Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o InVette

Pracowałeś w firmie InVette i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Smarton - 2014-04-08 01:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy miał ktoś okazję współpracować z InVette? Co firma może przeciętnemu pracownikowi zaoferować o ile w ogóle prowadzą jakąś rekrutację.
zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-04-09 21:51:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@smarton, na stronie InVette masz 3 oferty pracy oraz jedną oferte jesli chodzi o praktyki, ale czy warto to ci nie powiem.
zdjecie uzytkownika
mirek - 2014-04-10 23:10:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja właśnie chciałbym iśc na te praktyki jako pozycjoner SEO, myslicie, że dużo bym się nauczył i jest od kogo, skoro szukają do InVette tez na to stanowisko do pracy?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
8 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InVette

Twoj email:
Wiadomość: