IDC Budownictwo Sp. z o.o.

Węgrów

Opinie o IDC Budownictwo Sp. z o.o.

kierownik z potsdamu 2014-07-07 20:05:57
No ludzie co wy firma jest super,hotel płaci na paliwo daje, robota jest co sobota a czasami w niedziele po prostu tylko chciec i miec chęci do pracy. ( usunięte przez administratora )
bogdan 715 2014-07-28 22:53:39
psioczyc każdy potrafi tylko do pracy brac się gorzej ,kto chce w tej Firmie uczciwie pracowac to zarobi ,obiboki to napewno nie.Własciciel skreca sie jak może ale zawsze komuś się coś niepodoba taki to już ( usunięte przez administratora ) a i tak niektórym nie dogodzisz taka to sfołocz
sławek 2014-10-12 07:40:47
zakaz konkurencji to jest po rozwiązaniu umowy z idc przez 1,5 roku nie możesz pracować u klientów firmy idc,możesz pracować w innych firmach ale nie tam gdzie idc
edek 2014-10-12 12:14:59
Witam jeśli któryś z was pracował w tej firmie proszę o kontakt na numer (usunięte przez administratora)ponieważ wyjeżdzam do pracy za graniec z tej firmy?
tomel 2016-10-19 14:58:33
Najlepiej zrobisz jak sam zadzwonisz czy osobiście wybierzesz sie do firmy bo póki co nie posiadają ofert pracy byc może na ten czas maja komplet pracownikow
Zostaw swoją opinię o IDC Budownictwo Sp. z o.o. - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDC Budownictwo Sp. z o.o.