InVette

Opinie o InVette

Xdiu

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, robią łaskę nawet jak człowiek potrzebuje jednego dnia wolnego, jak na dość dużą firmę zero benefitów w postaci Multisporta, dodatkowego dnia wolnego w urodziny czy chociażby umowy o pracę! "szefostwo" totalnie nieprzyjazne, z wiecznymi muchami w nosie

Przykre to jest, że jedyne pozytywne opinie piszą pracownicy, którzy nie znają innych warunków pracy. Można tylko współczuć. Ja osobiście nie polecam tego miejsca nikomu, z tego co wiem to nie ma działu w tej firmie, w którym panowałaby super atmosfera. Obgadywanie za plecami jak w podstawówce, wyśmiewanie i brak szacunku do siebie nawzajem. Do tego nadmiar pracy, wiecznie wszyscy niezadowoleni. Brak możliwości przedłużenia praktyk. Nie polecam nikomu! Nawet jako pierwszy staż - można się po prostu zrazić do branży!

Cris

A w jakiej firmie pracowałaś przed Invette? Jakie drogi otworzyła Ci firma, że mogłaś pójść dalej? Widzę, że mamy ciąg dalszy przykrych pomówień... Praktyk pewnie się nie da przedłużyć bo czas praktyk określa uczelnia.

Brak słów

Większych bredni dawno nie czytałam. Naprawdę szkoda gadać, ludzie jak nie umiecie mówić o swoich problemach otwarcie będąc w firmie, tylko za plecami to wróćcie do podstawówki, tam może was drugi raz nauczą. Podsumowując: z cyklu problemy rozpuszczonych nastolatków :)

Zgadzam się. Stary sprzęt, zerowy rozwój, atmosfera okej ale wśród stałych pracowników, z nowymi pracownikami ledwo się rozmawia. Obgadywanie za plecami i słabe zarobki. Popracowałem dłuższa chwile, ogólnie polecam na start. Nie warto zostawać na dłużej.

@Brak słów

Sposób w jaki się wypowiadasz tutaj świadczy o tym, że to Ty powinnaś/powinieneś się wrócić do podstawówki :) nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem profesjonalizmu...

ex pracownik

Na ogromny plus zasługuje atmosfera i podejście innych pracowników. Zespół młody, energiczny. Myślę, że jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w marketingu to jest to dobre miejsce.

@ex pracownik

atmosfera tak, z pewnością do pozazdroszczenia :D

@ex pracownik

aczkolwiek mimo przypomnienia mailowego nadal jest problem z wypłatą wynagrodzenia za ostatni okres rozliczeniowy, który wynosił zaledwie tydzień xD

@ex pracownik

Sytuacja rozwiązana, wszystko jest okej w sprawie rozliczenia.

@ex pracownik

Sytuacja została wyjaśniona, wynagrodzenie wpłynęło na konto.

Jh

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

milka

kiedy Invette przestanie samo sobie pisać pozytywne opinie? xD

Milkaa
@milka

I usuwać te negatywne?

Karola12

Pracę w Invette zaczęłam od 3 miesięcznego stażu. Był to czas intensywnego szkolenia i zdobywania wiedzy, którą mogłam od razu wykorzystać w praktyce, dzięki przydzielonym zadaniom. Bardzo podoba mi się atmosfera w firmie i podejście do pracownika. Mam duży wpływ na procesy i projekty, nad którymi pracuję, mogę także sama proponować nowe podejście, czy projekt. Praca jest elastyczna i daje możliwości rozwoju oraz pogłębiania wiedzy. Jestem zdecydowania zadowolona, że trafiłam do Invette:)

Fajne miejsce jeśli szukasz rozwoju

Magdalena

Praca rozwojowa, dobra atomosfera, fajny zespół, biuro nowoczesne

Ela

@Ela

zgadzam się w 100%! Atmosfera jest bardzo ciężka, brak możliwości rozwoju, a zarobki pozostawię bez komentarza! NIE POLECAM NIKOMU!!! Nawet jako 1 staż!

Obecny pracownik
@LO

ale o czym ty bredzisz ? jaka ciężka atomosfera? ty w ogole pracowałaś w tej firmie czy tylko do niej przychodziłaś? już ręce opadają jak się czyta takie komentarze. Ja mam podejrzenie, że większość tych sfrustrowanych komentarzy to piszę jedna i ta sama osoba i w firmie wiemy, która to... i dobrze, że tu nie pracujesz.

@Obecny pracownik

Oczywiście, że dobrze !!!

Arek

Przepraszam, ale przecież każdy klient ma prawo w każdej firmie zapoznać się z umową i zgodzić się lub nie na warunki - to i tak lepiej niż w innych firmach tego typu gdzie wypowiedzenie jest na min. 3 miesiące. Gdy zbierałem oferty przed decyzją to właśnie w 99% przypadków było to 3 miesiące wypowiedzenia

Nebbia

No właśnie mam takie same doświadczenia. (usunięte przez administratora). Jak wysłałam wypowiedzenie wcześniej to mi odmówiono, bo ma być dokładnie po 6 miesiącach by mogli naliczyć kolejne opłaty. Takie wyłudzenie niby zgodne z prawem, bo absolutnie o tym nikt nie wspomniał przed podpisaniem umowy. A powinnam zaufać intuicji...(usunięte przez administratora) Firmie, która specjalizuje się w tego typu usługach...??? (usunięte przez administratora)Mam jeszcze drugą umowę na pozycjonowanie. (usunięte przez administratora). Nauczy mnie to ZAWSZE czytać uważnie umowy.(usunięte przez administratora)

Czy firma w czasach pandemicznych umożliwia pracę zdalną? Czy posiadają parking dla pracowników?

Zaczynałam pracę w Invette od stażu - miałam tylko podstawową wiedzę, teorię zdobytą z kursów, ale szukałam miejsca, gdzie poznam praktyczną stronę i będę mogła się przekonać, czy to kierunek dla mnie. Moja opiekunka powoli przeszła ze mną jeszcze raz teorię, później przyszedł czas na najprostsze rzeczy - bez ciśnienia, że coś ma być na już, tylko na spokojnie i w swoim tempie (co dla mnie, osoby, która dużo się stresuje jest bardzo ważne), później przyszedł czas na inne zagadnienia. Jestem bardzo zadowolona i z atmosfery i tego, że to miejsce w którym faktycznie mogę się wiele nauczyć i zapytać, gdy czegoś nie wiem. Ludzie są pomocni, atmosfera jest bardzo luźna i nie ma presji, co sobie cenię chyba najbardziej.

niewazne

Ex klientka

Wybierając agencje 2 lata temu sugerowałam się opiniami pracowników. Uważam, że zadowoleni pracownicy to lepsza współpraca. Podpisując umowę, opinie o invette jako pracodawcy były super. Ale z czasem gdy nasza współpraca zaczęła się psuć, to zaczęłam z powrotem czytać opinie o invette. I nie myliłam się, jest duży przemiał osób, bo co chwilę miałam zmianę opiekuna. Cóż... Chyba lata świetności tej firmy się skończyły. Wiem, że to nie strona do wyrażania opinii o invette w dziedzinie współpracy. Ale bardzo NIE polecam. Szkoda pieniędzy i czasu.

Patryk

Pracuję w tej firmie ponad rok i mogę z łatwością wymienić jej kilka wad i zalet. Jeśli chodzi o biuro, to jest jak najbardziej spoko, to nowy biurowiec, więc biuro prezentuje się dobrze, ma kilka nieodciągnięć i pewnie można byłoby zrobić pewne rzeczy lepiej, ale nie ma tragedii. Dla mnie na plus jest to, że nie ma open space (miałem tak w poprzedniej firmie i tego nie cierpiałem - ciągle ktoś nad glową, co chwila ktoś zaglądał w kompa, zero prywatności) - w Invette na szczęście tego nie ma, każdy ma swoje miejsce i może się czuć w miarę prywatnie bo nikt Ci nie zagląda w monitor. Sprzęty są wymieniane regularnie, co 2-3 miesiące, tak samo jak i wyposażenie. Lokalizacja jest w porządku, o ile nie mieszka się na Ruczaju, bo to faktycznie drugi koniec Krakowa, ale to chyba osoba chcąca tu pracować powinna zwrócić na to uwagę, a nie mieć później zażalenia że daleko - no biurowca raczej nie przeniosą :) Co do komunikacji to też jest w porządku, blisko jest przystanek DH Wanda i Os. Na Lotnisku, jest też przystanek tramwajowy, więc łatwo można się dostać do biura. Swego czasu jeździłem do pracy samochodem i miejsc też jest sporo - jasne, że zdarzają się dni, kiedy ciężko coś złapać (zwłaszcza jak się spóźnisz do pracy) ale nigdy nie miałem tak, że nie było gdzie zaparkować. Co do kolejek do toalety o których tutaj czytałem, to widać, że piszą to osoby, które nie były tutaj kilka ładnych miesięcy, albo powtarzają poprzednie opinie, no bo skoro ktoś w internecie tak napisał, to musi tak być :) Od dawna nie widziałem kolejki, wiadomo, że ruch jest większy w porze obiadowej, ale nie na tyle żeby ktoś wystawał w kolejne po 30 min jak za PRL-u :) Minusem dla mnie są godziny pracy, jestem typem śpiocha więc wolałbym zaczynać nawet o 10.00 i siedzieć do późnego popołudnia, ale wiem, że godziny są też dostosowane do klientów i ich obsługi, więc z tym niewiele mogę zrobić. Co do sprzętu, faktycznie, kiedy zaczynałem, nie działał mi jeden monitor a komputer chodził dość wolno i się zacinał - po prostu to grzecznie zgłosiłem i zapytałem czy można coś z tym zrobić - i nie było problemu - jasne, nie dali mi nówki od ręki, ale po kilku dniach naprawili monitor i przyspieszyli kompa - a wystarczyło tylko zgłosić. Co do samej mojej pracy, wiadomo że raz jest spoko, raz gorzej. Czasem jest nawał pracy, ale uśredniając nie ma tutaj wielkiej presji i ciśnięcia, mam swoje rzeczy do zrobienia i tyle. Ekipę u siebie w dziale mam spoko, często zdarza nam się po pracy gdzieś wyskoczyć. Jeśli chodzi o zarząd, to ja osobiście nigdy nie miałem z nimi jakiejś spiny czy przykrej sytuacji, a pracuję dość blisko i też widzę na co dzień jaki mają stosunek do innych pracowników - a gdyby mieli zły albo kogoś źle potraktowali to wiedziałbym to szybko, wiadomo, firma = plotki które się rozchodzą z prędkością światła. Mogę powiedzieć tyle, że zarząd pracuje z nami, to nie szefowie którzy rozrzucają swoje obowiązki na prawo i lewo, tylko robią swoją robotę. Ale czytając niektóre z komentarzy tutaj od razu wiem kto je dodał :) w Invette jest jedna prosta zasada - jeśli pojawi się jakiś toksyczny pracownik, to jest zwalniany - ekipa na ten moment jest bardzo zgrana i taka osoba od razu jest widoczna - bo psuje relacje i zespoły - a tu widze że się zebrało kilka takich toksycznych osób, które piszą że "wytrzymały tutaj tyle i tyle, uciekły, zwolniły się" - no niestety nie do końca tak jest, chociaż wiem, że pewnie opinia tych ludzi nie brzmiała by takl fajnie, gdyby napisali "zwolnili mnie" :) Jeśli o mnie chodzi, mogę powiedzieć po roku, że jest mi tu dobrze, mam przedstawiony dalszy kierunek w firmie, na razie mi to odpowiada, więc nie planuję iść nigdzie dalej, ale też się nie zarzekam bo może zmienię zdalnie za jakiś czas. Jesli są tutaj jacyś kandydaci do pracy, to mogę powiedzieć tyle, co chyba każdy inteligentny człowiek powinien wiedzieć - gowork to nie miejsca na szukanie opinii o pracodawcy, lepiej podpytać obecnych pracowników, którzy są w środku i powiedzą jak jest, bo tutaj jest miejsce żali osób zwolnionych ale też działań konkurencji - ale to chyba każdy wie.

XD
@Patryk

Nowy biurowiec XD Wieżowiec mieszkalny w Hucie to nie biurowiec

Dao
@Patryk

Sprzęt wymieniany co 2-3 miesiące? Papier toaletowy to nie sprzęt...

LO

Nie polecam, szefostwo totalnie nie wspierające, patrzące na pracownika z wyższością, brak pomocy przy powierzonych zadaniach, nie najlepsza atmosfera, brak kuchni, wieczny problem z dostaniem się do WC, nie ma możliwości zjedzenia w pracy ciepłego posiłku chyba że się go przyniesie ze sobą i dostanie do mikrofali, żeby podgrzać, siedziba daleko od przystanków autobusowych

Arek

A co Ty do przedszkola poszedłeś żeby Ci jeszcze serwowali ciepłe posiłki? xD To jest praca, a nie plac zabaw. Co do przystanków, widać że opinia scamowa, skoro wystarczy sprawdzić na mapie że do przystanka i tramwajowego i wielu autobusowych jest 300 m - DH Wanda.

Soxi
@Arek

Życzę Ci trafić do pracy, gdzie wychodzenie na lunch jest normalnością :) ja w takiej byłam, dlatego dziwi mnie funkcjonowanie tej firmy

Insomniaaa

Skąd posiadasz wiedzę o tym, ilu jest w firmie pracowników, a ilu praktykantów i stażystów? Firma otwarcie mówi o tym, że ma programy praktyk i staży dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i przejść szkolenia - nawet mają ogłoszenia na stronie w zakładce Kariera, a Ty piszesz o tym jakby to było jakieś przestępstwo. Poza tym, nie masz prawa wiedzieć, ilu pracowników jest zatrudnionych na stałe, ilu pracuje zdalnie, ilu na B2B i outsourcing - więc nie masz też prawa pisać takich bzdur w sieci. Radzę najpierw pomyśleć, a później obrzucać błotem kogokolwiek i pamiętać o tym, że w internecie nic nie znika - nawe to że podpisujesz się zmyślonym nickiem nie daje Ci żadnej prywatności.

Arek

Normalna praca jak wszędzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 18 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette