Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Wstyd i hanba!!!!! Co sie dzieje na tym zakladzie?? Pan Roman jako NAJLEPSZY PRZEDSIEBIORCA w Olecku powinien zadbac o firme..przede wszystkim zabrac sie za dupy majstrom ktorzy sa na poziomie malych dzieci i do czlowieka podchodza jak do zwierzecia.dyrektorzy??nic nie wiedza o pracy na zakladzie a uwazaja sie za madrych..zamiast docenic rodaka to wola sciagac ludzi z UKRAINY CZY FILIPIN.. zenada..falsz i nic wiecej. Tfu pluje na ta firme.. ciesze sie ze juz tam nie pracuje.. zbyt dlugo trwala tam moja kadencja.. ale jeszcze 2 lata temu bylo tam odrobine lepiej.. to co sie dzieje teraz jest nie do opisania. Podzielam oburzenia ludzi ktorzy tam jeszcze pracuja i ich podziwiam. Pieniadze.. na kasie w biedronce mozna lepiej zaribic niz tam..zero szacunku dla nas rodakow.

Nickt
@Anonim

Jaknie pracujesz to Co Ciebie to obchodzi? Jak idziesz do sklepu to strasz się kupić to co dobre i nie przepłacać prawda ? Jak masz lepszy pomysł niż Zarząd to weź ileś milionów kredytów i postaw konkurencyjny Zakład i wywalcz takiego kontrahenta jak IKEA. A jak nie masz pomysłu to siedź na (usunięte przez administratora) i realizuj pomysły innych i ciesz się spokojem. Żadnych konkretów tylko jad w tej wypowiedzi. żeby 1000 ludzi w Olecku miało pracę w Biedronce to tych Biedronek musiałaby być setka albo dwie....a wtedy każda zionęłaby pustką.......

@Nickt

Praca tam to strata czasu i tyle.. (usunięte przez administratora).. a wypowiedziec kazdy sie moze. ;)

Owłosiony
@Anonim

Zwłaszcza jeden łysy co się slini na młode dziewczyny.

Big

Te laski z biura do pracy by się wzięły zamiast tu połowę odpowiedzi na komentarze udzielać za to wam nie płacą...

Gardzewamipegerusy

Co taka cisza? Co w zakładzie dzieje się?

Lak
@Gardzewamipegerusy

A co ma się dziać nadzwyczajnego? Dzień Dziecka był na 30 lecie. Przeprowadzki na Gołdapską trwają, już się w zasadzie kończą. Cisza bo nie ma nic skandalicznego do obgadania. Po prostu normalność. Jakby jaka sensacja wyskoczyła Uuuuuuuuuuuu to by było gadane. A jak dobrze to nie ma o czym gadać.

Ferdek
@Gardzewamipegerusy

Trzeba dać (usunięte przez administratora) lub mieć kogoś z rodziny na wyższym stanowisku to będziesz na dobrym stanowisku, mało napracujesz się, a dużo zarobisz.O i urlop dostaniesz kiedy chcesz, a tak szkodują urlopu dać, a potem zbierają po 40 dni. Taka polityka

Rodo
@Gardzewamipegerusy

Serio taka wypłata za czerwiec? Nie długo polaków nie bedzie do pracy tylko sami ukraincy lub filipinki. Gratulacje. Akord to ściema aby robić metry, a i tak płacą jak za godziny. Ludzie dalej podnoście norme . Brawo

audyt

5s dotyczy wszystkich?Stoi paleta krzywo.gdzieś leży papierek to jest żle ale jak maszyny z pod brudu nie widać to jest ok .Opisów nawet nie widać taki syf:))Podobno obsługa była w piątek na nockach

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kxm

Zarobki nie najgorsze, warunki pracy i socjalne najlepsze w promieniu 200 km. Wystarczy tylko zlikwidować nocną zmianę a ludzi do pracy będzie pod dostatkiem. Nocna zmiana to chyba jedyny minus tego zakładu.

@Kxm

Raczej plus bo na nockach przynajmniej tego patalajstwa nie łazi i nie szuka dziury w calym

adam

-:)

Grzbiet
@Kxm

Bzdury piszesz i tyle tu nawet wczasów pod grosza nie uswiadczysz

74500000w

Witamy azjatów... Czego jeszcze nazwozicie do Olecka? Może z syri albo Iraku? Albo z Afryki północnej odrazu zobaczycie co będzie się działo... (usunięte przez administratora)z Zpu

@74500000w

Na pewno jeszcze Niemcy i Anglicy przyjadą do pracy. Wiem z pewnego źródła.

JJ
@74500000w

Nie czego a kogo to podstawa . Żyjemy w wolnym kraju, tak jak Polacy wyjeżdżają za granicę i zapewne chcieliby mieć tam pracę, być traktowani godnie i z szacunkiem, tak też do nas przyjeżdżają ludzie zarabiać. Tak bardzo Cię to boli ? Szacunku, kultury i tolerancji. Według Twojej opinii w ZPU są kretyni ja czytając ile ludzi jest tu zatrudnionych, jak się rozwija mam zgoła odmienne zdanie....Moja rada ( bez zbędnej złośliwości i jadu) załóż podobną firmę i sprawdź jak to jest. Życzę powodzenia i czekam na opinię już z autopsji.

Xyz
@74500000w

Ludzie!skad w Was tyle jadu,zapomnieliscie,ze jak traktujecie innych,tak samo bedziecie traktowani.Ci ludzie nie zabieraja Wam pracy,tylko chca pracowac tak jak potrafia najlepiej .

@JJ

Jak siedzisz w biurze to się madrzysz. Większość tych wpisów że w ZPU jest tak dobrze i cudownie to piszą panie z biura, które między przerwami na papieroska komentują. Odeszła pani Słoma zaczęło już się psuć teraz jak pani Ala odejdzie to wgl będzie cyrk, bo reszta co siedzi w kadrach to jedyne co potrafi to palić i komentować na forum jak tu cudownie. A jak ktoś przyjdzie coś załatwić to wielkie oburzenie bo no paniusie muszą popracować. To wasz zas*any obowiązek!!! Pamiętajcie że to my na Was pracujemy a nie odwrotnie

black

I jeszcze pewnie z USA i Australii. Wszyscy przecież chcą pracować za dziękuje w komunistycznej Polsce.

JJ

No niestety myślę, że polemika nie ma sensu. Mamy poprostu bardzo odmienne zapatrywanie na życie i pracę Niestety mylisz się , Sprostuję :) - nie siedzę w żadnym z biur ZPU PRAWDA, - nie robię tego między przerwami na papieroska gdyż nie palę Poza tym podejrzewam, że te "paniusie w kadrach także pracują, wystawiając Tobie zaświadczenia, sprawdzając Twoje obecności lub nieobecności, zatrudniając i zwalniając pracownika i wiele, wiele innych spraw. Myślę, że najprostsza sprawa to iść i zatrudnić się w kadrach. Nie będziesz nic robił/a tylko papieroski i komentarze :) Jeśli zgodziłeś/aś się na tą pracę to po co narzekać, nikt siłą chyba nie zaciągnął i przystawiając pistolet nie kazał się zatrudniać na danym stanowisku .Pozdrawiam życząc więcej uśmiechu i mniej narzekania Jest takie piękne powiedzenie Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Oli

No ale chyba ktoś za Panią Alicje będzie?

Patyk

Czwartek 110419 skąd taka różnica pomiędzy przewodnikami a rejestrem u Pana W.Zmiana 2 GM BOKI

janek30

nowoczesny zaklad, dla pracowitych dobre zarobki. Trudno o lepsze miejsce pracy w regionie.

Ojjoj
@janek30

Dla pracowitych? Wystarczy dobry długopis ????

Norman krawda

No zobaczymy jutro jacy wszyscy będą zadowoleni jak na konto zobaczą. Teraz będzie gadka że słaby miesiąc, mało dni roboczych. Kiedy skończy się ta obłuda w tym zakładzie??? Zobaczcie w końcu co się dzieje. Niedługo kadry będzie więcej niż pracowników. Pracownicy z zagranicy?? Przecież oni nawet połowy takiej normy co Polak nie potrafia zrobić. Oczywiście nie wszyscy ale większość. Nie lepiej zastanowić się nad lepszymi wypłatami dla Polaków. Wtedy nie trzeba będzie Imigrantów. A i takie pytanko stawka godzinowa wzrosła a akordowa dalej zostaje w miejscu? Już nie wspomnę o tych liczatorach bo temu blondynkowi w okularkach ktoś kiedys przetraci racice na olecku

Mam jedno pytanie. Czy palarnie na terenie zakładu są tylko dla mistrzów i pracowników biura? Bo notorycznie tam przebywają. Niektórzy, mam takiewrażenie, poruszają się od palarni do palarniGdzie ma zapalić robol, bo ostatnio jest jakaś nagonka?

Zuza

Czy szukają ludzi do pracy? Nie mogę znaleźć ogloszeń

@Zuza

Nie polecam , jak masz możliwość to szukaj coś innego.

BonTrawolta
@Zuza

Ogromne bilbordy na bramach ul. Tartaczna, ul. Gołdapska, strona internetowa Prawda.net. i wskazana znajomość języka ukraińskiego bo Polacy niestety w mniejszości.

I

Wyśmiewanie się z tego gdzie ktoś pracuje to też jest (usunięte przez administratora)

Tak tak

Jak długo jeszcze kierownictwo będzie tolerować tego wózkowego z suszarni.Parę dni temu trzeba było uciekać przed nim bo gościu sobie jedzie i telewizorek ogląda czy tam komórką się bawi.Jak chce się bawić niech zapisze się do przedszkola.

Llllllllllggggghhh

Rafał S majster za dyche zwykły śmieć sprzedał się dla Forte za 100zl więcej do wypłaty. Gość bez honoru. Dobrze ze odeszłeś byłeś do niczego tak jak twoja żona tfu.. Nara haha

zenek
@Llllllllllggggghhh

widzę że słabo go znałeś i (usunięte przez administratora) wiesz gdzie on poszedł ,za ile i na jakie stanowisko ,jednym słowem w (usunięte przez administratora) byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś

Ftn
@Llllllllllggggghhh

Sam jesteś śmieć. Nawet nie wiesz do jakiej firmy odszedł. Bo na pewno nie do Forte.

Mistrz 19.00 556
@Ftn

Haha prawda boli.. Sprzedał się (usunięte przez administratora) i tyle za garść srebrników dla forty. W sumie dobrze ze odszedł bo źle pracował - prędzej czy później i tak by go wyjeba...i z roboty.

Pracownik roku
@Mistrz 19.00 556

Akurat Rafał był najlepszym majstrem.Zapytajcie sie ludzi z jego zmiany.

RS
@Llllllllllggggghhh

Wiesz co Ci powiem pajacu, odeszlem bo miałem dość pracy z tobą i nie do forte a do stolaru. Co do mojego wynagrodzenia chciałbyś dostać taką 100 we. Smieciem ty jesteś zreszto muwi o tym twoja wypłata. Pozdrawiam cało zmianę.

Pauza
@RS

Zazdrości Rafalowi bo biedak sam nie moze isc do lepszej pracy z lepszym wynagrodzeniem.Zal mu (usunięte przez administratora) sciska.Pozdro Rafal byles i jesteś najlepszym majstrem i obys byl taki nowej brygadzie ????

Ona
@Llllllllllggggghhh

To prawda nie ma Rafała to i plotek nie ma, bo zawsze jego żona wszystko wiedziała. Plotkara

Timor
@Ona

Potwierdzam jego żona zamiast praca to plotkami się zajmuje pracownica roku wielka. Idź do mężusia pracować do firmy i tam plotkuj...

Rino
@Llllllllllggggghhh

Rafał zawsze potrafił zorganizować dobrze pracę na stanowisku.

M
@Llllllllllggggghhh

No i właśnie pokazałeś/aś kim Ty jesteś, Trzeba mieć tyle honoru żeby siedząc przed ekranem obrażać kogoś innego , ( zapewne był Twoim majstrem). Radzę też sięgać do słownika pisząc na forum publicznym. Chciał człowiek to ODSZEDŁ, ubezwłasnowolniony nie jest i decyzje podejmuje jakie chce.Żal ...... ściska,że Ty nie potrafisz, nie proponują Tobie przejścia ?

Znajoma
@Llllllllllggggghhh

Szkoda Rafała jeden z najlepszych mistrzów, kulturalny, spokojny, rzeczowy. Czytając te opinie na pewno jest szczęśliwy, że już go tam wśród WAS, umiejących tylko obrażać nie ma. Życzę Ci powodzenia w nowej pracy i życiu osobistym. Nie daj się zaszczuć, nie warto. Ps I tak jak radzą ,,życzliwi” zabierz Żonę z tej firmy.

Stary pracownik.

Pracuję w tej firmie kilkanaście lat. Było różnie ale to co dzieje się teraz przekracza wszelkie granice. Przyszedł nowy dyrektor i wprowadza wielkokorparacyjne bezduszne metody pracy na które kadra kierownicza przystaje. Materiału non stop brakuje, ludzie stoją i czekają albo przestawiają maszyny po kilka razy dziennie. Zarobki maleją. Kadra prześciga się w donoszeniu i podlizywaniu nowemu. W firmie na wyższych stanowiskach pracują osoby niekompetentne i bez wykształcenia. Donoszą jeden na drugiego. Ludzie co się z wami dzieje? Znieczulica, jeden drugiego za złotówkę by sprzedał. Czas stąd odejść. We własnym kraju lepiej Ukraińca szanują niż Polaka. Wstyd, (usunięte przez administratora) i prostactwo.

M
@Stary pracownik.

Sądząc po wypowiedzi przez te kilkanaście lat to pracuje Pan nadal na tym samym stanowisku gdzieś na produkcji , ciekawe zatem skąd owa wiedza, że cyt. kadra prześciga się w donoszeniu i podlizywaniu nowemu, na wyższych stanowiskach pracują bez wykształcenia, donoszą ....Sugeruje to co najmniej, że bywa Pan w tych samych miejscach a zatem, robi to samo ? Nie oceniajmy zbyt szybko innych, zacznijmy od kupna lustra. :0 Miłego dnia

Karol

PRACY JEST DUŻO,ALE ROBIĆ NIE MA KOMU.Tutaj też Praca ????Pracujesz kiedy chcesz https://marketingzagorski.wixsite.com/bezinwestycji

Też byznesman
@Karol

Ty, biznesmen, do roboty się weź, a nie spamujesz. Zagórski, facet od merketingu, śmiech na sali... Chłopie, z czym do ludzi ????

Karol
@Też byznesman

A co zazdroscisz?Za robotę to Ty się weź.nie pozdrawiam

osoba po przejściach

po 2 latach pracy nie polecam.

Khg

Coraz gorzej (usunięte przez administratora) firma majstry frajery

Jakie są zarobki z 1 sobota? A jakie np z 2 sob?? Warto szukać zatrudnienia w Zpu? Jeżeli tak to poproszę o opinie. Jeżeli nie to również proszę pisać dlaczego? . Dzięki czekam na rzetelne informacje o pracy w tej firmie.

Qwer
@Nowy

Wszystko się zgadza zdarza się że pracując na tym samym stanowisku będziesz miał inną wypłatę jak twój kolega mimo to że robisz to samo cyrk to mało powiedziane

Kolo

Dziękuję za piękną wypłatę dwa tysiące w miesiącu grudniu to wynagrodzenie godne prawdy dziękuję kierownictwu i zarządowi za piękne święta i nowy rok

Zm 2
@Kolo

Trzeba było pracować i być w sobotę to byś zarobił a nie w (usunięte przez administratora) Ja z jedną sobota mam 2800 wiec weź się za pracę i nie narzekaj... Wesołych świąt legacie

Prawda
@Zm 2

To gratulacje! Bo niektorzy z nas zarobili z 3 bądź 4 sobotami tyle co ty z jedną. Więc nie bądź taki mądry...

Ktos uv
@Zm 2

No ja tak samo... Lajzy, może zróbmy wkoncu jakiś strajk... Gdzie kur. A rozum święta i 2k wypłaty z 4 sobotami.... (usunięte przez administratora) zyski maja w milionach a innych okradaja zamiast dać, jak by firma stanęła na 24h to by zauważyli straty. Kto jest za łapka w góre i zbieramy się!

Były Pracownik
@Kolo

Kolo 3tysiące zarobisz pracując kiedy chcesz 2-3godzinki dziennie siedząc przed komputerem. ZAPRASZAM https://marketingzagorski.wixsite.com/bezinwestycji ????

Taki on
@Ktos uv

Trzy osoby na strajk... widac reszczcie pasuja zarobki

Alkapone
@Kolo

Super wyplata naprawde 1700 ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.