Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. w Gdynia

Nigdy więcej creon

A co by tu dużo mówić.metry sie tylko liczą kto zrobi więcej ten dostaję lepsze zlecenia....przychodzisz na 6 do pracy i od samego rana ogień bo metry blachy muszą lecieć...i tak w kółko. na koniec zmiany ręce opadają.a pierwszego 3 tys z groszem i tobie wmawiają ze to bardzo dobra pensja he he......w Biedrze kobiety na kasie po 3 tys zarabiają.

bezrobotny
@Nigdy więcej creon

a 3 tysiące z groszem to brutto czy na rękę?

ON
@bezrobotny

Mój kolega tam pracuję i zarabia przeszło 3000 zł na rękę. Pracujące 8 godzin dziennie i czasami przychodzą w soboty jak jest duzo roboty.

Agnieszka

Napiszcie proszę jakie są godziny pracy w Creon? Czy są dwie zmiany? Jedna? Wszystkie wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników forum. Czekamy na nie. Jeszcze mam takie pytanie czy można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy?

PRACOWNIK
@Agnieszka

Praca na produkcji jest w systemie dwuzmianowym 6-14, druga zmiana 14-22. Dział elementów kołowych pracuje na jedną zmianę 7-15. Biuro 7:30-15:30

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Creon. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Na pewno byli pracownicy ha ha.

Oczko

O firmie można by książkę napisać ale tak po krótce.jestem pracownikiem firmy pracuję juz jakiś czas i muszę powiedzieć ze jest coraz gorzej.czasy na zalecenia sa ucinane i sa coraz niższe...nakladu pracy jest coraz więcej.starsi pracownicy którzy juz sie ustawili leca w balona gdzieś maja robote.większość pracy wykonują młodzi ambitni pracownicy...szczerze nie polecam 3500zl za caly dzień ostrej charuwy ile można...za nie długo sie żegnam z firmą...nie polecam....

@Oczko

Nie poszalejesz w tej firmie.Ciekawe za co będą żyli przyszli emeryci jeśli dożyją.techniczny założył firmę po to by placić na czarno he he,dobrze wszystko ustawione.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
joanna

a ile zarabia netto pracownik biurowy w miszewie?wiecie cos?

Agnieszka

Dawno nie było nowych komentarzy na temat tego jak wygląda praca w Creon. Chętnie usłyszymy więcej od jego obecnych pracowników . Czy zaszły w ostatnim czasie istotne pracowników zmiany? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

Żukowo

Jakie firma ma nowe klimatyzacje? jeden klimatyzator ktory nie dziala praktycznie? fakt byly wykonywane czynnosci dotyczace jakosci powieterza, i ponoc wyaszlo ze jest ono w normie. co z tego skoro ten pyl wychodzacy z wycinarki plazmowej widac w powietrzu, i czuc w plucach jak by ktos spalil paczke papierosow na jeden raz... umowa o prace? dlaczego pracownicy pracujacy 20 lat w firmie maja umowe o prace na czas nieokreslony na kwote 1700zl netto. a reszte dostaja na rzekoma umowe o dzielo podpisana przez dyrektora technicznego firmy ktorej nigdy nawet nie widzieli i nic nie podpisywali. Atmosfera nie jest najgorsza miedzy stosunkami w brygadzie. ale gdy tylko pojawia sie sz.p kierownik lub dyrektor techniczny to wszystko sie wali. szkoda ze sz.p.kierownik dzieli zlecenia na 70% dobrych zlecen dla p.R.K, A 30% zlecen na ktorych mozna zarobic dla p. L.D. Nie poleca, jedna wielka sciema.!!!

były pracownik 1

Witam, jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nie polecam jej przyszłym pracownikom, ponieważ atmosfera w firmie jest napięta. (usunięte przez administratora) , oczekują od pracowników ciągłego przyspieszania etapu produkcji. Ludzie tam pracujący są chamscy i aroganccy. Starsi pracownicy dostają wysokie płace za nic nierobienie. Odmawiam tę firmę przyszłym pracownikom.

