Opinie o SPE w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SPE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPE w Bielsk Podlaski

Eryk

Pewni jesteście, że nie warto starać się o pracę bo nic dobrego się tu nie dzieje?

Dzieje sie zatrudnione pracownice inaczej wypenione decyzjami dyrekcji

Eryk Nowy wpis

Gs Nowy wpis

Tak, pewni

Marta Nowy wpis

Dzieje sie zatrudnione pracownice inaczej wypenione decyzjami dyrekcji

Dagmara Nowy wpis

Czy mimo braku ofert jest jakiś mail na który można wysłać cv ?

Jarosław

W tej śmierdzi nędzą i (usunięte przez administratora).za niedluge te tokarki będą u bazyluka na zlomie stać bo za 1700 nikt robić nie będzie.Anatol to jest (usunięte przez administratora)

YR1

He, he, he.... Trzy razy tam starałem się do pracy. Za pierwszym razem (jakieś 15 lat wstecz) chcieli abym biegle rozmawiał w j. angielskim, miał dyplom i z 10 lat doświadczenia... . Następnym razem ktoś z kadr nawmawiał cudów niewidów i na tym się skończyło. Za trzecim razem, oczywiście angielski, doświadczenie, tylko chyba nie dogadaliśmy się co do wynagrodzenia - wytłumaczyłem Panu, że ja nie chcę otrzymywać pensji po to aby móc pracować: amortyzacja pojazdu, bilety itd. opłacenie rachunków, posiłek i to wszystko. Ale najwidoczniej, oni szukają Jeleni, którzy wpadną już w rytm i będzie im można wmawiać, że tak ma być i bez nich człowiek zginie.

Kreślarz

Kadrowi tam zmieniają się bardzo często, jest po czterech w miesiącu, więc zależy na kogo trafisz. ale ogólnie są fajni ludzie i zachęcają bardzo bo im ciągle brakuje pracowników.

Najważniejsze czy jest z okolicy, Anatol nie lubi ludzi z daleka, woli ludzi z bielska bo wie że będą pracować za grosze,

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Irek

Jak mylicie czy są jakieś szanse na podwyżki? Generalnie brakuje ludzi więc może?

Pawel

Kołchoz.

ja12

bardzo słabe płace na wszystkich stanowiskach jeżeli masz doświatczenie to omijaj szerokim łukiem ale dobra do zdobycia doświadzczenia na stanowisku typu tokarz/frezer CNC i zmianie na inną firmę gdzie docenią pracę odpowiednim wynagrodzeniem

Tolo

Babki w urzędzie pracy śmieją się z tej firmy, bo zanim kogoś wyślą tam do pracy to zaraz wraca i melduje że już nie pracuje hehe.

Ciagle potrzebuja ludzi.widac ze firma chyba totalna porazka.Dno

nnn

Dno to trafne okreslenie tej firmy

Zgadzam się z powyższymi opiniami.To praca dla desperatów.Dla kilku złotych gotowi cię sprzedać. Dobra atmosfera to pozory.Rządzą tam układy i sitwy długoletnich robotników.Tacy tez tam się trafiają pomimo bardzo dużej rotacji.Nagminne łamanie kodeksu pracy i wykorzystywanie pracowników,przy głodowych wynagrodzeniach. Omijajcie tą firmę z daleka.

anatol

Co tu dużo pisać, poczytajcie ludzie opinie na temat tej firmy w internecie. Najgorszy cyrk w Bielsku Podlaskim. Klaunów po zawodówce robi się tam kierownikami. Oszukiwanie pracowników, praca ponad normę i walenie z ucha na porządku dziennym. Jesteś ambitny, chcesz coś osiągnąć? Nie trać na to miejsce czasu, bo firmą tego bajzlu nazwać nie można.

inny anonim

Widzę że nie dawno kolega też dodał opinie, ja również nie polecam, ludzie między sobą są spoko ale szef hukowy. Jak Anatol przestanie rządzić tą firmą może w końcu nastaną lepsze czasy, a tak to nawet wrogowi bym nie polecił, żeby mi potem całe życie wypominał w jakie gówno go wepchnąłem... chyba ze tylko na umowę próbną na te półtora miesiąca na wpisanie sobie doświadczenia do CV to można a potem uciekać jak najdalej

Fatalna atmosfera, słabe wynagrodzenia. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o SPE - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPE?

Kandydaci do pracy w SPE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPE