Opinie o Polfrut w Belsk Duży

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polfrut. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polfrut na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfrut w Belsk Duży

POLFRUT SPÓŁDZIELNIA I POLFRUT SP ZOO TO TAK NAPRAWDE TA SAMA FIRMA . MI NIEWYPŁACILI ZA JABŁKO 99 TYS ZŁ. ROZKRADLI I OPŁACAJĄ PRAWNIKÓW BY OBEJŚĆ PRAWO BEZ ZADNYCH KONSEKWENCJI.

paweł

Jak nie wstydzisz się pracować dla oszustów i nie masz innej pracy to próbuj. Mogą cie postawić przy sortownicy albo będziesz robił za wózek widłowy. Będą przerabiać jabłka udziałowców bo okoliczni sadownicy im nie dają. Jak będzie mało towaru to może bedziesz się obijał. Pracownikom to będą wypłacać. Podobno opieprzyli spółdzielnię to pieniądze mają.

Piotrek

Niewypłacalni , złodzieje. Wstyd pracować dla złodziei

widzialem

Kontahentów oszukują wysyłając trefny towar, a jak przyjdą zwroty to ptrącają dostawcom

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polfrut? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zgrxhdtfcjynk;,l

Nie dajcie się nabrać. Spółka i spółdzielnia chociaż oficjalnie to dwie odrębne jednostki a faktycznie zarządzane przez te same osoby. Przestrzegam przed nimi. Miło i sympatycznie jest tylko na początku... a potem....zapytajcie ludzi którzy nie mogą doprosić się pieniędzy za towary. Chamstwo na całego.

Patryk

ryzyko na własny rachunek. z tego co slyszalem sadownicy nie mogą doprosić się swoich należności. i co najlepsze firma winą obarcza odbiorców.... brak słów.

sergiej

Ja więcej nie dostarcze im zadnego towaru. Ani kasy ani szacunku do człowieka.

asdfg

cwaniaki i tyle. jak masz za dużo jabłek to zawieź tam. To jak oddać charytatywnie!

samo zlo

Nie pracujcie z tą firmą. Wiszą kilkaset tysięcy za towar ludziom. Tragedia!

XXX
@samo zlo

Samo zło ma racje, unikajcie tej firmy, JEST NIEWYPŁACALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atrakcyjna pani z biura

:D POLFRUT pracuje z najlepszymi!

Dostawca

Dokładnie się zgadzam się z panem który napisał tą opinie . Nie polecam pracy z ta firma ...

Rolnik

Firma z która nie warto pracować , cieżko z płatnościami ludzie przebiegli i nieuczciwi. Jedyna bronią są atrakcyjne panie w biurze które swoimi urokami zamykają oczy dostawców , potem dzwonisz po pieniądze i nie jest już miło . Reklamują towar po 2 miesiącach , nie chcą płacić ... Jest wiele firm w Gròjcu z ktòrymi można normalnie pracować , nie polecam tej firmy ...!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polfrut - Belsk Duży

Polfrut