Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Anafebeta duchowy

a ja czuję z byłym Rodinem biopowinowactwo psychiczne i intelektualne.

Dorota

A ja kocham byłego Rodina mocniej niż wczoraj ale dzisiaj mniej niż jutro.Mam 72 lata i wszystko sztuczne.Uważam wschodnie zadupie za najlepsze miejsce na uciechy.

Belzebub

będę pisać dysertację o niewiarygodnym chuyu którego jedno kłamstwo produkowało następne

Alicja

Co robi?dostał dotkliwą pokutę od wszechświata za nonszalanckie traktowanie innych i bufonadę w oddziaływaniu i obcowaniu z innymi.Cierpi bo nie ma na kim poprawiać sobie samopoczucia ale klientki są zdrowsze psychicznie bo ich nie wbija w ziemię.

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Olka

To Mag musi miec tu chody , skoro niepochlebne ostre posty wykasowano . A tak wogole wie ktos co Mag aktualnie robi ?

Alicja

Jasnowidz mi mówił przed chwilą że Rodin kupił smartwatscha /oczywiście na raty /żeby co chwilę obsesyjnie sprawdzać wpisy.No i na co było jezdzić brzydko po innych .

Aleksandra

KTO?pokasował posty o Rodinie-- nauczycielu prawdy ,ktory mial prowadzić innych do gwiazd a sam utkwił w ciemności?

Mag Adonis

Dziękuję za wpisy , lecę na wszystkie oprócz Petronelli.Wrożę w ukryciu.

Katarzyna

To firma,ktora juz od dawna nie istnieje jeszcze kogos zatrudni ? Nie ma firmy,nie ma Rodina , nie ma zadnych zatrudnien i o czym ta dyskusja ?

Hexa

Nie wiem po jakich forach latam bo na zadnym jeszcze nic nie pisalam. Tutaj napisalam jeden raz i to juz dawno temu. Idz najpierw do psychiatry,bierz lekarstwa a potem przeczytaj te wszystkie bzdury ,ktore tu wypisywalas. Jestes psychicznie zachwiana idiotka i tyle w temacie. A prawda jest jak (usunięte przez administratora) kazdy ma swoja.

Hexa

Nie rozumiem ? jaka wine ponosze ? za co ? napisz cos konkretnego bo nie wiem o co Ci chodzi? nie rozumiem dlaczego tak bardzo interesuje Cie zycie Rodina ? dlaczego interesuje Cie co inni mowia na jego temat ? Nie masz wlasnego zycia,ze zajmujesz sie zyciem innych ludzi ? Dla mnie to interesujacy czlowiek a jego zycie osobiste jest jego zyciem, - ja mam swoje .

Czytelnik

Cichociemny o jakich postach piszesz? Tutaj też było więcej postów na temat pracy w firmie i zostały skasowane.

Cichociemny

Drogi Czytelniku.Wątki i tematy są pozakładane, ale posty są kasowane.WYŁĄCZNIE Gowork nic nie kasuje i sumiennie publikuje. Na facebooku wszystkie posty zostały wykasowane,ludzie pacyfikowani i wyśmiewani,cenzurowani, banowani za co?ano za prawdę

Czytelnik

Możecle przecież założyć mu stronę zamiast pisać tutaj nie na temat o nieistniejącej już firmie i jej właścicielu.

Qurwa

życie to nie serial brazylijski ale sen wariata Panie Rojek, się zawracaj, czekam.

Petronella

PISZ prędko gdzie jest to pojadę go rewalidować.

wróżka

Już pozwólcie mu odejść zamiast ożywiać ten żałosny wątek z żałosnym "bohaterem" dla garstki podstarzałych psychofanek. Żenua...

Zuza

Niema zadnej firmy , niema zadnych kursow , w ostatnim swoim programie( jakies pol roku temu ) powiedzial, ze juz nie nazywa sie Rodin i nie jest juz wrozbita .

vxf

Czy Rodin prowadzi kurs nauczania tarota? Czy z tego też się wycofał?

Zuza

to gdzie ta TV internetowa ( juz od miesiecy niema ) ? gdzie te filmy ? bajki Dilek opowiadasz :D

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa