Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Dilek

jako wizjoner stwierdzam,że Mag ma swoją telewizję internetową, która w istocie jest bardziej nowoczesna od stacjonarnej bo siedząc sobie np. na Kostaryce mogę oglądać..jeśli oczywiście zechcę.. ale to odrębny temat..a wracając do tematu Mag zajmuje sie produkcją i dystrbucją filmów .

Aleksandra

Ja zawsze myślę co mówię.I też słyszałam o przystankach na pożądanie.

Misia

Moze Mag znowu radio zalozyl i gdzies go slychac tylko nie wiadomo gdzie ? Ja slyszalam , ze w Chelmie jezdzi busem , wiec moze radio dla kierowcow prowadzi ?

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Katarzyna

Slyszales ? a nie ogladales ? TV sie oglada , i na jakim rynku ? gdzies na bazarze ? w jakim miescie ?

Misia

Natek,jezeli ta tv istnieje to gdzie mozna wielkiego Maga obejrzec ? Z tego co mi wiadomo to dalej siedzi na tym wschodnim zadupiu

Katarzyna

Rodin TV od dawna nie istnieje , niema zadnych stanowisk , niema nic , temat nieaktualny .

Petronella

Ja się zgłaszam od roku, na różne funkcje.Moja kandydatura jest odrzucana mimo że nie oczekuję ani pieniędzy ani darmowych wróżb.Cierpię niewyobrażalnie.

Petronella

z tym przełykaniem i zamilczaniem to nie ten adres.Nawiedzone teksty ..no ..no PRZESTRASZAJĄCO NO..NO czytam to w pampersie..no..no godność to sobie człowiek SAM odbiera.NIKT Z ZEWNĄTRZ nam nie może niczego odebrać. Zgłoś sie do Maga , on ci to wytłumaczy.Z Magiem to każdy chce wspólpracować.Problem w tym ,że to on zrobił straszne sito , bo już nie chce wspólpracować z byle kim i kimkolwiek. Świńskie wypowiedzi -idę zmienić pampersa ale komentarz ..no no..MOŻE jesdeś próderyjny mocher..

edtea

Petronella przeginasz, przystopuj! Klątwy? Po co, za co te klątwy, że ktoś taktownie zwrócił uwagę. TEN KTOŚ MIAŁ RACJĘ, postaraj się to zrozumieć, przełknij, zamilknij. Ty i Tobie podobni ośmieszacie bohatera tematu. Przystopujcie, zamilknijcie. Zaprzestańcie pisać te nawiedzone teksty-na postronnych potencjalnych zainteresowanych jego usługami to co do tej pory napisaliście działa przestraszająco. Takim tekstami klasy mu nie dodajecie,natomiast odbieracie resztkę godności, przede wszystkim możliwości, by wznowił działalność,by ktoś zechciał wejść z nim we współprace. Przecież te wasze wypowiedzi pojawiają się w wynikach wyszukiwania w gogle, jeśli ktoś postronny je czyta niestety ale bardziej się zniechęci niż obdarzy zaufaniem jako partnera biznesowego czy wróża. Zarówno swoją postawą jak i świńskimi wypowiedziami osiągacie przeciwne wrażenie. Pozdrawiam i bez odbioru. A ewentualne klątwy pod moim adresem, niech do nadawcy wrócą. .

Petronella

Nikt Ważny ty biedaku wewnętrzny, pewnie stary, zgorzkniały, sam jesteś skompromitowany. pod płaszczykiem fałszywej troski ubliżasz Magowi , którego kochamy , czekaj za 3 dni i 3 noce klątwa cię dopadnie . Gowork jest w porządku , nic nie kasuje,każdy to konotuje do pamięci co mu pasuje.

Petronella

To koniec,nie skusi się, z Emiratów przybyła po rekonstrukcji błony była dziewczyna Jamesa B.i teraz przeżywają trzecią młodość pod lasem w prowincjonalnym mieście W.

Nikt ważny

Uwierzyć nie mogę... Niemalże wszystkie posty są o niczym. Poziom jaki reprezentują wielbiciele tego "wróżbity" a dawniej także pracodawcy, przeraża. Prywatne prymitywnie-żartobliwe pogawędki i ton niemerytorycznych wypowiedzi sięga dna szamba. To nie jest pudelek.pl tylko portal Gowork.pl to strona, na której poważne osoby szukają info o firmie, a wy z tematu o firmie zrobiliście zasyfiony prywatny folwark! Treścią i poziomem wypowiedzi pogrążacie jeszcze bardziej i tak totalnie już skompromitowanego człowieka, którego zgubiła próżność i zachłanność. Zszargał swoje nazwisko, pogrążył jakiekolwiek szanse na odzyskanie rynku a wy poziomem swoich tutaj wypowiedzi dokładacie się do i tak złego już wrażenia. Tak go szanujecie? Jeśli go szanujecie to zamilknijcie, oszczędźcie jemu i sobie wstydu. O ile wy się nie wstydzicie swoich wypowiedzi bo jesteście anonimowi, o tyle on musi się za was psycho fanów i za siebie wstydzić. Internet nie zapomina. BTW. Zaglądałam tu około półtora roku temu, było tu wtedy dziesiątki merytorycznych negatywów od pracowników i współpracowników. Dlaczego zostały skasowane? Czy ten portal zamienił się tabloid?

Danuta

Lusia , to powiedz mu to , moze sie skusi :D

Lusia

Danuta , uważasz że tylko dziewczynki-dzieci są dziewicami?ktoś mi ukradł nicka ja też kocham Maga i chciałabym dostać go pod choinkę na trochę czasu.

Lusia

:D dziewice pewnie tylko o tym marza ,zeby miec dziadziusia pod choinka :D

Misia

No tak ...dziewica nie dostrzeze , ze mozliwosci podstarzalego bawidamka juz nie takie.

Danuta

Chcesz powiedziec ze to pedofil ?

Dilek

Ja doświadczony wizjoner mam dla was poradę.Jeśli naparwdę Andrieja Rodina kochacie to podeślijcie mu blond dziewice pod choinkę.Nic innego go nie ucieszy prawdziwie.

Lilka

Ja też cię kocham Magu ,nieprzytomnie i dozgonnie Możesz mnie szkolić jak chcesz

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa