Opinie o PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. w Mielec

@przestrzegam

Nie mam w zwyczaju wypowiadać się w internecie na temat pracodawców, ale dla tego (usunięte przez administratora) zrobię wyjątek. Właściciel:(usunięte przez administratora)Totalnie nie szanujący ludzi ( dlatego ich nie ma ) wulgarny i prostacki myśli, że spawacze rosną na drzewach i każdemu można ubliżać. Stawki nieadekwatne do wykonywanej pracy, BEZ UMOWY O PRACE !!! Proponuje na czarno ew, umowa zlecenie Zmuszanie do nadgodzin, wypłacane kwoty niezgodne z KP. Nie polecam nikomu, omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!

aż tak szczegółowo ich nie sledze, ale faktycznie widziałem, że pod koniec marca dodawali ofertę na CNC. Tylko w zasadzie ilu teraz operatorów może pracować skoro sugerujesz jakieś rotacje? ciekawią mnie proporcje

Czy jesteście w stanie określić sytuacje pomocników? Jest oferta teraz dla nich jak i samych operatorów CNC. Kompletnie doświadczenia nie mam, czy tutaj dobrze mnie wszystkiego naucza?

@przestrzegam Nowy wpis

Stawki zależne od doświadczenia i umiejętności? Macie jednak może jakieś widełki placowe lub cokolwiek co można przybliżyć? Zwłaszcza teraz po nowym roku czego konkretnie można się spodziewać? Opinie od miesięcy się nie pojawiały i ciekawi mnie czy nastąpiły jakieś zmiany? albo czy maja?

Malarz

Tragedia co to za firma 15 min przerwy Nadgodziny 1 zl wiecej do stawki Wyciagi do malowania nie pracuja Proszek mozna zamiatac i ponownie uzywac Brak sprzetu do malowania tzn masek i stroju ochronnego. Smieszne pieniadze

Omijac z daleka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Na stronie Urzędu Pracy pojawiają się oferty pracy z tej firmy, jakich tu stawek można się spodziewać dla spawacza?

Paulina
@Kandydat

Czyli nie tylko my z partnerem widzieliśmy te ofertę dla spawacza? Oprócz już samej kasy czy ktoś opisałby standard pracy na miejscu? wyposażenie i ogólne bhp? Chce mieć pewność gdzie go wysylam

Mateusz
@Paulina

Zakład wyposażony w nowoczesny sprzęt (Lasery 2D/3D giętarki do drutu i rur). Wszystkie wykorzystywane maszyny spełniają obowiązujące zasady BHP. Szefostwo firmy Prometal przywiązuję dużą wagę do zasad BHP co pozwala uniknąć wypadków w pracy. Stawki są adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Stawki przekraczające obowiązujące w regionie, wszystko jest zależne od doświadczenia i umiejętności.

Przemek

Pracowałem w tej firmie jezeli chodzi o zaklad to naprawde bardzo zle warunki pracy, wymagania duże placa slaba. Byla to praca tzw na chwile znalazlem cos lepszego i szybko ucieklem. Podsumowując: - nadgodziny wyplacane niezgodnie z obowiazujacym prawem - kierownicy oraz technolodzy tu moza by użyć epitetów lub wulgaryzmow ale powiem bardzo zli ludzie - brak ubrań robocych - praca na czarno lub na umowe zlecenie - slabe warunki pracy woda z kranu do picia zero poszanowania dla pracownikow - parking na ktorym rozcialem opone - szef zatrzymal sie w czasie (usunięte przez administratora) i zaklad tez - zmuszanie do nadgodzin Mozna by więcej rzeczy wypisać ale powiem tak szkoda czasu i zdrowia na ten zaklad.

@Przemek

Piszę tę opinie jako obecny pracownik z 3 miesięczym stażem, a więc świeżak, ale przeglądając opinie ludzi którzy nie spędzili na tej firmie nawet kliku dniu trudno oprzeć się wrażeniu, że wylewają żale, że nie zostali przyjęci. Obecnie pracuje jako pakowacz/ wózkowy, dobra atmosfera na hali, odzież ochronna jest dostępna, do dyspozycji mamy nowy sprzęt, kasa za nadgodziny jest płacona OK, więc naprawde nie wiem skąd ten hejt. PS. mam kumpla który będzie tu aplikował na operatora CNC, bo sam widziałem, że mają sporo nowych maszyn do cięcia stali, i ciągle szukają nowych pracowników bo zamówień nie brakuje, więc jak się przyjmie to też pewnie coś napisze.

Czy pracodawca PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dyzma

Firma zdecydowanie słabo wypada na tle innych firm. Brak wody butelkowanej wzamian dystrybutor do filtrowania kranówy, parking blotnisto trawiasty z wysypanym gruzem na srodku idealnym do przebicia opony rozmowy w obecności osób trzecich wynagrodzenia słabe Ok 17 złotych na rękę przerwa 15 min na strefie oferuja przynajmniej 20 min Wybrać firmy na strefie te same place a warunku dla pracownika na godnym poziomie. Zmarnowany czas

@Dyzma

Słuchaj a o jakim stanowisku piszesz? Bo widzę, że przytaczasz stawkę 17 pln a jest tutaj nawet na forum ogłoszenie dla samodzielnego mechanika i stawka jaką tam podano wynosi 4100 - 6100 pln. To co należy zrobić tak w praktyce żeby tę szóstkę otrzymać?

Rozmowa

Dziś byłam na rozmowie o pracę w firmie Prometal. Znalazłam biuro i szefa który okazał się przemiłym człowiekiem. Merytorycznym, dowcipnym i empatycznym. Przeczytał moje CV, zadał mi kilka zwykłych pytań bez żadnych sztuczek i podstępów rodem z firm rekrutacyjnych. Zwykła rozmowa człowieka z człowiekiem. Uzgodniliśmy wszystko w atmosferze jak najbardziej sprzyjającej. Te złe komentarze są znacznie przesadzone, o ile wogóle prawdziwe.

@Rozmowa

Bo szef jest miłym człowiekiem

Dorota

czyli wciąż podkreślana jest przyjemna atmosfera? a co z całością wynagrodzenia za pracę? zostały wymienione składki związane z zarobkami ale bez większych szczegółów. na jakie wynagrodzenie można się nastawiać podczas aplikowania? jakie kompetencje z marszu zwiększą nieco stawkę? są takie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.? 15 sierpnia na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - Projektant. Ktoś z Was aplikował?

AleKSandra

W firmie "PROMENTAL" można liczyć na terminowa wypłatę. Ale jej wysokość może Cię nie zadowolić. Zaaplikuj, przyjdz na rozmowę ale nie zdziw się jak za plecami podczas rozmowy będą podsłuchiwać Cię postronne osoby i komentować, że nic nie umiesz.

@AleKSandra

Pracuje w tej firmie już kilka lat nie narzekam na wynagrodzenie , premia świąteczna jest nadgodziny sa można dorobić , wypłata też jest ok , jaki z ciebie pracownik takie i wynagrodzenie

Dorota

Jeśli o premię świąteczną chodzi to wszyscy macie po równo czy to zależy od nakładu pracy albo stanowiska? i co do tych nadgodzin to jest praktycznie nieograniczona ilość czy zależy jak wpadną i czy dalej 2 pln jak pisali? Da radę przybliżyć takie średnie zarobki przy fajnych obrotach?

Zygmunt

Kilka dni temu bylem na rozmowie o prace w tej firmie powiem tak takiego dziadostwa nigdy nie widzialem jak mozna kogos rekrutowac a za plecami siedzi 3 osoby i slucha o wynagrodzeniu a co najgorsze jakis mlody niby konstruktor dogaduje co to ma byc kto tam rzadzi ? Rozmowa ogolnie bardzo slaba ze strony pracodawcy jakbym z wiesniakiem rozmawiał. Bardzo slabe stawki godzinowe 18 netto to lekka przesada. Nadgodziny 2 zl do stawki smiech na sali Ubrania robocze moze beda po okresie probnym Przejście po hali i widac ze zaklad nie ma nic do zaoferowania 2 nowe maszyny i tyle. Ogolnie NIE POLECAM Przerwa 15 min wszedzie jest 20 min a nawet i 25 wiec szkoda czasu i paliwa

none
@Zygmunt

DOKSZTAŁCICIE SIĘ LUDZIE - TYLKO PRZERWY WAM W GŁOWIE, DO PRACY PRZYCHODZI SIĘ PRACOWAĆ A NIE WCZASOWAĆ - GO WORK- FARMA (usunięte przez administratora)DZIAŁA DZIAŁA Art. 134. [Prawo do przerwy] Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy.

Jbzd
@none

Zygmunt wymienił kilka punktów a odniosłeś się tylko do przerwy, która jest minimalna jaką prawo przewiduje. Na resztę nie masz żadnej kontry? Czyli to norma, że przy rozmowie kwalifikacyjnej są postronne osoby nieuczestniczące w niej ? Normą jest też stawka za nadgodzinę +2 zł do stawki normalnej ? Jeśli tak to gratulacje i powodzenia w poszukiwaniu pracowników.

Nie ma co narzekać na firmę , ludziom się w (usunięte przez administratora) po przewracało że takie głupoty wypisują , wypłaty zawsze są na czas nie ma czegoś takiego że się czeka na wypłatę . Nadgodziny zawsze wypłacane . Z urlopem czy nawet jak trzeba wyjść wcześniej nikt nie robi problemów . Przerwa 15 min w tym czasie można zjeść i kawy się napić i tak zawsze wcześniej robi się , a jak ktoś wcześniej zje czy w trakcie pracy nikt nie robi mu problemu .

M & M

DZIEŃ DOBRY HIENY PISZĄCE!! DLA NAS PRACOWNIC JEST TO ZWYKŁE NIEPOROZUMIENIE JAK KTOŚ JEST PARĘ DNI W PRACY I MOŻE WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT SZEFOSTWA PO PROSTU WSTYD!!!NIGDY NIE BYŁO ŻADNYCH PROBLEMÓW ANI Z SZEFEM ROMANEM PIĘKOSIEM ANI Z KIEROWNIKIEM MICHAŁEM. WIĘC GŁUPOT NIE WYPISUJCIE!!!..SĄ BARDZO KOMPETENTNI I ZAWSZE POMOCNI. JEST NAM PO PROSTU PRZYKRO ŻE OCZERNIACIE FIRMĘ KTÓRA JEST OK. JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO WIE GDZIE JEST BRAMA. TUTAJ SIĘ PRACUJE A NIE PODPIERA ŚCIANY!! BEZ ZBĘDNYCH KOMENTARZY.

Jnek

Brak ubrań roboczych, spawanie w swoich bez atestów. Nacisk na tempo, poganianie. Na początku brak umowy, potem może zlecenie. Nakłanianie do pracy w godzinach nadliczbowych w tym soboty. Stawki głodowe, atmosfera jak w kołchozie a może i gorsza. Ogłoszenia cały czas na olx pod różnymi nazwami firmy. Rotacja ogromna. Pracowałem, widziałem. Nie polecam, przestrzegam.

Iwona
@Jnek

Po jakim czasie można otrzymać tę umowę zlecenie?

Bambam
@Jnek

Czytam tak tego twojego posta i co za głupoty wypisujesz pracuje w Prometal jako spawacz ponad 2 lata każdy z spawaczy otrzymuje 3 kpl ubrań szyte na miarę . Jeśli chodzi o Umowe z ludźmi co rozmawiałem nowo zatrudnionymi każdy ją dostawał i się z taką sytuacją co opisujesz nie spotkałem żeby ktoś był bez .Stawki bardzo dobre w porównaniu do innych firm w Mielcu + możliwość dorobienia na nadgodzinach i w soboty dla chętnych jest to dużym plusem chyba każdy woli mieć więcej . Atmosfera na firmie jest jak najbardziej w porządku z każdym można się dogadać , wiele spawaczy jak i innych osób na różnych stanowiskach pracuje w firmie kilka , kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat . co do zatrudnień no to wiadomo że są ogłoszenia firma się rozwija stanowisk jak i dużo nowoczesnych maszyn przybywa to zapotrzebowanie większe to chyba logiczne . Co do ciebie kolego to ta twoja wypowiedź jest hipokryzją sam zaprzeczasz swojej opinii skoro piszesz cytuje ,,o umowę się trzeba prosić " to praca musiała ci się podobać skoro doświadczyłeś niby takiego incydentu normalny człowiek coś mu się nie podoba to o nic się nie prosi , odchodzi i szuka dalej , nie prawda ? A i mówisz że ktoś cię poganiał widocznie myślałeś że będzie potocznie mówiąc wersalka na stanowisku pracy i się położysz , wszędzie jest taka sama zasada pracować trzeba najwidoczniej bez powodu już nie pracujesz . Podziel się z nami ile w ogóle czau pracowałeś ?

Rafał
@Bambam

Jak już wspominasz o nadgodzinach to ile wtedy płacą? Setki? Bo jak można dorobić to by mi pasowało.

Jan
@Bambam

Z biura to fajnie pisać. Pracowałem widziałem, poczułem. Każdemu będę radził omijać was szerokim łukiem. Myślę że powinny się wami zainteresować odpowiednie instytucje np. Inspekcja pracy, sąd przypadki mobingu. Nie przestrzeganie prawa pracy

@Jan

No nic nie stoi na przeszkodzie żeby sam do nich napisać. Może nie było wcale tak źle tylko tak tutaj piszesz?

Tofifi
@Rafał

Raczej nie setki ale stawka jest wyższa.

@Tofifi

To chociaz tyle ze wyzsza ;) A każda sobote sie pracuje? Mozna wgl odmowic, czy raczej obowiazkowo?

Dżeki
@Jan

Jak napisze bardzo krótko jak człowiek chce pracowac to bedzie pracował.

New
@Jnek

Idź do korporacji i rób limity , albo na linke do lear gdzie nie masz czasu się wysikać

@Dżeki

a to tak, tylko pytanie czy wysiłek będzie adekwatny co do efektu z pracy? Zdarzały się jakieś sytuacje związane z gorszym traktowaniem kogoś tak jak opisał? pytam, bo zabrzmiało to zastanawiająco

Michal

Roman Piękoś szuka (usunięte przez administratora) którym płaci 1zł za nadgodziny zamiast 50% kierownik Madej bez wykształcenia nie znający się na pracy

Dżeki
@Michal

O czym Ty człowieku piszesz ? A tak wogóle to to Twoi koledzy są ? mnie uczono że raczej powinno sie pisac np. Pan Roman albo Pan Michał a co do płacy wiem ze są solidne zarobki tylko jest jedno ale .... hmmm trzeba mieć nie lewe rece i checi do pracy. A co do wykształcenia Pana kier.Madeja ciekawi mnie jakie Ty masz wyksztalcenie ?

@Michal

A ile to jest 50% przy Waszej stawce? Miałam właśnie pytać, jak tam się zarabia, taki komentarz sam o procentach to za wiele mi nie mówi, także daj znać. Chyba że to problem jakiś.

@Dżeki

Pomijając komentarz nie romek tylko pan roman bo gość jest po 70 demdziesiątce i dobre wychowanie i trochę kultury by pasowało

Barbara
@Szczur

New

LUDZIE CO TU WYPISUJĄ TE ROŻNE SWOJE WYPOCINY, NIE WIEDZĄ CO CHYBA PISZA, GOŚCIU SAM WŁASNYMI REKAMI STWORZYŁ FIRMĘ OD PODSTAW, NIECH JEDEN Z DRUGIM ZROBI COŚ TAKIEGO TO ZA 40 LAT ZOBACZYMY NA JAKIM ETAPIE BĘDZIE, CWANIAKÓW JEST PEŁNO DO OPISYWANIA LUDZI PO INTERNECIE, A GO WORK TO PODCHWYCĄ I FARMA TROLI DZIAŁA NIEŹLE POWIELAJĄC NEGATYWNE KOMENTARZE.

Pozdro

Ludzie jaka dziecinada , bzdury wypisujcie , widocznie tam jest dobrze że takie głupoty piszesz , może zazdrość przez ciebie przemawia że ty tam już nie pracujesz albo cię zwolnili za pijaństwo , praca jest ok pieniądze zawsze w terminie , można dorobić ,z wolnym nie ma problemu , kierownik Michał w porządku wszystko z nim można załatwić i pogadać , szef pan Piekoś człowiek z głową na karku dorobił się dużo , współpracownicy co niektórzy są fajni i adnosfera też nie ma co narzekać , 15 min spokojnie wystarczy na przerwę bo jak ktoś pali to i w trakcie pracy palą, kawę też można wypić i nikt nic nie powie czy nawet tak kanapkę zjeść , niektórzy się tak opieprzają i nadal narzekają , weźcie się za robotę a jak nie pasuje to się zwolnij , a nie wypisuj jakieś głupoty pierdoły

xd

Pan Roman (usunięte przez administratora)awanturnik startuje do pracownikow z lapami trzeba na niego uwazac xd czlowiek nie majacy pojecia o niczym o kierowniku nie wspomne gosc nie potrafi nic tylko duzo umie mowic 15 minut przerwy smiech na sali (usunięte przez administratora) na calej firmie generalnie dramat odradzam pracy w tym czyms

@xd

Pan Roman 50 lat prowadzi firme jak by była lakoholikiem to raczej juz dawno by frimę stracił. Pracuje ponad 8 lat jeszcze go nigdy pijanego nie widziałem.

Luka

Pracuje 2lata jako spawacz. Podoba mi się to ze można pic alkohol i kierownika w ciula robić bo nie zna się na robocie

@Luka

To fakt też tam pracowałem alkohol lał się niekiedy strumieniami pod tym względem fajba firma ciekawe czy moja miarka jeszcze tam leży

Kolo
@Szczur

Już tego nie ma, na szczęście nikt za pijaków nie pracuje tylko każdy za siebie. Można sobie dorobić nadgodzinami jest ok

@Kolo

Jeszcze paru by znalazł ale. Oni więcej robią niż ci co nie piją fajnie pracuj tam do emerytury i nie pisz głupot o dorabianiu nadgodzinami

Pracuję w firmie kilka lat. Praca jest ciekawa a wynagrodzenie dobre. Odnosząc się do komentarzy o piciu w pracy, to kierownictwo sprawdza pracowników alkomatem, a osoby, które pracują pod wpływem kończą z firmą współpracę. Firma zapewnia odzież służbową a atmosfera w pracy jest naprawdę dobra. Polecam pracę w tym miejscu.

@Adam

Gościu nie pisz takich głupot że tam za picie zwalniiaja tam nie kto ży pili i pija nadal ale robotę robią i szacun a biega z alkomatem kier jsk go Pan roman wyślę

Zostaw merytoryczną opinię o PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. - Mielec

• Jak się pracuje w PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 18 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w PROMETAL MIELEC Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.

PROMETAL MIELEC Sp. z o. o.