Opinie o Rajpol Sp. z o.o. w Belsk Duży

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rajpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rajpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rajpol Sp. z o.o. w Belsk Duży

Od trzech już lat nie ma opinii a mnie zainteresowała oferta z marca zeszłego roku gdzie specjalista ds. utrzymania ruchu miał gwarantowaną kwotę od 7 000 zł. Proszę przy tym o więcej informacji na temat pracy. Z Partnerem jesteśmy z okolic Wólki. Po ile godzin teraz się pracuje? Kiedyś ktoś pisał, że nawet po 12

Była pracownica

Beata pierwsza sex bomba Rajpolu. Udaje nie wiadomo jaka Panią a słoma z butów wystaje. Wybiera ludzi po tym jak głęboko jej w odbyt wchodzą a Ukraińców który więcej wódki przywiezie. Najmadrzejsza a ciągle się myli.

Maria Nowy wpis
@Była pracownica

Muszę Ci chyba przypomnieć, że na tym forum powinniśmy się skupiać na dyskusji o warunkach pracy w Rajpol - wszelkie inne kwestie są tu trochę mniej istotne. Bardzo Cię wobec tego proszę, żebyś powiedziała coś, ale spokojnie, na temat zarobków w tej firmie. Są na w miarę dobrym poziomie?

Mika Nowy wpis
@Maria

W rajpolu nie ma czegoś takiego jak kodeks pracy, praca po 12 a nawet po 14 godzin traktowanie ludzi jak śmieci. Jakieś głupie raporty zabieranie premii. A najpiej pracować od poniedziałku do niedzieli bez dnia wolnego po 12 czy 14 godzin i żadnego dnia wolnego.

Kalafior Nowy wpis

Andrzejku od pierwszego dnia sie w Tobie zakochałem lubie te nasze wspolne chwile razem w komorach a do tego mozna zarobic. Przyjemne z pozytecznym. Polecam kazdemu dobre pieniazki i cymudowni ludzie.

Wiesiek

Czy ten spokój na forum od kwietnia ma jakiś związek z sytuacją po ogłoszeniu pandemii?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Rajpol Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Mateusz

@byla pracownica nielegalnie ? To znaczy jak?

wiem

banda oszustów!!! tatuś synuś i wójcio rąbią udziałowców rozliczeniami według własnych upodobań tzw. po uważaniu... ludzie nie wstawiajcie tam owoców bo tylko Wasza strata a ich dorobek....

takitam

wyzysk!!!!3/4 ludzi pracuje bez umowy i za psie pieniądze!. kierownictwo bez kwlifikacji poniża ludzi na tasmie aby przypodowac sie prezesom!!!!żenada!!! niech ktoś ześle na nich policje skarbowa bo maja podwojną ksiegowosc......

kh

ja tez powiem szczerze nie nastawiałabym sie na umowę o pracę @łukasz. Ale być może czeka nas miłe zaskoczenie w tej kwestii ! Nigdy nie wiadomo! :)

janek

Najlepszy w Firmie jest Kot,najmądrzejszy,najważniejszy,dać mu tylko bata do ręki i by było gitara.

ptakpokoju

Tłumaczę. "druga zmiana" wychodzi do domu dopiero po zrealizowaniu pełnego zamówienia. (w okresie styczeń-kwiecień średnio kilka razy w tygodniu) Oczywiście każdy z pracowników ma zapłacone za nadgodziny, mało tego po godz. 22.00 dostaje nawet +50% stawki godzinowej. (usunięte przez administratora)

fikumiku

No tak jest w rajpolu, kto z tym wariatem wytrzyma.nigdy nie wiesz o której do domu wrócisz bo zawsze jakas niespodziewana robota wypada.

ptakpokoju

Dziadostwo umowilem sie na prace 8 godzin a pracuje tylko po 14 godzin przy kartonach [usunięte przez moderatora] totalny pseudo kierownictwo odzywki c (usunięte przez administratora) skie mozna byłoby duzo pisac ala szkoda

oleole

widac ze ktos niewie jaki sa faktyczne zarboki tam a jesli ktos nie chodzi do pracy to trudno ze ma male zarobki

Złe traktowanie pracowników, zarobki de facto w granicach 1200zł. praca często po 11h z pół godzinną przerwą,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rajpol Sp. z o.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Rajpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rajpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rajpol Sp. z o.o.?

Rajpol Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • 16
    05-622 Belsk Duży