Żukowo

Witam odradzam firmę to co sie tam dzieje to tragedia na poczatku przychodzisz pocisz się na nowo 5 razy nawet napić się nie możesz ale uznajesz ze nie ma tragedi potem już wiesz ze ludzie to KONFIDENCI I PROSTAKI ZE WSI.Źle by tam nie było gdyby nie kadra Pana R......A gdzie na koniec miesiąca jest Akord 1.6 a tobie wpisuje 1.3 i kierownik Pan P.... się na to oczywiście godzi gdzie wypłata spada o kilka ładnych stówek :) napewno odradzam obiecują 3 miesiące robić na brudasa bez kwitku obiecują podwyżkę a na koniec cie zwalniają szukaja idioty który będzie pracował na akord za 1700 zł śmiechu warte pozdrawiam

julek

klient' ja w tym zlego nie widze nic, ponieważ jak stała kadra i pracownicy to wieksza pewnosc doswiadczenia tych ludzi

klient

Od kilku lat współpracuję z firmą Creon, często bywam w tej firmie po odbiór elementów i nie zauważyłem zmian personalnych. Pracują wciąż te same osoby, może od czasu do czasu pojawiają się dodatkowo "nowe twarze". Nie rozumiem ludzi którzy ciągle narzekają, dlaczego po prostu nie zmienią pracy a nie wciąż narzekają i oczerniają firmę w której de facto pracują .Pozdrawiam życzliwych pracowników firmy Creon.

depresja

Nigdy przenigdy CREON, wyzysk w biały dzień. Cała produkcja działa na akordzie, kierownik p. Piotr Cz. i jego przydupas Trus oszukują z miesiąca na miesiąc czasowo wykonywany dany detal. np. masz na coś 10h żeby wykonać zamówienie a za 3-4 miesiące to same zamówienie i masz na nie 6 może 7h na wykonanie. I już spada ci współczynnik. Większość młodych silnych i zwartych do pracy. Po miesiącach harówki zaczynają wyglądać jak szczypiorki... Szkoda czasu i zdrowia, szczególnie zdrowia w tych zanieczyszczeniach...

były pracownik 12

Pracowałem w tej firmie bardzo długo.Potwierdzam żeby coś zyskać trzeba trzymać palec w d...e jednemu człowiekowi który trzyma wszystko i wszystkich za "mordę".Takiego mobingu jak w tej firmie nigdy nie widziałem.Jak szanowny pan każe to i 3 miechy trzeba pracować np.do 20 aż pan dyrektor odwoła.Wśród ludzi są dobrzy i żli,ale najlepiej nie odzywać się nt.zarobków i organizacji pracy (bo zaraz na dywanik).A jak się nie podoba to jest gadka że na twoje miejsce czeka 30 osób pod bramą.Bardzo zły klimat który głównie tworzy dyrekcja.Nigdy bym tam nie wrócił i nie polecam (SZCZERZE) pracy w tej firmie.PS.Podwyżki po 5 latach lub więcej.

bz

Witam, Prowadzę rekrutację dla klienta z Gdańska. Poszukuję Serwisanta Urządzeń Chłodniczych z uprawnieniami eksploatacja/dozór oraz doświadczeniem. Wstepnie umowa o pracę na czas określony 1-3 miesięcy. Stawka 2800netto. Po tym okresie możliwość podpisania umowy na czas okreslony z konkurencyjną stawką. Wszystko zależy od kandydata, uprawnień, rzetelności i jakości pracy. Oferta warta zainteresowanie. Jeśli sa zainteresowani zapraszam do kontaktu. bogdan.zakrzewski@laudam.pl pozdrawiam,

@bz

Może napisz prawdę.A nie bełkoty typu K.Ś....c

ciekawski

Wie ktos jak wyglada wspolpraca z podwykonawcami?

konku

chciałem przejść od konkurencji i tam pracować ale po tych komentarzach mam wątpliwości czy będę się tam czuł bezpiecznie, a szczerzę wątpię żeby byli pracownicy specjalnie ściemniali co się tam dzieje, zawsze pracodawca będzie się bronił...

shsdhac

Hej kolego! pracowałem w tej firmie pół roku jeżeli o to Ci chodzi!

pracowałem tam bez szału zero organizacji na hali ludzie tam pracujący nic nie mówią tylko zapierdalaj bo to akord starzy wyjadacze ściemniają.Dlatego też tego typu firmy w takim stopniu sie szybko bogacą

ZAINTERESOWANY
@były pracownik

Hej kolego, jak długo pracowałeś w tej firmie???. Nie sądzisz że po dwóch dniach pracy ciężko cokolwiek oceniać??.

karak

a jakie chciałbyś poznać szczegóły w ogłoszeniu o pracę? normalny zakład pracy - nie mylić z ośrodkiem wypoczynkowym

Mr. Farelka

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Creon ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. PPU Creon Sp z o.o. zatrudni pracowników przy produkcji elementów wentylacyjnych. Oferujemy stałą pracę... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5660482?keywords=&region=

wentylator
@Mr. Farelka

Nie znajdziesz na tej stronie żadnej odpowiedzi. Większość wpisów była pisana przez byłych pracowników (np.Tomasza K.),którzy wylewali swoje frustrację. Wpisy nie odzwierciedlają sytuacji panującej w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Biwakowa 65
    80-299 Gdynia
  • NIP: 5840302007 REGON: 008304350 KRS: 0000195732

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o.