Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

hmmm

Ciekawe czy on nie płaci dlatego, że nie chce zapłacić czy dlatego, że nie ma pieniędzy? W obu przypadkach powinien sprawę postawić jasno.

ezo_ściema

[usunięte przez moderatora] ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Zobaczymy po rozprawie w sądzie.

gość

Moi Drodzy, mam nadzieję, że oprócz prozy, jaką tu wypisujecie (co oczywiście rodinowi się należy, bo to [usunięte przez moderatora] nie człowiek), to działacie, żeby odzyskać swoje pieniądze. Narazie to on wasze wyzwiska skierowane w waszą stronę ma w swoim brzydkim poważaniu. Zaboli dopiero, gdy będzie musiał w końcu otworzyć swój portfel.

To fakt.

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
hahaha

Chyba tam już naprawdę nie ma kto pracować, bo prezes zapraszał do współpracy na wizji osoby nieprofesjonalnie wróżące, które będą mogły się wypromować w tak zacnym i profesjonalnym gronie hahaha! Zdementował również "plotki" o swoich romansach:))))

groszek

Obiecanki cacanki a glupiemu radosc.

Kris

50 zł.... To prawda też dostałam taką propozycję. (usunięte przez moderatora) inwigiluje ludzi!

ktoś

Wróżką obiecuje się a wypłaca się to różnica. A co do (usunięte przez moderatora) to raczej nie była aż tak cudowna skoro pozwolili jej odejść Z rodina dużo osób przeszło do ezo w tym roku

zainteresowan

Do osoby: wiem. post z 12:22:25 08.05. Napisałaś,że wrozce proponowane jest 50 zł/h ?!!! Nie wierze ?! To wrozki dostaja wyplate, a kadra techniczna, dziennikarze nieeee? To jakiś absurd! Skoro piszesz że są proponowane wróżkom konkretne pieniądze to chyba dostają wyplate, za darmo przecież nie siedzą ? Dziwne to wszystko. To jak ta cała firma funkcjonuje? przecież chociażby muszą płacić czynsz? Żeby nie wspomnieć o ekipie sprzątającej i wydatkach na zaplecze socjalne, sanitarne.

pegaz

Dla mnie dużym zaskoczeniem było przejście (usunięte przez moderatora)z Ezo do Rodina, myślę że będzie tego jeszcze żałowała, bo miała raczej dobrą opinię jako wróżka i była lubiana - przynajmniej nie była aż tak krytykowana jak teraz, a obecnie jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Jak się opamięta i użyje zdrowego rozsądku, to może podejmie właściwe decyzje. Sprawdza się stare powiedzenie, że dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki, nigdy. Sweet, sweet tulipan...

groszek

Do Witam Moja droga nikt tu nie posluguje sie wulgaryzmami. Kazdy walczy o swoje pieniadze i ma prawo przestrzegac innych.

witam

Kiedy zobaczyłam (usunięte przez moderatora) w stacji od razu przypomniało mi się co szeptano. Zakulisowo mówiło się, że to (usunięte przez moderatora)wprowadziła (usunięte przez moderatora) vel (usunięte przez moderatora) jako wróżbite na rynek tych usług depcząc przy tym bezwzględnie wszystko co stało jemu, a właściwie im dwojgu na drodze. Poszli w różne strony dopiero, gdy opatrzyli się jako znani wróżący. Pomyślałam, że jest totalnie kiepsko, skoro zaledwie po paru latach historia zatoczyła koło. To moja opinia, tyle ode mnie, takie są fakty. Apeluje do wypowiadających się tutaj, zachowajcie elementarną kulture. Wulgaryzmy czy chamstwo, to gruba przesada!

groszek

To ile ten rodin mial bab?

wiem

Przecież (usunięte przez moderatora) mają romans. Swój swego kryje i broni. Ta bezczelna dziewucha ma nadal czelnośc dzwonic po ludziach, po wróżkach i proponowac 50 zł za godzinę. Wstydź się (usunięte przez moderatora)!!! Wiem,że to czytasz i mam nadzieję,że wnet dostaniesz to na co zasłużyłaś. Pójdziesz do Kosmiki się realizowac tam jest podobny stragan do tego w którym żyjesz. A i jeszcze jedno dziwie Ci się,że po tym jak potraktował Cię (usunięte przez moderatora)dalej za nim latasz jak cma w ogień. Jak Ci nie wstyd? Obudź się dziewczyno bo warzywniak czeka! Troche pokory nadęta babo!

Eliza

karma - 2013-05-08 09:19:11 Pan "prezes" zawsze wysługiwał się zapatrzonymi w niego kobietami, które z własnej nieprzymuszonej woli dawały się wykorzystywać i ponosiły konsekwencje... Spotykają się dwaj właściciele firm: - Słuchaj, ty swoim pracownikom jeszcze wypłacasz pensję? - Nie. - I ja też nie. - A oni i tak przychodzą do pracy? - No przychodzą. - U mnie też. - Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

karma

była

(usunięte przez moderatora) nic mi nie obiecywała. Jeżeli padały jakiekolwiek obietnice i to bez pokrycia, to ze strony innej osoby. Każdy kto pracował w tej firmie wie. (usunięte przez moderatora) ma swoje wady - jak każdy. Nie można jej jednak odmówić zaangażowania. Powtarzam: w tej chwili uwaga większości jest skierowana na nią, a powinna być gdzie indziej, lub na kogoś innego. Zastanówcie się nad tym, bo wiem co mówię. Niestety wiem.

Do była zgadzam się danka nie jest właścicielką, tylko przez wiele miesięcy jak jej nie było to pieniądze wpływały, prędzej czy później ale wpływały. (usunięte przez moderatora)swoją obecność zaczynała od wielkich zakupów, ekspres do kawy, lodóweczka, fotele, zegary itp itd, to wkurza ludzi bo wszyscy wiedzieliśmy, że jest ciężko. Była piszesz, że zdechłych psów nie będziesz wieszać na (usunięte przez moderatora), powiem Ci tak twarda jesteś! na tyle co Ci naobiecywała i jak ostatnio Ciebie potraktowała jeszcze masz wobec niej empatie.

groszek

Glowa siwieje (usunięte przez administratora) szaleje.Zgadzasz sie Rojek ze mna.

była

Pamiętajcie, że (usunięte przez moderatora)nie jest właścicielką spółki. To nie ona zalega nam pieniądze tylko spółka. Skoro piszemy tutaj o faktach, to piszmy o faktach. (usunięte przez moderatora) jest także czarnym wyrobnikiem, na którym w tej chwili skupia się cała agresja, a powinniśmy skierować ją w inna stronę. Prezes wciąż chodzi z szerokim uśmiechem na twarzy. Nie oceniamy tutaj ludzi, tylko miejsce i warunki pracy. A te rzeczywiście są beznadziejne. Ja też czekam na kilka wypłat, na jednak zdechłych psów wieszać nie będę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa