Rajpol sp.z.o.o.

Belsk Duży

Opinie o Rajpol sp.z.o.o.

anonim 2011-02-09 21:26:33
Złe traktowanie pracowników, zarobki de facto w granicach 1200zł. praca często po 11h z pół godzinną przerwą,( usunięte przez administratora )
oleole 2012-05-10 18:14:48
widac ze ktos niewie jaki sa faktyczne zarboki tam a jesli ktos nie chodzi do pracy to trudno ze ma male zarobki
ptakpokoju 2012-09-03 20:35:02
Dziadostwo umowilem sie na prace 8 godzin a pracuje tylko po 14 godzin przy kartonach [usunięte przez moderatora] totalny pseudo kierownictwo odzywki c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie mozna byłoby duzo pisac ala szkoda
fikumiku 2013-01-10 15:44:40
No tak jest w rajpolu, kto z tym wariatem wytrzyma.nigdy nie wiesz o której do domu wrócisz bo zawsze jakas niespodziewana robota wypada.
ptakpokoju 2014-01-29 11:17:54
Tłumaczę. "druga zmiana" wychodzi do domu dopiero po zrealizowaniu pełnego zamówienia. (w okresie styczeń-kwiecień średnio kilka razy w tygodniu) Oczywiście każdy z pracowników ma zapłacone za nadgodziny, mało tego po godz. 22.00 dostaje nawet +50% stawki godzinowej. (usunięte przez administratora)
janek 2014-11-30 11:07:10
Najlepszy w Firmie jest Kot,najmądrzejszy,najważniejszy,dać mu tylko bata do ręki i by było gitara.
kh 2016-05-17 22:46:54
ja tez powiem szczerze nie nastawiałabym sie na umowę o pracę @łukasz. Ale być może czeka nas miłe zaskoczenie w tej kwestii ! Nigdy nie wiadomo! :)
Zostaw swoją opinię o Rajpol sp.z.o.o. - Belsk Duży
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajpol sp.z.o.o.