Opinie o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

BYLY PRACOWNIK

Nie dajcie się nabrac ze tutaj jest nie wiadomo jak super, zwykła korporacja jak każda inna. Mają byc wyniki i koniec w dodatku ludzie którzy ucza nowych pracowników (nie wszyscy) maja olewcze podejscie do nowych ludzi. Elastyczny czas pracy to jakas bajka, nie ma tutaj czegos takiego.

no nie
@BYLY PRACOWNIK

w pracy trzeba pracować? najgorzeeeeej!

OBECNY PRACOWNIK
@BYLY PRACOWNIK

Wydaje sie, ze ktoś ma żał o to, iż nie przeszedł okresu próbnego. No cóż - udaje się tylko najlepszym. Elastyczny czas pracy jak najbardziej istnieje, lecz przysługuje on dopiero po ukończeniu okresu próbnego , dlatego "Były pracowniku" mogłeś tego nie doświadczyć.

sparaliżowany strachem

witam mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej, przeszedłem pierwszy etap czyli próbkę pracy i jestem zaproszony na rozmowie, pani powiedziała mi przez telefon ze będzie to bardzo luźna rozmowa i tutaj nie wiem za bardzo jak to odebrać. Może ktoś to bardziej wyjaśnić co to znaczy ta luźna i czy najpierw jest po polsku czy po angielsku ? czy może razem ? jakich pytań się można spodziewać ? obawiam sie rozmowy pozdrawiam

io
@sparaliżowany strachem

Nie masz się czego obawiać, po prostu bądź sobą. Wiadomo, że jest to rozmowa rekrutacyjna więc trzeba się dobrze zaprezentować, ale ważne żeby być naturalnym. Rozmowa jest połączona (po polsku + po angielsku). Powodzenia!

zawiedziona na maxa

Szanowni potencjalni pracownicy prisjakta! Chciałam podzielić się z wami moim przeżyciem. Piszę to jako ostrzeżenie! Nie dajcie się zwieść próżnym obietnicom tej jakże szanowanej firmy. Pozytywne komentarze piszą tu podstawione osoby. Jak inaczej wytłumaczyć wykorzystanie darmowej siły roboczej, co staje się coraz bardziej popularne! Jako kandydatka otrzymałam "szansę" stawienia się na dniu próbnym. Wszystko pięknie, ale jest to atmosfera typowych korpo szczurów, praca na akord, kiedy stajesz pod presją czasu, żeby poprawiać po angielsku/lub szwedzku cechy produktów. Trzy godziny pracy na marne, za które nikt nie zapłaci, nie tylko mnie, ale i tym, którzy "odpadli". Uwaga! Nikt nie da wam żadnej listy towarów, które można edytować, musicie sobie sami znaleźć spośród milionów rzeczy, to co was "interesuje". Teoretycznie dostajesz dostęp do portalu, więc można zakładać, że ktoś nieuczciwy wypracował sobie wynik wcześniej. Co więcej, na wielu stronach nie ma żadnej informacji, więc próbujesz szukać na stronach producenta, na forach, itd, itp. Okazuje się, że po dwóch tygodniach bezsensownego czekania NIE ZOSTAŁAM ZATRUDNIONA. A ogłoszenie dalej się ukazuje...

Prisjakt Piotrek
@zawiedziona na maxa

@zawiedziona na maxa Dziękujemy za poświęcenie chwili na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, niestety mijają się one z prawdą, dlatego chcielibyśmy odnieść się do Twoich słów: Po pierwsze - na szczęście nie ma powodu, dla którego mielibyśmy prosić ludzi o pisanie komentarzy. Jakoś tak się dzieje, że ludzie sami chcą napisać coś miłego o nas - nie lubimy się zbytnio przechwalać, ale chyba naprawdę da się nas polubić - widać to choćby po wynikach anonimowej ankiety, którą wypełniają nasi goście po Dniach Otwartych (nie mówiąc o innych formach feedback-u). Próbka pracy jest jednym z etapów naszej rekrutacji, każda z osób (łącznie z Tobą) zostaje wcześniej poinformowana o tym, jak ten etap wygląda i ile trwa - zastanawia nas zatem dlaczego mimo wszystko postanowiłaś spróbować swoich sił. Nie mamy nic do ukrycia, o wszystkim informujemy i odpowiadamy na wszystkie pytania. Nie musimy nikogo wykorzystywać by się rozwijać - dzięki rozbudowanemu procesowi rekrutacji mamy najlepszych pracowników - zadowolonych i uśmiechniętych :) Listy produktów, na których pracuje się podczas próbki pracy nie jest wcześniej podawana - ich wybór oraz strategia (lub jej brak), jaką obierze kandydat jest dla nas cenną informacją o potencjalnym pracowniku. Próbka pracy nie jest wyzyskiem, a sprawdzianem, w którym ilość i jakość wypełnionych DETALI decyduje o rezultacie, nie ma możliwości wypracowania wcześniej wyniku, jest za to możliwość dokładnego przygotowania się, do korzystania z niej zawsze wszystkich zachęcamy i dokładnie instruujemy, nie każdy niestety decyduje się na taką drogę. Jeśli chodzi o "korpo szczury" - bliżej nam do radosnych surykatek :) Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook-u oraz kanału na Youtube - materiały tam zawarte chociaż częściowo mogą odzwierciedlić w jakiej atmosferze pracujemy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

korpo szczur
@zawiedziona na maxa

w wielu firmach przeprowadza się testy predyspozycji, które potrafią trwać nawet pare dni:) i nikt za to nie dostaje wynagrodzenia, więc poświęcenie tych 3h to naprawdę tyle co nic:) kolejna sprawa-ktoś uzupełnione detale musi sprawdzić, więc czy jest to jakiekolwiek wykorzystywanie? polecam następnym razem solidniej się przygotować, by móc się potem przekonać na własnej skórze jak wygląda "praca na akord korpo szczura":)

kasia

Czy firma zatrudnia studentów, czy jest możliwość dopasowania grafiku pracy do zajęć na uczelni? Ponadto chciałabym się dowiedzieć czy do pracy w Prisjakt potrzebne jest informatyczne wykształcenie? Czy wystarczy podstawowa wiedza o obsłudze komputerów? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

rany boskie jestem kioskiem
@kasia

Odnośnie godzenia pracy z uczelnią, najlepiej jeżeli zapytasz osobiście (przez maila albo facebooka). Nikt Ci tutaj nie odpowie jednoznacznie na to pytanie, ponieważ dużo zależy od ilości zajęć. Do pracy w Prisjakcie wystarczy znajomość obsługi komputera, język angielski i głowa na karku (niekoniecznie w tej kolejności).

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Acting Team Manager?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
Timer i jego drużyna

Ponawiam pytanie dot. TIMERÓW :))) Widzę, że w okolicach kolejnych rekrutacji często tu zagląda ktoś z HR-ów Prisjaktu, bo odpowiada na bieżąco - a i część postów wygląda na spreparowaną, żeby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych kandydatów (nihil novum, ostatnio coraz częściej się to widzi na goworku). To jak z tymi timerami? Czas mierzony do sekundy na każdą czynność? Ile minut w ciągu dnia pracy przysługuje na wyjście do toalety, pójście do kuchni po kawę etc. ? Bo rozumiem, że przerwa obiadowa jest obowiązkowa i doliczana poza wypłatą (tj. za ten czas firma nie płaci).

rany boskie jestem kioskiem
@Timer i jego drużyna

Ciężko mi uwierzyć, że są jeszcze firmy, które stosują takie praktyki. W Prisjakcie przerwa obiadowa owszem jest bezpłatna i może trwać od 30 do 60 minut, ale wynika to z faktu, że jest to czas prywatny pracownika, można wtedy zjeść np. kanapkę i pograć na konsoli albo pojechać, załatwić jakąś sprawę w urzędzie. Każdy robi co chce. Wyjścia do kuchni, toalety czy w ogóle oddalenie się od biurka na chwilę nie wiążą się z negatywnymi konsekwencjami i nikt nie wymaga, aby je rejestrować, bo i po co. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam obejrzeć profil na facebooku/instagramie lub przyjść na dni otwarte. Serio, nie ma tu żadnego podstępu i Prisjakt jest spoko.

Timer i jego drużyna

To ja mam pytanko: czy podczas pracy macie włączone timery? To jest dość istotne - ile minut w ciągu dnia pracy przysługuje na wyjście do toalety, pójście do kuchni po kawę etc.

IO

Kolejna rekrutacja rusza jeszcze w tym miesiącu, proponuję polubić nasz profil na facebooku na pewno będzie tam informacja na ten temat :)

do opaski

W Prisjakcie "negocjuje" się warunki swoim podejściem do pracy i efektywnością w jej wykonywaniu. :) Każdy startuje z tego samego pułapu i tylko od niego zależy jak wysoką dostanie podwyżkę i czy awansuje na wyższy "poziom" (szczebel awansu), z czym również wiąże się lepsza kasa. Wszystkie zasady są jasne, przejrzyste i dostępne dla każdego pracownika od samego początku zatrudnienia. Nie znam drugiej firmy z tak dobrze opisaną i jasną strukturą.

fkfk

tak jak przedmówcy napisali - zasady wynagradzania są przejrzyście opisane, są sprawiedliwe i nie ma tak że ktoś za taką samą jakość pracy wynegocjuje sobie parę stów więcej ;)

(^^,)

Czytam te negatywne opinie i jako jeden z pracowników łapię się za głowę w pozie "mind blown". Nie wiem gdzie te osoby pracowały wcześniej, że warunki w Prisjakcie im tak bardzo nie pasują. Ja osobiście jestem niezmiennie zachwycony, patrząc na poziom organizacji pracy, profesjonalizm i podejście do pracowników ze strony managerów w Krakowie i osób ze Szwecji. Zwykły, szary pracownik jest tutaj naprawdę doceniany i czuje się potrzebny. Szczebel zarządczy robi wszystko, żeby pracownikom było po prostu dobrze - skrzynki z owocami, kawy/herbaty w takim wyborze, że nie wiadomo na co się zdecydować, soki, czwartkowa fika, piątkowe wspólne granie na hali albo spacery, do tego dodatkowa indywidualna godzina sportowa do dowolnego wykorzystania, super biura z konsolami do gier, firma wykupiła nawet miejsca parkingowe na zamkniętym parkingu dla pracowników, którzy dojeżdżają do pracy samochodami, ponadto wspominane już wycieczki zagraniczne, wyjścia integracyjne co kilka tygodni... Do tego sama praca i wymogi mocno zindywidualizowane - goale do wykonania ustalane na podstawie indywidualnych predyspozycji (oczywiście w ramach jakiegoś godnego minimum przyzwoitości), MEGA przejrzyste zasady awansów i podwyżek (ja po prostu rzetelnie robiąc swoje dostałem kilkaset złotych podwyżki netto + jednorazową premię). Wiadomo, że nie zarabia się tutaj przysłowiowego "15k", ale też nie jesteśmy super wykwalifikowanymi programistami z 10-letnim doświadczeniem. ;) Płaca jak na warunki krakowskie jest więcej niż przyzwoita - po roku-dwóch można spokojnie doskoczyć do średniej krajowej i to wszystko na porządnej umowie o pracę od samego początku. Nie wiem, jak ci "narzekacze", ale ja osobiście drugiej firmy z takim podejściem do pracownika nie znam. Co do atmosfery i znajomości - sporo osób podchodzi do rekrutacji z polecenia, co chyba jest naturalne, skoro firma jest naprawdę świetna i każdy chwali się swoim znajomym, gdzie pracuje. Jest sporo grupek znajomych, ale pracują też osoby, które trafiły do firmy zupełnie z ulicy, nie znając wcześniej nikogo z pracowników - proces rekrutacji jest tak dokładny i szczegółowy, że do zespołu trafiają najlepsi z kandydatów. Są to też po prostu fajni i otwarci ludzie. Dlatego wszystkim szukającym rzetelnych informacji o firmie te negatywne opinie radzę podzielić przez 10 (co najmniej).

Oby więcej takich firm

Panie @Pracuję tu, prywatne frustracje radzimy wyładowywać zażywając sportu lub kąpieli solankowej, a nie oczerniać i szerząc nieprawdziwy, toksyczny jad. Praca jest bardzo, ale to bardzo uczciwa, wszelkie obowiązki i prawa jasne, atmosfera na najwyższym stopniu koleżeństwa. Polecam i pozdro Miśki :)

Makotka

Cóż, widać, że ktoś tutaj nie znalazł się na zielonym (a pewnie nawet i nie na żółtym) polu w Matrixie (system półrocznej oceny pracownika - super przejrzysty i uczciwy) :D Ze swojej strony chciałam powiedzieć, że pracuję w Prisjakcie od półtora roku, więc zważywszy na to, że firma za chwilę kończy 4lata, to już znaczący okres i nadal jestem nią zachwycona! Ludzie są cudowni (nawet ci, którzy narzekają dają się lubić), praca wymaga przede wszystkim sprytu (w wyszukiwaniu informacji), spostrzegawczości (w zauważaniu szczegółów), dokładności (w codziennej pracy) i jest zwyczajnie przyjemna, wcale niemęcząca, bo jest to wysiłek tylko intelektualny :) Firma kładzie szczególny nacisk na armosferę i naszą wygodę! Oba biura są wyposażone w tzw. chill room (jest tam Xbox i na przerwach mamy turniej w Fifę lub Mortala - w którym aktualnie przegrywam-, kto ma ochotę pospać ma do dyspozycji wygodne kanapy, mamy Klub Filmowy i na przerwach oglądamy mniej lub bardziej ambitne filmy), często wychodzimy gdzieś razem (piwo/kino/you name it), co tydzień w czwartki mamy Fikę (30 min w czasie pracy, na kawę i ciastko zamawiane przez firmę; w trakcie Fiki gramy w gry planszowe/xboxy/kalambury/oglądamy filmy/gadamy/żartujemy/etc.), firma dba również o nasze muskuły i w piątki mamy grupową godzinę sportową (wliczaną w czas pracy, nieobowiązkową), kiedy chodzimy na siłownię/skłosza/spacery/halę grać w siatkę/hokej/nogę/co kto lubi, mamy również indywidualną godzinę sportową (też wliczaną w czas pracy, również nieobowiązkową), kiedy to ćwiczymy sobie co kto chce i gdzie chce. Jak łatwo policzyć w tygodniu pracujemy przez to defacto 37,5h zamiast 40h, ale to chyba jednak dla niektórych nadal za dużo xD Pieniądze są uczciwe (na okresie próbnym jest to 3k zł brutto, po podpisaniu stałej umowy podwyżka do 3,250zł), podwyżki regularne (klarowne i precyzyjne zasady ich otrzymywania), wypłata zawsze na czas (jesteśmy do tego stopnia rozpuszczeni, że jak kasa jest na kontach po 24, to się dziwimy, mimo iż powinna przychodzić do 10 kolejnego miesiąca xD), umowa oczywiście o pracę od samego początku! W pracy kładziemy ogromny nacisk na współpracę, pomaganie młodszym stażem kolegom i koleżankom (z ich strony oczekujemy jak najwięcej pytań, do tego stopnia, że może być podejrzane, jeśli ich nie zadają xD - bo zależy nam, żebyśmy wszyscy nauczyli się jak najwięcej). Rotacja pracowników w tej firmie praktycznie nie istnieje, na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które zakończyły współpracę z Prisjaktem (nie liczę, tych, którzy w tej chwili nie są aktywni, bo są na bezpłatnych urlopach i realizują swoje życiowe marzenia, firma i my wszyscy i tak czekamy, aż skończą i wrócą opowiadać jak było :D). Nasze krwiożercze korpo organizuje i funduje mam również wycieczki małe i duże (w zeszłym roku była Barcelona, w tym będzie Malmö), nie wspominam nawet (choć właśnie to robię) o imprezach powitalnych dla każdej nowej rekrutacji (ostatni koncert był re-we-la-cyj-ny), no i jeszcze nasze tradycyjne powitalne śniadania :) Szwedzi mają wspólne śniadania codziennie, my natomiast traktujemy je odświętnie i szykujemy na pierwszy dzień pracy naszych nowych kolegów i koleżanek, choć znając naszych menadżerów nic pewnie nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować je organizować częściej :) Prisjakt się rozwija i jest nas już prawie 100 w samym Krkowie, a to dopiero początek, także, jeśli ktoś jest chętny, to serdecznie zapraszamy!

zadowolony pracownik

"Parcuję tu", myślę,że sporo kłamstw zamieściłeś w swojej opinii. Też tu pracuję i sporo widzę. Owszem większość pracowników to wspólni znajomi bo każdy poleca tę prace ze względu na to jaka jest atrakcyjna i siłą rzeczy wszyscy się znają. Jeśli chodzi o Managerów to jest to wyssana z palca informacja pomijam fakt ,że ścieżki kariery w tej firmie są bardzo atrakcyjne i ze stanowiska Category Agent można aplikować na Managera i jeśli się uda to oczywiste jest to ,że miało się wcześniej swoich bliższych i dalszych kolegów bo nie da się ze wszystkimi tak samo kumplować bo jest nas za dużo, a to ,że ktoś jest kogoś bliskim znajomym na takim stanowisku to akurat przeszkadza, a nie pomaga. "Każdy stara się być miły, bo szwedzi tego wymagają. "- Myślę ,że tego wymaga kultura szanowny kolego, której ty nie masz pisząc coś takiego. " Są tacy przekorni i jednak swoje zdanie mają, ciągle im się dokłada pracy, a podwyżki dla nich są raczej śmieszne. Znam gościa, któremu dowalają pracy na potęgę, a jak dostawał podwyzkę, to 30 zł mu się dostało, zaś pracy dostał 3 razy tyle. Śmialiśmy się z tego, a tak na prawdę, to żal mi go było." Skąd wyciągasz takie wnioski? Podwyżka jest rzeczą indywidualną, na która składa się wiele aspektów i nie można z nikim o tym rozmawiać bo jest INDYWIDUALNA i zależy od wyników pracy ale też postawy zgodnej z polityką Firmy o czym DOSKONALE mówi system podwyżkowy . Skoro się śmialiście, a później było Ci go żal to może trzeba o tym porozmawiać z Managerem skoro się nie zgadasz? I Szanowny Kolego doskonale wiem,że opisujesz swój przypadek , a nie kolegi. Pracuję tu sporo czasu, atmosfera jest doskonała, pieniązki też , podwyzki się zgadzaja, obowiązki też, pomijam,że Firma się rozwija co za tym idzie i my się rozwijamy. Pracę tę polecam na 1000%

prisjakt pany
@zadowolony pracownik

Zgadzam się w całej rozciągłości w powyższym komentarzem, ale dodam też coś od siebie: Kluczem do wyższych zarobków jest niespędzanie pół roku na L4. Jeśli tak ci tu źle i tak mało płacą to zapraszam do jakiejś porządnej polskiej firmy, tam na pewno i pieniądz większy, i podwyżki regularniejsze, i prawa pracownika jeszcze bardziej przestrzegane! A co do konfidentów... Jeśli oczernia się kogoś na swoim kanale na (usunięte przez administratora) o którym WSZYSCY wiedzą to nie ma co się dziwić, że ponosi się konsekwencje. Ściany nie mają uszu, nikt nie wpadnie w kłopoty za to że powie co myśli, ale trzeba też umieć swoje zdanie wyrazić w cywilizowany sposób.

:D

Trzeba było zostać czołgistą...

KOLEGA niech się zwolni jak mu smutno, jak mu źle. Chyba wszyscy wiemy, który to ;)

eldo

Przeszedłem rekrutacje na category agent, próbka pracy przyjemna i jak ktoś był przygotowany to mógł bez problemu przejść do drugiego etapu czyli rozmowy, część po polsku i część po angielsku. Do próbki pracy lepiej się przygotować w domu wg instrukcji które wysyłają na maila. Nie trzeba być poliglotą tylko znać angielski na tyle żeby się dogadać, móc opowiedzieć o sobie itp. Ogólnie przyjemna atmosfera, bez stresu i również bez jakiś dziwnych pytań na rozmowie. Polecam aplikować do firmy.

Shaun

Moj kolega tam pracuje i bardzo sobie chwali, angielski jest wymagany ale nie trzeba być "poliglotą". On chyba tam przyszedl w 6 czy 7 rekrutacji i nie ma tam rotacji, tylko firma się coraz bardziej rozrasta. Chyba tu nie ma żadnego haczyka :P

aweman

Nikt tu Wam pytań nie da ale apeluje lepiej o objaśnienie fragmentu instrukcji dotyczący wyboru kategorii. Z tekstu nie wynika czy chodzi o główne kategorie czy podkategorie czy może o podpodkategorie.

kasia95

zna może ktoś więcej szczegółów odnośnie tych zadań? Wiem wiem, chcę za dużo wiedzieć :(

pablo

Dostaniecie login i haslo do systemu i musicie ogarnac jak to dziala i jak sie na tej platformie pracuje, raczej nie bede jakis wymyslnych zadań do zrobienia ;)

kasia95

Hej, Jak wyglądały u Was testy? Z czego najlepiej się przygotować? Pytam oczywiście o stanowisko Category Agent

Zostaw merytoryczną opinię o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.