Opinie o Leroy Merlin Mikołów w Mikołów Gliwicka 28

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin Mikołów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Mikołów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Mikołów w Mikołów Gliwicka 28

Ula

Kupowaliśmy Brodzik z kabiną. Obsługiwał nas pan A (usunięte przez administratora). Bardziej zaangażowanego i kompetentnego pracownika nie spotkałam w leroy Merle. Obsłużył nas po królewsku.

Jaka jest kultura pracy w Leroy Merlin Mikołów? Obowiązuje typowy dress code?

Szalona

W pracy obowiązują czarne spodnie, zielona koszulka i czarny polar. Dodatkowo czasem trzeba założyć kamizelkę (są to sytuacje gdzie wchodzisz na magazyn). Obuwie zgodne z BHP. Wszystko zapewnia firma.

Marysia

Bardzo dziękuję panu Sebastianowi za profesjonalną i miłą obsługę oraz doradztwo w sprawie myjki ciśnieniowej. Warto doceniać takich pracowników przez pracodawcę.

Zygmunt

Przed wejściem do sklepu winno stać ostrzeżenie,, Uwaga zły pies". Mimo że jako klient nie ponoszę odpowiedzialności za zły stan wózków do materiałów wielkogabarytowych ochroniarz 28 mają nie zezwolił mi na wyjazd uszkodzonym wózkiem przez wejście mimo że nikt do sklepu nie wchodził a ja nie doszedłem nawet do dystrybutora płynu dezynfekującego. Zostałem tym samym zmuszony do walki z dużym, nieporęcznym i uszkodzonym wózkiem i do wyjścia okrężną drogą że sklepu celem wymiany wózka. Nie jest to pierwszy przypadek bezinteresownej złośliwości że strony ochrony tego sklepu w ostatnich miesiącach dlatego wystawiam negatywny komentarz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin Mikołów? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Mikołów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Ze względu na kapitalny remont mieszkania ostatnio bardzo często bywałem w Leroy Merlin w Mikołowie. Moja opinia z punktu widzenia klienta o sklepie i jego pracowniach jest bardzo dobra. Przede wszystkim dużo lepszy wybór asortymentu niż w OBI. Na szacunek zasługuje tutaj personel, który przy moich (naszych) specyficznych potrzebach wykazał cierpliwość i umiał doradzić. W szczególności chcę podziękować Paniom z działów: kuchnie i łazienki. Na bardo dobrą ocenę zasługują również pracownicy stolarni, którzy wykonali kłopotliwe wycięcie w blacie pod zlewozmywak zgodnie z moim projektem co znacznie ułatwiło późniejszy montaż. Polecam ten sklep w Mikołowie.

Mikołaj
@Marek

Fajnie, że miło wspominasz swoje zakupy w tym sklepie. Zastanawiam się, co skłoniło Cię do tego, że akurat to miejsce wybrałeś na realizację swoich zakupów? Sądzę, że na pewno coś Tobą kierowało.

Chciałem bardzo podziękować Pani Darii za pomoc i zaangażowanie przy realizacji zamówienia . Dla Pani Darii nie ma rzeczy niemożliwych .Serdecznie polecam .

Basia

Pani Daria z którą miałam przyjemność rozmawiać wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pracownik na zadane pytania opowiadał rzeczowo i zrozumiale, rozmowę prowadził luźno i swobodnie co ułatwiło korelacje. Informacje wymagające przygotowania przekazywał zgodnie z obietnicą. Rzetelność, sumienność sposób podejścia do klienta oraz szeroka wiedza sprawiły, że następnego zakupu najprawdopodobniej dokonam w Leroy Merlin

Werka

Ile jest działów na sklepie ? Jest ciężko ? zastanawiam się nad praca, ale jestem drobną kobieta.

młot
@Werka

13 działów handlowych dział relacji, dział serwisu, logistyka oraz adminstracja Praca cześto jest wymagajaća ale ekipa bardzo przyjemna

Mikołaj

Witam serdecznie chciałem bardzo podziękować za fachową obsługę i doradzenie mi w kilku kwestiach,Panu Jackowi ktury pracuje na stolarni ,super facet jest jestem bardzo zadowolony z takiej obsługi klienta,byle więcej takich ludzi w takim sklepie .Mikołaj

Mati

Ktoś napisze jak wygląda praca na dziale magazyn/logistyka oraz jakie są minimalne wypłaty? Właśnie pojawiło się ogłoszenie o pracę na tym wydziale, zastanawiam się czy nie aplikować.

Chętny do pracy

Witam,czy ktoś może określić jak wygląda praca na magazynie w sklepie w Mikołowie? Pozdrawiam

Od roku

Chyba najlepszy market LIroy na Śląsku. Nie pracuje długo ale słyszę co mówią inni. Ja mogę potwierdzić ze jest bardzo ok.

MAGDALENA

Bylam na rozmowie o prace w tej firmie to jest chore wymagania jak by trzeba byc po studiach a placa nedza. Jedna druga by w lyzce wody utopila. Wczesniej jako klientka bylam zdegustowana zachowaniem pracownikow magazynu chodza jak swiete krowy czekanie naa wydanie towaru powyzej godziny zamiast lepiej to jest gorzej. Wciskaja uszkodzony towar z rzekomym rabatem. Szacunek dla klienta zaden. Zapominaja ze klienci sa podstawa tego sklepu. A odzywki ze klient (usunięte przez administratora) truje juz sa nie na miejscu. Kierownictwo sklepu nie wie jakie walki robia jak zamawiasz transport recznie wbijaja cene traNsportu zamiast 68 placisz 43 oszukujac i narazajac sklep na straty i to logistycy tego sklepu. To samo szachunek na innych marketach nie polecam nikomu jestem zdegustowana a zapytac o cokolowiek to porazka. N i ech kierownictwo przejrzy na oczy.

@MAGDALENA

Duzo wiesz skoro byłaś tylko na rozmowie. Jako pracownik, który dużo współpracuje z magazynem powiem ze piszesz głupoty.

@MAGDALENA

Hehe nie wiesz co było kiedyś. Teraz jest normalnie i można wszystko znaleźć i szybko wydać towar. Chłopak dają radę i jest o niebi lepiej niż było.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pierwsza umowa na czas próbny a po 3 miesiącach na stałe. Zarobisz tyle ile wyciągniesz na rozmowie, zależy chyba od tego ciosię robiło wcześniej i doświadczenia. Duzo szkoleń na początek zanim zaczniesz prace z klientami. Są premie, podwyżki, jakies akcje, bilety, Pracowałem tu i ówdzie i narazie nie zmieniam.

Kminie cza zekać nie taj jak z tą waszą lolit

pl

witam. jaka praca jako magazynier? jakoś często ogłaszają się z tym ogłoszeniem.

Don arion mendamini
@pl

Praca jako magazynier nie polecam za zadne skarby swiata, (usunięte przez administratora)dzwigajac niezliczone kg miesiecznie albo tony, kregoslup siada nogi odmawiaja posluszenstwa, chamskie zachowanie kolegow, kolezanek z dzialu bez komentarza, a zarobki zenada, nawet sie wysrac nie dadza, inwigilacja to norma na kazdym kroku, ochrona to sami cwaniacy, na dodatek uzeranie z kierowcami I klientami, dramat omijac szerokim lukiem, a I raz w miesiacu smieszne cwiczenia ewakuacji,,, to lekka przesada....

@Don arion mendamini

Na magazynie sie polepszyło. Piszesz głupoty. Róbić trzeba jak wszędzie. Było kilku ściemniaczy ale ich pogonili. Może to ty!?

DK038, Czy jako obecny pracownik firmy Leroy Merlin Mikołów, możesz nam udzielić wieści jak wyglądają w tej firmie benefity oraz dodatki pracownicze? Twoja wiadomość w tym temacie będzie dla nas niezwykle cenna. @Byla pracownica, Sądzisz, że pracodawca nie docenia swoich dłuższych stażem pracowników? Proszę opisz bardziej swoją opinie dlaczego uważasz, że firma Leroy Merlin Mikołów nie docenia pracowników bardziej doświadczonych.

@Monika

To co mi najbardziej odpowiada z benefitów to opieka medyczna w Luxmed. Zupełnie inny poziom bez kolejek z dostępem do specjalistów. Premia kwartalna różnie ale to kolejny rok kiedy można powiedzieć ze to ok 15-20% miesięcznego wynagrodzenia- płacone co kwartał czyli co 3 miesiące dostajesz polowe wypłaty jako premia. Warunek musza być wyniki sprzedażowe. Do tego multisport, bony święta, wczasy pod grusza, kino bilety, jakieś koncerty, dwie imprezy pracownicze na bogato, i wyjazd zagraniczny 1 dzień Praga, Wiedeń coś tam. Zarabki po 3 latach to ok......... brutto i dostałem już 2 podwyzki wiec to się zmienia szybko. Ja polecam. Dla mnie ok.

Remik

Z pewnością mają pełen skład i na razie nie potrzeba nowych ludzi!

Kandydat do pracy

Starałem się o pracę w tym sklepie, niestety nie dostałem. Może mam za duże kwalifikacje i doświadczenie. Nie rozumiem? Podobno brakuje ludzi do pracy?

Czarek

Generalnie to dobra firma tylko nie każdy potrafi wybrać dobrze dla siebie pracę!!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Mikołów - Mikołów

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Mikołów?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Mikołów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Mikołów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Mikołów