Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo InVette

Opinie o InVette

Pracowałeś w firmie InVette i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Smarton - 2014-04-08 01:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy miał ktoś okazję współpracować z InVette? Co firma może przeciętnemu pracownikowi zaoferować o ile w ogóle prowadzą jakąś rekrutację.
zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-04-09 21:51:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@smarton, na stronie InVette masz 3 oferty pracy oraz jedną oferte jesli chodzi o praktyki, ale czy warto to ci nie powiem.
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-05-08 16:27:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
@Michał z tego co wiem, w chwili obecnej firma nie prowadzi rekrutacji.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: szybko i łatwo
Pytania: ile chcę zarabiać po stażu
zdjecie uzytkownika
Marko - 2014-06-20 15:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może ktos słyszał, że taka rekrutacje otworza, w końcu zaraz wakacje, a to sezon urlopowy, to może chociaz na zastepstwo do inVette?
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-11-16 17:02:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, pracuje ktos może w InVette jako pozycjoner www? Bowiem maja aktualnie takie ogłoszenie, to chyba praktyka miesięczna z możliwością dalszego zatrudnienia. Nie wymagają w sumie doświadczenia, czy rzeczywiście opłaca się aplikować? czy to kolejna oferta w stylu przynieś podaj pozamiataj? Na ile orientacyjnie można liczyć?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InVette

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy InVette?
Zadaj pytanie
alert