MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Kumpel Starego

HAHAHA w Nowe j Rudzie woj. Dolnośląskim otworzyli MM Logistykę i teraz nie ma kto tam pracować ludzie przyjdą na tydzień zobaczą co to za niewdzięczna robota i firma, jeszcze jak Stary ze Straszęcina przyjedzie to już kiepsko.

S

A ja bym dodał tylko jedno. Jak ktoś ma jaja i silną psychikę to warto spróbować - przynajmniej będziecie mieli co dzieciom opowiadać - jeśli uwierzą w te niestety realne historie :D

maniek

Zastanawiam się nad aplikacją do MM w Zamościu Widzę jednak że ogłoszeni na kilka stanowisk pokazuje się regularnie co jakiś czas Czy tam jest aż tak kiepsko ? Ludzie przychodzą i odchodzą? Preferowane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności czy szanowane są ich prawa? Proszę o opinię jeśli jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował w MM w Zamościu

Iza

@mała myszka, czy na rozmowie kwalifikacyjnej lub w dniu szkolenia przygotowawczego przekazano Ci informacje dotyczące Twojego przydziału obowiązków w Merkury Markecie? Wiedziałaś, że praca będzie wyglądała w ten sposób? Czy próbowałaś podejmować rozmowy z szefostwem jeśli nie byłaś usatysfakcjonowana pracą w Merkury Market? Jeśli tak, czy takie rozmowy przyniosły rezultaty w postaci poprawy sytuacji? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Każda merytoryczna opinia na temat firmy jest bardzo istotna dla użytkowników forum.

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

Iza

@Z rana jak tralala, nie mamy nic przeciwko byś przekazał nam swoją opinię używając różnych zabiegów literackich. Jednak komentarze, także te pisane wierszem powinny być pozbawione wulgaryzmów. Wszystko możemy powiedzieć w sposób kulturalny i warto o tym pamiętać. Zapoznaj się proszę ponownie z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin @Jak w lesie, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osoby odpowiedzialnej za towar? Forum GoWork.pl nie jest miejscem odpowiednim do publikowania tego typu komentarzy, ponieważ niewiele osób na forum będzie w stanie realnie pomóc Ci rozwiązać problem. @Marek, pamiętaj, że opinie to wyłącznie sugestie. Warto je czytać jednak czy aby na pewno rezygnacja z aplikowania jest właściwym rozwiązaniem?

Robert

Czy jest tak dobrze pracować w firmie, że nie macie potrzeby pisania na forum? Szkoda, szukam info.

zainteresowany

Ktoś coś wie na temat warunków pracy jako magazynier w Krakowie?

Iza

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Sara? @Sara, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Podzielisz się z nami swoją opinią na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w Merkury Markecie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Sara

Dostałam ofertę pracy w MM Ładna ( koło Tarnowa), na stanowisko sprzedawcy, doradzi ktoś czy warto się w ogóle w to pchać ?

amab

a jak wygląda praca na stanowiskach administeracyjno- biurowych ? też jest tak nieprzyjemnie? jaki jest przedział zarobków wKrośnie na takich stanowiskach?

Konrad

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Kendrick

Pytania o stanowisko logistyka (cokolwiek to w MM znaczy) 1. Jak wygląda codzienna praca? 2. Ile realnie można zarobić na miesiąc? 3. Więcej na szkoleniu dowiem się od opiekuna czy muszę się dowiadywać we własnym zakresie? 4. Często wykorzystywany jest angielski? 5. Czy dla absolwenta opłaca się tu przyjąć?

H88
@Kendrick

1. Zależy na jaki dział trafisz. Ogólnie: zakupy, przesunięcia magazynowe, negocjacje, reklamacje, tysiące telefonów z oddziałów, marketing etc. Praca od 8 do 18 lub 9-19 (w tym czasie godzinna przerwa). To jest dział zakupów, odpowiadasz za obrót i marżę firmy, tego nie da się opisać w dwóch zdaniach. 2. W firmie istnieje "klauzula poufności" więc się nie dowiesz, ponieważ ewentualne konsekwencje są spore. Jednakże jak na Krosno nie jest źle. Z tym ze Twoja pensja zależy od tego jak odbiera Cię wiceprezes. 3. "Opiekunem" jest Twój kolega z "pokoju", który ma oprócz szkolenia 1000 rzeczy na głowie. Szkolenie w MM to fikcja. 4. Zależy na jaki dział trafisz, z reguły nie. Nawet jak trafisz na jakiś importowy to sobie poradzisz. Częściej używany jest słowacki lub czeski. 5. Zależy jak na to patrzysz, opłaca się zdobyć doświadczenie w zakupach, a potem... świat stoi otworem Jak coś było za mało jasne to pisz

Kendrick
@H88

1. Dostałem podczas rozmowy tel info, że pracuje się dwa dni 8-18 (z godzinną przerwą), kolejne dwa 8-17 (z przerwą krótszą niż godzina) i jeden 8-16. Wychodzi w tygodniu jakieś 43 h? Czy dochodzą jeszcze nadgodziny? 2. Na pierwszy miesiąc umowa zlecenie, a później na czas określony? 3. Jak skonstruowana jest pensja? Podstawa + premia uznaniowa, czy uzależniona od wyników? 4. Jak duże koszty ponosi się za błędy w zamówieniu (za dużo/za mało) 5. Pracę przynosi się do domu? 6. Bardzo jest stresująco, szczególnie dla osoby bez doświadczenia? Z góry dzięki za odpowiedź

Podkarpacie

Witam Pracuję w logistyce od ponad 13 lat ,40 godz /tygodniowo pracy dużo i stres jest , ale i kasa odpowiednia około 4 tys netto mies , więc chyba nie ma co narzekać tylko brać się do roboty . Ja polecam :)

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowisku specjalisty ds. inwestycji w Merkury Market? Jak wygląda praca, dlaczego są tak duże rotacje na tym stanowisku? Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy tam pracują/pracowali.

sajuju

Byłem na inwestycjach przez ponad pol roku, idzie wytrzymac jak ma sie wywalone i potrafi sie czlowiek odciac, z dnia na dzien dostalem wypowiedzenie po jak to nazywalismy tam "sztucznej aferze" o nic, jednego dnia jestes najlepszym pracownikiem, a drugiego nie ma cie w firmie, sama praca na inwestycjach bardzo fajna (w sensie obowiazki) mozna wiele rzeczy sie dowiedziec, ludzie raczej sa ok, bardzo fajna i miła Pani kierownik :) W sumie polecam mozna wyciagnac niezla kase i doswiadczenie

@sajuju

Dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Iza

Czy ktoś z Was orientuje się obecnie w jakich regionach kraju i na jakie stanowiska trwa rekrutacja? Dodatkowo interesuje mnie jakim pracodawcą jest Merkury Market i czego możemy spodziewać się po dłuższym stażu pracy w tej firmie?

Iza

Witam, zastanawiam się w którym kierunku firma szuka pracowników, bardziej w logistyce czy sprzedaży? Jak Wam się pracuje? Czego możemy spodziewać się po zatrudnieniu, jak kształtuje się wynagrodzenie, czy zapewniają system benefitowy?

Iza

@H88, z Twojego wpisu wnioskuję, że w firmie pracuje wiele osób bez wcześniejszego doświadczenia, a wiesz może coś na temat praktyk czy staży? Jaki rodzaj umowy jest oferowany nowym pracownikom? Czy jest szansa na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa, organizowane są rekrutacje wewnętrzne?

Iza

@H88, piszesz o dużej rotacji pracowników, wiesz może, z czego ona wynika? Czy praca jest rzeczywiście bardzo ciężka? Jakie jest Twoje zdanie na temat oferowanych zarobków? Istnieje w Merkury Market system benefitów?

95q

Coś o logistyce w Krośnie możecie powiedzieć? Interesuje mnie wszystko

Witam. Prawie wszystko zostało już opisane w tym serwisie odnośnie Merkurego. Dodam jeszcze coś od siebie. Zacznę od tego iż faktycznie współpracownicy z jakimi nawiązuje kontakt na poszczególnych działach są naprawdę w porządku łącznie z kierownikami obiektów. Problem zaczyna się na "samym szczycie". Współpracując to może za duże słowo :) z Jankiem P. trzeba posiadać mega talent pomysłowości i ambicji. Podpieprzanie... oczywiście, szef to uwielbia. Z tego co zauważyłem, nie raz ani dwa, to głośno krytykuje ( (usunięte przez administratora) podwładnych a ci biedni ludzie nawet nie są wstanie się wytłumaczyć czy obronić. Głowa na dół... i słucha- tragedia. Jeżeli chodzi o podwładne ( płeć piękną ;) ) to; mniejsze zarobki, głupie odzywki. Kobiety traktowane są z dużym brakiem szacunku. Cóż, można by tak wiele wypisywać tych absurdów w Merkurym. Pozdrawiam, pracownik który sam wie gdzie są kadry i na pewno nie zawaha się tam udać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k