Opinie o ALBO w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALBO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALBO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBO w Radom

Twoje Sumienie

W Rzeszowie oddzial Albo funkcjonuje,ale na takiej zasadzie,ze przyjerzdza samochód z towarem z Radomia i Rzeszowscy kierowcy rozwoza to po sklepach ale jesli chodzi o biura i magazyn to ich niema ... Dareczek zakończył kariere Kierownika ;)

@Twoje Sumienie

Caly oddzial zakonczyl kariere pod koniec stycznia.

Agnieszka

@M., z Twojego wpisu wynika, że pomimo niefartu, który Cię spotkał z oferowanym awansem, awanse w ALBO są możliwe. Jest to ważna informacja dla innych osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie. W jaki jeszcze sposób pracodawca ten docenia swoich pracowników? Czy w okresie, w którym współpracowałaś z ALBO były organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

M.
@Agnieszka

Daje premie uznaniowe jakie chce, a o szkoleniach możesz pomarzyć....

@Agnieszka

hmmm docenia pracownikow...:D. Co rok jest podnoszona najniższa krajowa , a pensje stoją w miejscu. Premia jest uznaniowa, wiec tak jest wycyrklowane, żebyś duzo nie zarobil. Nowi pracownicy sie pojawiaja, na ktorki okres i zaraz rezygnuja. Obiecane sa pieniadze za nadgodziny a przy pensji tego zupelnie nie widac. Zawsze przed wyplata jest narzekanie, ze slaba inwentaryzacja, ze braki, ze cos tam....itp itp. zawsze jakies ALE. Po prostu nie ma szans na dorobienie sobie do standardowej pensji, nawet z czystych , szczerych checi...jak sie cos dzieje trzeba przyjsc, zostac dluzej a wielkie G z tego jest. Po prostu pensje sa +/- stale na danym stanowisku i chocbys sie urobil po pachy to i tak nic wiecej sie nie dostanie.

robot

awanse są na papierze aa i więcej obowiązków bo jeżeli chodzi o podwyżki to nic się nie zmienia, tzn. podstawa większa + premia mniejsza = ta sama wypłata. Zarobki tragiczne.

@robot

TO FIRMA KTÓRA NIE SZANUJE PRACOWNIKA ,TRAKTUJĄ PRACOWNIKA JAK PAPIEREK ,KTÓRY WYRZUCA SIĘ W KOSZ, OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY ,A PÓŹNIEJ ZOSTAJE Z NOCNIKIEM W GARŚCI.....LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ NA SZARO TAK JA ....PO PROSTU ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ FIRMĘ ....

p1rywa
@ANIA123

W rzeszowie to byl standart.

@p1rywa

MAM NA MYŚLI RADOM ALBO

and

Osoby pracujące fizyczne, dźwigające ciężary, schylające się przez osiem czy dwanaście godzin dziennie dostają ochłapy zamiast pieniędzy. Ciekawe czy Rysio wytrzymałby jeden dzień takiej pracy, bo myślę że to niemożliwe. Zresztą tak samo jak i reszta tego śmiesznego zarządu. Niestety, ze względu na „fantastyczny” radomski rynek pracy, ludzie często nie mają wyboru i muszą w tym chłamie pracować. Robią nadgodziny, harują w weekendy. Już pomijam zerowy szacunek Prezesa do pracownika bo ma na nich zwyczajnie wywalone, ale mógłby chociaż dać ludzkie pieniądze – takie żeby przeżyć do końca miesiąca w miarę godnie. No ale po co? Przecież Ryszard ma ;) Mam tylko nadzieję, że kiedyś On sam znajdzie się w takiej sytuacji, a wtedy wszyscy będą mu się śmiali w twarz. Życzę mu tego z całego swojego złego serca. Zadziwia mnie tylko fakt, że ktoś taki może spojrzeć w lustro, może spać spokojnie i sumienie go nie zabija…

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALBO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ✨ Creative ✨?
Xyz

Agnieszka - jestes robotem, klonem ? Drążysz temat jak jakaś maszyna z gotowymi odpowiedziami. Idz na rozmowe i sie przekonasz

M.

Witam, mam klilka słów o Albo ogólnie, nie dziele tej firmy na oddziały bo nie warto. Pracowałam tam przez ponad rok na początku dostawałam nawet fajne pieniądze po zmianie kierownictwa było nawet lepiej, do czasu awansu. Potem się zaczęła jazda mój awans był uzależniony od awansu drugiej dziewczyny, lecz gdy ona się nie zgodziła to mój tak samo poszedł w siną dal. Więc kierownik zaproponował mi inne stanowisko i w razie gdybym się nie czuła dobrze na nim mogę bez problemu wrócić na stare stanowisko a tu (usunięte przez administratora) kierownika zwolnili a nowy powiedział że jest tak mało pracy i zatrudnili już nową osobę na moje stanowisko że dla mnie pracy już nie ma. Oprócz tego oszukali mnie na kasie a o urlopie to nie ma co mówić, bo jak chciałam urlop na wakacje to nie bo dziewczyna ma L4 szczegół że wiedzieli iż muszę wziąć ten urlop. A teraz zamiast przysługującej mi liczby dni, dali mi mniej mówiąc przecież miałaś tylko tyle i ostatnio wzięłaś nie pamiętasz.... Nie polecam pracy w tej firmie to banda snobów. Pozdrawiam M.

Agnieszka

@PanJezusek, rozumiem, że jesteś zainteresowany ALBO jako pracodawcą. Czy znalazłeś już dla siebie interesującą rekrutację w firmie i aplikowałeś na nią? Jeżeli zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału we wszystkich etapach rekrutacji, to proszę o kilka zdań na temat ich przebiegu. Te informacje będą ważne dla osób, które czekają na swój proces rekrutacyjny w ALBO.

PanJezusek

Witam :D jak wygląda z tym Albo Radom ??? jaka płaca?? praca? bo duzo się mówi i dobrego i złego :D jak samochody bo widziałem kilka i dają do myślenia, ze to jeszcze jeździ? na olx są non stop ogłoszenia produkcja-magazyn-kierowca ale już nie podają w ogłoszeniu jaka firma tylko jak zadzwoni się to się dowiaduje

Agnieszka

@ANIA123, dlaczego tak uważasz? Czy pracowałaś w ALBO na takim stanowisku? Podzielisz się swoją opinią na temat firmy?

@Agnieszka

SPRAWDŹ A PRZEKONASZ SIĘ .... JAKIE DOSTANIESZ BENEFITY....UMOWA ....STABILNOŚĆ....NO CIEKAWE....

Olka
@Agnieszka

Agnieszko jedynym plusem jest to , że wypłaty na czas i umowa o prace....ale nie licz na umowe na czas nieokreslony. Wyciagaja max ile moga na czas okreslony . Benefity.....hahaha obiecanki cacanki.

Witam Pracuje w tej firmie od bardzo dawna mowa o Albo Radom Takiego dziadostwo nigdy w życiu nie było jak jest teraz. Wypłaty za pracę są nieludzkie Rysiek obcinana ile moze, zero płacą za nadgodziny Trzeba się prosic o swoje pieniądze POPROSTU JAKĄŚ PORAŻKA NIE POLECAM TEJ FIRMY

Prawda!!!! Gratuluje podejscia do pracownika.Stali pracownicy odchodza i beda odchodzic....!!!! a nowi nie beda sie pojawiac.Hmmm może to taka polityka firmy, żeby sie sama wykonczyla. Brak slow....coraz wieksze dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niezniszczalny 12

Jednym słowem smród brud i ubóstwo .... i dużo można pisać na ich temat ale nie polecam pracy w tej firmie pisze o albo Rzeszów pracowałem tam i wiem co piszę . Jeśli nie będzie w najbliższym czasie zmiany kierownictwa tej hurtowni to nie wróżę im przyszłości i powiem ze machloje przekręty itp.. i zanim ktoś będzie miał zamiar złożyć CV niech się zastanowi kilka razy zanim pójdzie do obozu pracy pozdrawiam

KIa
@niezniszczalny 12

Albo Rzeszow zamknieto. Miales racje :)

Agnieszka

Znalazłam ofertę pracy jako specjalista w dziale sprzedaży i marketingu. ALBO wspomina tylko o stabilnym zatrudnieniu. Czy zapewnia umowę o pracę? Nie ma także informacji o wymaganym wykształceniu i doświadczeniu. Dlatego zachęcam do wypowiedzi na ten temat osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie na stanowisku biurowym. Czy można liczyć od pracodawcy na jakiś pakiet benefitów?

@Agnieszka

AGNIESZKO UWAŻAJ BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ BARDZO.......

Znalazlas w Albo Kielce?

Agnieszka

@Ona udzieliłaś odpowiedzi użytkownikowi @lando. Może w takim razie dysponujesz informacją na temat aktualnej sytuacji ALBO, którą mogłabyś się podzielić z pozostałymi użytkownikami forum? Czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje?

On
@Agnieszka

Niestety co do glownej siedziby to sie nei wypowiadam, nie wiem czy sa prowadzone rekreutacje. Ja pracuje w jednym z oddzialow.

Koralgol

Mam krótką ocenę tych narzekań- Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Romik

Firma Uduś !!! prawocalem tam 2 lata przez pierwsze pół roku ok ,pozniej coraz gorzej ,wiecej towaru = więcej pracy a pieniądze te same lub gorsze , zjerzdzales z trasy i nie wiedziales co cie czeka . To dowozka to cos jeszcze i tak w kolko jedna nie wiadoma praca po 12 a nawet i więcej godzin .Zdecydowanie nie polecam tej firmy, z pracownika byl parobek .Wynieś,Przynieś,Pozamiataj ! Oczywiście mowa w poście o oddziale w Rzeszowie :)

lando
@Romik

Mam wielką prośbę może ktoś mi udzielić informacji czy ta firma jeszcze istnieje czy zaliczyła bankructwo dzięki

Ona
@lando

Istnieje!

gosc

Pracownicy czy to prawda ze nadchodzi kres firmy? Rozne plotki kraza.

szit.hapyns.

Każdy broni swojego koryta, bo jak się nic nie robi i ma zapewnioną wypłatę na konto, to gdzie będzie lepiej, haha. Nie chcę wchodzić w tematy tej firmy, oczerniać jej, bo to bardzo nie na miejscu, ale powiem tylko kilka słów - jak jest tak bardzo fajnie, to skąd tak duża rotacja ostatnimi czasy? Dziwne... Bardzo dziwne :) Reasumując - każdy sobie rzepkę skrobie - a ktoś pisząc (wyżej) `jaka praca taka płaca` hm no cóż na to odpowiedzieć - ciężko cokolwiek, bo jak można się wysilać za najniższą krajową? To nie zlecenie, że ile urobisz tyle masz :) Nie ma sensu się rozpisywać na ten ten temat, byliście w gównie po pas - z tego co wieść niesie jesteście po pachy :) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłych chwil :)

Agnieszka

@Czarny123, dziękuję. A z czego jesteś szczególnie zadowolony?

Czarny123

Czytam te opinie i nie wiem co myśleć, ile osób tyle opinii tych złych i dobrych . Ja pracuje już kilka lat i nie narzekam i przede wszystkim zostałem doceniony za swoją pracę i dostałem awans. A jeżeli chodzi o atmosferę to jest w porządku kierownictwo oddziału w Rzeszowie zawsze stara się rozwiązać problemy nawet te najtrudniejsze na korzyść pracownika i jestem Jego żywym przykładem bo też mam różne problemy. A o wypłatach to jest dobre stare powiedzenie (jaka praca to taka płaca), jak się ją olewa i zaniedbuje to niema co oczekiwać na godne traktowanie i wynagrodzenie. Kończąc ten wpis chcę dodać ze uważam firmę Albo za godną polecenia komuś znajomemu bo warto ;)

DO A.

hmmm czy warto tak oczerniać firmę??? ja w tej firmie pracuje i nie narzekam... Pamiętajcie narzeka ten co nie chce mu się pracować i szuka dziury w całym. Jeśli chodzi o kierownictwo to nigdy nie było żadnych problemów i wspólnie zawsze znajdujemy rozwiązanie jeśli chodzi np o urlop czy wolny dzień nawet są dostępni w godzinach nocnych... TAK TO JEST JAK JUŻ NIE PRACUJE SIĘ W TEJ FIRMIE I ZAPOMNIAŁO SIĘ ILE DOBREGO KIEROWNICTWO ZROBIŁO DLA NIEGO. AHA z tego co mi się przypomina w naszej hurtowni nie ma kanciapy... a co do mandarynek każdy ma prawo jeść na co ma ochotę :D POZDRAWIAM :D

Zostaw merytoryczną opinię o ALBO - Radom

• Jak się pracuje w ALBO?

Zobacz opinie na temat firmy ALBO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ALBO