Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Edyta

@ja nie rozumiem. W sensie pracownicy się upijają, żeby dostać lżejszą pracę lub pójść do domu? @Pracownik a czemu tak uważasz? Przecież nic takiego promującego nie napisał ten użytkownik, a wręcz tylko zadał pytanie.

Pracowalem kiedys w tej firmie pare lat i nie jest tak jak niektorzy opisują. Wiadomo, nie jest różowo ale gdzie faktycznie wszystko jest 10 /10 ? tam gdzie nas nie ma chyba.. normalna firma, jak setki w Polsce. tak ja to oceniam. pozdrawiam

Wyglada na post sponsorowany. Lokowanie produktu. Po tej wypowiedzi widać, że siedzisz blisko pierwszego pokoju

Edyta

@Michał może jednak powiesz jaki jest powód? Piszesz, że tylko pracownicy fizyczni są fajni, czyli z resztą firmy P.P.H.U A-LIMA-BIS nie potrafisz się dogadać? Co jest tego powodem? Faktycznie tylko ludzie są dla Ciebie plusem pracy w tej firmie? Nie znajdzie się nic innego?

To żeby nie usunęli to słowo określające firmę to porażka. Ekipa mam na myśli pracowników fizycznych fakt fajna chodź kilku dobrych odeszło powód znany wszystkim nie trzeba o nim pisać. Ale jako całość to niestety na minus i to ogromny naprawdę nie polecę tej firmy nikomu

Pracownik Biurowy

Ogłoszenie było napisane przejrzyście, więc wiedziałam, z czego się przygotować. Sama rekrutacja nie była zbyt stresująca, widać było zaangażowanie w rozmowę i profesjonale podejście. Ogólnie wywarli na mnie dobre wrażenie, ale planuję iść na studia, wiec nie byłabym w pełni dyspozycyjna. Bardzo szkoda, ale rozumiem.

doświadczenie

Edyta

@Administracja myślę, że nie będzie takiej możliwości, bo nie jestem pracownikiem P.P.H.U A-LIMA-BIS, a moderatorem forum gowork.pl. A jeżeli chodzi o znikanie komentarzy to usunięte zostały właśnie te łamiące regulamin i te, które były nieprawdziwe. Niekoniecznie zawsze musi negatywny komentarz być kasowany przez admina. Odsyłam do zagłębienia się w regulamin.

Edyta

@szczry czyli przez 10 lat pracy nie dostałeś podwyżki ani nie brałeś udziału w żadnych szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje w firmie P.P.H.U A-LIMA-BIS? I uważasz, że każdy miał taką sytuację. W takim razie czy inni pracownicy również mieli taką sytuację w pracy jak ten użytkownik?

szczery
@Edyta

Ja nie pracowałem tam 10 lat. Ciut mniej i po za przedłużeniem uprawnień spawalniczych nic o za tym żadnych kursów doszkalajacych podwyzszajacych umiejętności klapa. No i oczywiście owe przedłużenie objęte "lojalka" w okresie kiedy ja pracowałem owszem była ale nie była to podwyżka która cieszyła. Bo jeśli podwyżka na dwa lata 200 zl to coś konkretnego ? Gdzie spawacz zarabia pieniądze gdzie w innych firmach zbliżona kwotę dostanie osoba na wózki widłowe ? Jednak spawacz ma trochę gorsza i ciezsza pracę moim zdaniem .

@szczery

kolego szczery to jesli pracowales aż prawie 10 lat jak piszesz to jakim cudem wytrzymales tyle lat w takiej firmie hee ?? powinieneś uciekać po roku, dwóch jesli bylo ci tak ciezko i zle ? (usunięte przez administratora)

Edyta

@szczery masz racje. Czy uważasz czy można jakoś to zmienić? Masz jakieś rady odnośnie pracy w P.P.H.U A-LIMA-BIS dla pracodawcy? Może wyraź je tu? Zawsze istnieje szansa, że przeczyta i wprowadzi w życie. Myślisz, że warto?

