Logowanie dla kandydatów/kursantów

30-107 Kraków
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
Smarton - 2014-04-08 01:27:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy miał ktoś okazję współpracować z InVette? Co firma może przeciętnemu pracownikowi zaoferować o ile w ogóle prowadzą jakąś rekrutację.
zdjecie uzytkownika
Michał - 2014-04-09 21:51:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@smarton, na stronie InVette masz 3 oferty pracy oraz jedną oferte jesli chodzi o praktyki, ale czy warto to ci nie powiem.
zdjecie uzytkownika
mirek - 2014-04-10 23:10:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja właśnie chciałbym iśc na te praktyki jako pozycjoner SEO, myslicie, że dużo bym się nauczył i jest od kogo, skoro szukają do InVette tez na to stanowisko do pracy?
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-05-08 16:27:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
@Michał z tego co wiem, w chwili obecnej firma nie prowadzi rekrutacji.
zdjecie uzytkownika
Marko - 2014-06-20 15:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może ktos słyszał, że taka rekrutacje otworza, w końcu zaraz wakacje, a to sezon urlopowy, to może chociaz na zastepstwo do inVette?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InVette

Twoj email:
Wiadomość: