InVette

Opinie o InVette

Jak szefostwo w InVette traktuje ludzi?

Wiktor W.

Jak równych sobie - wystarczy choć chwilę z nimi porozmawiać, by się o tym przekonać. Ale z tego co widzę to za chwilę jakiś X napisze, że są najgorsi, bo dodaje tutaj sporo takich samych opinii. Warto samemu się przekonać, a nie szukać info w necie gdzie każdy pisze anonimowo co chce.

nikt
@Wiktor W.

Tak zdecydowanie traktuje jak równych sobie, szczególnie jak zarząd mówi co że nie możesz wyjść wcześniej (po 6 h) pomimo że masz umowę TYLKO na 1/2 etatu a reszte rozliczasz przez use me i wciska ci kit przełożona że masz pełen etat. I wciskają ci kit że chcą dać ci możliwość abyś więcej zarobił nie dając normalnej umowy, jak znajdą taką ofiarę jak ja to wykorzystają i tyle

Masakra

Więcej zarobisz w sklepie z ubraniami niż tu, mając taki sam eteat i niewielkie doświadczenie

Xoxo

Nie polecam, zarząd tej firmy to jakaś porażka, wieczne muchy w nosie :>

@Xoxo

Uuu widać że jedna osoba ma nową rozrywkę i dodaję co kilka dni te samą opinię o treści: Okropny zarząd, zły zarząd... Współczuję tak niskiego IQ i zbyt dużej ilości wolnego czasu żeby ciągle siadać i wymyślać nowe opinie o tym samym. Widać nie mamy tu do czynienia z dorosłym, dojrzałym człowiekiem :) Miałam tam praktyki i zarząd to normalni ludzie, do dogadania, pracują na równi z resztą, ale widać zaszli komuś bardzo młodemu za skórę skoro tutaj się wyżala. Współczuje takich pracowników - pewnie już byłych

Daria
@Ania

Jak na byłego praktykanta tej firmy to widzę, że bardzo skrupulatnie śledzisz opinię o tej firmie.... Ciekawe, ciekawe :)

Hixa
@Ania

Patrząc po reakcjach na komentarze to nie tylko jedna osoba ma złe zdanie o tej firmie

xzyz

Przeczytałem juz tyle opinii, a nigdzie nie było stawki ani nic na temat tego, co w ogóle leży do obowiązków pracownika w tej firmie. Potrzebuję konkretów, a nie żałosnej informacji, ze są długie kolejki do WC. Ile płacą i co sie tam w ogóle robi?

KM
@xzyz

Płacą bardzo marnie, a co się robi to zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz, w szeptance to głównie praca na akord i pisanie opinii tylko i wyłącznie

Wojtek
@xzyz

Stawka porównywalna do pracy w innych agencjach, a samo wynagrodzenie zależne od umiejętności i stażu pracy - jak wszędzie. Jest system premiowy i prowizyjny, więc jeśli robisz dobrą robotę to jest to nagradzane

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

Nie polecam tego miejsca, typowe korpo, gdzie liczą się tylko wyniki i nie ma normalnego podejścia do ludzi, ciągle kolejki do WC, brak klimatyzacji - w lecie można się było ugotować żywcem, ciągle zmieniająca się kadra pracowników, wiecznie przewijający się ludzie na "rozmowy o pracę" ( a raczej na rozmowy o bezpłatny staż ), brak miejsca gdzie można zjeść normalny posiłek ( taka możliwość jest tylko przy swoim biurku ), słabe perspektywy na dalszy rozwój, pozyskiwanie i utrzymywanie klienta za wszelką cenę

Gosia

Zarząd nie ma za grosz szacunku do pracownika

Julia

Nie polecam, nie zbyt dobra atmosfera, nie życzliwy zarząd, kolejki do WC, nie fajny zespół

Nie polecam pracy w tym miejscu, nie miły zarząd, kolejki do WC, problem z dniem wolnym, słaba atmosfera, brak kuchni, brak miejsca do zaparkowania, ciągle zmieniający się pracownicy, słabo wyposażone miejsca pracy

Olka

Lokalizacja z dobrym dojazdem komunikacją miejską, fajna, luźna atmosfera, zarząd normalny, nie robią z siebie nie wiadomo kogo, tylko pracują na równi z pracownikami, nie czuć sztucznego podziału, co jest jak najbardziej na plus. Ludzie mega spoko, pomocni, możesz pogadać z nimi o wszystkim :)

Jjjjjjjj

Nie polecam, delikatnie mówiąc nieżyczliwy zarząd

Werka

Fajne miejsce do rozwoju, nauki i zdobycia cennego doświadczenia.

Niesympatyczny zarząd, kolejki do WC, zła atmosfera, brak szacunku do pracownika

Jacek

Nie polecam. Forma pracy i jej zakończenia urąga dobremu wychowaniu i dojrzałego podejścia do współpracy.

Ciekawski
@Jacek

Napisz więcej co się stało, pomoże to pracownikom i kandydatom

Justyna

Nie wiem czy wiesz, ale Administratorem jest Gowork, a nie firma :)

Ana

NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU!!!!!!!!!!

Miaaa

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągle kolejki do WC,(usunięte przez administratora). Słaby dojazd zarówno jeśli chodzi o komunikację miejską, również brak miejsc parkingowych. Ciągle przewijanie się obcych osób po firmie - (usunięte przez administratora)

Arek

Dobre warunki do pracy i rozwoju

Gosia

Fajne miejsce, z klimatem :) Ludzie bardzo w porządku, głównie młode osoby z ambicjami i motywacją do pracy. Zarząd też bardzo w porządku, nie robi problemów i pozwala pracować tak jak się lubi a nie według sztywnych reguł "masz robic to i to od tej do tej", co dla mnie jest bardzo ważne. Jeśli ktoś się zastanawia, to od siebie mogę polecić pracę tutaj.

Miśka

Pracamega rozwojowa, bardzo wiele się tutaj nauczyłam i mam zamiar rozwijac się dalej :)

Miejsce z super atmosferą w którym chce sie pracowac :)

Daniel

Potwierdzam, obecna ekipa 10/10!

Kamil

Pracuję w firmie już długo i łapie się za głowę czytając niektóre komentarze, opinie czy domysły :) Invette to firma w której każdy może się rozwinąć, dostać awans, wykazać się. Wiem co się dzieje w każdym dziale (bo naturalnie mamy ze sobą kontakt, poza tym spotykamy się nie tylko w pracy ale też po, weekendowo na piwko - ekipa jest serio spoko i można tu złapać fajne kontakty:)). Praca w fajnym trybie, bez presji, pilnowania przerw co do minuty, bezproblemowe wolne - Zarząd rozumie że pracownik to człowiek i jest bardzo ugodowy, co serio rzadko się zdarza, bo pracowałem w 2 podobnych agencjach i tak temat urlopu czy dnia wolnego z pilnego powodu z dnia na dzień był wielkim problemem... Mogę polecić pracę za możliwość szkoleń, jak chcesz się czegoś dowiedzieć, wyhaczyłeś dobre szkolenie, dajesz znać wyżej i prędzej czy pozniej dostaniesz to szkolenie. Firma często przypomina że stawia na rozwój pracowników i tu faktycznie się tego trzymają - bo akurat jakieś szkolenia są organizowane cały czas - czy dla konrketnego działu czy dla całej firmy. Zarząd nie robi z siebie nie wiadomo kogo, nie podkreslaja swojej "władzy" czy wyższości, co jest bardzo spoko. To normalni ludzie, ktorzy mają mocno zajawkę na marketing i to widać. Jestesmy ze soba na Ty i to jest fajne - bo nie robimy sztucznego dystansu, mamy dobre relacje, a to procentuje w prowadzeniu kampanii. Co do minusów - są dni kiedy trudno znalezc miejsce na parkingu, a jesli jezdzi sie komunikacja miejska to dojazd moze byc czasem ciezki - zwlaszcza ze teraz wielkie korki w Krakowie w kazdym mozliwym miejscu. Oprócz tego wadą są kolejki do WC - czasem baardzo długie i nie można się dostać. Jeśli chodzi o pieniądze, to progi są takie same jak w innych agencjach (mam doświadczenie z dwóch innych i stąd mogę porównać). Bardzo często masz podstawę, prowizje i premie, więc jeśli jesteś zaangażowany i faktycznie wkładasz w pracę serducho, to to procentuje - nie tylko Twoim rozwojem, ale też wielkością wypłaty :) Dla mnie to praca przyszlosciowa - pracuję już trochę, czuję się tu dobrze, doceniają moją pracę, a ja się coraz bardziej zajawiam na marketing - mam zamiar zostać tu jak najdluzej i wspinać się po szczeblach coraz wyżej i wyżej :)

Dociekliwy
@Kamil

Czy w takim razie możesz napisać na jakie szkolenia wysyła Was firma? Tak w przeciągu ostatniego pol roku. Za moich czasów takich rarytasów nie było.

Kamil
@Dociekliwy

Hej, ogólnie w firmie jest główna pula szkoleń do której każdy ma dostęp - i są to właściwie wszystkie dostępne na rynku kursy online plus książki i magazyny dot. naszej branży. Jak wiadomo od czasów pandemii nie ma za bardzo szkoleń stacjonarnych, dlatego jeśli jest to kurs online, to dostęp jest wykupywany, słyszałem też że już sytuacja się poprawia i po wakacjach mają powoli wracać szkolenia stacjonarne. Ja sam miałem sytuacje kiedy zapytałem o kurs, którego nie znalazałem "w zbiorach" i faktycznie go zakupili :) Myślę, że nie ma sensu podwania tytaj całej listy - jak jesteś w branży to wiesz co się dzieje, kto co wydaje, jak jestes pracownikiem, to tez masz do tego wgląd :)

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 18 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette