Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

byłem - widziałem

proponuję zgłaszać te nieprawidłowości i oszustwa do: Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnieni pod linkiem: h(usunięte przez administratora) Im więcej dostaną sygnałów tym większa szansa, że to się skończy. pozdrawiam

perla

Witam wszystkich zainteresowanych praca ,za pośrednictwem goodmorning. Po mimo kilku pozytywnych komentarzy i tak nie dam się przekonać ,ze tam jest fajnie , kilka dni temu podpisałem umowę o prace (miejscowosć złotow) i zakwaterowanie w Holandii w pensjonacie Stella Maris. (usunięte przez administratora)

Home

Witam. Mam zamiary wyjechac 25 do Holandii co mysliscie o tej firmie ?

Kels

Witam Serdecznie! Czy mógłbym prosić o telefon do kogoś kto jest tam obecnie w pracy lub wrócił? Bardzo mi zależy na kontakcie w tej sprawie

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

HGWXIX

Tak odsyłają spokojnych, bo wiedzą, że taki nie rozpierniczy pół stelli albo innej meliny do której wysyłają ludzi. Ze zwykłym patusem tak nie zrobią, bo zaraz mieliby gnaty połamane. Więc nie piernicz że tak nie jest.

HGWXIX

A potem co spokojniejszych odsyła się bo przyjechali nowi i trzeba gdzieś ich upchnąć.

monia87

Może Ja się wypowiem bo przez owa agencję pracowałam 3 lata, 3 lata temu:-)W firmie w której''się załapałam''akurat był nabór na stałych pracowników i z ok 30 osób wybrali 5 w tym mnie:-) W tej firmie'' przewineło'' sie multum ludzi a dużo z nich po prostu się nie nadawała do pracy a czasami potrzebowali tylko np ludzi na miesiąc i później zwalniali. Człowiek który chce pracować to będzie pracować, czasami ma na początku po górkę bo np.nie może się wkręcić do żadnej stałej pracy a się stara to nie jego wina tylko może akurat pracodawca potrzebuje kogoś tylko tylko na parę dni. Wypłaty były na czas a warunki mieszkalne ogólnie nie najgorsze w zależności gdzie: od super warunków z własnym pokojem, internetem, kuchenką itd do słabych warunków. Jednak najgorsi są lokatorzy. Zdarzają się złodziejstwa, pijaństwo, narkomania jak wszędzie ale z tym też sobie mozna poradzić jak się chce. Pozdrawiam wszystkich chcących pracować przez tą Agencję i Ja polecam.

damo
@monia87

witam, a jak to wyglada dalej z kontraktem po 2 latach w good morning??

Jabalga
@damo

Tak zrobią abyś zaczynał od początku.

kasia

Jak z pracą w złotowie w odziale???Fajna robota na stanowisku biurowym???

mm

Pracowałem w zeszłym roku przez goodmorning w LG FLOWERS i było całkiem dobrze, praca w sumie to nie za ciężka przy gerberach tylko gorąco na szklarni bo akyrat było to latem.

Dziapip

PO tych opiniach nie wiem co mam robic, Mam propozycje na wyjazd 4 kwietnia, jutro mam dostac szczegoły, naprawde jest tam tak kijowo?

Pablo

Dostał też ktoś oferte pracy z Goodmorning do LG FLOWERS na 4 Kwietnia???

krawat

Skoro zakwaterowanie jest w porządku i rzeczywiście zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, to oplaca się zatrudnienie u nich. A teraz to chyba nie prowadzą żadnej rekrutacji.

Miki
@krawat

Właśnie ja 4Kwietnia podobno mam jechać tam do pracy, widzę różne opinie a byłem nastawiony dobrze teraz to już sam nie wiem co myśleć a chce wyjechać z dziury której brak normalnej pracy.... Co za masakra

Jabalga
@Miki

Nie jedź. (usunięte przez administratora). Jedź lepiej do niemiec.

cooś

może mało się na tym znam @Pablo, ale wydaje mi się, że nie masz się czego obawiać. Skoro agencja podała Ci dokładne miejsce pracy i firmę, w której zostaniesz zatrudniony, to nie mają niczego do ukrycia :)

Pablo

Witam,właśnie dostałem tel.z firmy Goodmorning z możliwością wyjazdu do pracy przy kwiatach(tj.ścinanie,magazynowanie,przygotownie do transportu itp.)w okolicach Bredy i Rotterdamu pod Holenderskim zleceniodawcą firmą: LG FLOWERS.Dostał też ktoś tą oferte i zamierza z niej skorzystać?? a może ktoś mógłby coś powiedzieć jak wygląda współpraca z tymi pracodawcami ??

pablo
@Pablo

nie (usunięte przez administratora) głupot

Ola

To co tu czytam to jakieś bzdury, byłam przez tą firmę już i byłam bardzo zadowolona a w najbliższym czasie wybieram się z chłopakiem. polecam dla zmotywowanych

Esik

Wyjechalismy jako para do pakowania i sortowania owoców mieszkanie mialo byc dla nas (pokój ,kuchnia,łazięka) mieliśmy miec zaraz po przyjezdzie nr Sofi gdy dojechalismy na miejsce okazalo sie ze mamy tylko pokój i na domku jest jeszcze 7osób ,praca zupełnie inna przy kwiatach która zaczynała sie od 6 a niewiadomo kiedy skończysz my pracowaliśmy ponad 10 godzin i dopiero był koniec .a nr sofi niewiadomo kiedy .gdy dzwonisz do kordynatorki to cie olewa .wyjazd z tego biura(usunięte przez administratora)

HGWXIX

Ja nie rozumiem firm, które podpisują dwie umowy z człowiekiem z czego jedna w innym języku i całkowicie odmienna od tego co jest w języku Polskim. Ta firma jest winna ludziom tyle pieniędzy, naciągają ludzi na wyjazdy, obiecują konkretną pracę a po przyjeździe okazuje się, że idziesz do innej a polską umową możesz sobie tyłek podetrzeć.

tomecek

zoska,do czego jedziesz,bo ja wyjedzam razem z dziewczyna do papryki?Co sadzicie na temat firmy i pracy wtym sektorze?

sek

Mam pytanie czy jak zwinę się i pojadę dadzą mi kare? Siedzę od piątku sobota niedziela Poniedzialek w pracy bylem kartki zapomialem a trzeba 3 wypisać teraz bylem niby 1 dzień w pracy jakby mnie nie bylo bo nie zabrałem tego do pracy na drugi dzień zaś wolne i chce uciec z stad dostane za to kare jak wyjadę?

aaa
@sek

po pierwsze przestudiuj umowe- warto to bylo zrobic przed podpisaniem. Po drugie - zawsze mozesz probowac sie ugadać - jakas "nagla" sytuacja - zdechl ci chomik, musisz wracac - kwestia kreatywnosci. Nam mowiono w PL (ale na to trzeba brac grubą tolerancję:P), żwe kar jako takich za zerwanie umowy nie ma ale radze zweryfikowac to u koordynatora.

Zoska

W takim razie powodzenia Gdzie dokladnie bedziecie pracowac? Daj znac jak wrazenia po pierwszych dniach.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING