Opinie o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wolf Technika Grzewcza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wolf Technika Grzewcza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Najciekawsze jest to że płoteczki lecą a bałagan jak był tak jest.Ryba psyje sie od głowy .

d3r

stabilizacja ?..chyba na dnie w mule bagiennym :)))...słyszałem że kolejne dwie osoby zostały zwolnione ...ktoś jeszcze pracuje w tej "firmie" ?

@d3r

Witam Karp już siedzi bliżej wyjścia? chyba nie dłu.....go będzie PA! PA!!

Bieda

Stan teraz olej na ciebie :)

Słyszałem niepochlebne opinie o firmie, że atmosfera straszna, że kiepsko z pensjami i że socjal d..nie urywa. To prawda??? chciałbym aplikować ale nie wiem czy warto

Była spora, teraz stabilizacja. Zaplecze socjalne w firmie na dobrym poziomie. Ja polecam:)

arek

Jak jest w rotacją pracowników w Wolfie??? czy firma oferuje jakieś bonusy???? Czy możecie polecić pracę w Wolfie???

R&Z

A co te fajne laski laskę mu robią ? chyba po pracy :)

?

Pan "Nowy dErektor" jak na razie obstawia się fajnymi laskami :) . Ciekawe czy chociaż pełnoletnie :)

Firma Wolf Technika Grzewcza nie oferuje pracy za granicą również w Niemczech

Norbert

W tym składzie osobowym nie widzę dłuższej możliwości pracy Dyrektora Generalnego w Wolf Technika Grzewcza.Jak ktoś wyżej napisał "wepchną jego na pole minowe". Dyrektor pracował w Feroli, ale może przyszedł z bezrobocia. Jak kogoś mocno interesuje gdzie pracował można wykonać telefon i spytać.

Jerry

Nowy dyr generalny przyszedł prosto z Feroli czy z bezrobocia?

?

Najgorszy (usunięte przez administratora) i spółkujący z(usunięte przez administratora) pazerny kręt i oszukaniec, później, nierób(usunięte przez administratora)potocznie karp wyrzucony z buderusa(usunięte przez administratora) ,który nic nie robi w Wolfie.

Benek

Szanowny Panie Dyrektorze Generalny jeszcze nie pozbył się tych krętaczy o(usunięte przez administratora) działające na szkodę firmy.Czy Pan nie jest świadom, że wpychają Pana na pole minowe,gdzie z niego nie ma powrotu. Wyrzuć Pan tych (usunięte przez administratora) i prowadź Pan firmę z nowymi ludźmi. warto było by poszukać wartościowych ludzi zwolnionych przez (usunięte przez administratora) oo już a pola minowego nie wrócił

R&Z

Witam, Jeżeli nie pozbędzie się pan panie dyrektorze generalny wrednych ludzi, (usunięte przez administratora)wchodzi pan panie dyrektorze na pole minowe oni pana tam wepchną wcześniej czy później, z tego pola powrotu już niema. Lepiej było zostać w Feroli.

Zurai

Dobrze by było,żeby nowy Dyrektor zarządził remanent w szafach serwisowej w korytarzu za salą szkoleniową prawdopodobnie odpowiedzialny (usunięte przez administratora) kręty i oszukańcy miały by niezłe kłopoty części z niej były sprzedawane na Allegro

Stan

Ty SERWIANT i ty BIEDA - mimi, ze wasze wpisy są świerze to chyba brak wam rozeznania w sytuacji i wcześniejszej i terażniejszej. do waszego opisu to brakuje jeszcze parysa, politykiera i intryganta firmowego, ewidentnie "spiskującego"wokół lepszych od siebie. Przypomnijcia sobie jak wam jeszcze staje.. pamięci który to dobry serwisant odszedł na skutek braku porozumienia z nim. Noo..A dlaczego starał się doprowadzić do wywałenia z pracy innego kolegi z działu technicznego rękoma ostatniego prezesa... Noo.. A czyim był pupilkim do końca swojej kariery zamim nie wypiął się na firmę, szefa i kolegów. Nooo. Ruszyć pamięcią, a nie ględzć co wygodnie. Poza tym fakty. co macie w tym zakresie. Wszystko pod hasłem 'Powiedziała baba babie" Tyle.

me

nie pitol, jak nie znasz sytuacji. co sądzą inni procownicy - pogadaj najpierw z nimi kto kogo szanuje i o kogo tu dba. A twoja(usunięte przez administratora) to jak pamiętam sama była gotowa wyrzucić mnie z roboty. Przy pomocy Waszego głównego ulubieńca. wiesz, że gdzieś tam dzwonią ale nic poza tym.

Serwiant

nie chodźcie do tych frajerów oszustów złodziei pracować (usunięte przez administratora) i jego pieski (usunięte przez administratora) w kosmos trzeba bo to barachło nie nadaje się kierować normalnymi ludźmi, którzy ciężko pracują a oni ich okradają pieski woropaj kręt i oszust oraz stary kapuś karp poniewierają ludzi nie dajcie się...... tym (usunięte przez administratora)

R&Z

duża rotacja pracowników w firmie, słabe umiejętności i wiedza pracowników technicznych i serwisowych a jeszcze gorsza ludzi nimi kierujących.(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!

Bieda

Nie umiem tulić uszu po sobie i gdy widzę ignoranta w pracy, choćby to był szef, to mówię o tym, bo mnie rodzice uczyli szacunku do pracy. (usunięte przez administratora)...jak coś robisz, to rzecz święta". Dziś przedsiębiorstwami rządzą stada palantów, którym wydaje się, że wiedzą wszystko i nie potrafią słuchać, a ludzi z doświadczeniem boją się, że obnażą ich braki.taki (usunięte przez administratora). ich obchodzi dobro przedsiębiorstwa i innych pracowników . Dobrze,że Niemcy się na nich niedługo poznają. .(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Technika Grzewcza - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolf Technika Grzewcza?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf Technika Grzewcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf Technika Grzewcza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf Technika Grzewcza?

Kandydaci do pracy w Wolf Technika Grzewcza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf Technika Grzewcza