Opinie o Fashion Trends Group w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fashion Trends Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fashion Trends Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion Trends Group w Skawina

@Zazenowany Wszyscy wiedza ze te wszystkie opinie pisze cały czas ta sama osoba , Jeśli jest tak zle to dlaczego siedzisz między nami , uśmiechasz się a potem wstawisz tutaj takie opinie , jesteś taki cudowny to idź do lepszej firmy , Niestety jak widać pomimo ze zostają usunięci tacy pseudo graficy którzy potem zreszta piszą takie opinie to cały czas jest jeszcze między nami Kret które psuje atmosferę przez tego typu działania , ale spokojnie ponoć sprawa jest w toku i mam nadzieje ze takiej osoby już wkrótce nie będzie między nami Ja osobiście mam swój typ i myśle ze się wkrótce potwierdzi Ja jestem zadowolony bo dzięki temu ze są nowe osoby w Zarządzie ja zostałem dostrzeżony , a jak widać pseudo pracownicy zaczynaja się telepać i po co pisać o ilościach rekrutacji skoro firmy rozwija się z przerażająco szybkim tępie i z tego co słyszałem ilość osób w firmie w tym roku ma przekroczyć 200 osób ! To chyba jasne jest ze będzie mnóstwo nowych rekrutacji i przyjęć Ale jak pisałem co poniektórzy mogą na tym stracić lub już stracili i teraz takie reakcje , Ja zapewniam ze atmosfera jest tutaj ekstra , pracowałem wcześniej w 3 innych miejscach i wiem do mówię !

Szanowny ,,Zazenowany'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Sprawa nagłego ataku nieprawdziwych i negatywnych komentarzy została zgłoszona i jest w trakcie postępowania. Nowych ogłoszeń o pracę z kolejnym miesiącem będzie przybywać. Naturalnie firma się rozwija i ciągle potrzebujemy nowych pracowników. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Jakie są warunki zatrudnienia w Fashion Trends Group?

Szanowny ,,PYTAJĄCY'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 12 210 02 73 +48 534 099 692 office@ftggroup.com Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia, są one zależne od danego stanowiska pracy. Standardowo przekazane pracownikowi najpóźniej w ciągu 7 dni od podpisania umowy o pracę, nawet jeżeli data rozpoczęcia pracy jest późniejsza (pracownik nie rozpoczął jeszcze pracy). Dokładnie: -obowiązującej pracownika dobowej i tygodniowej normie czasu pracy, -częstotliwości wypłat wynagrodzenia za pracę, -wymiarze przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego, -długości okresu wypowiedzenia umowy o pracę. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pana strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Zadowolony

Jasne jest ze negatywy pisze cały czas ta sama osoba , mam nadzieje ze wkrótce wyjdzie kto to taki , Firma w tym roku ma przekroczyć 200 osób , to chyba jasne jest ze jest i będzie mnóstwo ogłoszeń , rozwój jest w zawrotnym tępie i można to wykorzystać , ja to właśnie zrobiłem , inni niestety się cofają i potem wrzucają tutaj negatywne komentarze Ekipa jest bardzo stała i zgrana , polecam

@Zadowolony

Szanowny ,,ZADOWOLONY'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Sprawa nagłego ataku nieprawdziwych i  negatywnych komentarzy  została zgłoszona i jest w trakcie postępowania. Nowych ogłoszeń o pracę z kolejnym miesiącem będzie przybywać.  Naturalnie firma się rozwija i ciągle potrzebujemy nowych pracowników. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Vera6X9

Praca sympatyczna i miła atmosfera. Aż dziwne, że koleżanki w biurze są normalne co jest rzadkością w prywatnych firmach a kilka już mam za sobą. Adekwatne wynagrodzenie. Jedna irytująca mnie sytuacja że nie ma możliwości palenia wewnątrz o tej porze roku.

@Vera6X9

Szanowna ,,VERA6X9'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że udało Ci się znaleźć wspólny język z koleżankami z pracy. Dziękujemy również za informacje odnośnie możliwości palenia wyrobów tytoniowych/elektronicznych wewnątrz budynku. Zależy nam, abyście czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, szczególnie w obecnej sytuacji. Jesteśmy w trakcie modernizacji powierzchni biurowych, które niebawem zostaną ukończone. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Rozmowę kwalifikacyjną w Fashion Trends Group masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Country Sales Manager?
logo firmy Serwisant rowerowy
nie polecam

Proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Niekompetentna i arogancka Pani z HR daje najlepszy pogląd na to jaki poziom poziom reprezentuje ta firma. Nie traćcie czasu, nie polecam.

@nie polecam

Szanowny ,,Nie polecam'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji, którą Pan/Pani opisuje. Bardzo przepraszamy za zachowanie naszego pracownika. Przedstawione przez Pana/Panią zdarzenie absolutnie nie powinno mieć miejsca. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie okoliczności już nigdy nie zaistniały w naszej firmie. Jeśli możemy prosić Pana/Panią o pomoc w celu wyjaśnienia całej sytuacji: care@ftggroup.com Czekamy na kontakt z Pana/Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

kLaus39

Kraków jest piekny. Mieszkalem 2 lata wspaniale wspomnienie piekny jezyk ale musialem wracac do DE. Super praca polecam dla osob z znajamoscia jezykow. Chetnie jeszcze was odwiedze jak wroce z Hessen.

@kLaus39

Szanowny ,,kLaus39'' dziękujemy za pamięć o naszej firmie i pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że tak wspominasz naszą współpracę. Cieszymy się, widząc u Ciebie dużą poprawę w pisowni naszego języka jeszcze kilka ,,końcówek" i będzie idealnie. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej i powrotu do Polski. Pamiętaj, zawsze jest tu miejsce dla Ciebie. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

student07

Fajna opcja dla studenta jako praca na magazynie. Warunki są ok. Pieniądze na czas i stawka na taka jaka się umówi. Z minusów tylko mało godzin dla studenta dziennego bo wcześnie zamykają magazyn np poprzednio ikea do 22:00.

@student07

Szanowny ,,STUDNET07'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że jesteś zadowolony z pracy na magazynie. Jesteśmy w trakcie modernizacji procesów logistycznych, które niebawem nastąpią. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Aga

Naprawdę polecam duże możliwości rozwoju dla młodej osoby :). Zaczynałam w dziale logistyki na magazynie (kompletacja) dziś jestem tłumaczką w obsłudze klienta. Fajny zespół, miła atmosfera i najważniejsze adekwatne wynagrodzenie :)

@Aga

Droga ,,Ago" dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo serdecznie cieszymy się, że jesteś zadowolona z aktualnej współpracy. Jak już wiesz nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy Ci dalszych sukcesów na Twojej drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Olhen

Witam, nr telefonu oddany w odpowiedzi, również na stronie internetowej nie jest aktywny. Jak telefonicznie można skontaktować się z firma żeby zadać kilka pytań odnośnie nawiązania współpracy?

@Olhen

Szanowny ,,Olhen'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Telefony zostały sprawdzone: działają poprawnie. Proszę o kontakt w godzinach pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 +48 12 210 02 73 dodatkowy numer kontaktowy: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Czekamy na kontakt z Pana strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Uważajcie

Zgadzam się z poprzednikiem. Totalny dramat, firma zeszła na psy. Zakaz używania telefonów poza oczywiście wybranymi osobami , jak masz urlop to nie myśl żeby sobie gdzieś dorobić dodatkowo bo afera na pól firmy i cie zwolnią, nowe samochody dla jedzących(usunięte przez administratora)obiadki w jego biurze ale dla kilku działów wypłata przed Świętami z opóźnieniem bo nie ma kasy. I nie myśl że jest coś takiego jak wypowiedzenie umowy o prace ???? nie znasz dnia ani godziny, pracujesz do 16 o 16.01 informują cię że cie zwalniają i masz iść na urlop, blokują ci dostęp do wszystkiego, czytają pocztę i komunikatory. (usunięte przez administratora)

@Uważajcie

Szanowny ,,Kandydacie'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji, którą Pan/Pani opisuje. Przedstawione przez Pana/Panią zdarzenie absolutnie i kategorycznie nie ma miejsca w naszej firmie. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Działamy na rynku od 2007 roku. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby skontrolować takie oskarżenie. Jeśli możemy prosić Pana/Panią o pomoc w celu wyjaśnienia oskarżenia: care@ftggroup.com Czekamy na kontakt z Pana/Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Czy obecnie odbywa się rekrutacja do oddziału w Skawinie? Gdzie można wysyłać CV? Czy jest wymagane doświadczenie?

@Kandydat

Szanowny ,,Kandydacie'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 12 210 02 73 office@ftggroup.com Jeżeli chodzi o wymóg doświadczenia, wszystko zależy od danego stanowiska o czym zostanie Pan poinformowany w procesie rekrutacyjnym. FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Działamy na rynku od 2007 roku. Miejsce pracy: Krakowska 87, 32-050 Skawina Czekamy na kontakt z Pana strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Szanowny ,,PRACOWNIKU'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji, którą Pan/Pani opisuje. Przedstawione przez Pana/Panią zdarzenie absolutnie nie ma miejsca w naszej firmie. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Działamy na rynku od 2007 roku. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby skontrolować takie oskarżenie.   Jeśli możemy prosić Pana/Panią  o pomoc w celu wyjaśnienia oskarżenia: care@ftggroup.com Czekamy na kontakt z Pana/Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

zainteresowana

Witam, jak obecnie wygląda praca zdalna w FTG w dziale Customer Service w Krakowie? Obecnie widnieje ogłoszenie o pracę i zastanawiam się, czy warto się tam zgłosić. Wymagany jest również niemiecki na poziomie minimum B1.

@zainteresowana

Szanowna ,,ZAINTERESOWANA'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej. FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Działamy na rynku od 2007 roku. Miejsce pracy: home office lub praca w biurze: Kraków (okolice), Skawina Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlienataFashionTrendsGroup

Potencjalny pracownik

Zespół HR jest bardzo nieprofesjonalny. Rekruterka zadzwoniła z 20-minutowym opóźnieniem i to telefonicznie, mimo że wcześniej pisała, że będzie to rozmowa wideo przez Hangouts. Kiedy podkreśliłam, że byłyśmy umówione 20 minut temu, powiedziała, że po prostu jej się przedłużyło spotkanie. Chyba można było wysłać sms'a i napisać, że będzie jakieś opóźnienie? Ale przepraszam, to robią profesjonalne firmy, a ewidentnie Fashion Treds Group taką nie jest. Owszem, przeprosiła i zaproponowała inny termin, na co ja jej powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, tylko chciałam podkreślić, że czekam już 20 minut. Wtedy rekruterka zdecydowała zakończyć rozmowę. :O Czyli nie dość, że czekałam 20 minut, nie mając żadnego odzewu od rekruterki (chociaż wcale nie musiałam, bo umówienie na konkretną godzinę zobowiązuje), to jeszcze zostałam od razu wykluczona z procesu rekrutacji. Może i dobrze, bo szkoda czasu na tak nieprofesjonalnego pracodawcę.

@Potencjalny pracownik

Szanowna ,,POTENCJALNY PRACOWNIK'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji, którą Pani opisuje. Bardzo przepraszamy za zachowanie naszego pracownika. Przedstawione przez Panią zdarzenie absolutnie nie powinno mieć miejsca. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie okoliczności już nigdy nie zaistniały w naszej firmie. Jeśli możemy prosić Panią o pomoc w celu wyjaśnienia całej sytuacji: care@ftggroup.com Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlienataFashionTrendsGroup

(usunięte przez administratora) Warunki? Jakby wszedł tam BHP’owiec to wszyscy leżą. Zapewniają szkolenia? Takie szkolenia, że 10 minut jakiś losowo wybrany chłopaczek tłumaczy Ci co, gdzie i jak kliknąć co nie wprowadza Cię w nawet najmniejszym stopniu w to co potem musisz robić. Jedno toaleta, szafek 5 na krzyż przy około 40 osobach na magazynie. Ogólnie to jest śmiech na sali co tam się dzieje. Jak to jeszcze funkcjonuje? Tego nie wie nikt. (usunięte przez administratora)

grudson

Polecam !!!

karol

czy ktoś może coś podpowiedzieć na temat rekrutacji ? Na co warto zwrócić uwagę ?. Ponoć fajna i miła atmosfera i stabilne warunki xxx

Mikołaj

Odpowiedziałeś na dosyć stary komentarz, dlatego od tamtego czasu mogło wiele zmienić się w firmie Yes Sport. Pracujesz obecnie u tego pracodawcy? Chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które obecnie oferuje pracodawca? Będziesz tak uprzejmy i podzielisz się na forum informacją na ten temat? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Gefson
@Mikołaj

@Mikołaj Otóż mój drogi kolego masz rację, mogło się wiele zmienić, ale nie właściciel i jego podejście do pracownika. Wyślij mi swój numer a z chęcią porozmawiam z Tobą na temat mojej opinii a z resztą mogę nawet porozmawiać z właścicielem i przekazać mu swoje zdanie, które pewnie zna. Szkoda mi mojego czasu na napisanie Ci tego o co prosisz, zajęło by to wieki. Jednak o ile mam rację nie zostaniesz tam długo i kiedyś zrozumiesz to o czym piszę teraz. Życzę Ci jak najlepiej

Pumka
@Mikołaj

Praca na sklepie oczywiście s oparciu o zlecenie co na dzisiejsze warunki jest śmieszne. Yessport to masa upadłościowa w tej firmie wszystko idzie w hurt i sprzedaż na sneakestudio ale nawet tam chłopaki biegają na zleceniu. Nie licz na fajne buty bo firma daje pracownika buty z sale które wyglądają jak jakieś stare dziady dla menela. (usunięte przez administratora) Już chyba wolałabym biedronka bo płacą 2 raz tyle co w taksporcie. Masz ambicje i ni jesteś leniem ? Biegnij szukać pracy w innym miejscu.

Tymoteusz

Dobre opinie o firmie i wyrobach można w internecie sprawdzić więc chyba więcej złośliwości niż prawdy w niektórych wpisach!

Iwona

@Martyna, cieszę się, że uznałaś, że warto wypowiedzieć się na forum GoWork.pl, ale zwróć proszę uwagę na to, że jest to miejsce, gdzie dzielimy się opiniami na temat pracodawców. Rozumiem, że nie jesteś w żaden sposób związana z firmą Yes Sport? @Zainteresowany, pytałeś kilka dni temu o pracę w Yes Sport. Masz już doświadczenie w sprzedaży? Jakie warunki zaoferowane przez pracodawcę sprawiłyby, że chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu? Daj znać!

Martyna

Pewnie brak było powodu żeby uznać. Może takie reklamowanie obuwia we wszystkich sklepach nie jest dobrą tradycją?

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion Trends Group - Skawina

• Jak się pracuje w Fashion Trends Group?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion Trends Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fashion Trends Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fashion Trends Group
2.7/5 Na podstawie 65 ocen.

Fashion Trends Group