Merkury Market Jarosław

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Merkury Market Jarosław

Emanuel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam. Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Merkurym ? Bardziej kieruje się na stanowisko Kasjera bo poszukują ludzi właśnie na to miejsce. Miałem rozmowę czy jestem chętny jak będą szukać ludzi na wyjazdy Słowacja,Czechy.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Merkury Market Jarosław?

Nie wrócę Nowy wpis

Przychodzisz na rozmowę i wcale nie zadają Ci pytań na temat twojego doświadczenia tylko od razu z grubej rury od kiedy możesz zacząć, zapisują które dni Ci odpowiadają i czekasz na telefon. Po 2 tyg telefon że zapraszają na dzień próbny. Dzień próbny okey, potem robisz co chcesz czy zostajesz, czy może jednak rezygnujesz.

Byłem, widziałem, pracowałem.. Nowy wpis

Pracowałem w tej jakże prężnie rozwijającej się i przyjaznej dla pracownika firmie (czyt. sarkazm) prawie 6 lat. Przede wszystkim nie jest to lekka, łatwa i przyjemna jak niektórzy twierdzą praca. Karteczka i zapraszam do kasy to nie wszystko, np jak masz sam wystawić wypoczynek ważący ok 90kg to już tak kolorowo nie jest. Zwolniłem się sam i zmieniłem pracę bo stwierdziłem że jak nie teraz to im później tym będzie trudniej to zrobić i muszę wam powiedzieć że była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjąłem w życiu. Jestem spokojniejszym człowiekiem, mam więcej czasu, nie muszę odbierać setek telefonów w dniu wolnym typu "one mi gadały..."itd itp. Ktoś powie zaraz że skoro jest tam tak źle to jak wytrzymałem prawie 6 lat i odrazu spieszę z odpowiedzią, otóż jeżeli nie macie żon, mężów, dzieci to na krótką czy dłuższą metę nawet może być, bo jak na standard podkarpacia kasa fajna (o ile nie pokłócisz się z kierownikiem o byle pierdołe albo ktoś życzliwy na Ciebie nie doniesie do kierownika typu, tu cyt. "bo oni tam nic nie robią"). Poza tym jak już tyle czasu pracujesz w jednym miejscu to ciężko jest zmienić coś w swoim życiu, tzw zasiedzenie. O komforcie pracy może też świadczyć przemiał osób tam pracujących, byłem niedawno i nie znam 80% osób. Podsumowując nikomu ani nie polecam ani nie odradzam, idźcie i przekonajcie się sami....

Czy firma rekrutuje aktualnie? jakie stawiają wymagania na początek?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Merkury Market Jarosław? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ebeebebe

Może mi ktoś powiedzieć o dziale ogrodowym?

A taki jeden
@Ebeebebe

Podlewanie roslinek 2x dziennie nie ważne czy pada czy nie. Prace w namiocie, który bardzo fajnie się nagrzewa, w zależności odpotrzeby można zostać kasjerem/sprzedawca a to wszystko za 2250 brutto plus premia (zasady premii opisał ktoś wcześniej). Praca 44h/tyg

Ebeebebe
@A taki jeden

A wiesz coś może o delegacji? Bylem na rozmowie i proponowali mi wyjazdy do Czech i Słowacji ale nie zdecydowałem się

ABCde
@Ebeebebe

Nie polecamy wyjazdów ! Chyba ze masz nerwy ze stali i zdrowy kręgosłup .

A taki jeden
@Ebeebebe

Wyjazdy masz większości kilku tyg w zależności co to jest. Jeśli przebudowy to jedziesz do Krosna tam większą ilością ludzi siada się w auto i jedzie w dane miejsce. Masz nocleg śniadanie/obiad/kolacja ale tyrasz jak wół 12h dziennie (nosisz drzwi, meble, robisz przebudowy) ogólnie nie polecam

Giza123

(usunięte przez administratora) nie zna granic , bezczelność , pomiatanie ludźmi i nakładanie co raz to większych obowiązków . Norma

Seneka

Złota zasada obowiązującą w Mm Jarosław Prastare przysłowie mówi : że najbardziej kierownika zadowala ten kto dobrze p..

Adrian
@Seneka

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli - możesz rozwinąć swoją opinie o pracodawcy? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, może mógłbyś podzielić się konstruktywną opinią o pracy, którą wykonujesz? Przybliży to innym poszukującym zatrudnienia warunki pracy w tej firmie. Każda uwaga będzie pomocna.

Seneka
@Adrian

Co w tym nie zrozumialego? najbardziej kierownika zadowala ten kto dobrze(usunięte przez administratora) czyli jak dobrze donosisz na ludzi z działu albo coś usluszaleś o kimś i szepniesz kierownikowi to dobra opinia na koniec miesiąca murowana a co z a tym idzie wyższa wypłata. Utnie tym co na nich doniosles a da tobie taki schemacik równowagi w przyrodzie.

Waldi

A jak z praca Magazyniera czy warto?

Zenon Lewy Prosty
@Waldi

jak lubisz przerzucać tony paneli, plytek i kible i meble i fizycznej pracy sie nie boisz to jak najbardziej

Sowa

A, jak na kasach dobrze jest ile można zarobić

Puchacz
@Sowa

Jak masz doklejane rzęsy trącasz pod stołem noga zastępcę na jadalni to na kasie jest bardzo dobrze

Sowa
@Puchacz

A fajny chociaż ten zastępca ????

Puchacz
@Sowa

Byłego zastępcę :P czy ładny rzecz gustu w każdym razie kapuś kierownika, jak go zastepował to tak na niego narzekał a potem i tak mu wszystko meldował co robi do dziś

Dorota

Wasze ostatnie opinie w znacznym stopniu się różnią, czy jest to spowodowane pracą w innym dziale, okresem, kiedy pracowaliście? @mateoosh bardzo dokładnie przedstawił sytuację w firmie, jednak wydaje mi się, że @Zenon Lewy Prosty się z nią nie zgadza. Możesz opisać pracę ze swojej perspektywy?

@Dorota

Różnica w opiniach jest zależna od sposobu opuszczenia pracy, wypowiadają się osoby które same rozwiązały umowę, lub którym umowy zostały rozwiązane odgórnie. Jedna z dwóch negatywnych poniżej opinii zostały napisane przez osobę z którą miałem styczność w trakcie pracy w Merkurym (co prawda na odrębnych stanowiskach, ale jednak) i jest to osoba, która po zwolnieniu poszukuje pracy z takim samym zapałem z jakim pracowała w krośnieńskiej spółce - czyli od półrocza pozostaje bezrobotna. Dla przyszłych przeglądających portal - pamiętajcie, że tylko rozmowa z aktualnym pracownikiem owego pawilonu da Wam wgląd w obowiązujące aspekty pracy. Pozdrawiam.

ooshmate
@mateoosh

Daruj sobie pisanie bajek, bo jak chcesz to zacznę pisać prawdę nie ma omów rozwiązanych odgórnie bo wie o pracowniku tyle ile jej przekaże kierownik. I zwolnienia też są na wniosek kierownika chociaż on nawet nie ma odwagi tego powiedzieć pracownikowi gdy go zwalnia. Szkoda że jak sam podpadnie to ma odwagę pisać listy pochwalne do Krosna, że niby to pracownicy dziękują mu za cudowną współpracę żeby sportem dostał auto służbowe i został regionalnym bo za swoje ciężko się jeździ do pracy. Jak chcesz mogę tak długo wymieniać

@ooshmate

O ile się nie mylę, kierownik jest przełożonym pracownika działu sprzedażowego. Pisząc odgórnie - jak najbardziej brałem pod uwagę decyzję kierownika pawilonu. Nie zamierzam więcej dyskutować. Życzę Ci, żebyś zaczął żyć swoim życiem - nie życiem poprzedniego pracodawcy. Pozdrawiam. Nie do zobaczenia.

Byłypracownik
@mateoosh

Hahaha mateoosh rozbawileś mnie tymi pięknymi komentarzami , normalnie złotousty :D jesteś na liście najlepiej opłacanych u kierownika ? Ogólnie jeśli chodzi o samą pracę czyli jakie zadania musisz wykonywać i klimat jaki tworzą pracownicy w tym miejscu to się z Tobą zgodzę ale reszta .... Nie będę owijał w bawełnę na dział Ogród zatrudnia się ludzi sezonowo ! Na okres zimowy sypią się zwolnienia nikt o tego pracownikom o tym nie mówi oprócz starych życzliwych wspołpracowników oczywiście po cichu , zwolnienia no cóż już był komentarz wcześniej, kierownik to tchórz zazwyczaj robi to przez zastępcę kierownika ( jeśli chodzi o mnie to sam się zwolniłem mam obecnie lepsza pracę) ogólnie kierownik nie potrafi się zachować, przydał by mu się słownik języka polskiego, przerywa rozmowe, ma dalego gdzieś twoje argumenty, a były nawet przypadki, że zwalniał ludzi bo ich nie lubił (nie ważne że pracowali bardzo dobrze) ale ilu osobom mówił jak przychodziła z Krosna szara koperta z wypowiedzeniem: obiecuję że się za Tobą wstawie. heh temat rzeka dobrze, że już nie mam kontaktu z tym człowiekiem. Pozdrawiam

Gardner
@Byłypracownik

No na ogrodzie jest ciekawie była jakaś taka afera z pieniędzmi za towar ktoś pracowników straszył kazał sobie dać pieniądze, miał jakiś niby świadków czyli tych co zawsze w takich sytuacjach ale niestety pracownik sobie wszystko ładnie nagrał i było wesolutko. Zaraz adwokat napisze ze nic takiego się nie wydarzyło :D

Dorota

Możecie w rzeczowy sposób przedstawić sytuację w firmie? Czy jesteście zadowoleni z poziomu wynagrodzenia? Czy poza podstawą można też liczyć na premie uznaniowe? Jakie umiejętności są niezbędne do otrzymania posady w Merkury Market? Wasze opinie przydadzą się potencjalnym kandydatom.

Bylypracownik
@Dorota

Umiejętności do pracy w tej firmie są bardzo potrzebne ale niestety nikt ich nie weryfikuje w tej firmie dlatego tyle później negatywnych opinii klientów jest, nowych pracowników zatrudnia się na okres próbny ale to inni pracownicy ich szkolą , często informacja że osoba się nie nadaje jest zbywana, aby miał ręce i nogi ale później inni pracownicy na tym cierpią bo muszą się z takimi męczyć robić swoja prace i jego , wynagrodzenie jest uzależnione od widzimisia kierownika tzn. czytaj jak kogoś zakapujesz to wieksza premia albo jak Cie kiero nie lubi to zarabiasz mniej ...

Marian
@Dorota

Chcesz być traktowana jak bydło 14 sortu, dostawać kilka do kilkunastu poleceń jedno po drugim wzajemnie się wykluczających a następnie zbierać bezzasadny (usunięte przez administratora) często przy klientach to polecam. Jak zostaniesz ulubienica do mobbingu to będziesz mieć kilkanaście telefonów na dział treści "mówią mi że ty tam stoisz" " klienty mi mówią że tam nic nie robicie" pisownia oryginalna oczywiście na telefon prywatny również obojętnie czy jesteś w domu czy w pracy. Przekładając na język dla nie wtajemniczonych życzliwi szepneli kierownikowi krasomówcy żeby mieć dobrą opinię a co za tym idzie wypłatę. Jak masz skórę na plecach grubsza od nosorożca nie boisz się codziennej obstrukcji z nerwów byli i tacy co ladowali w szpitalu bo niby zatrucie a po lekach na uspokojenie cudownie przechodziło to polecam. Pamiętaj kierownik zawsze ma rację zawsze jest naj, donoś co się da że ktoś znalazł długopis, że ktoś jadł rosół a nie pomidorowa za długo był w WC, że się komuś auto zepsuło, kiero uwielbia i musi wszystko o wszystkich wiedzieć. I tu kolejny cytat " ony mi mówią ja mam tu swoich ludzi" co mu nie powiedzą masz po wypłacie a ten co doniósł ma nawet kilkaset zł więcej zdarzały się i różnice 600 zł na jednym dziale. Ale to jest celowa robota kierownika po to żeby sobie skakać do oczu i na siebie do oczu i na siebie donosić.

