Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. w Gdynia

do tomka

Jakie 100zł odprawy?, ta osoba nadal pracuję w firmie Creon.

T.J.

Byłem raz nie dostałem podwyżki , bylem później drugi raz i to samo, no i za miesiąc mam przyjść, ale jak się zwalniałem to dostałem 100 zł. hehehe. Atrakcyjny Marian - jeśli tu pracujesz i jesteś z produkcji to wiem kim jesteś, wiesz doskonale co tam się dzieje, co z tego ze jest praca na akord jak jedną zmiana ciśnie porządnie a druga zmiana to ściemniacze typu Kazik, Jurek, Lechu się trochę poprawił itd. Akord jest liczony na zmianę w której są młodzi i emeryci i tu jest ten ból bo nie idzie zarobić nawet jak fruwasz. Stara gwardia na drugiej zmianie w ch*ja leci, zarabiają dużo dużo więcej to po co mają zasuwać, nawet nie musza pracować w akordzie i tak będą mieli więcej co nowi pracując rok dwa czy nawet trzy lata, robiąc to samo przy tym fruwając akordowo. Nie daj boże ja trochę lipa z pracą to słabo z akordu... na święta z łaską 100zł na wielkanoc dyrek chodził z czekoladowymi maluśkimi jajeczkami. inny dyrek odpoczywa pływając jachtem. (usunięte przez administratora)następca firmy to podejrzewamy ze koksem życie sobie urozmaica. Księgowa stara baba chodzi jak damulka. KOMUNA, PRL, hehehe

Atrakcyjny Marian

Pracuję w Creonie ponad 4 lata, od przeprowadzki z Gdyni do Miszewa produkcja przeszła gruntowne zmiany, mamy nową halę produkcyjną, oprócz tego został wprowadzony akord i teraz wypłata jest adekwatna do wykonanej pracy. Rzeczywiście jest przesiew ludzi, bo nie wszyscy się przecież nadają! Jeśli ktoś nie wykazuje zaangażowania i chowa się w rurach to podwyżki nie dostanie. Ogólnie polecam tę firmę ludziom, którzy chcą pracować, a nie narzekać, bo w innych tego typu firmach jest o wiele gorzej. Podobnie jak "pracownik" nie planuję zmian.

dl-G

pracownik - jesteś ślepy albo chcesz być ślepy, wchodzisz w dupe albo juz w niej siedzisz... Wentlacji na hali produkcyjnej dalej nie mamy i sie kisimy... pozdro dla konfidentów :-)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zapewne narzekają ludzie którzy już nie pracują z różnych przyczyn. A mi się dobrze tam pracuję - pracowałem w gorszych firmach. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" - ja o tym coś wiem, dlatego jak na razie nie planuje zmian.

ff

BARDZO, BARDZO odradzam tą firmę, jak cos nie pasi to tam za bramę, kierownik prod. P.Cz. ściąga ludzi ze swojego regionu z pod Torunia, dostają lepsze troche pieniaszki i umowe na stałe, miejscowi zaczynają od 1400 na reke przez 3 miechy min. i na czarnucha, znajomy tam pracował, chciał podwyżkę to go zwolnili i przyjeli nowego... Dyrektorstwo caly czas mowi jak nie ma pracy to zwalniamy ludzi, bedzie praca to sie zatrudni... BRAK PRZYSZŁOŚCI W TEJ FIRMIE...

sos

Często pracownicy od tego pyłu chorują. Krew leci z nosa.Jak sie przychodzi na drugą zmianę widać aż chmure. A jak otworzysz drzwi gdzie padają promienie słoneczne to widać jak pył świeci, błyszczy w powietrzu.

nnn

w tym roku 2014 był 1 wypadek na produkcji, pracownik prawie odcioł sobie palec, 1 pobicie na produkcji, efekt koncowy - złamana szczeka. W 2013r. było aż 5-6 wypadków i ani jeden nie był zgłoszony, rany ciete do szycia i 1 złamanie nogi. No i niech zrobią wkoncu odpowiednią wentylacje na hali produkcyjnej, po całym dniu pracy wdychając ten ocynk, ludzie chodzą jak po dragach(usunięte przez administratora)

doda

I dalej tak jest, zerowe możliwosci rozwoju praktycznie, a jeśli chodzi o konfidentów to palców nie starczy, żeby ich policzyć. Teraz firma przeniosła się do Miszewa koło Żukowa. Duze zapylenie na hali produkcyjnej, brak wentylacji a sami ją produkują :) jest tylko wyciag przy przecinarce plazmowej ktory cos tam poprawili go ale i tak ludzie wdychalą ocynk palony.(usunięte przez administratora)

f

Możliwość rozwoju i szkoleń: ZEROWE . Atmosfera i ludzie tam pracujących: strasznie nieciekawa; liczą się zaufani Prezesa, rudy, rodzina i znajomi, pełno konfidentów. Od jakiej stawki można negocjować pensję?: nowym dają socjalne minimum. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Biwakowa 65
    80-299 Gdynia
  • NIP: 5840302007 REGON: 008304350 KRS: 0000195732

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.