Merkury Market

Opinie o Merkury Market

Zadowolona???? Nowy wpis

Chciałam podziękować za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta . Pan z działu wyposażenia kuchnia i łazienka bardzo uprzejmy , i pomocny . Dziękuję , polecam????

Konkretny gość ???? Nowy wpis
@Zadowolona????

Rozmowa fajna co równa sie bardzo kiepską pracą. Chyba że dla niepełnosprawnych to ok powinni tacy pracować na magazynie i w delegacji

Czy w Merkury Market zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Konkretny gość ???? Nowy wpis

Tylko zlecenia śmieciówka

Jan Nowy wpis

Niech ktoś spróbuję kupić 1 klosz do lampy stojącej na już.

ZADOWOLONA

Nie często robię zakupy w Merkury Market, ale w ostatnim miesiącu ze względu na poważny remont odwiedziłam market kilkakrotnie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przemiłą obsługą na dziale ceramiki. Fakt nie zawsze jest się obsłużonym od razu i miło, ale tym razem było po prostu super profesjonalnie i szybko . Swoje wyróżnienie kieruję w stronę Pana Piotra. Super gość. Pomógł, doradził z uśmiechem i naprawdę wielkim zaangażowaniem . W kilkanaście minut miałam już wyposażoną całą łazienkę. Takich sympatycznych i życzliwych dla klientów ludzi jak Pan Piotr przydałoby się o wiele więcej. Jakie przyjemne mogłyby być zakupy nie tylko tutaj. Pozdrawiam Pana Piotra serdecznie

Ewelina
@ZADOWOLONA

A cenowo jak ta wyposażona łazienka teraz wygląda? Dobieraliście też materiały po promocji czy wszystko w standardowej cenie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Merkury Market się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
DARO

Profesjonalna obsługa, szczególnie ceramika. Potrafią doradzić.

Ewelina
@DARO

A z czym konkretnie doradzili Ci ostatecznie?

Aga

Nigdy już nic w tym sklepie nie kupię. Obsługa fatalna. Prosiłam o fugi w innych kolorach i po 2kg a doręczyli mi inne i po 5kg. Także 120zł poszło w kosz. A na magazynie Pan to chyba nie wie co to obsługa klienta bo mega chamskie zachowanie. W innym sklepie byłam to chociaż TAKŻE pracownik zmęczony jak każdy w pracy to obługa rewelacyjna i z uśmiechem, aż chce się wracać.

Kurier

A ja bardzo proszę kurierów i kierowców zaopatrzenia o opinie :) Jestem ciekaw, czy wszystkim odpowiada czekanie na wielmożnego pana kierownika, żeby podpisał łaskawie papier i zatwierdził przyjęcie na magazyn. Eh, to chyba jedyne miejsce w Polsce, gdzie tak traktuje się ludzi. Metoda spychologii i pretensjologii ogólnie przyjęta. Przykre i frustrujące, bo nie wiadomo z kim rozmawiać, żeby było trochę lepiej, bo ze skierownikiem nie da się konstruktywnie rozmawiać....

KASIA

Więcej jest kierowników jak pracowników!!! W tym sklepie brakuje ludzi do pracy.... kto by tam chciał pracowac,jak z poufnych informacji słyszalam że długoletniemu pracownikowi w grafik wpisuje się 4dni podrzad po 11h bo nie ma kto pracować na dziale szok! Prawie caly miesiac. Jak tak można

Nowy Pracownik

Witam wybieram sie do pracy na magazyn posiadam uprawnienia udt na jako kase mogę liczyć na początek i jak wygląda system godzinowy

Lidia
@Nowy Pracownik

Wysłałeś już do pracodawcy swoją aplikację, czy wciąż się nad tym zastanawiasz? Informacje, o które pytasz, powinny być zawarte w ogłoszeniu o pracę. Więcej dowiesz się też na pewno podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników, jak na przykład doświadczenie zawodowe czy też zaangażowanie. Warto również negocjować stawkę.

Xxx

W dniu wczorajszym bylam w sklepie Merkury Market. Chcialam dokonac zamowienia wykladziny, mialam kilka pytan. Poprosilam Pana z obslugi, ktory w tym momencie stal i podpieral biurko. W odpowiedzi uslyszalam, ze jest zajety i poprostu odszedl. W obsludze nie powinni pracowac tacy ludzie.!!!

Mikołaj
@Xxx

Przykre, że spotkała Cię taka sytuacja i czujesz się troszkę olana przez Pana z obsługi klienta. Czy była to Twoja pierwsza wizyta w tym Markecie? Czy w przeszłości takie sytuacje również miały miejsce? To dosyć ważne, więc może podzielisz się tym?

Error

Sklep beznadziejny czekam 2 miesiace na zamowienie dopiero jak przyjechalem to wielce mozna przywiesc. I

BialyMurzyn

Poniżanie pracownika na każdym kroku, musisz być przed pracą 10 minut bo inaczej masz spóźnienie ale nikt Ci za to nie zapłaci to samo jest po pracy jak czekasz na kierownika z papierami i wszyscy mają w d** że dojeżdżasz autobusem, potrafią za wszystko obcinać premie 100 za spóźnienie, za brak podpisu za błąd logowania itd, przeklenstwa i traktowanie pracownika przedmiotowo, oby Ci dziecko nie zachorowało bo jak zgłosisz na rzadanie to Cię wpiszą na czarną listę gdzie masz przes** wtedy już zapomnij o tym że możesz się umówić na dzień wolny, albo dostać premie, zarobki spadają pracy coraz więcej, jesteś sam na dział całe 12 godzin, chcesz wyjść na przerwę pros się innych pracowników żeby cię zastąpili, jak za dużo gadasz to cię zwolnią i nie dostaniesz premii, nawet jeden dzień chorobowego to po premii, a bądź miesiąc to Cię zwolnią, jak Cię nie lubią to rzucają Cię po wszystkich innych działach co oczywiście powoduje stres i konflikty bo nic nie wiesz a nie ma nikogo kto by Ci pomógł czy nauczył. Twoim urlopem rządzi kierownik więc nie licz że sobie pojedziesz na wakacje na 2 tyg, za wszystko się płaci, zgubisz paragon płacisz VAT, odpowiedzialność masz na swoim dziale oraz sąsiednich więc możesz nawet nie wiedzieć za co płacisz, czasem podsuną ci kartkę z wypisanym urlopem którego nie dostałeś wtedy gdy jesteś zajęty i jeszcze pospieszaja żebyś podpisał, kartki z niby twoja prośba o wolne za nadgodziny wypisywane są miesiąc po fakcie, i musisz podpisać bo cię zwolnią, chcesz pracować po 8 godzin bo masz dzieci zostaniesz zwolniona, jeszcze dużo by pisać, ogólnie bezprawie i chamstwo, jeśli jesteś robotem na powietrze (chociaż tego też czasem brak, lato przygrzewa bo brak klimy, w zimie zimno bo grzać im szkoda) bez życia prywatnego który lubi być poniżany to praca wymarzona dla ciebie

Albert
@BialyMurzyn

100% prawdy.

Qwerty
@BialyMurzyn

Jeśli jest tak źle, jak piszecie, to chyba pozostają dyktafony / ukryte kamery, rejestrowanie takich zachowań i przede wszystkim do zarządu Merkurego, Inspekcji Pracy albo mediów. Wiem, że każdy chce pracować, ale takie traktowanie niektórzy pewnie przypłacą zdrowiem i depresją. Jak przełożony ma przerost ambicji, a przy okazji nie ma pojęcia o zarządzaniu personelem i jeździ po ludziach, bo inaczej nie potrafi ich zmotywować to nic dobrego z tego nie wyniknie. Najgorsze, że "góra" o wielu sprawach i skargach na pewno nie ma pojęcia, bo przecież kierownicy sami na siebie nie będą donosić. No, chyba, że takie traktowanie pracowników jest narzucone właśnie od "góry" - w takim razie "gratuluję" podejścia i "życzę samych sukcesów". Nie ma się co dziwić, że pracownicy chodzą podenerwowani jak mają taką atmosferę w pracy...

Nela

Paranoja, 13 grudnia 2019 r godzina około 16:00 17:00. Na górze w dziale z lampami, kablami, te dwie kasy przy dywanach, pracuje Pani z długimi włosami którą jest nie uprzejma do granic możliwości... Na prawdę nikt z przełożonych nie zwraca na to uwagi??! Od wielu osób słyszałam iz tą Pani jest nie uprzejma aż w końcu przekonałam się na własnej skórze. Zacytuję jeden z najlagodniejszych tekstów:" czlowiek6na chwilę se chce wstać i rozprostowac nogi od tej kasy ale oni nie dadzą (buczenie oraz krzyk) bo już stoją przy tej kasie" ... To ja się w takim razie pytam : PO JAKĄ CHOLERĘ TU PRACUJESZ JAK CI TAK ŹLE!!!CHYBA MACIE OD TEGO JAKIEŚ PRZERWY ŻEBY SOBIE TE NOGI ROZPROSTOWAC...

Klient

Markury Market co to jest? Z całym szacunkiem dla Merkurego i Marketu ten straszący obiekt powinien zniknąć z Sącza.Zakupy w tym czymś to powrót do przeszłości,umowy sprzedaży konstruowane tak aby klient był stratny za niedostarczony towar,nie nie mylę się.Kupujac towar musisz go zamówić i zapłacić zaliczkę której nie zwrócą w całości jeżeli zrezygnujesz np.po nie dostarczeniu zamówienia na czas,chcesz zaliczkę z powrotem stracisz 15% z wpłaconej zaliczki,paranoja. Nikt nie informuje klienta o takich sytuacjach które jak sądzą zdążają się często,czysty zysk. Klient traci mimo niedotrzymania przez sprzedawcę terminu,,więc?Trzeba się mocno zastanowić nad zakupem w tym czymś co się nazywa jak się nazywa.

Asd

A ten co się nad ludźmi zneca... Jak i tam... Ptaszek, Śpiewak, Sikorka to dalej jest? Bo słyszałem że jyz na wylotce ma być.

Weronika
@Asd

Starajmy się nie podawać na forum imion i nazwisk osób pracujących w Merkury Market. To o czym piszesz brzmi naprawdę niepokojąco - możesz powiedzieć, dlaczego uważasz, że pracownicy są tak źle traktowani? Bardzo pomocne byłyby przykłady konkretnych sytuacji.

Asd
@Weronika

To nie jest niepokojące. To jest przerażające. Wiemy wszyscy o co i kogo chodzi. Mam nadzieję że za niedługo nikt tym Panom nie da sedesa szorowac w marketowskiej lazience.

Henry
@Asd

No jak się ich pozbeda to ludzie będą wracać do pracy.

Ulka

Jeżeli poniżaniem jest według niektórych wymaganie dobrej pracy to faktycznie lepiej jest odejść i nie przeszkadzać innym.

Huan Migel Gonzales
@Ulka

"... to faktycznie lepiej jest odejść i nie przeszkadzać innym" kpisz sobie, wiesz co piszesz?komu nie przeszkadzać pytam sie?. Raczej POWINIENEŚ KIEROWNIKU napisać wprost jak jest "żeby nie przeszkadzać kierownikom jak w kurniku intrygi knują przegryzajac obiadkiem lub pizza,by tylko się nie nachodzic po obiekcie (no chyba że ma" ktoś" przyjechać to wtedy waruja przy oknach) (usunięte przez administratora)

Piter

Merkury Market w Nowym Sączu to jakaś porażka a szczególnie chodzi mi o Panią blondynkę która była wczoraj czyli 7.09.2019 w pracy u góry na lampach prosiłem o podejście bo chciałem kawałek kabla zbyla mnie i powiedziała za chwilę po czym czekałem ponad 10 min aż łaskawie skończy rozmawiać z drugą Panią tam pracująca stały obydwie może 5 kroków ode mnie patrzyły na mnie jak na jakiegoś intruza i żadna nie podeszła patrzył i gadaly ale do pracy żadna nie wzięła się a ta pani blondynka to już wogole porażka po co ona tam wogole stoi???? Totalna olewka klienta po ponad 10 minutach czekania oczywiście nie doczekałem się więc wydem że sklepu o niczym

...

hij spreekt tot zichzelf in de ochtend... dramat

@...

Tedi...

@...

Broncie cwela dalej tyle lat tam jest i nikt nic nie podejrzewa... tak, tak tylko prawda.

Konrad

Mam nadzieję, że tak się poprawiło , że przestaliście pisać swoje opinie.

Były pracownik na szczęście
@Konrad

Dobry żart.... Ta firma to kpina. Powinni się obudzić bo organizacja pracy to dno. Zero szacunku dla pracownika.... No chyba że będzie donosił....

Ktoś

Nie rozumie ,przecież każdy pracujący w tym markecie nie napisze nic ponieważ jeden główny kier pójdzie do swojego kolegi i adres ip jest namieżony i po premii albo wylotka z konsekwencjami. Więc nie oczekujcie na kom. ludzi tam pracujacych

Krokus
@Ktoś

Haha ciekawe rzeczy piszesz.A ten kolega to z FBI ?:p

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merkury Market