Opinie o Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. w Lublin

zico

pracował ktoś na stanowisku konsultant ds. opiniowania i mógłby napisać jakie warunki pracy i płacy oraz atmosfera pracy ??

k

Witam. Pracowałem w firmie ponad 8 miesięcy na stanowisku programista. Nie polecam. Atmosfera nie pozwala na skupienie się a ja lubię pracować w ciszy. Cały czas ktoś coś gada jakieś śmiechy. W przeciwieństwie do mnie nikt tam naprawdę nie pracuje kazdy tylko się obija na fejsbooku i youtube. Zadań jest dużo i nie można się skupić na jednym. W sprawie wynagrodzeń to [usunięte przez moderatora] obiecywano mi premie której nigdy nie dostałem a słyszałem że inni /obijający się!!!!!!/ premie dostawali. Tylko kolesiostwo i układy jak w całym lublinie zresztą. Widac że chcieli mnie naciagnąc na moją więdzę bo cały czas chcieli, żebym coś im mówił jak coś zrobiłem. Wsumie ciesze się, że zostałem zwolniony bo jakby nie to i tak bym sie sam zwolnił. O panujocaych tam stosunkach swiadczy fakt iz gdy odchodziłem probowano mnie wrobic w uszkodzenie jakiegos sprzetu. nigdy wiecej w tej firmie....... miali szansę aby bynajmniej rozstać się z klasą. Nie polecam......

orfeo

Pracowałem tam 3 lata w dziale informatyki śledczej i fonoskopii. W zespole pracowniczym są bardzo zdrowe stosunki. Kierownik jest przyjazny, co jest wielkim atutem - możliwy jest elastyczny czas pracy. Pracuje się w spokojnej atmosferze i praca tam wymaga namysłu - nie da się tam pracować na wyścigi i nikt tego nie oczekuje. Rotacja ludzi jest mała, a sprawy do rozwiązania dotyczą najróżniejszych dziedzin, więc dla osoby o otwartym umyśle jest dużo miejsca na rozwój. Pewnym minusem jest płaca, która nie rzuca na kolana (biorąc pod uwagę nazwę firmy można oczekiwać bardzo dużych wypłat), ale ostatecznie to jest kwestia do dogadania. W trakcie pracy zdobywa się ogromną ilość wiedzy, której inaczej zdobyć się prawie nie da. Polecam tym, którzy szukają stabilnej pracy - właściwie nie ma sensu się tam zatrudniać na krótko, bo \"wejście w temat\" trwa wiele miesięcy. Ale warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.