Opinie o Efes-Pol w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Efes-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Efes-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efes-Pol w Złotkowo

pracownik Nowy wpis

Pracowałem i polecam produkt tej firmy, czysto, uda drobiowe, mięso drobiowe używają do produkcji, stawiają na jakość, jest czas na posiłek, wypicie kawy, Właściciel tej Firmy Turek rodowity, przywoził ciastka takie jakie Turcy robią, pyszne. Miła atmosfera pracy, mili pracownicy, wypłata na czas, dojazd do firmy b.dobry , przystanek niedaleko Firmy, z zajezdni autobusowej Sobieskiego.Polecam

Pina Nowy wpis
@pracownik

Jaka czystość.Salmonella była????

Taki ktoś Nowy wpis

się pracowało kilka lat i szczerze odradzam, tylko (usunięte przez administratora) zarabiają a tych jest w tej firmie nie mało! i kolorowa Franca! przy biurku która donosi na wszystko co się rusza! Odradzam!

Remik Nowy wpis

Tak rzadko piszecie bo jak sądzę dobrze się tu pracuje?

driver

no na produkcj to im nie zazdrosciłem nigdy a ja jako kierowca robilem to no normalna praca, rozwozilo sie towar i za to placili, nie bylo jakichs wymyslnych wyamgac, a pieniadze co do dnia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Efes-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
haller

panowie praca w zimnym tyle z minusow, a z plusów to umowa o prace i premie do wypłaty

bg

praca polega na nabijaniu płatów mięsa na szpilę rzeźbienie nożem, owijanie folią itp. fakt nie jest lekko ale idzie sie przyzwyczaić, wyrobić jakiś swoj schemat i potem juz nie jest tak ciezko

hehehe trzeba iść samemu i sie przerkonać, bo jak do pracy nowi przychodza to co jeden to madrzejszy

rolex

ja to nie wiem ja ktam na gorze sie sprawy maja, u nas na zakladzie raczej pensja stala + premie wiec suma sumarum jest dobrze

Tr

Czy zarobki zmieniają się z czasem lub zmianą stanowiska na wyższe czy są stałe dla każdej podpisane umowy??

batman
@Tr

jak zmieniasz na wyższe to oczywiście, a tak to zalezy.. ogolnie pensje sa raczej stale, chyba ze sa odgórne podwyzki np. dla produkcji

litka

DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE --> DOBRY START---> PEWNA UMOWA ---> DUŻO PRACY, ALE ZAROBKI OK

pracuje tam troche ukraincow ale jak ktos nie ma uprzedzen to totalnie w niczym to nie przeszkadza

will

dobra ekipa pracuje tam teraz. Ja jestem akurat od niedawna, bo dopiero trzeci miesiąc, ale idzie się dogadać, żeby nie było spin. Jak się spędza wspólnie prawie 8h dziennie to trzeba jakoś funkcjonować wspólnie

Adek

Praca i firma godna polecenia. Mogę potwierdzić to co inni piszą - płacili mi na czas, roboty dużo nie ma się czasu człowiek nudzic

kariol

ważne ze jest robota, nie ma co narzekac koledzy

dexter
@kariol

zgadzam się serio nie ma czegoś rażącego do czego możnaby sie przyczepic

grill

na produkcji praca nie jest lekka i przyjemna, ale nie jest też mega ciężko kwestia przyzwyczajenia plus, że poza pensją zdarzają się jeszcze premie produkcyjne

Yurii

czy ktos wie czy zatrudniaja tylko polakow?

Hans
@Yurii

Yurii, nie tylko :) obcokrajowców też zatrudniają

Eryt
@Yurii

ogólnie są otwarci na inne narodowości, ale na szczęście nie ma w firmie problemu z komunikacja, z tego powodu

Coco

wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o prace, a to niewątpliwy plus

Grzesiek

zgadzam się z tym, że pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy. Poza tym jest normalna umowa o pracę i praca do 14 lub max 15, więc jeszcze sporo dnia zostaje na swoje sprawy

malwina

no właśnie i tu dochodzimy dop sedna dyskusji - ile konkretnie zarobisz? nie ukrywam że nie interesuje mnie twoja narzekanie i straszenie, raczej przyjacielu od ciebie oczekuję konkretnej i merytorycznej odpowiedzi

nie rozumiem tych negatywów, pracuję w tej firmie już od kilku lat i nie zamierzam pracy zmieniać, jak się człowiek stara, dobrze pracuje to szefostwo to widzi i potrafi docenić, nikt kto pracuje w Efes-Pol na zarobki nie narzeka, praca ciężka ale wynagrodzenie adekwatne

work
@pracownik

zgadzam się w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Efes-Pol - Złotkowo

Efes-Pol
2.4/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Obornicka 15
    62-002 Złotkowo