@Dorota

Przede wszystkim liczą się umiejętności interpersonalne, resztę nabywasz w trakcie pracy. Zatrudniane są osoby z zerowym doświadczeniem ale z odrobiną zaangażowania jesteś w stanie sobie poradzić. Jako sprzedawca nie masz bezpośredniego kontaktu z krośnieńskim szefostwem - wszystko przechodzi przez kierownika. Logiczną kwestią jest, że działa to jak łańcuch pokarmowy tj. szef opierdziela kierownika to i kierownik opierdzieli Ciebie. Ludzie wypisują różne głupoty, licz się z tym że pozytywnych opinii raczej nie zaznasz bo są traktowane jako mrzonki. Z kolei negatywne opinie są jego nieodzownym elementem współczesnej nam kultury , nasze społeczeństwo jest ciężkie, każdy chciałby leżeć, pachnieć i chwytać mannę z nieba. Są osoby, które zamiast pracować wolą się żalić i wyrażać swój kretynizm w internecie. Wracając do tematu. Umowa to podstawa najniższej krajowej, dorzucając kilka nadgodzin i premię uznaniową wychodzi dosyć ciekawa kwota jak na jarosławskie realia. Atmosfera do najgorszych nie należy i pomimo rotacji to każdy potwierdzi, że inne miejsca mogą tylko pozazdrościć. Nie znajdziesz tutaj ludzi z zaciśniętymi krawatami, jednak wesołych i uprzejmych współpracowników. Najlepiej trafić na działy 'siedzące' tj. płytki lub wypoczynki - nie nabiegasz się, konkretni klienci, reklamacje załatwiają w głównej mierze na magazynie bo w praktyce to oni składowują towary. Gorzej tam gdzie drobnica - chemia (kontrole sprawdzają uzupełnienie towarów na półkach, musisz pilnować terminów ważności produktów, metek i w międzyczasie jako dział 'samoobsługi' paradoksalnie klienci potrzebują zawrócić głowę.), ogród (mnóstwo towaru, duża przestrzeń do realizacji planów, wszystko według wytycznych logistyków z Krosna, którzy nie mają do końca pojęcia co robią przez oczywistą rotację, co sezon nowy logistyk - chcąc coś załatwić to się nie da.), no i oświetlenie (nabiegasz się jak głupi, trzy magazynki rozłożone na różnych końcach sklepu i poszukiwanie towaru, przyjmowanie - naprawdę multum drobnicy - pilnowanie terminów promocji, pilnowanie cen - obsługa ludzi 'bo ja bym coś chciał, ale do końca nie wiem co'). Najgorszy wydaje się kontakt z klientem bo sporo osób wydając 20zł ciągle uważa, że niewolnictwo nie zostało zniesione w XVIII wieku i rzucają hasłami 'ile ja tu mam czekać' nie wiedząc, że ludzie to ludzie - nie roboty, no i 'ja jestem Pan i władca, proszę mnie całować po rękach bo zostawiłem u Was 20zł, z których jako sprzedawca i tak nic nie uzyskasz'. Kasjerzy zarabiają najmniej wśród pracowników, posiadają odpowiedzialność i każdą złotówkę braku na koniec dnia muszą wyrównać. Odpowiedzialność materialną posiadają również pracownicy działów sprzedażowych i każdy brak muszą pokryć. Praca sama w sobie nie jest ciężka, co prawda 12h dziennie wydaje się trudne, jednak nie jest to praca fizyczna, na głowę się nie leje. Dostajesz adekwatne wynagrodzenie do Twojego zaangażowania w pracę i funkcjonowanie marketu. Na koniec pamiętaj - jeśli szanujesz współpracownika i traktujesz jako równego sobie - sam/a tak będziesz traktowany/a. Pracowałem chwilę to wiem co mówię. Ogólnie polecam. Pozdrawiam.

Zenon Lewy Prosty
@mateoosh

nie pij tyle bo bredzisz

Łone metyl

Widzę że ulubienica kierownika i byłego zastępcy komuś podpadła ????. Ci dwaj panowie myślą że jak wszystkich maja za idiotów to wszyscy nimi są niczego nie widzą i nie potrafią logicznie myśleć.

Ajak

"takze jak ktoś lubi darmowy sex to polecam tam pracę" nie tak do końca to wszystko ma swój cel. Dlaczego jedna osoba chodzi z dekoltem do pępka, czy w spódniczkach ledwo za pośladki i często ubrana jak na disco. Inne pracownice nie mogą mieć w upały spodenek nad kolano pracownicy również tylko ulubienica może paradować w prywatnych ciuchach na kasie bo musi pokazywać dekolt 2 amatorom co mają śline na brodzie chociaż każdy z nich mógłby być jej ojcem. Jak sama nie raz powiedziała "nie będę tego robić nie widzisz jak jestem ubrana?" także jak się można zorientować dzięki pewnym zachowaniom przychodzi do "pracy" wyglądać i uprzejmie donosić jak gdzieś ją kierownik podeśle do "pomocy" a jak pójdzie do siebie to dziwnym przypadkiem zaczynają telefony od kierownika bo dostał info z pewnego źródła, inni pracują za nią i za siebie a ona sobie siedzi i poprawia sztuczne rzęsy bo jej się odklejaja z przepracowania. Może sobie pyskować do kierownika jak do koleżanek przy piwie a inni są do roboty i traktowania gorzej niż bydło. Kiero myśli że nikt o tym głośno nie mówi to nikt tego nie widzi

Łuka

Pracowałem chwilę, ogolne ten gruby kierownik to powinien iść do zakładów mięsnych bo z ludźmi to on nie potrafi się porozumieć i współpracować, większość pracowników tworzy pozytywną atmosferę ale co z tego jak warunki pracy(polityka firmy) to obciążenie pracownika kosztami braków towarowych i ciągle wysyłanie kontroli żeby szukać pieniędzy w portfelu pracownika. Nie polecam

mobing i niewoelnictwo nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market Jarosław - Jarosław

• Jak się pracuje w Merkury Market Jarosław?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market Jarosław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merkury Market Jarosław