InVette

Opinie o InVette

Anka

Jeśli szukacie pracy na poważnie - strata czasu. W ogłoszeniu piszą że płatny staz, w rzeczywistości najpierw miesiąc praktyki za darmo i dopiero potem trzy miesiące stazu. Zero możliwości rozwoju, jak wam się poszczęści podpiszecie sobie jakieś teksty, co jest nawet przyjemne, ale głównie robi się marketing szeptany. Atmosfera taka sobie, sami pracownicy fajni, reszta niby tez, ale jest presja, żeby robić dosłownie ,,na akord". Dużo fałszu, odgadywania za plecami i mówienia jednego, a robienia drugiego. Było by to jeszcze do zniesienia, gdyby można było przy tym zdobyć jakieś konkretne doświadczenie, rozwinąć sie, ale firma niczego Was nie nauczy. polecam omijac, jest wiele lepszych firm, gdzie zdobędziecie faktyczne doświadczenie

Do Invette przeniosłam się z dużej, sztywnej korporacji i na początku przeżyłam lekki szok - brak dress code, wszyscy znają się na koleżeńskiej płaszczyźnie, panuje naprawdę miła atmosfera (może też dlatego, że nie jest to ogromna firma, więc jest możliwość poznania się). Wszędzie w ogłoszeniach o pracę znajduje się teraz wzmianki o "możliwości pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się kreatywnym zespole" - w Invette to od prawdy nie odbiega. No i pizza w piątki skradła moje serce

Ogólnie nie polecam. Okazało się iż to płatny staż na 3 miesiące. Płatny miesiąc w wysokości 1000 zł około więc za 3 miesiące około 3 tysięcy zł a w cale nie ma zapewnionego iż później zapewnią nam pracę. Ale rozmowa była śmieszna Pan ogólnie miły zaproponował mi staż w branży IT SEO super fajnie byłem na rozmowie na początku tygodnia a pod koniec sam zadzwoniłem jak wygląda rekrutacja to śmiech na sali iż już nie można na SEO tylko przedstawiciel handlowy bo nie mają nawet wolnego miejsca biurka pod osobę SEO haha :) To przecież bym sobie z domu mógł zabrać ławę i taboret :D Ogólnie śmieszne bo mieli się odezwać a sam musiałem dzwonić. Nie polecam ogólnie takich akcji chyba, że ktoś ma bogatych rodziców i stać go żeby za 3 miesiące zarobić zaledwie 3000 zł około.

KaśkaPacka

Nie wiem czy to prawda ale i tak dobrze że za staż płacą, przynajmniej może pokryć dojazd. W większości agencji w Krakowie jak szukam do odrobienia w ramach studiów do zrobienia praktyki stażowe to wszyscy zero złotych. A znalezienie czegość w miarę normalnego bez doświadczenia graniczy z cudem. Każdy by chciał doświadczenie. Tylko jak zdibyć doswiadczenie jak się jeszcze studiuje .....

szczeraopinia

W firmie Invette nie ma możliwości rozwoju. Kadra zarządzająca powinna zostać zmieniona. Wynagrodzenie słabe, zero benefitów. Atmosfera spoko pod warunkiem, że trafi się do odpowiedniego działu ;). Osobiście nie polecam sobie zaprzątać głowy tą firmą.

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

Mariusz

Praca idealna dla osób młodych, po studiach, które chcą się rozwinąć i nauczyć czegoś nowego. Praca dla ludzi kreatywnych, która bywa wymagająca. Firma bardzo przyjazna, dba o pracownika i stawia jasne warunki wynagrodzenia Lubię atmosferę w InVette za: Warunki zatrudnienia, atmosfera, możliwość rozwoju.

kolegazwewnątrz
@Mariusz

dwa razy musiałeś napisać, (usunięte przez administratora):D

Lidia
@Mariusz

Wspomniałeś, że praca jest idealna dla młodych osób, które mają możliwość rozwoju w tym miejscu. Czy możesz powiedzieć nam, jakie możliwości rozwoju firma oferuje swoim pracownikom? Jeżeli znajdziesz czas, podpowiedz proszę, na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie na tak zwanym starcie? Zapewne jest to uzależnione od wielu różnych czynników, więc możesz podać nam jedynie "widełki płacowe".

CoZaTypzTypa
@Mariusz

Nie ma to jak samemu sobie dodawać opinie :))))))

Szymon

Miła atmosfera w firmie, może przez to, że zespół tworzą młodzi, pozytywnie nastawieni ludzie. Jest możliwość łączenia pracy ze studiami - ogólnie bardzo ugodowa firma. Poza tym fajne jest to, że można się rozwijać, nie musząc pracować w sztywnym korpo.

m.m.

Prace z invette zaczęłam od stażu i już tutaj bylo dziwnie, tak jakby rzucali mnie z miejsca na miejsce i przenosili między działami, co chwile robiłam coś innego. Atmosfera była różna, sami specjaliści bardzo fajni ale z kadrą zarządzającą było już różnie, ciężko było się czasem dogadać nawet o najmniejsze sprawy. (usunięte przez administratora)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w InVette. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Magda

Do Invette dostałam się trochę przez przypadek - musiałam jakoś odrobić godziny praktyk studenckich. Już na wstępie powiedziano mi, że nie wygląda to jak w większości firm i mogę później zostać na dłużej, jeśli będę chciała - i faktycznie się nie zawiodłam, zaproponowano mi kolejne stanowisko. Można się tam dużo nauczyć, a nawet łączyć pracę ze studiami, jeśli to konieczne - a ciężko znaleźć pracodawcę, któremu odpowiadają elastyczne godziny lub praca zdalna.

Ka

Nie istnieje.

Julka

Odrabiałam w Invette wakacyjne praktyki z uczelni i byłam bardzo zadowolona. Już na rozmowie kwalifikacyjnej dało się zauważyć, że na pewno agencję interaktywną dużo różni od korporacji, z którymi bywa mylona - nie taki duży zespół, ale zgrany i pracujący w luźnej, przyjaznej atmosferze. Bardzo żałuję, że nie dałam rady połączyć tej pracy z dwoma kierunkami studiów, bo dużo się nauczyłam i myślę, że mogłabym się rozwijać tam dalej. No ale wpis w CV jest, praktyki zaliczone, a tak naprawdę dobrze się przy tym bawiłam :D

Klaudia

(usunięte przez administratora) Szukając płatnego stażu natknęłam się na ogłoszenie firmy Invette, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, podczas, której okazało się, że są to bezpłatne miesięczne darmowe praktyki, ale po zakończonym darmowym okresie, przechodzę na płatny 3 miesięczny staż. Po przepracowaniu miesiąca (w copy oczywiście) tak się nie stało, nie zostałam nawet poinformowana czy nasza współpraca się zakończyła.(usunięte przez administratora)

Irek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Pani, z którą rozmawiałem była nawet sympatyczna. Rozmowa przebiegała ogólnie ok, ale trochę chaotycznie. Pani zadawała dużo pytań. Sporo standardowych pytań, ale też takie, których wcześniej nie słyszałem. Zadano mi pytanie, które miało na celu wykazać czy jestem osobą kreatywną. Pani wypytywała także o kwestie związane stricte ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Było trochę dziwnie, ale w sumie ciekawie. Biuro wydawało się nieduże, jakoś tak cicho tam było. Ogólnie spoko, ale bez rewelacji.

@Irek

czemu robicie sobie sami reklamę, dwa razy wklejacie tą samą treść, już brakuje kreatywności ? ;)

Edyta
@Kasia

Nie sądzę, żeby firma InVette - jak to ujęłaś - sama robiła sobie tu reklamę. Ale może już pozostawmy tę kwestię. Nie wiem nawet, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz. Pracowałaś tam kiedyś, czy może byłaś tylko klientką tej firmy? Powiedz mi, jak to jest.

Mala

Rozmowa kwalifikacyjna - pozytywna - miła atmosfera, kompetentna osoba rekrutująca. Problem w ogłoszeniu: poszukiwany copywriter! W rozumieniu firmy: poszukujemy osoby, która będzie pisać komentarze (usunięte przez administratora)Nie ważne jaki artykuł, temat, treść - produkt super! Świetny - kupujemy! Fajnie, ale chyba etyka obowiązuje i (usunięte przez administratora)zł brutto na godzinę zdalnie, to korzysta opcja, ale nie dla osób i z branży z doświadczeniem. Robią fajne rzeczy, warto obserwować na fb, z tym, że swój własny PR słabo ogarniają. Może to kwestia tego, że doszli do ściany.

@Mala

Skoro brałaś udział w procesie rekrutacyjnym, to mogłabyś dodać do swojej wypowiedzi informacje o tym, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Chciałbym ustalić, czy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności podane w CV, czy może była to luźna rozmowa o wzajemnych oczekiwaniach.

Jaga
@Mala

Gdyby w ogłoszeniu napisali, że szukają kogoś do marketingu szeptanego, to pewnie nikt by się nie zgłosił - stąd też stanowisko copywritera. Poza tym, to mi wygląda bardziej na "marketing szemrany", a nie "szeptany". Co do stawki, to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, nawet jak na pracę zdalną.

@Jaga

O jakiej stawce jest mowa? Napisz na jaką umowę są zatrudniani pracownicy w tym czasie.

Starszy Nad Szeptaczami

Lolalo
@Piotr

(usunięte przez administratora)z tym, że tekst to liczba komentarzy napisanych w tygodniu. Ot, taki to copywriting.

Lolalo
@Piotr

Pierwsza umowa standardowa 3 miesiące, (usunięte przez administratora) Zakres obowiązków: piszesz komentarze pod artykułami - tematyka dowolona, problem w tym, że ludzie, którzy mają wrzucać komentarze nawet tych artykułów nie czytają! (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o komentarze, to liczba się zasiegi - (usunięte przez administratora), co tygodniowe raporty.

Anka

W tej firmie byłam na jednej z bardziej wyluzowanych rozmów kwalifikacyjnych, choć profesjonalizmem nie odbiegała od tych sztywnych. Było miło, liczę na więcej ;)

Lidia
@Anka

Ania, skoro tak dobrze wspominasz rozmowę rekrutacyjną do InVette to może napiszesz coś więcej na jej temat? Ile trwała i jakie zadawane były Tobie podczas niej pytania, pamiętasz?

abc

nie polecam

Hooy

Co tu było napisane ?

@Hooy

olir

(usunięte przez administratora)!

Iwo

Własnych spraw każdy sam pilnuje a firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

BRAWO

Nie rozumiem po co deklarować swoją odpowiedź w konkretny dzień, jeżeli nie jest się w stanie zadzwonić -(usunięte przez administratora)to ogromna pomyłka...

Lilil

Czy wiecie cis na temat pracy zdalnej w tej firmie??

Anka

Moją ścieżkę zawodową w InVette rozpoczęłam od stażu, potem zostałam Junior Social Media Specialist, z czasem Social Media Specialist. W firmie rozwinęłam się i nauczyłam się wszystkiego o pracy w social media. W firmie jest możliwość awansu. Każdy, jeśli tylko ma chęci, może się szkolić i poszerzać swoją wiedzę. W firmie kładzie się nacisk na rozwój i kreatywność. Przełożeni konkretni, ale przy tym przyjaźnie nastawieni do każdego. Chętnie służą pomocą. Dbają o swoich pracowników. Fajne biuro, w którym panuje przyjemna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 18 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette