InVette

Opinie o InVette

Pracuję w Invette już prawie rok i myślę, że to dobry czas na podsumowanie dotychczasowej pracy. Zaczynając od mojej rekrutacji - byłam bardzo zaskoczona ludzkim, normalnym podejściem - przeszliśmy na Ty, nie było sztucznego spięcia i nerwowej atmosfery. Większość pytań była podstawowa, bez udziwnień, testów osobowości czy innych dziwnych rzeczy, które musiałam robić na innych rozmowach. Ogromny plus za informację o decyzji - niezależnie od tego czy chcą Cię przyjąć, czy nie, zawsze dają informację - wiem od innych pracowników, z którymi o tym rozmawiałam. W większości firm po prostu mówią, że "odezwią się wkrótce" i później już się nie odzywają, co powoduje frustrację, bo nie wiesz czy czekać na odpowiedź, czy wypada się odezwać, czy nie chcą z Tobą współpracować... Sama praca jest bardzo rozwojowa. Doceniają Twoje umiejętności, jeśli chcesz zapisać się na jakiś kurs albo znajdziesz fajne szkolenie to wystarczy powiedzieć - albo kupują albo większą kwotę dopłacają. Po tych kilku miesiącach widzę, że stawiają na rozwój pracowników i na to, by ciągle zdobywali nowe doświadczenie - przez okres mojej pracy przewinęło się kilka osób szukających tzw. ciepłej posadki, czyli jak robić, żeby się nie narobić - i takie osoby absolutnie nie pasują do profilu firmy. Stąd też część komentarzy tutaj - ludzi, którzy szukali pracy w której się nie napracują tylko większość dnia spędzą na kawie i plotkach - niestety w Invette to nie przejdzie. Sama miałam gorsze momenty i dni w których po prostu się nie chciało i jest to zupełnie normalne - Zarząd jest bardzo ugodowy i każdą rzecz można przegadać - czy wyjście wcześniej bez odrabiania, czy dzień wolny. Pracuję od początku na umowę o pracę, wiem że część pracowników jest na zleceniu i mają jeszcze większą elastyczność, co jest super. Dla mnie ważne jest to, że nie ma nadgodzin i sztucznego przymusu zostania dłużej - ba, nawet czasem kiedy chcesz coś dokończyć słyszysz, żeby nie siedzieć po godzinach i lecieć do domu - bardzo podoba mi się takie normalne podejście, gdzie pracodawca ma świadomość, że masz rodzine, partnera i po prostu życie prywatne. Jeśli chodzi o zarobki to porównując są takie jak wszędzie - najpierw okres próbny, a jak się sprawdzisz to podwyżka. Do tego dochodzi jeszcze premia i prowizja (w zależności od działu i tego co robisz), także sumując jeśli faktycznie pracujesz to to procentuje wyższą wypłatą. Na plus są też dodatkowe umiejętności i kursy, to też ma wpływ na podniesienie stawki, co jest zrozumiałe. Fajne jest to, że np. jesteś specjalistą w jednej dziedzinie, ale interesuje Cię też inna usługa i chcesz się jej nauczyć - firma jak najbardziej pochwala takie zachowania i pomaga w nauce i szkoleniach, a dodatkowe umiejętności są doceniane podwyżką. Lokalizacja dla mnie jest w porządku bo mam 20 min jazdy, może być minusem dla osób mieszkających dalej. Biuro nowoczesne, wygodne, kuchnia trochę mała, ale póki co wystarczająca, nigdy nie miałam problemu ze zrobieniem kawy czy odgrzaniem jedzenia. Minusem są kolejki do toalety. Minusem jest też brak klimatyzacji, szczególnie to czuć w lecie, choć słyszałam, że w tym roku ma być montowana. Czasem trudno jest znaleźć miejsce parkingowe blisko biura i trzeba stanąć trochę dalej. Podsumowując cały mój czas pracy - jestem zadowolona, nie jest to praca idealna, bo takiej nie ma, ale patrząc na to z boku i myśląc o wadach i zaletach, zdecydowanie więcej jest zalet. Na pewno jest to miejsca gdzie można się sporo nauczyć i zyskać doświadczenie. Jeśli ktoś ma motywację i realnie chce się rozwijać to jest to super miejsce, natomiast odradzam osobom, które szukają miejsca gdzie "przebimbają" dniówkę i pracują tylko po to by "odwalić robotę i pójść do domu" (a takich opinie tutaj widać).

Wojtek
@Anna

Mam bardzo podobne odczucia! W porównaniu do innych agencji, w których pracowałem tutaj na plus jest atmosfera, biuro, system rozliczeń i brak presji i stresówki :)

Xyz
@Wojtek

Ja mam trochę inne zdanie. Atmosfera - niby ok, ale przemiał ludzi tam jest ogromny. Pieniądze? Śmiesznie niskie. Biuro? Dość słaby standard, ale to akurat nie jest problem. Sprzęt do pracy? Śmiech na sali. Firma technologiczna, która pracuje na starych komputerach, które wiecznie się wieszają i co chwilę coś nie działa. Nie mówiąc już o bezpieczeństwie informacji przechowywanych na temat klientów. Hasla, loginy itp... Aż cud że nic jeszcze (chyba) nie wypłynęło. Ogólnej firma bazuje na samych stażystach, przez co poziom świadczonych uslug jest na dość niskim poziomie. Polecam dla studentów pierwszych lat. Wpiszecie sobie do cv. Ogolna ocena raczej na minus.

@Xyz

Rzeczywiście aż tak dużo tu stażystów? Może to akurat specyfika sezonu urlopowego - komentarz był pisany latem, a wtedy wiele firm przyjmuje ludzi na zastępstwo za pracowników będących na urlopie. Na samych studentach może bazować jakiś startup czy inkubator przedsiębiorczości. Myślę, że i tu jest trochę ludzi z wieloletnim stażem. Tym bardziej, że Anna pisała, że inwestują w rozwój pracowników, a chyba nikt nie robi tego po to, żeby co chwilę szukać nowej kadry.

Jak w InVette wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Bruno

Rozmowa bardzo dziwna, mało profesjonala i taka od niechcenia, jak by za karę ktoś kazał tej osobie prowadzić rekrutację. Po rozmowie zero odzewu nic, nawet e-mail z template nie dostałem... Jak firma marketingowa tak traktuję kandydatów, to w brandingu są w czasach PRL. Szkoda czasu na aplikowania i pewnie nerwów w takim środowisku pracy.

Natka

Są jakieś oferty do teamu new Business sprzedażowego? Nie wiem jak wy, ja scrolluję ich stronę i nie mogę się doszukać konkretnych ogłoszeń, tylko ten opis zespołów. Jakie mam stanowiska do wyboru z mniejszym doświadczeniem? O ile dopuszczają takich kandydatów?

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

Jak długo trwa proces awansu w InVette?

Elżbieta

Na stronie firmy, w zakładce Kariera jest informacja, że na 3 etapie rekrutacji przesyłane są zadania żeby sprawdzić skile. Jakie są to zadania? Czy ktoś kto przechodził przez rekrutacje móglby powiedzieć na czym one polegały i podać przykłady, żebym mogła się zorientować w temacie i troche przygotować?

johny

Lidia
@johny

Możesz napisać skąd taka rotacja pracowników? Chodzi o to zarządzanie o którym piszesz? Zastanawiam się nad aplikacją i będę wdzięczna jeśli napiszesz coś więcej

Kamila
@Lidia

Taka rotacja pracowników stąd, ponieważ w tym miejscu źle się traktuje ludzi. Nie idź tam. Wiem bo pracowałam w tym miejscu

...

Rozmowa rekrutacyjna mało profesjonalna. Mimo zapewnień o informacji zwrotnej telefon i e-mail milczy, a minęło już duuużo czasu.

Kandydatx

Dlaczego wszyscy stąd uciekają? Chciałem złożyć CV, ale widząc te wszystkie komentarze, mam poważne wątpliwości. W dodatku wszystkie opinie wydają mi się totalnie prawdziwe, bo powtarzają się od kilku lat. Dlaczego w firmie jest tak duża rotacja? Widzę, że atmosfera się nie podoba większości z Was, ale jak to dokładnie wygląda? Oferują niezłe zarobki, dlatego myślę, czy się jednak nie skusić...

warto przeczytać

Hehe
@warto przeczytać

Gabriela

W rekrutacji na stanowisko junior performance specialist interesuje mnie jak często przy zatrudnieniu otrzymuje się umowę o pracę? To na prawdę wybór od ręki? O jakich kwota mowa jeśli chodzi o prowizje?

niedoszlyklient

nonick
@niedoszlyklient

Aleksandra
@nonick

Co tu jest napisane? Niestety nie widze wpisu, a może do coś ważnego, co dotyczy tego pracodawcy. Możesz napisać jeszcze raz?

pytaniedozatrudnionych

Czy wiecie może jaka jest prawda? Invette na swojej stronie pisze o 70 specjalistach, ale w rankingu SamoSEO piszą, że w Invette są zatrudnione...3 osoby https://samoseo.pl/ranking-firm-seo-sem-wg-przychodow/ Jaka jest prawda? Tylko 3 osoby z tych 70 mają umowy? Czy to jest legalne?

kajtek
@pytaniedozatrudnionych

nie wiem ilu mają ale wiem że samoseo wyciąga liczbę z jakieś strony - być może lecą po liczbę aktualnych profili na linkedinie . Bo skąd niby jakaś strona może wiedzieć ile osób w danym momencie w jakim systemie pracuje w danej firmie to chyba są dane nie jawne.

Superkajtek
@kajtek

W wypadku spółek takie informacje są jawne. Są dostępne w sprawozdaniach w KRS. Strony internetowe zaciagaja dane z innych api. Tak, strony gadają między sobą. Jak pracownik agencji może tego nie wiedzieć. O tą opinia pojawiła się po usunięciu kilku mało pochlebnych. Znowu.

Bartq

Ta firma to dno, nie potrafią nic od siebie dać, jedynie wymagają i ciągle nie potrafią dbać o pracownika. Uciekajcie jak najszybciej, bo i tak tu się nie da roziwnac bo to jeden wielki chaos

Honorata
@Bartq

A czy pracownicy mówią pracodawcy o swoich potrzebach? Może szefostwo myśli że wszystko się wszystkim podoba i dlatego macie wrażenie że o was nie dbają?

Tomik
@Honorata

Szefostwo doskonale wie o potrzebach i daje ci wybor albo zostaje tak jak jest albo sobie zmien prace

@Tomik

Nigdy o żadnego pracownika nie walczyli?

oll
@Teresa

To juz chyba pytanie do firmy nalezy skierowac. Ja osobiscie znam kilkanascie osob ktore przyszly z invette do mojej obecnej firmy

Tomik
@Teresa

Z tego co wiem to walczą, ale o jednostki - musisz się wykazać i pokazać że zależy Ci na pracy.

Majko
@Tomik

trzeba sobie zdawać sprawę że to dość spora firma i jeśli się coś ma w głowie, wiedzę i jest sie samodzielnym pracownikiem to walczą i można coś wysępić kasy, bo jak wiadomo o specjalistę w IT trudno. Natomiast jak ktoś jest słaby no to wiadomo ...., tak jak w każdej firmie.

pomocny
@Majko

Spora firma? Ilu tam jest pracowników poza stażystami? 5?

Bolek
@pomocny

nie wiem czy rozmawiamy o tej samej firmie. Wiem że są osoby na stażu, w chwili obecnej firma jest podzielona na kilka spółek - może masz na myśli jakąś jedną ze spółkę w której pracowales. nie wiem czy to prawda ale słyszałem że otworzyli lub mają otwierać coś w warszawie więc tam na pewno jest owiele mniej ludzi

Teresa

Zabawne... ;) A tak całkiem poważnie? I teraz się tak zastanawiam to do czego odnoszą się te opinie w takim razie skoro tutaj do jakiejś pomyłki teraz doszło?

Bylypracownik

Proszę nie czytać pozytynych opinii, bo sam je pisałem, żeby poprawić "ranking ocen" tej strony. Firma jest śmieszna, tragiczna, najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Zdecydowanie bardziej wolałem pracować na zmywaku. Jak ktoś się nabierzę na tą sielanke to jest głąb tak samo jak ja. Jak dbasz o swoj self care, masz troche kreatywnosci i wlasne zdanie to lepiej omiń to miejsce. Dużo sobie zaoszczęszisz nerwów

Filip
@Bylypracownik

Dokladnie, opinie sami sobie pisza co widac. Lepiej zachowac odrobine godnosci i sie tam nie zatrudniac

serdecznieodradzam

Firma do swoich potencjalnych klientow przesyla informacje, ze rozpowszechnianie tresci przez osoby nie bedace adresatami moze spotkac sie z konsekwencjami prawnymi i tutaj stosowne paragrafy. Maile sa niegrzeczne i nachalne. Autor zwraca sie per Wy "nie trzeba Wam", ani "nie będzie się naprzykrzał". Ale pozwoli przypomniec o swoim istnieniu za kilka miesiecy. Niestety.... Nalezy przypuszczac, ze przedsiebiorstwo zatrudnia wiecej niz 2 osoby i filtry antyspamowe na nic sie zdadzą. Blokada jednego użytkownika nie czyni przeszkody dla kolejnego...Aż chciałoby się pokusić o pewnego rodzaju porównania z mitologii albo świata przyrody... Nie zazdroszczę pracownikom tej firmy i serdecznie odradzam jakikolwiek kontakt z tym przedsiębiorstwem.

Była klientka
@serdecznieodradzam

Ja również odradzam. Współpraca z nimi to był horror. Nic dziwnego, od początku umowy do końca mieliśmy 4 opiekunów, co chwilę dostawaliśmy informację, że poprzednia Pani odeszła.. To chyba odpowiednia rekomendacja - jak traktują tam ludzi. Swoją drogą również nie polecam tej agencji do SEO swojej firmy, mega nieudolni. Co chwilę zmieniają wizytówkę google, żeby zatrzeć negatywne opinie. A po drugie warto pamiętać, że to agencja marketingowa, po każdej negatywnej opinii, w niedługim czasie pojawia się KILKA pozytywnych.

@Była klientka

Widzę że ile ludzi tyle opinii... Ja do tej firmy trafiłam po fatalnej współpracy z inną agencja reklamująca się jako "największa w Polsce"... Invette pomogło mi najpierw posprzątać po nich bałagan a później skupiliśmy się na reklamach. Na ten moment jestem zadowolona, rozważam domowienie innych usług ale jeszcze się wstrzymuję - przetestuje ich jeszcze chwilę i wtedy zdecyduje.

'Stażystka'

CV wysłałam na ogłoszenie w sprawie STAŻU. Na rozmowie od razu z marszu powiedziano mi, że to PRAKTYKI. Później tytuł tego ogłoszenia uległ zmianie. Wraz ze mną przyjęto mnóstwo innych praktykantów, którzy przez kolejnych kilka tygodni robili robotę totalnie za darmo. Osobiście siedziałam ''po godzinach'' nad różnymi projektami, ponieważ kolejnego dnia grafik zadań był na nowa zapychany na full. Dodatkowo w pierwszym dniu w biurze, dwie osoby chciały wyjść wcześniej (zaznaczam, że to były praktyki i większość z nas miało studia!), a że korzystałam z komputera dziewczyny, będącej na zdalnych, wyświetlały mi się powiadomienia z prywatnego czatu, mimowolnie zerkałam sprawdzając czy to nie jakieś maile etc. I cóż tu dużo mówić - nowe koleżanki nas obgadywały. Taki ogólny zarys tej firmy. Nie wiem czy coś się zmieniło.

@'Stażystka'

Ale brednie opowiadasz :) Nikt kto wyrabia praktyki nie jest w biurze stacjonarnie, bo odbywają się one zdalnie a dodatkowo wtedy kiedy pasuje studentowi, bo dzięki temu może połączyć studia z praktykami - na tym polegają praktyki i umowy z uczelniami. Poza tym nigdy nie ma problemu z wyjściem wcześniej, wystarczy to zgłosić i już, idź siej ferment gdzie indziej :)

@Tomek

No nie do końca tak jest, bo zdarza się, że praktykanci przychodzą czasem do biura

Teresa

A w jakim celu skoro mają możliwość zdalnie?

@'Stażystka'

To akurat prawda, sam nie raz widziałem jak obgadywali nowych na slacku

Kladla

Warunki pracy w porównaniu z konkurencją bardzo słabe. Brak perspektyw na przyszłość, ciągła rotacja ludzi, zero logicznego myślenia, szczególnie ze strony Pauliny która jest w zarządzie. Ludzie traktowani typowo jako towar bez zaangażowania, zresztą widać że na przestrzeni ostatnich miesięcy atmosfera tutaj bardzo siadła i że starej ekipy każdy już praktycznie uciekł stąd. Nie marnujcie swojego czasu na pracę tutaj, chyba że zależy Wam na czymś na krótki okres czasu, na pracę długoterminową szkoda marnować sobie czas i nerwy, bo i tak wasza praca nie zostaje nigdy doceniona, a zarząd jest w swoim mniemaniu nieomylny.

Honorata
@Kladla

A jakie stanowisko? Dobrze byłoby przede wszystkim to wiedzieć, pozdrawiam. Nie rozumiem czemu nie napisałaś.

...
@Kladla

Potwierdzam od jakiegoś roku ta firma idize tylko w dół. Zero atmosfery, żadnego rozwoju, brak benefitow jak w innych firmach. Przy takim wyborze w Krakowie lepiej stamtąd uciekac

Aplikująca osoba

Czy ktoś tutaj z was mógł by mi powiedzieć dokładnie jak wygląda ta praca ? Chodzi mi o to że wiele razy byłam (usunięte przez administratora)na zasadzie super praca okazująca się że to zwykle call center. Dziękuję za odpowiedź

Aleksandra
@Aplikująca osoba

A masz ogólnie jakieś doświadczenie na stanowisku, na które chcesz aplikować?

MaxiKing

Warunki pracy jak na obecne standardy bardzo zaniżone. Szefostwo które na każdym kroku szuka okazji aby zrobić ci na złość. Perspektywy rozwoju zerowe. Pensje nie przekładają się w najmniejszym stopniu na zakresy obowiązków jakie są narzucane. Współpracownicy.. Cóż. Obgadywanie za plecami, ciagle humorki i wywyższanie się większości z nich. Jeśli mam być szczery, nie polecam pracy w tej firmie.

Rozbawiony
@MaxiKing

Ojej to ty strasznie musiałeś/aś cierpieć w tej firmie, biedactwo. Długo musiałeś/aś cierpieć? Chyba strasznie słabym pracownikiem byłeś/aś, że masz takie wrażenie. Szef się z ciebie nabijał czy kazał ci pracować? Śmiali się z ciebie? w szkole też ci dokuczali, a nauczyciele ci jedynki wystawiali :)? boże jak to niedorzecznie brzmi co ty piszesz, strasznie mi ciebie żal. mam nadzieję, że kiedyś w życiu znajdziesz spokój i zajmiesz się sobą :*.

Fisher
@MaxiKing

Zgadzam się z ta opinia.

hmm
@MaxiKing

ja również się zgadzam w 100%! Praca w tym miejscu to było najgorsze doświadczenie....

hmm
@Rozbawiony

cóż za profesjonalny komentarz :D bardzo dobrze świadczy o piszącej i całej firmie ;)

Rudy
@MaxiKing

No @Rozbawiony pojechałeś... @MaxiKing, a w jakim dziale i kiedy pracowałeś, że masz takie doświadczenie?

@Rudy

Nieistotne w jakim, w każdym (chyba) jest tak samo niestety.

Noooo
@MaxiKing

Nie prawda, w niektórych działach jest mega atmosfera :)

Poważny
@MaxiKing

No właśnie dość istotne bo w firmie ludzie się znają, wiedzą jaką kto ma opinie, jak ktoś jest niezadowolony z jakiegoś powodu to po prostu o tym rozmawia i problem jest rozwiązywany. a tak to aż żal się wypowiadać, skoro tak wygląda przekazywanie informacji tutaj. Pomówienia, oszczerstwa i resentymenty. Nic nie wnoszące do tematu komentarze, typu, że szefostwo na każdym kroku chce ci dokuczyć... mają na to czas? wiesz co ja nie mam takiego zdania... czy powtarzające się opinie "okropnie", "strasznie źle". Wiesz co pracuję w tej firmie dłuższą chwilę i pewnie mieliśmy okazje ze sobą nieraz rozmawiać i takie nakręcanie się w towarzystwie 3 osób jest po prostu słabe. Budowanie wymaga wysiłku, a zniszczyć to można ot tak, lekką ręką wypisując ciągle te same komentarze. Wrzucę sobie anonim żeby się wyżyć. Mam wrażenie, że jedyne osoby, które "dokuczają" to te, które ostatnio wyszły z firmy z jednego działu.

@Noooo

W jakim na przykład?

Maja
@MaxiKing

W punkt, zgadzam się z każdym słowem, nie doczekałam nawet końca umowy próbnej bo atmosfera fatalna a szefostwo jeszcze gorsze

rozczarowany
@Poważny

I nie zastanawia Cię dlaczego jest tutaj tyle negatywnych opinii? Przykro mi, że żyjesz w takim braku świadomości jak powinna wyglądać atmosfera w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 18 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette