Opinie o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud w Warszawa

Słowianie

Polecony przez agenta nieruchomości, okazał się: naciągaczem, oszustem i chociaż to mocne słowo to także (usunięte przez administratora) Nie sprawdza swoich ludzi, nie kontroluje tego co i jak robią. Zatrudnia ludzi z ulicy, krórych kwalifikacje sprawdza na podstawie tego jak u Was pracują. Pijaństwo usprawiedliwia " urodzinami" smród papierosów " przecież im zakazałem"... Bardzo Was uprzedzam przed tym człowiekiem. Dałam się naciąć na czas- 2x dłużej niż zaplanowane oraz pieniądze - miał mi kupić całość potrzebnych materiałów. Nie mam ani dokończonego remontu, ani podłączonych sprzętów, ani mebli, nie mówiąc o pieniądzach. Na dodatek Pan Krzysztof zapomniał jak się odbiera telefony.

@Słowianie

Proszę o kontakt 504198188

mariusz

KOSZMAR NIE FIRMA REMONT PÓŁ ROKU NIEDORUBKI KRADZIERZE SPRZĘTU (PŁYTA GAZOWA ROBOT WKRĘTARKA ITD )WŁAŚCICIEL FIRMY MA TO GDZIEŚ SPRAWA NA POLICJI DO TEJ PORY NIE ODDAŁ KLUCZY DO MIESZKANIA DOBRZE ŻE MIAŁ TYLKO DO JEDNEGO ZAMKA BO JESZCZE BY WRÓCIŁ.TRZYMAĆ SIĘ OD NIEGO Z DALEKA ROBOTNICY Z ŁAPANKI

@mariusz

Proszę o kontakt 504198188

Maja

@B S to co nikt tu z pracowników nie ma umowy?

BS
@Maja

Z tego co mi wiadomo nie.

#byłaksięgowa
@Maja

Niestety, zatrudniani przypadkowi ludzie z ulicy, bez umow.

Remont mieszkania

Do wykonania prac remontowych wybraliśmy Pana Krzysztofa Grondkowskiego z firmy Grono-Bud. Była to średnia pólka cenowa. Remont rozpoczął się zgodnie z terminem. I to tyle z pozytywnych rzeczy. Została wpłacona zaliczka i kwota za materiały. Przez tydzień jedna osoba wynosiła rzeczy z mieszkania podłogi itp. Okej idzie powoli ale do przodu, jest podany termin zakończenia nie wnikamy. Potem weszła ''ekipa'' która przez 3 dni piła. (informacja od sąsiadów, którzy wzywali policje bo pracownicy się pobili), kradli rzeczy z osiedlowego sklepu). Po wejściu na miejsce ok. godziny 16 w środku tygodnia ''pracownicy'' leżeli na ziemi i nie było z nimi kontaktu. Czyli wszystkie informacje które znajdują się w internecie to tylko potwierdzenie ich jakości. Ludzie zostali wymienieni na 2 innych pracowników... Nikt ich nie kontrolował. Nie zostaliśmy poinformowani, że z naszego mieszkania zostanie zrobiona noclegownia. Z materacy zaczęły wychodzić PRUSAKI!!! Pan Krzysztof dzwonił tylko jak było potrzeba pieniędzy. Aż do momentu, kiedy przestał odbierać telefony. ZERO KONTAKTU. Zero reakcji na próby kontaktu z ''właścicielem'', w której wymagaliśmy wyjaśnienia dotyczącego opóźnienia robót remontowych. Potem zaczęły się wymówki w postaci chorej żony i ciągły brak konkretów. Ekipa została wyrzucona z mieszkania ze względu na brak wykonywanych robót, tylko spali, pili i palili. Mieszkanie zostało zostawione w opłakanym stanie; -łazienka nawet nie zaczęta -wylewka pęka nie ma poziomu; -ściany pękają; -materiały wykończeniowe zakupione przez Nas- zniszczone; -futryna zniszczona -elektryka nie zakończona -zniszczone okna, przez brak zabezpieczenia. Generalnie wszystko czego się tknęli jest do poprawy. (zrobienia od nowa) Robotnicy, którzy mieszkali i rzekomo wykonywali roboty na miejscu zostawili po sobie bałagan smród który dalej się utrzymuje, a minął już prawie miesiąc od kiedy ich nie ma. Zostaliśmy przez Pana Krzysztofa Grondkowskiego (usunięte przez administratora) i zostawieni z rozebranym mieszkaniem, bez zwrotów kosztów, bez dokumentów za zakupione materiały czy też jakiejkolwiek faktury/rachunku dokumentującą wpłacone pieniądze. Pozostawiamy to opinie, aby więcej osób nie zostało oszukanych. Tak jak My.

Kleks
@Remont mieszkania

Dochodzę do wniosku, że u nas i tak. było nieźle. NIe musieliśmy robić całego remontu, część efektów pracy dało się ocalić, choć w takcie ekipę również wyrzuciliśmy z mieszkania. Większość pracowników to osoby dotknięte problemem alkoholowym. Im dłużej koczowali w mieszkaniu, tym bardziej impreza się rozkręcała. Chodzili po okolicy pijani, zaczepiali sąsiadów. Sam Grondkowski to krętacz, który naciągnął nas na zaliczki, a potem w zasadzie w ogóle nie pojawiał się na budowie. Ogromna strata czasu, nerwów i pieniędzy. Polecam omijać szerokim łukiem tę firmę

@Remont mieszkania

Jednak ja zaufałam p. Krzysztofowi i zostałam pokrzywdzona. Potwierdzam, nie zatrudniać tego człowieka!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pan Krzysztof to (usunięte przez administratora) Jest zadłużony praktycznie wszędzie gdzie się da. Jest to osoba nie wypłacalna, pracowałam dla niego rok. Wypłaty zawsze z 1,5 miesięcznym opóźnieniem, do tego ciągle te same bajeczki. Chora żona, córka, nie ma go w Warszawie, pieniądze będą jutro, wymówek które usłyszałam przez rok pracy było mnóstwo. Nie wspomnę już o podpisywaniu dokumentów za pracowników. Na koniec współpracy nie zapłacił mi ostatniej wypłaty. Telefonów nie odbiera. Osobiście kieruje sprawę do sądu. Przestroga dla wszystkich, walczcie z tym człowiekiem nie odpuszczajcie nawet jeżeli są to małe pieniądze. Takie zachowania trzeba tępić ,nie można pobłażać takim osobom. Pan Krzysztof powinien zapłacić za wszystkie przekręty i zostać solidnie ukarany.

Janko

Ile jest osób w ekipie budowlanej?

Budowa
@Janko

Ekipie? To jest zbieranina ludzi spod monopolowego. Wszyscy przypadkowi.

Remont

Broń boże zlecenie robót tej firmie wszystko co jest poniżej jest pootwierdzone.

Luki

Niestety nic się nie zmieniło. pan Krzysztof to tragedia. Opóźnienie pół roku, naciąganie na niepotrzebne naprawy, mieszkanie nie skończone, sąsiedzi zalani, Podziękowałem. Wyprowadzając się Panowie zabrali nie tylko swoje rzeczy. Jakość i wykonanie oceniam na MINUS!!!!!!

BS

W tej firmie nic się nie zmieniło, ten typ dalej wykorzystuje, okłamuje , (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Zatrudnia na czarno, przez co jego pracownicy maja problem prawny z odzyskaniem swoich należytych pieniędzy. Działa już tak od przynajmniej 10 lat. Wcześniejsza firmę Fachman zamknął prawdopodobnie przez te same problemy które teraz ma. Unikać jak ognia. Na początek będzie mydlił oczy , ze jest super pracodawca po czym jak to ma w zwyczaju , przestanie odbierać telefony . Przejdzie na SMS ale i tak nic się nie zmieni .(usunięte przez administratora)

Ilona

To niedobrze. Dwa miesiące na otrzymanie należnych pieniędzy to już całkiem długo. A jak Właściciel firmy Grono-Bud tłumaczy Ci tak duże opóźnienia? Chętnie się tego dowiem, ponieważ i tak szukam tu informacji o tej firmie.

Jeremi

Od dawna nikt tu nie zamieścił nowej opinii. Czy zmieniło się na lepsze bo ostatnio narzekaliście?

Załamany
@Jeremi

Beznadzieja. Jest jeszcze gorzej. Szkoda że wcześniej nie przeczytałem opinii . (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Załamany

Co masz na myśli pisząc, że jest jeszcze gorzej? Atmosfera całkiem siadła? A co z wynagrodzeniem? Fajnie, jakbyś opisał dokładniej te zmiany, aby pomóc innym użytkownikom i potencjalnym pracownikom.

Wiktor

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Szukam pracy i teraz się będę zastanawiał.

obywatel RP

FIRMA KRZAK, ZATRUDNIA LUDZI NA CZARNO, NIE PŁACI WYNAGRODZEŃ, JEŹDZI SOBIE NA WAKACJE DO WŁOCH ZA PIENIĄDZE SWOICH PRACOWNIKÓW. PAN K. TO KAWAŁ CWANIAKA!

Wkurzona
@obywatel RP

Niestety ja też dałam się (usunięte przez administratora)

mały

Firma tego pana to porażka dużo gadania a mało efektu nie wspomnę o wypłacie p K. znika jak ma wypłacić końcowe pieniążki. Najlepiej jak Pan K. bierze pieniążki od klienta a potem znika (ty i tak ich nie dostaniesz)

kerad
@mały

Nic się nie zmieniło taki ma sposób na zarabianie pieniędzy,oszukuje klienta i pracownika.To tacy ludzie psują opinię rzetelnym rzemieślnikom.

erka

pan K[usunięte przez moderatora] i jego \"FIRMA\", to jedna wielka lipa. Oszustwo na każdym kroku ,począwszy od rejestracji pracownika - kończy-wszy na wypłacie za dana prace. Niewiarygodny[usunięte przez moderatora]. nie polecam i oby nikt tam wiecej nie trafil. bo skończy sie na zaliczce ( jałmużnie) i szukajcie wiatru w polu , bo sady wam nie pomoga . chronia takich typów nie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Grondkowski Grono-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud?

Krzysztof Grondkowski Grono-Bud
  • Neseberska 4 lok. 47