InVette

Opinie o InVette

Anka

Moją ścieżkę zawodową w InVette rozpoczęłam od stażu, potem zostałam Junior Social Media Specialist, z czasem Social Media Specialist. W firmie rozwinęłam się i nauczyłam się wszystkiego o pracy w social media. W firmie jest możliwość awansu. Każdy, jeśli tylko ma chęci, może się szkolić i poszerzać swoją wiedzę. W firmie kładzie się nacisk na rozwój i kreatywność. Przełożeni konkretni, ale przy tym przyjaźnie nastawieni do każdego. Chętnie służą pomocą. Dbają o swoich pracowników. Fajne biuro, w którym panuje przyjemna atmosfera.

aplikant

Powiedzcie czy firma daje umowę o pracę na stanowisku account Manager?

Mariusz

Praca idealna dla osób młodych, po studiach, które chcą się rozwinąć i nauczyć czegoś nowego. Praca dla ludzi kreatywnych, która bywa wymagająca. Firma bardzo przyjazna, dba o pracownika i stawia jasne warunki wynagrodzenia

@Mariusz

Jak rozumiem, firma ma wiele do zaoferowania swoim pracownikom. A co możesz powiedzieć potencjalnym kandydatom, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, jednak brak im dużego doświadczenia zawodowego? Uważasz, że praca w InVette to dobre miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej?

Daniel

Pracowałem w InVette trochę ponad rok i dobrze wspominam ten czas. Pracowałem w dziale SEO. Wiele się nauczyłem i sporo dała mi ta praca, ale pewnego dnia nadszedł czas na zmiany, cóż takie życie. W firmie ogólnie panuje przyjemna i kumpelska atmosfera, każdy jest równy. Nie ma spiny ;)

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

Aga

Byłam na rozmowie rekrutacyjne w Invette z początkiem października. Pani, która prowadziła ze mną rozmowę kwalifikacyjną była bardzo miła i profesjonalnie podeszła do swojego zadania. Ogólnie warunki pracy bardzo mi odpowiadały, ale niestety lokalizacja przegrała - mieszkam na Ruczaju, więc dojazd na Nową Hutę mam dosyć utrudniony, nie mówiąc już o czasie jaki musiałabym spędzić w komunikacji miejskiej.

Firma bazująca na stażystach. Najpierw miesiąc stażu, później 2000 netto.(usunięte przez administratora) Szefostwo w miarę ok, chociaż bywa, że mają swoje humorki.

Lidia

Czy mówisz to na podstawie własnego doświadczenia? Czy są to potwierdzone informacje? Wiele osób zapewne zaczyna pracę w firmach od stażu. Biorąc pod uwagę treść Twojej wypowiedzi można stwierdzić, że InVette jest dobrym miejscem pracy dla osób, które zaczynają swoją karierę zawodową?

Lidia

@anonim, jak rozumiem masz na myśli proces rekrutacji? Niekiedy warto wyjść z inicjatywą i samemu zapytać o rezultat przebiegu rozmowy. Owszem, nie zmieni to wyniku naszej rekrutacji jednak warto pamiętać, że taka informacja może pomóc nam w przyszłej karierze zawodowej. @Daniel, czy jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w InVette? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś pracować?

Brak informacji zwrotnej...nie świadczy dobrze o firmie;/

Daniel

InVette ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach ?

stażystka

Praca w tej firmie daje duże możliwości, głównie pod kątem rozwoju osobistego. Przychodząc tutaj możesz bardzo dużo się nauczyć tak naprawdę zaczynając od zera. ;) Co do atmosfery jest bardzo w porządku, koordynatorzy i prezes na + , czyli nie traktują Cię rzeczowo, nie ma atmosfery ,,korporacyjnej". Zachęcam i polecam z czystym sumieniem. ;)

Lidia

Obecnie firma InVette prowadzi rekrutację między innymi na stanowisko Programisty PHP: http://invette.pl/praca/ Może pracownicy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy z tą firmą? Czy firma daje możliwości rozwoju w postaci szkoleń, a może oferuje atrakcyjne benefity dla swoich pracowników? Zachęcam do umieszczania swoich opinii, każda rzetelna informacja jest bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów.

Lidia

@Soapwidzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Jeśli kogoś interesuje obecnie kwestia stażu w InVette, to na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że obecnie poszukiwana jest osoba na praktyki na stanowisku Pozycjoner. Tam też znajduje się dużo informacji na temat tego, co program praktyk obejmuje oraz jakie będą główne zadania praktykanta. A ktoś z Was ma już doświadczenia z praktyk w firmie i może podzielić się swoimi wrażeniami? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Soap

Czy ktoś może powiedzieć cos o tym jak wygląda u nich staż Social media?

Soap

Ktoś może coś powiedzieć o tym, jak wygląda u nuch staż Social media?

p0oijl

I tak się nie pokazało ostatnio ogłoszenie @jdjknlk, ale najlepiej dowiadywać się u nich.

Konrej

Rekrutacja trwa cały czas. Nie ma aktualnych ogłoszeń na stronie. Dużo ich ogłoszeń znajdziesz na GT i OLX.

Konrej

Kołczan

Praca jak w agencji ( nie mylić z korporacją). Młoda, zgrana ekipa i dobre warunki pracy. Sama firma prężnie rozwija się do przodu.

Karan

@Jędrzej - nie mylisz się, warto przyjść i zobaczyć!

Justyna

Aktualnie firma Grupa InVette prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk w firmie, ogłoszenia są umieszczone przede wszystkim na info-praca, gumtree oraz olx

@Michał z tego co wiem, w chwili obecnej firma nie prowadzi rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 18 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette