Opinie o Advalue Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Advalue Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Advalue Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advalue Sp. z o.o. w Warszawa

Ecco

Powiedzcie mi, te ogłoszenia na stronie są aktualne? Nie ma żadnych dat, a często zakładki kariera na firmowych stronkach są lekko mówiąc, zakurzone, więc nie chcę wysyłać CV jeżeli rekrutacji nie ma, a ja będę jak głupi czekał na jakikolwiek sygnał…

Czyli kiedy wysłałeś swoje CV do nich? ciekawi mnie kiedy odpowiedzą. Chociaż na innej stronie widziałem te ofertę ale ma przypis, że 2 miesiące minęły odkąd wygasła

Dora Nowy wpis

dzień dobry jak teraz oceniacie pracę Account Managera? W zeszłym roku widzę, że pytano o to stanowisko. ja natomiast natknęłam się na ofertę, w której było napisane, że do 11 500 zł można byłoby zarabiać. Czy to do dziś aktualne?

Rmffm Nowy wpis

Widziałam post na fb o wolontariacie. Jak wygląda kwestia właśnie działań wolontariackich? Dużo takich akcji w roku się zdarza, czy to raczej jednostkowa sytuacja?

Filek Nowy wpis
@Rmffm

z tego co widzę w tym poście, to właśnie ruszył ten program wolontariacki, ale generalnie to wydaje mi się, że się dość angażowali też wcześniej w te różne kwestie społeczne

Wylub

Hej, jestem właśnie na etapie szukania pracy, mam kilka lat doświadczenia w branży, nie ukrywam, że podglądam wasze działania w mediach społecznościowych i ciekawi mnie jak u was wyglądają relacje między pracownikami, tak od środka? Da się odczuć klimat rywalizacji czy jednak bardziej współpraca?

Yashik
@Wylub

Pracuje tu już trochę, a wcześniej miałem porównanie z innymi firmami i tutaj faktycznie przy odpowiednim zaangażowaniu można się stale rozwijać i nawiązywać nowe kontakty.

Wylub
@Yashik

Dobrze wiedzieć, że tak jest, bo co jak co, ale atmosfera w pracy jest jednym z kluczowych aspektów dla mnie. A właśnie przy okazji zapytam, jeśli chodzi o relacje z przełożonymi, jak one wyglądają?

Yashik Nowy wpis
@Wylub

Według mnie jest w porządku. Można się bez problemu dogadać np. w kwestii zdalnych, to podejście jest dość elastyczne, no i to pozwala sobie dostosować pracę pod siebie, tak żeby znaleźć czas na wszystko. Nikt tu nie ingeruje, jak faktycznie swoją pracę robisz tak, jak być powinno.

Uran

Sporo dobrego o firmie piszecie. pracowałem jako copywriter w agencji kreatywnej, nieco mniejszego kalibru, ale mam prawie 3 letnie doświadczenie w tworzeniu tekstów, ale też grafik (pakiet Adobe i Canvę mam w jednym palcu) - czy to wystarczy, aby do was dołączyć, czy ze względu na wielkość prowadzonych kampanii, wymagane jest większe?

stone
@Uran

W ogłoszeniu na stronie piszą o trzyletnim doświadczeniu, ale jak masz skilla, to nie zaszkodzi spróbować.

Ross
@Uran

Przy czym myślę, że bardziej kluczowe będą tu twoje kompetencje i to, czy faktycznie potrafisz to, co deklarujesz, że potrafisz i to jak samodzielny i wszechstronny jesteś. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przesłał aplikację i portfolio.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Advalue Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pikaczu

Mam pytanie. W ogłoszeniach na dane stanowiska jest notka “Atutem będzie znajomość innych aplikacji.” Innych czyli jakich?

A na jakieś w ogóle teraz prowadzą rekrutacje? Bo ja nie wiem, gdzie wy znajdujecie te ogłoszenia ale ja żadnej aktualnej oferty nie widzę. Na stronie jest tylko możliwość aplikacji ogólnej. Myślicie, że jak w taki sposób podeślę im CV, to ktoś się w ogóle odezwie?

Ecco

Yupi
@Ecco

aktualne. ale no miej na uwadze, że to jednak nie daje gwarancji, że cię od kopa przyjmą - też możesz się swoje na odpowiedź naczekać, więc taka postawa, no cóż, brzmi trochę roszczeniowo.

syn
@Yupi

a ty ile czekales na odpowiedz po wyslaniu cv?

nemo

W jakie stanowisko celujesz? Też myślałem nad aplikacją, bo z zewnątrz firma wygląda nieźle (nie chodzi o budynek ofc, ale działania na socialach, wartości itp itd)

Yupi

swoją drogą, jak ci zależy na monitorowaniu tego czy kandydatura jest rozpatrzona, to na pracuju też są oferty. z tego co pamiętam, to tam dostajesz powiadomienie, jak twoja aplikacja została otwarta, więc będziesz mieć pewność, że faktycznie ktoś ją rozpatruje.

Czy te konkretne dwie oferty ze strony są zakurzone tak jak ktoś teraz przypuszczał to nie wiem, ale pokazywała mi się oferta jeszcze w tamtym miesiącu dla copywritera. Za dużo o tej roli tu nie pisali a w ofercie podano widełki od 8 do 12 tysięcy. Czy ktoś kto pracował lub pracuje może się do nich ustosunkować? Ta czwórka różnicy z czego się bierze?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Account Manager w Advalue Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Witam, czy generalnie to były może do dziś prowadzone od maja jakiej negocjacje? : ) Chodzi mi o ten wątek o sugerowanej pracy zdalnej.... Jakoś nikt się nie odniósł. Z drugiej strony tak sobie myślę, że co miałoby przeszkadzać w całkowitym jej wprowadzeniu? Dalej jak widzę dla Copy jest przypisana hybryda na stronie. Aplikował ktoś teraz niedawno? Jaka ocena z rozmowy?

qentin

Hej, czy jest tutaj możliwość pracy hybrydowej?

@qentin

czy istotny staje sie fakt, o które stanowisko pytasz? Senior Account Manager na stronie ma wpisany ten tryb, o który pytasz, Copywriter zresztą podobnie. Pytanie jak wtedy współpraca się układa i ile dni trzeba być w biurze w miesiącu? Co wtedy się robi?

Kowal
@qentin

Ja jeszcze dopytam czy jest możliwość full time pracy zdalnej? Bo hybrydowo to okej, ale świetnie by było móc pracować zdalnie...

anon

Pisaliście niżej, że praca w modelu hybrydowym. Mam może dość niespodziewane pytanie, ale czy gdyby ktoś chciał pracować cały czas w biurze, to jest taka możliwość? Nie mam odpowiedniej przestrzeni w mieszkaniu, co niestety ma swoje odbicie na procesach twórczych i myślowych w pracy ;) Czy w biurze jest na tyle komfortowo, żeby pracować w trybie stacjonarnym?

@anon

jeżeli tak jest dla ciebie lepiej, to nie ma przeciwwskazań, biuro jest dostępne 24/7. co do komfortu - do dyspozycji jest przestrzeń coworkingowa, jak można się spodziewać miejscówka nowoczesna i fajnie zlokalizowana (okolice pałacu), więc myślę, że na komfort pracy nie będziesz narzekał.

@kobi

a dokładniej jakie ono jest w środku? jak jest rozległe? chodzi mi o to czy jest sporo osób i jak to na warunkach biurowych się odbija? jest szansa na wygospodarowanie indywidualnej przestrzeni roboczej?

Zuza
@Edyta

Wystrój biura jest bardzo nowoczesny, to nowy biurowiec. A czy jest sporo osób to zależy od dnia, ponieważ jednego dnia może być ich dużo, a drugiego wręcz przeciwnie. Tak naprawdę jest to tzw. "coworking space", więc zawsze będziesz miała wystarczająco miejsca dla siebie. I tak jak napisałaś o wygospodarowaniu indywidualnej przestrzeni roboczej - nie ma z tym najmniejszego problemu, możesz mieć całe biurko dla siebie. Więc w sumie kto nie ma możliwości pracować zdalnie np w swoim domu, to na warunki pracy akurat zdecydowanie nie będzie narzekał, myślę, że nie ma nawet jak. ;)

Robb

Z tego co widzę to zespół nie jest jakiś duży, więc jaka atmosfera jest w firmie? Bo skoro małe biuro to pewnie kontakty są dość częste

@Robb

tak, jest raczej kameralnie.atmosfera jest bardzo dobra... wiadomo, że wszystko zależy od indywidualnego podejścia, jednak co mogę powiedzieć, to to, że raczej wszyscy stawiają na otwartą komunikację, odpowiedzialność i szacunek, przez co naprawdę dobrze się pracuje.

Balo
@kobi

Widziałem też tutaj, że praca jest w różnych modelach, więc czy dużo osób jest w tygodniu w biurze czy raczej większośc preferuje pracę z domu. Ewentualnie można się spotkać na jakichś integracjach? Lubię znać swoich współpracowników, jakoś lepiej się pracuje jak masz się do kogo odezwać albo znasz ludzi, do których mogą pojawić się pytania we współpracy nad jakimś projektem.

Paella
@Balo

zespół jest fajny i chętny do współpracy, więc tych kontaktów raczej nie brakuje. Część pracuje tak część tak, ale w większości nie w biurze ;) są jednak regularne spotkania offline.

Lorneta
@Robb

Akurat ja wole male zespoly z doswiadczenia wiec dla mnie dobra informacja

Wiktoria

Witam, przejrzałam oferty na ich stronie, bo ktoś tutaj pisał, że są. Widzę, że są w trakcie szukania seniora Account Managera. I że to jest praca hybrydowa, a można prosić o dokładniejsze info? Ile dni w biurze?

Kika

Czy na stronie są to aktualne oferty? W innym miejscu ichnie znalazłem, a myślę nad aplikacją.

@Kika

Ja wysłałem ostatnio cv, bo właściwie co mi szkodzi. Najwyżej nie odpowiedzą, ale z tym trzeba się wszędzie liczyć

Kika
@.

A poprzez strone czy jak wysylales?Skad oferta?

@.

Odpowiedzieć na każde cv oczywiście nie muszą, ale oferty na stronie są jak najbardziej aktualne także aplikujcie może wam się udać

Komornik
@.

No ciekawe czy ci sie uda i ile osob w ten sposob sie zatrudnilo

Epracownik
@Kika

Tak jak koledzy napisali, jest

Zamioculcas

Przeglądałem z grubsza wasze portfolio i widzę współprace ze sporą liczbą znanych na rynku marek. Skupiacie się bardziej właśnie na projektach dla dużych firm, bardziej “z rozmachem” że tak to ujmę, czy wykonujecie także usługi dla znacznie mniejszych i mało rozpoznawalnych przedsiębiorstw? Prowadzę działalność, która na razie ma status “no name” w branży, ale powoli wdrażamy kroki, żeby to zmienić, więc powierzenie tego agencji wydaje się być rozsądnym pomysłem.

odp
@Zamioculcas

Pisz śmiało. Z tego co wiem i widziałam, z każdym chętnie się tu rozmawia i podejście jest elastyczne, mniejsze zlecenia nie będą traktowane po macoszemu, a warto skorzystać z know how agencji, która obsługuje duży biznes.

anon

myślicie, że firma sprawdzi się w roli firmy “na start” gdzie będzie można posiąść wiedzę i umiejętności (nie mówię, że całkowicie od zera) czy raczej celują w osoby z dużym doświadczeniem?

@anon

Zależy czego tak naprawdę szukasz i ile masz tego doświadczenia. Z tego co widać w ofertach nie szukają osób całkiem zielonych w temacie.

Marzena
@kobi

Masz na myśli te oferty, co na stronie internetowej mają? Są aktualne? Czy może gdzieś jeszcze da sie znaleźć?

@kobi

no tak. Może spróbuję mimo to, jakieś portfolio mam, może i list motywacyjny podrzucę. Spróbuję jakoś uargumentować, że przyjęcie mnie nie będzie stratą, więc może coś się uda ;) A jak nie, to innym razem.

Mezzanine

Znajdzie się tu może osoba, która miała ostatnio rekrutacje i jest w stanie przybliżyć mi długość jej trwania i czy jest ona jedno czy kilku etapowa?

Cześć, aktualnie jestem w trakcie poszukiwań nowej pracy. Co sądzicie o tej firmie? Jesteście w stanie zachować tu balans między życiem zawodowym a prywatnym? Wiecie, bywa to trudne pracując głównie z domu

karma
@Anonim

wiesz co u nas bardzo liczy się zaangażowanie i efekt pracy, a w związku z tym że masz hybrydowo, to możesz sobie balansować

@Anonim

sam sobie organizujesz pracę, żeby pogodzić obie te rzeczy i ważne sprawy. Jeśli umiesz się zorganizować i rozplanować pracę to nie widzę problemu

@Snake

To nie powinno być u mnie problemem. A jak oceniasz warunki w firmie?

@Anonim

Masz na myśli warunki jeśli chodzi o biuro czy o umowę?

Mania

Zainteresowała mnie oferta na copy. Podobno praca jest w trybie hybrydowym. Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak to się rozkłada w tygodniu? Są ustalone dni albo ich liczba biuro/dom?

Yuka
@Mania

A to zależy od tego jak się dogadasz

@Yuka

Czyli każda opcja będzie akceptowalna? Jak ludzie zazwyczaj aktualnie poukładane to mają?

@Edyta

Pracuje się tak naprawdę skąd się chce i tak jak się lubi. Nie narzucają w tym aspekcie żadnych ograniczeń ani wytycznych co do ilości dni w biurze czy na home office. Każdy sam organizuje sobie czas pracy uwzględniając wszelkie potrzeby biznesu, zobowiązania wobec zespołu, obietnice dane klientom, partnerom biznesowym i prywatne. To co się liczy, to przede wszystkim profesjonalizm i odpowiedzialność, a nie to, ile dni spędzasz w biurze, a ile zdalnie.

Renata
@kobi

czy narzucają godziny pracy ze np 8-16 czy mozna np robic 6-14 byleby tylko praca była zrobiona?

@Renata

Nica

Zastanawia mnie skąd ta informacja, czy maja zagląda do CV innych osób? I to pracujących wcześniej w tej firmie. Każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie, ale zastanów się maju, po co dawać złe świadectwo samej sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Advalue Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Advalue Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Advalue Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

Advalue Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 92
    00-807 Warszawa