Administracja
@Edyta

Edyta, kim jesteś, że zachęcasz do pisania komentarzy ? Przedstaw się. Jeśli jesteś ciekawa jak się pracuje w naszej firmie, zapraszamy. Oprowadzimy Cię po firmie, będziesz mogła porozmawiać z pracownikami, zadać im pytania i na pewno uzyskasz rzetelne odpowiedzi. Opowiemy Ci czym się zajmujemy, co produkujemy, jak długo działamy w branży i jaka jest nasza pozycja na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Administracja

Panie M, nawiązanie jest do komentarza Edyty a napisane przez Administrację. Tak więc zgadzam się, słabe - nie zrozumiałeś o co chodzi z tak prostą sprawą jak odpowiedź do komentarza na tym profilu.

Admin

Wiele jest tutaj komentarzy typu "pracowałem, nie polecam, nie aplikuj, ". Nie są to w żaden sposób merytoryczne wypowiedzi. Oceniają jedynie poziom osób wypowiadających się.

pracuje w tej firmie od ponad 10 lat, jestem zadowolony. Co najważniejsze dla mnie, wypłata zawsze na czas, nawet kilka dni wcześniej

Edyta

@tragedia wpisy na serwisie gowork.pl są usuwane tylko ze względu na naruszone dobra osobiste firmy albo pracowników. Wtedy serwis gowork.pl miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają, bo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o P.P.H.U A-LIMA-BIS.

Widzę że wiele pomocnych opini zniknęło a szkoda bo sama prawda no ale prawda w oczy kole.... tylko po co są takie strony skoro usuwa się opinie pracowników?? Ale do sedna. Praca w rozwojowej firmie ? Przypuszczam że nie jeden spawacz ma lepszy sprzęt u sb w garażu niż jest w alimie. Bo nie spotkałem się z firmą gdzie pracuje na spawalni ileś osób a gumowka jest do podziału między dwóch czy trzech ludzi no śmiech czy też nie dostaniesz nowych rękawic spawalniczych bo wyglądają jeszcze na dobre :) gdzie masz je spalone ze zrobił się z nich kamień ale koszty koszty ciąć koszty :) podwyżki dla pracowników ? Pfff jak już chcą odejść i to i tak żenujące nie polecam naprawdę

Edyta

@Zdegustowana, @Falubaz a możecie powiedzieć dlaczego nie polecacie pracy w P.P.H.U A-LIMA-BIS? Chodzi o umowę, czy może płace, a może sama atmosfera Wam przeszkadza? Wypowiedzcie się na ten temat, bo ciekawi to wiele osób chcących tam pracować.

Zdegustowana

Wiadomo, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma itd. Ale w tym wypadku dobrze jak nas nie ma w Alimie. Tragedia. Coś strasznego

byłyyy

Nie polecam. Nie warto. Szkoda czasu.

Zniesmaczony

Podwyżki obowiązków to najlepiej rozdaje Prezes ale wynagrodzenia podnieść potrafi tylko nielicznym Może warto pomyśleć o wszystkich jeśli chce się żyć w zgodzie z resztą pracowników.

byly
@Zniesmaczony

Hehe słowo nieliczni tez tu nie pasuje bo to Zbyt wiele podwyżkę dostać tam to graniczy z cudem ale dosłownie robić dwa razy więcej niż kiedyś to trzeba ;) i co więcej ze za bardzo nie ma czym robić bo koszty trzeba ciąć pracownicy nie Szanują wiec kupować narzędzi do pracy nie będziemy :) paranoja hehe. Dziwne ze jak ktoś słyszy ze potrzebują do pracy w alimie to każdy parska śmiechem :) mowa o Polakach tam się nie da pracować chyba że już się jest w akcie desperacji :)

Nagrodą na święta jest przecież to w jak "rozwojowej" i "nowoczesnej" firmie pracujesz. po stopach (usunięte przez administratora)całuj, a nie tu narzekasz.

Stefan

Odradzam prace w tej firmie. Wszystkie opinie na tej stronie są prawdziwe. Nie wierzcie w slogany z ogloszenia o prace typu "rozwój w nowoczesnej firmie" (usunięte przez administratora)

elza

o jakich konkretnie zleceniach mówiecie? może ma z tym związek fakt że jest u was do pracy poszukiwany spawacza mig mag, oferta jest bardzo atrakcyjna.

zly

Motto kadrowej w tej firmie to: ciągła rotacja

Staszek

Życzę szczęśśliwego Nowego Roku i jak najdalej o od takich firm

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.