Opinie o Hotel Diament Plaza w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Diament Plaza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Diament Plaza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Diament Plaza w Gliwice

Diement

Ludzie ... poprzednia kierowniczka to była terrorystka... wszyscy o tym wiedzą. A osoba która to pisze była pupilkiem jej. Dlatego jest tak strasznie niezadowolona. Pracuje jako pokojowa w tym hotelu. Teraz szanuje się każdego. Nie tak jak kiedyś ... Tamten człowiek nie był człowiekiem ... wszyscy byli zadowoleni jak została zwolniona. Niektórzy nawet o to prosili. Myślcie ludzie zanim bzdury napiszecie.

nowa

W sierpniu byłam na rozmowie w sprawie pracy w tym hotelu. Byłam bardzo zdziwiona kiedy dyrektorka zaczęła szczegółowo wypytywać mnie o rodzine dzieci i życie prywatne. Teraz to cieszę się ze tej pracy nie dostałam jak tam takie przyjacielskie relacje panują.

Gola

Moja koleżanka tam pracuje jako pokojowa. Już długo. Opowiadacie takie bzdury. Doskonale mi mówiła jak traktowała was poprzednia kierownicza. Jak was niszczyła. Każdy miał problem z poprzednią kierownik nawet w innych działach. Jak dla mnie te bzdury piszą lenie, którym nie chce się pracować. Obłudne baby. Jeśli ja bym była niezadowolona z pracy to bym tam nie pracowała. Proste. Żenujące. Budujecie swoje JA na kimś.

lena

Nie staram się nikogo wrobić . Masz rację, nie powiem dokładnie ,którym z byłych pracowników jestem tylko dlatego ,ze pracuję teraz w innym hotelu i nie chciałabym stracić fajnej pracy a tu zapewne pracuje dużo przyjaciółek pani dyrektor.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Diament Plaza? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zdziwiona

Nie wiem skąd masz takie informacje ale są one wyssane z palca. Wcześniejsza pani kierownik nie miala szacunku do nikogo i caly hotel był ustawiony pod nią. Jesteś tchórzem ponieważ nie masz odwagi napisać kim jesteś a to że starasz się wyrobić inną osobe jest chore. Miej odwage przyznać się i nie wypisywać bzdur.

lena

Mania wiem o czym piszesz. Pracowałam jeszcze tam kiedy nastąpiły zmiany w zarządzaniu .Po zmianach już było tylko gorzej Dyrektorka chciała nauczyć nas jak obsługiwać gości w restauracji a sama nie ma o tym zielonego pojęcia. Straszyła zwolnieniem. Pewnie ma jaszcze dużo przyjaciółek, sprzątaczek w innym hotelu, które chce przyjąć do diamentu na kierowniczki Masz w 100% rację. Odradzam pracy w tym miejscu.

mania

iga, napisałam, że nowa Pani Dyrektor zwolniła kierowniczkę po to aby zatrudnić swoją przyjaciółkę na jej miejsce. Pytasz skąd mam takie informacje - nadal pracuję w sieci Diament . Mam nadzieję , że już nie długo. Zaczęłam szukać nowej pracy. Jak tylko coś znajdę z przyjemnością opuszczę to miejsce Pozdrawiam

mania

Nowa Pani Dyrektor zwolniła naszą Panią Kierownik po to aby zatrudnić swoją przyjaciółkę, która pracowała jako pokojówka w innym hotelu. Od kiedy jest nowa kierowniczka z pokoi giną napiwki od gości dla pokojowych. Wcześniejsza kierowniczka dbała o to aby nikt nie zabierał naszych napiwków. Dostawałyśmy premię. Można było dorobić sobie do marne wypłaty. Teraz całą premię zgarniają nowi zrządzający. Pracuję w tym hotelu już spory czas. Postanowiłam szukać innej pracy albo przejść do innego hotelu sieci Diament. Poprzednia Pani Dyrektor i Pani Kierownik miały do nas szacunek. Teraz jesteśmy traktowane jak śmieci i straszone utratą pracy. Odradzam wszystkim pracy w tym hotelu chyba że dostajesz się po znajomości jak nowa Dyrektorka i Kierowniczka.

wilusia

Wiecie ile tam można mniej więcej zarobić? Jaka zmianowość itp? Jutro prawdopodobnie będę miała tam rozmowę z panią dyrektor w sprawie pracy pokojówki i mam zamiar prosto z mostu jej powiedzieć o tych wszystkich opiniach ,bo szczerze się zniechęciłam ,ale z miesiąc czy 2 może mi się uda przetrwać ,bo i tak mi na tej robocie aż tak nie zależy ,po prostu kasiorki mnie trzeba ;)

Tracer

umowa o pracę w diamencie jako pokojowa - a to Ci dowcipniś XD ho ho ho hi hi hi zanim umowę o pracę się dostanie to trzeba swoje się nacierpieć i przeżyć. Ogólnie, omijać to absolutnie nieprofesjonalne miejsce z daleka.

hajer

kto tam w gliwicach dyrektoruje?

była pracownica

Ja zwolniłam się z tego hotelu po przepracowanych 6 miesiącach. Byłam dręczona psychicznie przez panią Dyrektor i pokojowe. Byłam na stanowisku wyższym niż pokojowa. Kopały pode mną dołki i obgadywały się na wzajem. Praca w tym miejscu to (usunięte przez administratora) gdzie szacunek do współpracowników nie istnieje. Praca dla desperatek...

jaa

Akurat poszukują kogoś do pracy jako Pracownik Służby Pięter, chciałam aplikować, ale wszystkie to opinie skutecznie mnie zniechęciły.

Dobra rada

Mam nadzieję , że ta opinia okaże się być dla kogoś pomocna. PRZESTRZEGAM przed tym miejscem. Jest mnóstwo innych miejsc w Gliwicach , gdzie można znaleźć pracę. Może nie godną , może nie bardzo dobrą lub wymarzoną, ale na pewno taką , w której nie zwolnią cię z dnia na dzień bez powodu , (usunięte przez administratora)

vvv

haha jakie maty moze jeszcze masaż pleców ludzie z jakiego świata wy jestescie z tymi pytaniami

perełka

Bardzo zła atmosfera chodzi o pokojowe ,plotkary i kombinatorki ,kłamstwem i pomówieniami dochodzą do celu,radzę normalnym ludziom omijać to miejsce z daleka, wszystko się zgadza z dotychczasowymi opiniami, nie ma nic lepiej

służbapięter

LUDZIE NIE WIERZCIE W TO ŻE BĘDZIECIE PRACOWAĆ W MIŁEJ ATMOSFERZE BĘDĄC POKOJÓWKĄ TO NIE MOŻLIWE WŚRÓD TAKICH LUDZI ,PANIE TAM PRACUJĄCE LUBIĄ WSZYSTKICH OBGADAĆ ZA PLECAMI ,DONOSZĄ JEDNA NA DRUGĄ,TU SIĘ UŚMIECHAJĄ A ZA PLECAMI OCZERNIAJĄ A W TYM WSZYSTKIM UDZIAŁ BIERZE PANI DYREKTOR ,KTÓRA POPIERA ICH ZACHOWANIE BO TO JEJ KOLEŻANKI,WIĘC NIE MA SZANS TEGO ZWALCZYĆ.NA WSTĘPIE KAŻDEJ NOWEJ ,STARSZE KOLEŻANKI MÓWIĄ ,UWAŻAJ NA TĄ I NA TAMTĄ I TO JEST PRAWDA OSTRZEGAJĄ PRZED SOBĄ BO WIEDZĄ JAKIE SĄ ,WIĘC JAK KTOŚ BĘDZIE SIĘ TRZYMAŁ OD NICH Z DALEKA ,TO MOŻE ZATRZYMA SIĘ TAM NA DŁUŻEJ,EWENTUALNIE TRZEBA MIEĆ BARDZO WREDNY CHARAKTEREK ŻEBY SIĘ DOPASOWAĆ

PECHOTA

NIKOMU NIE ŻYCZĘ WSPÓŁPRACY Z TAKIMI LUDŹMI,TRZEBA MIEĆ WREDNY CHARAKTEREK ŻEBY SIĘ DOPASOWAĆ I ZOSTAĆ NA DŁUŻEJ

Hakunamatata
@PECHOTA

Trzeba było iść do sądu pracy skoro miałaś umowę o pracę dochodzić swoich praw i bronić dobrego imienia.

nictupomnie

jeżeli ktoś szanuje swoje nerwy i dobre imię to tym osobą odradzam pracę w tym miejscu jako pokojowa.Ja pracowałam na tym stanowisku i po miesiącu pani dyrektor stwierdziła że jestem dobrym nabytkiem i wręczyła mi umowę na 2 lata. Tydzień się cieszyłam tą umową , pewnego dnia jak miałam wolne moje bardzo dobre koleżanki ,które się cały czas do mnie uśmiechały ,poszły do Pani dyrektor i powiedziały jej że ja je okradam że chodzę po pokojach i wyłudzam pieniądze od gości i inne rzeczy a ona wzięła ich stronę i jak wróciłam to w kilku słowach mnie zeszmaciła dokładnie, nie dając nawet dojść do słowa nie przedstawiła mi świadków na to żadnych dowodów ,nic nawet nie wezwała dziewczyn żeby powtórzyły mi to prosto w twarz. tak właśnie tam jest to jest klika gniazdo os ,starsze stażem pokojowe z dyrekcją są po imieniu i wszystko im można i są całkowicie bezkarne. chciałam być ponadto i nie pisać opinii ale uważam że mają prawo ludzie wiedzieć w co wchodzą ja zostałam nazwana prosto w oczy wyłudzaczką (usunięte przez administratora)bez szans na jakąkolwiek obronę osądzona poprzez pomówienia.NIE POLECAM CHYBA ŻE MASOCHISTKĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Diament Plaza - Gliwice

• Jak się pracuje w Hotel Diament Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Diament Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel Diament Plaza