Opinie o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud? Można dołączyć rodzinę?

@Bożena

Ja pracowałam na umowę zlecenie dla tego Pana. Widełek nie podam, bo było to 3 lata temu... zupełnie inne czasy na rynku księgowych... uważam, że kwota wynagrodzenia byla rynkowa w tamtym okresie...Jest mnóstwo fajnych wiarygodnych pracodawcow, czy klientów nie warto pochylać się nad oferta tego Pana... takie moje zdanie

Parę osób pisało o problemach, jeśli chodzi o pracodawcę, ale było to w zeszłym roku i wcześniej. Może w tym roku sytuacja wygląda już lepiej? Jedna Pani pisała o pracy księgowej i właśnie to stanowisko mnie interesuje. Czy jako księgowa mogłabym dostać od początku umowę o pracę, bo kiedyś była tylko zleceniówka?

Iwona

Krzysztof równa się problemy. Dużo obiecuje, nigdy nie dotrzymuje umów. Ma na swoim koncie liczne wyroki sądowe za wyrządzone krzywdy ludziom, których (usunięte przez administratora)

Gabi
@Iwona

Co takiego obiecuje, a co nie jest dotrzymane, a jest zapisane w umowie? Zarobki? Czy jakaś inna kwestia? Myślę nad zatrudnieniem na stanowisko księgowej

@Gabi

Podpisałam z Krzysztofem umowę, w której wyszczególniono zakres prac związanych z generalnym remontem mieszkania. Nic poza demolką nie zostało wykonane, a pieniądze pobrane. Sprawą zajęła się m.in Telewizja, Prokuratura, Sąd . Mam zobowiąznie od Krzysztofa dotyczące zwrotu gotówki, ale nie ma jak tego wyegzekwować. Człowiek ten ma liczne długi i nic na koncie. Proszę poczytać opinie. Ten proceder trwa ponad 10 lat

@Gabi

Odradzam. Z Panem Krzysztofem są wieczne problemy. Też byłam jego księgowa. Na początku wspolpraca była okej, a potem zaczęło się, podpisywanie dokumentów za pracownikow, niewypłacalność, przeciąganie zaplat, nieplacenie skladek i podatkow....Pociągnęłam tak półtora roku.

@#byłaksięgowa

Hmmm ale problemy z wypłacaniem kasy to dotyczyło pracowników, kontrahentów czy klientów? Kto miał te problemy z wypłatami? I czy finalnie, po czasie, ta kasa była wyrównywana, czy te finanse nie zostały wyregulowane nawet z opóźnieniem? Księgowa tutaj pracowała zdalnie czy stacjonarnie?

@#byłaksięgowa

To przez jaki okres było okej? Czy był jakiś punkt zapalny, który spowodował, że zaczęło to wszystko opadać, jeśli chodzi o pozytywne kwestie zatrudnienia? Na każdym stanowisku takie coś dzieje? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją.

#byłaksięgowa Nowy wpis

Z perspektywy czasu uważam, że od początku nie było okej. Z biegiem czasu wychodziły coraz to nowsze problemy związane z Panem Krzysztofem... Ja wyrobiłam sobie zdadnie po znalezieniu oficjalnych informacji o długach tego Pana i wystawianych na gieldach wierzytelnosci, swoich problemach z nim jak i opiniami przeczytanymi w internecie. Jeśli ktoś chce dla niego Pracować polecam dobrze zabezpieczyć się umową. Ja od takich ludzi wolę trzymać się z daleka i pracować z osobami, które są uczciwe, względem mnie i swoich klientów. Ten Pan o uczciwości nie wiele wie.

Bożena Nowy wpis
@#byłaksięgowa

A Ty nie byłaś dobrze zabezpieczona umową? Jaką w ogóle miałaś? Umowę o pracę na czas nieokreślony? Powiedz mi, czy chociaż zarobki były okej? Podasz widełki? Myślę cały czas czy składać to CV, czy nie...

#byłaksięgowa Nowy wpis
@Bożena

Iwona

Krzysztof Grondkowski bogaci się na cudzej krzywdzie. Wyłudza zaliczki, nie dotrzymuje umów, prace remontowe wykonuje źle. Nie płaci swoim pracownikom. Nie pomagają sprawy sądowe, w Prokuraturze, czy nagłaśnianie w TV, w UWADZE. Owy proceder przestępczy trwa już wiele lat. Wciąż poszerza się "grono" poszkodowanych przez firmę Grono-Bud, prowadzoną przez Krzysia. We wspólnocie siła. Miejmy nadzieję, że zwyciężymy.

Barbara

Jaka umowa tam aktualnie obowiązuje dla pracowników? Jeśli są jakieś problemy w tej kwestii, to chciałabym wiedzieć oczywiście. Bo tutaj w sumie różne komentarze są w temacie. Jest jakaś, tak ogólnie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Krzysztof Grondkowski Grono-Bud? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Katarzyna

Pan Krzysztof to (usunięte przez administratora) , prosze nie korzystac z jego uslug jedyne co umie to niszczyć i wyłudzać pieniądze , wyuczył sie jak robic na ludziach dobre wrazenie a w szczegółności mowić że on wszystko zrobi czego oczekuje klient a potem tylko demolowanie mieszkań i alkohol . W TVN w Uwadze program ukazal sie w tym roku mozna bylo obejrzec jego oszustne dzialania ! nie korzystajcie Panstwo z jego usług !

Iwona

Krzysztof Grondkowski już 15 lat źle prowadzi swoją firmę. Znów jest kolejna ofiara tego człowieka, który działa z premedytacją i cieszy się z każdej ludzkiej krzywdy. Wtedy czuje się dumny i wielki...TO CHORE!!!

Basia B.

Moja przyjaciółka jest kolejną poszkodowaną przez Krzysztofa Grondkowskiego. Nie dajcie się nabrać. Pozytywne opinie na Oferteo są pisane przez jego znajomków. Poza tym wszystkie negatywne to święta prawda. Nie wpuszczajcie go do swoich domów i nie dawajcie pieniędzy. Jego miejsce jest w więzieniu.

Nie polecam tego wykonawcy. Ekipa bez żadnych umiejętności, nic nie potrafią, chyba że zniszczyć. Pan Krzysztof nieuczciwy, nie rozlicza się z pobranych zaliczek, a bierze ich dużo. Jednym słowem dramat.

Iwona

Pani Ewo jestem " za". Mam pismo, w którym on sam przyznaje, że jest mi dłużny 7000 zł. Jego metoda to wyłudzić pieniądze, a potem zerwać kontakt

Uwaga na Krzysztofa Grondkowskiego! Nadal działa i (usunięte przez administratora) ludzi. Wszelkie pozytywne opinie (nie ma ich wiele) o nim są nieprawdziwe. Nie zlecajcie mu żadnych prac, bo stracicie pieniądze i zdrowie. Ostrzegam!

Iwona

Uwaga! Grondkowski znów zaczął działać. Tylko kilka dni było spokoju po programie w TV. Proszę nie korzystać z jego usług, bo nie jest w stanie wywiązać się z zawieranych umów.

Ja już złożyłam zawiadomienie do Prokuratury. Wczoraj byłam przesłuchiwana przez Policję.

Ina

Drodzy Państwo pokrzywdzeni ( oczywiście Krzysiu, jeżeli to czytasz) przygotowuje dla nas wzór zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jeżeli ktoś z państwa będzie chciał taki wzór mogę wysłać na maila. Wsadźmy Krzysztofa tam gdzie jego miejsce! Lesiuk.Ina(małpa)gmail.com, zapraszam do kontaktu

@Ina

Witam Pani Ino jestem "za", dziękuję. Gratuluję Panu Bartoszowi, który we wczorajszej Uwadze, w TVN, bardzo dobrze naświetlił problem poszkodowanych przez Krzysztofa.

Małgorzata

Pan Krzysztof zrobił na nas b. dobre wrażenie na początku fachowo podszedł do planów remontowych. Wziął 6700 zaliczki. Po zapoznaniu się z opiniami nie zdecydowaliśmy się na współpracę co zakomunikowaliśmy p.Krzysztofowi następnego dnia. Niestety zwrócił nam tylko część zaliczki i kontakt się urwał. Odradzam

Zofia
@Małgorzata

Czy miała pani jakąś umowę z firmą? Bo jednak wpłacanie tak dużej sumy bez żadnego zabezpieczenia to brak odpowiedzialności. Jak dalej potoczyła się sytuacja, czy wstąpiła pani na drogę sądową?

@Zofia

Pań Krzysztof na koniec współpracy zawsze robi problemy z kasą. Człowiek-ściema. Zadłużony wszędzie gdzie się da, mnóstwo spraw sądowych o pieniądze, długi wystawione na giełdach wierzytelności (informacja ogolno dostępna w internecie). Taki człowiek jest niestety jest bez karny, jedyne co można to ostrzegac wszystkich przed nim i w żadnym przypadku nie nawiązywać z nim współpracy.

@#byłaksięgowa

Witam! Skoro p. Krzysztof Grondkowski skrzywdził tyle osób, to może spróbujmy zrobić coś wspólnymi siłami.

Młgorzata
@Zofia

Tak, mieliśmy umowę gdzie podana była wysokość zaliczki i podpisane jej odebranie .Ustaliliśmy ,że 700 zł płacimy tytułem rekompensaty .Niestety Krzysztof zwrócił nam 4000zł 2000 zł przepadło

Małgorzata
@Iwona

Myślę ,że to dobry pomysł chętnie się włączę tyle że nie jestem prawnikiem i nie bardzo mam pojęcie jak się do tego zabrać ale wszelkie działania pomocnicze chętnie.

@Młgorzata

Proszę.... nauczył się i tego... Ja zrezygnowałam z innego wykonawcy na rzecz Krzysztofa ,tracąc 2000 zł. Dziwił się, że nie oddali całości. Było to 9.11.2021. Teraz jestem (usunięte przez administratora) na min. 7000 zł, których nie chce zwrócić.

@Małgorzata

Zacznę od Inspekcji Pracy na Barskiej, udzielają tam porad prawnych. To straszne, aby tak od tylu lat (usunięte przez administratora) ludzi. Negatywne opinie pojawiały się już w 2010 roku.

Iwona

Witam Panie Michale! Zostawiłam nr telefonu w biurze oferteo. Pana numer telefonu administraror nie podał w całości... może spróbujmy przez fb. ale znowu rodo... Pozdrawiam Iwona Skap

Mój numer telefonu 504 198 188

Proszę o kontakt 504198188

Izabela
@Iwona

i co zrobicie jak się powymieniacie tymi kontaktami? Myślicie o sprawie w sądzie?

@Izabela

Jedyne co przychodzi mi do głowy to napisanie do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, to jest (usunięte przez administratora) na olbrzymią skalę, on tak musi (usunięte przez administratora) od paru lat - dlatego proponuję - żeby coś takiego przygotować, pieniędzy pewnie nie otrzymamy ale przynajmniej pójdzie siedzieć tam gdzie jego miejsce.

@Izabela

Tak, pozew zbiorowy do sądu...Prokuratura, media...

Jestem za !!!!

@Iwona

Jako byla księgowa tego Pana służę pomocą gdyby ktoś był zainteresowany. Niestety ja też zostałam (usunięte przez administratora) co prawda na małą kwotę ale jednak wiem o tym Panu bardzo dużo

@#byłaksięgowa

Dziękuję, każda pomoc jest potrzebna. Działamy, kontakt ze mną 504198188. Pozdrawiam

Julia
@#byłaksięgowa

Właśnie chyba jesteś jedyną pracownicą tego pana? Bo reszta osób w tym wątku to rozumiem, że klienci... Czy coś wiesz na temat płacenia budowlańcom, czy im tak samo zalega z pieniędzmi?

@Julia

Tak, my mieliśmy telefony od wykonawców - że Grądkowski im nie zpałacił bo rzekomo my jemu nie zapłaciliśmy. Z tego co wiem nie płacił również swoim wykonawcom.

@Julia

Byłam troche nie aktywna na tym portalu. Tak wiem dużo na temat Pana Krzysztofa. Przez przypadek był klientem biura rachunkowego w którym pracowałam przez kilka miesięcy. Już wtedy zalegał z płatnościami za pół roku. Biuro się rozpadło bo pandemia więc wzięłam go do prowadzenia nie znając czlowieka. Na początku super człowiek. Pan Krzysztof umie zrobić dobre wrażenie, potem. Zaczęły się problemy z kasą itd. Widziałam co wyprawia czy to w stosunku do skarbowego czy to do mnie czy osób które u niego rzekomo pracowały. Halo firma zatrudniała dwie osoby a ja się dowiaduje tutaj o rzekomo pracujących "ekipach budowlanych". Jedna wielka porażka, nie wspomnę że po rozpadzie współpracy nie raczył nawet złożyć za mnie PIT-U. Skarga wpłynęła do skarbowego wraz z wyjaśnieniami. P9dejfzewam że po mnie nie znalazł ani biura ani nikogo do pociągnięcia księgowości. Proble. W tym wszystkim jest taki, że mam wrażenie że nic nie da się ugrać. Ten człowiek nie ma tej kasy. Ma kilkaset tysięcy długów, alimenty itd. Jeżeli skarbówka i ZUS nie "uwalily" tego Pana boję się przeciętny klient nie jest w stanie ni wyegzekwować poza kolejnym wyrokiem na tego Pana.

@Iwona

Właśnie mnie (usunięte przez administratora) na 12 tysięcy. Chciałam zrezygnować ze współpracy. Niestety już po wpłaceniu zaliczki. Pieniędzy nie oddał jeszcze mnie poturbował. Policja nie chce przyjąć zgłoszenia, a mam całe zajście nagrane na dyktafon. Wysyłają mnie do sądu cywilnego.

@Małgorzata

Pani Małgorzato to i tak dobrze. Wczoraj w "Uwadze " był program z udziałem osób poszkodowanych przez Grondkowskiego. Tak jak potraktował panią Ewę to nie mieści się w głowie. Rozbój w biały dzień...

Czy Krzysztof Grondkowski Grono-Bud zapewnia kartę multisportu?

To pytanie to żart. Pan Grondkowski nic nie zapewnia, poza kłamstwami.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud?

Iwona

Witam! Praktycznie na żadne. U mnie zrobilł demolkę, więc wystarczył młotek. Trochę używano zdezelowanej szlifierki. Bruzdy na kable elektryczne były zrobione moim młotem udarowym, bo wypożyczony popsuł się. Nie polecam współpracy z Grondkowskim, bo ma długi i (usunięte przez administratora) Nikogo nie szanuje tylko wykorzystuje. Pozdrawiam

#byłaksięgowa

Przestrzegam przed podjęciem jakiej kolwiek współpracy z tym Panem. Proszę zapoznać się z komentarzami na temat tego Pana i historiami pokrzywdzonych przez niego ludzi.

Makówka

Na ile pieniędzy (usunięte przez administratora) Was Krzysztof Grondkowski i jakich zniszczeń dokonał w Waszych lokalach? Piszecie, czas najwyższy skończyć te jego oszukańcza działalność.

@Makówka

Łącznie wyciągnął ode mnie 17.000 zł, a zakres prac znikomy. Nadaje się tylko do demolki, a co zrobi to wszystko trzeba poprawiać. Podaję numer telefonu w celu łatwiejszego kontaktu 504 198 188

Zostałam przez tego "człowieka" naciągnięta na zaliczkę 12 tysięcy. (usunięte przez administratora) Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.Ostrzegam!

Szanowni Panstwo , przyszli potrzebujacy remontu nie mozna korzystac z tej firmy bardzo to wazne jest to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .Naciagnal mnie na 38 tys. zl wszystkie prace wykonane sa do generalnego remontu ,niektore zagrazaja zdrowiu i zyciu caly remont to jedynie zniszczenia mieszkania oraz nowych kupionych przeze mnie elementow/ sprzetow do mieszkania . pieniadze wyciaga co tydzien.wszystko w moim remontowanym przez niego mieszkaniu jest przez niego zniszczone , materialy / sprzety takze wyniesione z mieszkania. NIE mozna korzystac z jego uslug. Ma dlugi za remonty jak moj , jego dlugi mozna kupic od wierzycieli, ogloszenia o dlugach sa na stronach internetowych firm windykacujnych. Obecnie jestem na etapie spraw sadowych , wezwalam inspektora nadzoru budowlanego do oceny zniszczen i niebezpieczenstw, np. kabina prysznicowa ze szkla jest zaistalowana tak ze oparcie sie o szklana czesc grozi utrata zdrowia bo nie jest zamocowana , nie dostalam fv za prace zglaszam do US oraz PIP etc. bo wszyscy pracownicy nie maja umow , nie placi pracownikom ktorzy sa w wiekszosci podczas wykonywania prac pijani . Dorobil klucz bez mojej zgody do mieszkania , podczas pozbycia sie firmy z mieszkamia wyniosl jeszcze mateialy bez mojej zgody poniewaz dysponowal kluczem o ktorym nie wiedzialam. Absolutnie odradzam ,kontakt do mnie agpanorama@wp.pl piszcie odpowiem Ewa

Irena
@Ewa

a to, że pracownicy nie mają umów i nie dostają wynagrodzenia to potweirdzone informacje?

@Irena

Nie łudź się, to jest zbieranina osób spod monopolwego. Oczywiście Krzysztof nawija makaron na uszy ale poza tym za dużo raczej nie umie

@Irena

Tak, u mnie oczywiście pracowali na czarno, za marne pieniądze, a p. Krzysztofowi szkoda było wydać 35 zł za noc w hostelu, dlatego pracownik spał w moim mieszkaniu, na brudnym materacu.

@Ina

Potwierdzam. U mnie w mieszkaniu wykonywał p.Krzysztof hydraulikę. Po kontroli hydraulika z administracji, okazało się, że wszystko jest źle. Nowy wykonawca musiał wszystko przerobić.

@Ewa

Ja też Ewa, też zostałam (usunięte przez administratora) przez tego typa. Mój e-mail eva.eva@g.pl Proszę o kontakt, trzeba ukrócić działalność firmy Grono Bud

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Grondkowski Grono-Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Grondkowski Grono-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Grondkowski Grono-Bud?

Krzysztof Grondkowski Grono-Bud
  • Neseberska 4 lok. 47