Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Desperacja

Rozpoczął się kolejny rok a podwyżek płac nie ma W sklepach wszystko strasznie drożeje i człowiek musi podjąć jakieś decyzje Lubię tą pracę ale rodzina najważniejsza. Szkoda.

Odradzam

Pierwszy i jedyny pracodawca, który powodował u mnie koszmary nocne i bezsenność. BARDZO BARDZO NIE POLECAM.

Luigi

Witam. Na jakie zarobki może liczyć spawacz w waszej firmie? Czy jakieś premie dodatki wakacyjne, świąteczne itp?

Zasmucona

I znowu nic na święta!

Pracownik Biurowy

Ogłoszenie było napisane przejrzyście, więc wiedziałam, z czego się przygotować. Sama rekrutacja nie była zbyt stresująca, widać było zaangażowanie w rozmowę i profesjonale podejście. Ogólnie wywarli na mnie dobre wrażenie, ale planuję iść na studia, wiec nie byłabym w pełni dyspozycyjna. Bardzo szkoda, ale rozumiem.

doświadczenie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Miro

@Hmmm Jak sadzisz czy są jakieś szanse na podwyżki?

Hmmm
@Miro

W tym roku bardzo wątpliwe.

Luidzi

@Zniesmaczony A ja uważam, że komuś zabrakło chęci do pracy. Firma jest dobra tylko z pracownikami są kłopoty.

Miki
@Luidzi

Pracowałem w tej Firmie wiele lat, kłopoty mogą polegać tylko na zbyt małej ilości pracowników.Pracownicy są oddani, czasami tylko należy ich bardziej docenić, a nie ograniczać "dziwnymi" zarządzeniami. Generalnie kiedy ja pracowałem nie było tragedii, problemy zdarzały się, ale nie tylko z winy pracowników np produkcji tylko głownie działu handlowego

Hmmm
@Luidzi

Bo wszędzie dookoła podwyżki już dawno były a tu zarobki jak na wózku widłowym na magazynach.

dede

Można wiele powiedzieć, ale nie to, że źle się pracuje w tej firmie. Pieniądze są dobre i na czas, zespół stara się być wyrozumiały i dogadujemy się. Przełożeni też nie czepiają się o byle co.

Edyta
@dede

Deser, wnosze że jesteś zadowolony z pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o., Podpowiesz mi czy na stanowisku Laboranta ,należy mieć wyższe wykształcenie chemiczne? Czy jest szansa dostania się w trakcie studiów? Liczę na odpowiedź

Alvek

Bardzo stabilna praca, mi tam nic nie przeszkadza. Pieniądze mam na czas.

Buhehhe
@Alvek

Wow i to moze jescze im podziekuje ze łaskawie łaskawiena czas płacą! Ehhh. Polaczki

Zniesmaczony

Wypłata na czas, ale to wszystko co dostaniesz. Nadgodziny 50%, na delegacje nie opłaca się jechać. Duża premia, niestety nadgodziny z niskiej płacy zasadniczej.

RMH

Madzia, kiedy Ci się znudzi pisanie tych sztucznych wyimaginowanych, pozytywnych opinii?

Ewelina

Najlepsze sa targi w weekend. (usunięte przez administratora) Powrót w niedziele wieczorem. A w poniedziałek na 7 w pracy.

@Ewelina

(usunięte przez administratora)czas na targach jest diałalnością charytatywną. Ni jest rolziczany jako czas pracy.

Koredes

Jest dużo lepiej niz sie podziewalem firma dla kazdego, bo pracuja i mlodsi i starsi

K....

Uczciwy pracodawca. Nie wyzyskuje ludzi. Ale i tak najlepszy jest zespół. Bez nich nie pracowałoby mi się tu tak dobrze.

Kawuś

Pracuje się dobrze. Leci mi 1 rok w firmie. Może na początku, jak jeszcze nie ogarniałem wszystkiego to rożnie bywało, ale teraz jestem bardzo zadowolony

dobra praca za dobre pieniadze polecam

fajnie sie tam pracowalo, mielismy zgrana grupe. :) pieniadze konkretne

Iko

Praca godna polecenia. Nie ma co narzekać. POLECAM!

Kosa

Bardzo żetelna firma polecam którym chce się pracowac

aga77

Polecam tego pracodawcę, bardzo dobry, uczciwy i rzetelny. Wypłaty zawsze na czas

Edyta
@aga77

A zatem to świetnie! P.P.H.U A-LIMA-BIS od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Jest czołowym dostawcą technologii i systemów membranowych dla wielu gałęzi przemysłu oraz producentem wysokiej jakości proszku serwatkowego. Spółka posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą. Wobec tego nie dziwi fakt, że tak bardzo cenisz sobie tego pracodawcę. Od dawna jesteś tam zatrudniona? Nadmieniłaś, iż wypłaty zawsze dostajesz na czas. A co z ich wysokością? Jest zadowalająca?

agunia89

Polecam pracę w Alima Bis, serio dobry pracodawca. Zatrudnia na normalne rozmowy a nie jakieś śmieciówki

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.