Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo InVette

Opinie o InVette

Pracowałeś w firmie InVette i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Smarton - 2014-04-08 01:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy miał ktoś okazję współpracować z InVette? Co firma może przeciętnemu pracownikowi zaoferować o ile w ogóle prowadzą jakąś rekrutację.
zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-04-09 21:51:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@smarton, na stronie InVette masz 3 oferty pracy oraz jedną oferte jesli chodzi o praktyki, ale czy warto to ci nie powiem.
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-05-08 16:27:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
@Michał z tego co wiem, w chwili obecnej firma nie prowadzi rekrutacji.
zdjecie uzytkownika
Marko - 2014-06-20 15:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może ktos słyszał, że taka rekrutacje otworza, w końcu zaraz wakacje, a to sezon urlopowy, to może chociaz na zastepstwo do inVette?
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-11-16 17:02:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, pracuje ktos może w InVette jako pozycjoner www? Bowiem maja aktualnie takie ogłoszenie, to chyba praktyka miesięczna z możliwością dalszego zatrudnienia. Nie wymagają w sumie doświadczenia, czy rzeczywiście opłaca się aplikować? czy to kolejna oferta w stylu przynieś podaj pozamiataj? Na ile orientacyjnie można liczyć?
zdjecie uzytkownika
kornik - 2015-08-11 21:39:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
cześć, widzę , że już od dłuższego czasu ciężko znaleźć jakiekolwiek wpisy na temat tego co dzieje się w Grupie In Vette. Jakiś czas temu jeszcze można było przynajmniej znaleźć kilka ich ofert pracy, chociażby na pozycjonerów stron www. W tej chwili to już chyba ludzie zupełnie odpuścili sobie rozmowy o nich
zdjecie uzytkownika
Justyna - 2015-08-26 13:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Aktualnie firma Grupa InVette prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk w firmie, ogłoszenia są umieszczone przede wszystkim na info-praca, gumtree oraz olx
zdjecie uzytkownika
Atom - 2015-09-11 00:42:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Justyna, ciężko jest znaleźć te ogłoszenia. Może mogłabyś napisać na jakie konkretnie stanowiska firma szuka teraz pracowników. Przyznam, że jestem ciekaw. Tutaj widzę jedynie ogłoszenie na pozycjonera od stron www, ale nie jestem pewien czy to ta firma, bo są podobne nazwy, a nie chciałbym uzyskać fałszywych info
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: szybko i łatwo
Pytania: ile chcę zarabiać po stażu
zdjecie uzytkownika
deo - 2016-04-14 09:58:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@atom jeśli chcesz to oferty pracy mają na stronie. nwetr praktyki oferuję ale niestety darmowe dają.
zdjecie uzytkownika
Jędrzej - 2016-05-16 20:01:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam wrażenie, że dobrze tutaj płacą, nie mylę się?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie InVette!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InVette

Twoj email:
Wiadomość: