Opinie o Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax w Sztum

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax w Sztum

Czy pracuje są może jako specjalista ds. sprzedaży? jeszcze pól roku temu dodawano taka ofertę z widełkami od 8 do 12 tys. zastanawiam się czy to już wysokości maksymalne po zliczeniu średnich z premii? piszą ze są one zależne od osiąganych celów, ciekawe jak duże wychodzą

Ola Nowy wpis

A jaka jest atmosfera na zakładzie? Czy szefostwo jest w porządku? Czy ludzie tam pracujący są pomocni dla nowych pracowników?

Ja Nowy wpis
@Ola

Bardzo pomocni ludzie , śmiało mogę powiedzieć że atmosfera rodzinna. Szef bardzo dobry dla ludzi.

Czy kobiety pracują na produkcji to w sumie nie wiem, nie interesowałem się ale widziałem za to w ofercie, że soboty są normalnie pracujące. Tylko nie mam pojęcia jak płatne i czy trzeba koniecznie być? Ciekawe czy nadgodziny też można na spokojnie nabijać

Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam. Widzę że jest oferta pracy w tym zakładzie. Moje pytanie brzmi czy w tej firmie zatrudniają kobiety? I czy weekendy są pracujące?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Czyli do teraz jest już terminowo tak jak się ostatnio już tu zarzekali? A wiecie ile zarabia operator, a najlepiej ile by już od kolejnego roku miał? Wprowadzili jakieś podwyżki? widzę po prostu dawniejszą ofertę i pisali w niej o kwotach do 5,000 zł. ciekawi mnie czy siódemkę się na spokojnie przebija?

pracownik telmax 1111

pierwszy raz spotykam się w mojej historii zawodowej że właściciel firmy daje kilku osobom wynagrodzenie za przepracowany miesiąc a pozostałym nie ma nic do powiedzenia i trzeba samemu się dopytywać, a tak z pracownikami postępuje Pan Arkadiusz Kusztel . Panie Prezesie może czas się wybudzić z zimowego snu ?

@pracownik telmax 1111

Co za bzdury... Masz chyba ze sobą jakieś problemy. Nigdy nie było w tej firmie tak, że ktoś dostał pieniądze a pozostali nie. Zanim coś napiszesz następnym razem sprawdź proszę jak nazywa się pracodawca. Poprawna pisownia nazwisk nic nie kosztuje.

Temax Member
@pracownik telmax 1111

Bzdety .. Nie wiem o co Ci chodzi zawsze jest ma czas .

Temax Member
@pracownik

Sory nie tu kliknąłem Ty masz rację wszytko na czas

Paulina

To jakieś pomówienia.Pracowałam w Telmaxie i pieniądze zawsze były na czas.mogę polecić firmę z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax - Sztum

• Jak się pracuje w Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arkadiusz Kusztal Firma Produkcyjno-Handlowa Telmax
2.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Żeromskiego 6
    82-400 Sztum