Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Karol

JA POLECAM FIRMĘ Inwestuj w Kryptowaluty ;) Dodam,że Banki uświadamiają swoich klientów.Zobacz niżej (usunięte przez administratora)

Stary

Coś nie pasuje to czemu nie odchodzicie tylko plujecie jadem. Się zwolnijcie jeden z drugim i znajdzie se lepsza pracę. Polecam szukać pracy w Suwałkach dobre zarobki warunki kozackie. Ja stąd już dawno odeszlem i już tam nie wruce

Panie Prezesie na hali Opticutów wyłączono ogrzewanie.To nie jest normalne.Tam nie da się pracować bez kurtek i czapek.Zaczynamy chorować, ale oczywiście nikogo to nie obchodzi.

Wiórowy bubel

Zapiertego akord macie to będzie ciepło.kurła latem za gorąco zimą za zimno,jak jest zima to musi być zimno

Pracownik roku

A pozniej będą narzekac,ze ludzi nie ma. Zmarznieci, bedziemy czesciej chorowac i sie zaczną zwolnienia lekarskie.

Swir
@Wiórowy bubel

Nie badz taki madry cwaniaczku

Wiórowy bubel
@Swir

Jestem mądry bo tam nie pracuje

@
@Wiórowy bubel

Wiesz co ty lepiej sie nie odzywaj bo zal mi ciebie za twoja glupote w wypowiedziach

Qwer

Prezes ma dyrektora od rozwiązywania takich przypadków

Na mchu jadali
@Qwer

A dyrektor ma jeszcze 2 dyrektorów, którzy mają pana w i d. A Ci panowie mają liderów. Zastanawiają mnie wypłaty panów dyrektorów bo znając życie są 5cyfrowe. Kiedy ten cyrk się skończy w tej firmie? Ilu jeszcze musi odejść doświadczonych pracowników operatorów, żebyście w końcu przejrzeli na oczy i zobaczyli, że jak dobrze będziecie płacić Polakom na swoich stanowiskach to Polacy będą chętnie przychodzić do pracy w ZPU. Szkoda słów zobaczycie, że zostaniecie z ręką w nocniku może wtedy się obudzicie i zobaczycie, docenicie, ale będzie za późno

ZPC
@Na mchu jadali

Widać że bardziej opłaca się szkolić nowego niż tego co kilka lat już pracuje. Dla starego tylko obiecają szkolenie a potem ganiaja z maszyny na maszyne.

Norman krawda

Jak tam klejonka po wypłacie??? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować pracowników produkcji. Większą uwagę zwrócić ile osób nic nie robi a pobiera co miesiąc od 3 do 5k

Pracownik roku
@Norman krawda

Szału nie ma. Coraz to mniejsze wyplaty

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
C

Czy w zpu wprowadzono już PPK? miało to wejść od 1.01.19r.ktos coś wie

....

Jak to będzie jak stawka godzinowa poszła w górę to logicznie i stawki akordowe tyle % powinny iść do góry . Czuć się mylę?

Jolek
@....

Mylisz się stawki pójdą w dół, nic się nie zmienia. Szkoda słów i nerwów na tą firme, trzeba się rozglądać za czymś innym, bo niedługo będzie więcej kadry jak robotników. Zostaniecie z Ukraińcami, albo i to nie bo oni już nawet nie wracają jak pojadą do siebie. Cyrk na kółkach

To

Panie ch. Ogarnij się

Pracownik.

Życzę prezesowi oraz tym którzy wymyślili 29.12 Do odrobienia wszystkiego dobrego obyście wy ludzie przerywali święta i przychodzili do roboty pomimo iż można było odpuścić ten dzień dwa tak jak zrobili to inni pracodawcy silvan Delphi.. Oby z tego pazerstwa wam się spokojnie spało... Gardze wami tfu

Pracownik.
@Pracownik.

Ludzie mają po 15 dni urlopu po co jest ten urlop? Właśnie na takie okazje a nie wy zakaz jakiś dawania urlopu wprowadzacie hamstwo i tyle(usunięte przez administratora)narzryjcie się tymi dniami oby ten zakład upadł (usunięte przez administratora)

@Pracownik.

Bo produkcja spadnie , a pół bańki wypracować trzeba. Chyba tylko z trocin z podłogi , bo w tym tygodniu już widać braki w materiale do produkcji . Plac świeci pustkami , drewna prawie nic nie ma tam.

Dxv

Podobno Mirek z TM jest gnębiony.

Bsjs

Przez kogo?

Bolo
@Dxv

Kto gnębi Mirka? Cały zakład za Mirkiem murem stoi.

PA.N
@Dxv

Sprawa jest rozwojowa i niebawem zostanie wszczęte postępowanie.

Cza.
@Dxv

A kto go ciśnie i gdzie? On by nie dał sobie tak jechać to stary pracownik bzdury tu piszecie... Znam Mirka i by nie pozwolił żeby ktoś go gnebił...

myy
@Dxv

A może w końcu ktoś mu powiedział żeby wziął się wreszcie do roboty. Każdy wie po ile on pracuje i każdy wie , że przez to nie ma z niego pożytku na żadnej zmianie.

Dxb
@Dxv

Ludzie! On jest gnębiony przez byłej żony ciotkę - Gienię.

Ono

Starzy pracownicy zwalniają się albo zmieniają zmianę. Co się dzieje?

Ktos uv
@Ono

Wypłaty godne (usunięte przez administratora) jak maszyna ;)

Jolek

Prezes prosił ale od góry powiedziano że jak ktoś nie przyjdzie 29 to traci premię . Ciekawe

Emmm
@Jolek

To oni zamkną ta budę bo nikt nie jest ich niewolnikiem (usunięte przez administratora),, a. Ludzie zwalniajcie się i apel do tych co szukają pracy nie szukajcie tu pracy cyrk tu jest i za grosze.

Talony

Co sądzicie o talonach do samych i chemia?

Talony
@Talony

Samu i chemixa

Taki on

Jak wam sie podboa odrabianie 31?

Swiety mikolaj
@Taki on

To sa poprosru kpiny znow zadecydowali sami nikt nas nie pytal co o tym myslimy , ciekawe czy gora tez bedzie odrabiac czy tylko my robole

Taki on
@Taki on

Tak gora tez bedzie. Nocki beda mieli z soboty na niedziele

Śnięty Mikołaj
@Taki on

Jak zwykle oni wiedzą lepiej co jest dobre dla nas. I jak zwykle wszyscy przyjdą , bo nikt nie odezwie się. Mnie tam lotto , jak nie dostanę wypoczynkowego , to na żądanie i tyle mnie zobaczą na 3 zmianę w sobotę.

Pracus
@Śnięty Mikołaj

I wlasnie zeby wszyscy sie sprzeciwili i nie przyszli.. ale gdzie co nie ktorzy to zeby mogli to i w swieta by pracowali... zero zgrania

Xyz
@Taki on

To chyba plotka,zawsze wigilia i sylwester byly to dni wolne w ramach urlopu wypoczynkowego.

Pracus
@Xyz

Chyba nie plotka. Chyba naprawde. Skoro maistrzowie o tym mowia

Ela
@Taki on

Jaki dzień odrobić trzeba i kiedy?

Makro
@Ela

W sobote 29-tego odrabiamy za sylwestra, wszystkie trzy zmiany . Także pracujemy w tym dniu w systemie trzy-zmianowym.

Ktos uv
@Makro

Mocne hahahahahahahhaha

Barbara g

Witam kiedy dadzą te bony i do jakiego sklepu? Mam nadzieję że nie tyg przed świętami gdzie będą największe kolejki wszędzie.

Informator
@Barbara g

Bony sa do samu i chemixa

Pan Kleks

Co taka cisza? Co słychać na firmie ?

Łysy Janusz
@Pan Kleks

Szału nie ma.(usunięte przez administratora) urywa.

dzony dzons
@Łysy Janusz

I gra gitara

Mrowka z
@Pan Kleks

Wyplaty dobre to i cisza???? po ostatnich wyplatach widac ze kazdy szczesliwy to nie pisza

Choracy
@Mrowka z

Nie chwal nie chwal bo jeszcze coś się zmieni i zaczną płacić grosze. Jest dobrze jak jest

Ciemnogród
@Choracy

Gdzie jest dobrze? Ludzie!! w październiku przepracowaliśmy 23 dni plus 2 soboty w sumie 25 dni, 5 dni więcej niż w większość miesięcy= 5 dniówek więcej. Zobaczymy jak będziecie się cieszyć po dziesiątym stycznia- w grudniu mamy 19 dni pracy plus 1 sobota. Dotyczy 3 zmianowych, reszta niech sobie sama policzy. Cieszyć się będziemy jak w styczniu dostaniemy tyle co w listopadzie.

Mistrz
@Ciemnogród

No właśnie nawet nie macie 100zl dniowki średnio hahahha a wy zadowoleni. Żal mi was.

Hwdp

Krzywy konfident ściemniacz największy ze zmiany J.S ... Sam kombinujesz jak możesz a innych podpier...asz pamiętaj że i ty będziesz podjeba**y raz a porządnie zbiorę dowody i zaniosę na górę wylecisz z roboty... (usunięte przez administratora) ty ..już nie wspomnę o tym jak obgadujesz Mistrza i brygadziste...

Ooooooo

Proszę zwrócić uwagę dla wózkowego od suszarni,niech przestanie oglądać telewizor w pracy.w wózku.Nie wiem skąd takie pozwolenie, tylko czekać, aż kogoś rozjedzie.

@Ooooooo

I niech przestanie palić papierosy w wózku...

Janina65

W jakiej kwocie ma być ten bon i do jakiego sklepu ?

BonTrawolta
@Janina65

Bon w kwocie 49,90 zł do wykorzystania w sieci sklepów Ikea na terenie całego kraju. Oferta dotyczy ozdób choinkowych i stroików Wielkanocnych.

Ktosisk
@Janina65

140zl nie wiadomo jeszcze do jakiego sklepu

Żenująca firma!!!!! Nie inwestuje i nie szanuje swoich pracowników!!!!!!!!

NN

Przecież inwestuje w nowe chale kosztem pracownika xd

ignorant
@NN

Jak nie będzie inwestowała, to firma może w przyszłości stracić konkurencyjność i tyle będziecie mieli z waszej pracy. Czasem warto myśleć dalej niż koniec własnego nosa. To nie jest gra o sumie zerowej, szkoda że mało kto to rozumie.

Nn
@ignorant

Człowieku ale nie kosztem zwykłego pracownika rozumiesz to ? Tobie wypłatę obcinaja? Czy spokojnie siedzisz w kadrach i zarabiasz 4500tyś co ? Pamiętaj karma wraca ...

Teoria i praktyka nie idą w pa
@ignorant

Dobra firma to taka,która dba o pracownika.Motywacją dla pracownika są dobre zarobki i wtedy taki "ktoś "nie potrzebuje nadzoru,bo dobre zarobki mobilizują do lepiej wykonywanej pracy i większej ilości wyprodukowanego asortymentu.W ten sposób można zmniejszyć biurokrację i zainwestować w ludzi,którzy napędzają ten biznes.Sposob w jaki funkcjonuje ta firma jest przerażający.Ilosc pieniędzy,która idzie na premie obibokom,którzy tylko chodzą i w rzeczywistości utrudniają pracę ludziom,jest chorym zjawiskiem.Ludzie zwalniają się, ale pytanie brzmi:firma zyska więcej szanując i inwestując w stałych pracowników czy jeżeli ciągle zmieniają się?

robol

Może u nas zainteresuje się ktoś jak jest ze szczepieniami u "naszych" ukraińców i gruzinów, a nie tylko sprowadzać byle kogo i do roboty, bo niektórzy to wyjątkowo (usunięte przez administratora)

Nn
@robol

Na nasz koszt firma zaszczepi imigrantów z Ukrainy Gruzji i nie wiem z kad oni tam ich jeszcze ściągają.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.