Opinie o Bar Szałas s.c. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bar Szałas s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bar Szałas s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Szałas s.c. w Żory

Anonim Nowy wpis

Dzień dobry.Byliśmy dzisiaj na obiedzie i jak zawsze wszystko było bardzo dobre to z przykrością piszę że ryby się popsuły...Ryba ( dorsz ) bardzo słabej jakości ,zupełnie inna panierka i zupełnie bez smaku ,inna ryba ....☹️a od lat przyjeżdżamy były genialne .Nie wiem co się stało... Rozumiem że wszystko jest droższe ,ale trudno ... Jeżeli decyduję się na dobrą jakość to zrozumiałe że cena też będzie adekwatna. Po to idę, ... Mam nadzieję że wszystko wróci do wcześniejszych norm.. Pozdrawiam

Kris Nowy wpis

Nie polecam ani tanio ani smacznie saszłyk to nieporozumienie guma ale co się spodziewać jak kosztuje 1zł w za 100gram od kiełbasy kotlet schabowy otrzymałem przesolony zdecydowanie nie polecam

Ilona Nowy wpis

Szukali kiedyś osób na bufet, często rekrutuja na to stanowisko? Mam słabe doświadczenia z gastronomią niestety, może jakis pracownik da znac jak pracuje sie tutaj? Niżej ktoś wspomniał o braku wolnego, mi akurat są potrzebne pieniądze, więc to nie byłby problem ;)

Sk Nowy wpis

Nie polecam wypraszają z lokalu z dzieckiem cytuje „to nie jest żłobek ani przedszkole” i że mamy 10min na opuszczenie lokalu, a następnym razem mam dziecko babci zostawić. Nie wiedziałam gdy wchodziłam do tego lokalu że to bar i melina skoro z dzieckiem nie przystoi wchodzić. Abstrakcją tego było że obok stało krzesełko dla dzieci :) Oto jaka obsługa w tym Zajeździe, a przepraszam barze/spelunie to chyba sprzątaczka była starsza pani ciemne włosy chociaż przy kasie też stała. Lokal ewidentnie powinien zmienić z opisu zamiast zajazd na bar żeby ludzie wiedzieli gdzie wchodzą i jakie panują zasady.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bar Szałas s.c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Damian

Kurczę, nie wiem co myśleć o tym ostatnim wpisie na temat pracy bez dni wolnych. Zauważyłem archiwalne ogłoszenie z 2020 r., gdzie szukali kucharza na trzy zmiany za 2600 zł brutto. Kto mi odpisze, ile obecnie bym dostał, jako kucharz, i jak tam z podejściem do pracownika?

Zniesmaczone

Jakiś rok czy dwa lata temu pracowała tam moja dobra koleżanka na bufecie. Jeżeli nie przeszkadza Wam (usunięte przez administratora) (40/60 dni bez dnia wolnego!) to aplikujcie, śmiało. Jedzenie mają pyszne ale pracowników nie szanują.

Małgorzata

Bardzo przyjemnie jest móc widzieć tyle pozytywnych opinii o jedzonku w firmie. Dla obsługi to pewnie miód na serce. Zastanawiam się jak wam się tutaj ogólnie pracuje, skoro tak chwaleni jesteście? Są dni, że jest męcząco podczas gotowania czy jesteście tak super zorganizowani, że praca tu to dla was czysta przyjemność?

Piter

Świeżutka zupa i fantastyczna obsługa. Polecam

Danuta
@Piter

Super! Dziękuję za tę opinię o obsłudze bo dla mnie atmosfera między ludźmi jest bardzo ważna! Może po nowym roku się tam zatrudnię, bo chyba warto :)

Aneta

Czy ten bar zatrudnia studentów na sezon ?

Jorg

Pyszne jedzenie .Polecam.

Aga

Polecam. Jedzenie i ryby są przepyszne ,i świeże .Często tam bywam.

Mila

Polecam. Jedzenie bardzo dobre i nie czeka się długo na dania. Ceny przyzwoite. Obsługa miła . Byliśmy przejazdem 05.05.2018 r

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Szałas s.c. - Żory

Bar Szałas s.c.