslenie tej firmy
Zostaw swoją opinię o SPE - Bielsk Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPE