Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

MR

Czy ktoś może się wypowiedzieć ile w tej firmie A-LIMA-BIS zarabia konstruktor?

Prawie 1/3 pensji to "nagroda" uznaniowa którą mogą Ci zabrać (I ZABIERAJĄ) pod byle pretekstem. ktoś tu wspomina o "socjalu". w tym przedsiębiorstwie nic takiego nie istnieje. brak wczasów pod gruszą, brak karpiowego. poprostu nic.

Jaaa
@pracownik

o tym wspominałem socjal tu nie istnieje masz za to imprezę firmowa gdzie p. Prezes z reszta zachwala jaka to nie idealna i super firma... A pensja? Tak jak kolega wspomina masz np. 3400 podst co daje ci do ręki ok 2400 albo mniej plus oczywiście tzw nagroda zarządu +30% podstawy która fakt zabierają tzn nie przyznają jak tylko mogą. Nie polecam nigdy firma niszowa bez perspektyw dla pracownika.

martynnna

Nie mam się do czego przyczepić,bo warunki pracy dobre i socjal też ok

@martynnna

Social???? O jakim mówisz? Bo chyba w dwóch różnych firmach pracujemy....

Pracownik roku

Bardzo dobry pracodawca współpraca odbywa się bez zarzutów. Polecam.

Pracownik Biurowy

Ogłoszenie było napisane przejrzyście, więc wiedziałam, z czego się przygotować. Sama rekrutacja nie była zbyt stresująca, widać było zaangażowanie w rozmowę i profesjonale podejście. Ogólnie wywarli na mnie dobre wrażenie, ale planuję iść na studia, wiec nie byłabym w pełni dyspozycyjna. Bardzo szkoda, ale rozumiem.

doświadczenie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik roku

Bardzo fajne przedsiębiorstwo. Wywiązują się z ustaleń zawartych w umowie jak i na rozmowie rekrutacyjnej. Pracuję już rok i jestem zadowolona.

Antek112

Bardzo dobry pracodawca. Wypłaty zawsze na czas, elastyczne godziny pracy, dobra atmosfera. Generalnie nie mam na nic do zarzucenia firmie.

Benefity pozapłacowe w tej firmie nie istnieją. A wypłata marna. no nic nie przemawia, żeby u nich robić.

jankuba

Skąd tu tyle negatywów to ja nie mam pojęcia. Mi w Alima Bis na prawdę dobrze się pracuje, żadnych opóźnień co do wypłat nie miałem a więc jest w szoku co tu ludzie piszą

W tej firmie najlepiej nauczysz się podejrzliwości do wszystkich i wszystkiego. Paranoja tam panuje.

Ciśnienie większe jak w niejednej korporacji. Maile pisane od przełożonych po nocy. Pracownik robi za 3, a wypłata jedna. Bezproduktywne zebrania.

adam K.

Godny polecenia pracodawca. Pracuję w Alima Bis już 3 miesiące więc aż takim świeżakiem nie jestem. A więc z czystym sumieniem mogę polecić tutaj pracę

marian

Oferowali to co zastałem więc za to szacuneczek. Pewni i sprawdzeni. Mogę z czystym sumieniem polecić

marcineek

Zdeeeecyyydowanie polecam tą firmę! Pozdro dla chłopaków z roboty!

gabriella

Polecam, bardzo fajne warunki pracy

Toomcio

Współpracuje z nimi od roku i wszystko przebiega tak jak zostało ustalone w podpisanej umowie. Z miejsca mogę polecić

kooon79

Bardzo fajna firma, generalnie wszystko ok, no i kasa mega :D

Marcinek

Generalnie całościowo ok, pracowałem tam trochę czasu- szef w porządku, płaca też ok. W Alima-Bis Sp. z o.o., największym plusem jest to, że dotrzymują słowa w 100%. Pozdro :D

byłyyy

Nie będę owijał w bawełnę i napiszę czarno na białym aby każdy mógł podjąć decyzję o pracy. Ja osobiście byłem bardzo zadowolony z pracy-kasa, atmosfera, godziny wszystko na duży plus. Wyjechałem za granicę bo lepiej płacili, ale jednak jak na polskie warunki pracę w Alima-Bis Sp. z o.o. mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Pani Agnieszka

Wymarzony pracodawca! Polecam każdemu kto czyta i zastanawia się czy dołączyć do zespołu

Wydziarany

Uciekać od nich! W podskokach! Jak najdalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.