Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Opinie o Air Liquide Polska Sp. z o.o.

K-w

2.5 to według Ciebie super pensja?

Cześć Leszku, tak, obecnie prowadzonych jest kilka procesów rekrutacji na różne stanowiska (m.in. na stanowiska przedstawicieli handlowych, do działu HSE, do działu kontrolingu finansowego). Jaki dział lub stanowisko Ciebie interesuje? Wyślij do nas swoje cv rekrutacja@airliquide.com. Co do przebiegu procesu rekrutacji, jak tylko otrzymujemy cv, analizujemy je pod kątem aktualnie prowadzonych rekrutacji lub szerzej pod kątem możliwości rozwoju w naszej firmie. Możliwe jest u nas rozpoczęcie przygody z Air Liquide w formie praktyki lub stażu. Po otrzymaniu i analizie cv kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, by umówić pierwsze spotkanie. Odbywa się ono zazwyczaj w siedzibie naszej firmy. Jeśli kandydat jest z bardzo daleka, to może być one prowadzone w formie video call. Podczas takiego spotkania rozmawiamy o dotychczas zdobytym doświadczeniu i zainteresowaniach zawodowych, o tym, jak kandydat chciałby budować swoją karierę zawodową, w jakich obszarach chciałby się rozwijać, co go/ją motywuje. Jego celem jest lepsze wzajemne poznanie się. Gdy to spotkanie wypadnie pozytywnie, zapraszamy na kolejne spotkanie już z szefem działu, do którego odbywa się rekrutacja. Tu oprócz rozmowy także o doświadczeniach zbliżonych do tych, które mogą pomóc w pracy w danym dziale, jest możliwość uzyskania szerszych informacji nt. zadań i specyfiki pracy w danym zespole. Po tych spotkaniach podejmujemy decyzję i jeśli jesteśmy na tak, zarówno my, jak i sam kandydat, proponujemy zatrudnienie w Air Liquide. Spotkań i rozmów kwalifikacyjnych może być kilka, w zależności od tego, na jakie stanowisko prowadzona jest rekrutacja. Zawsze jednak uczestniczą w nich z naszej strony przedstawiciele Działu HR oraz Biznesu.

Sales rep

Jak wygląda praca w dziale handlowym na stanowisku specjalisty ds. sprzedazy? Plusy, minusy? Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi, zastanawiam się nad zmianą pracy wlasnie na Air Liquide. Narzedzia pracy ok?

Anonimo

Jak wygląda praca w AirLiquide na stanowisku PH? ambitne ale realne cele? jaki klimat panuje w firmie? No i w końcu jak prezentują się zarobki oraz jakie auto?

Air Liquide Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Pracuj bez pośpichu

Chyba Ty...

Jaka była przyczyna tych odejść pracowników?

Test
@Adam

Test

Agata

@Obiektywna, bardzo interesująca opinia, która na pewno okaże się pomocna dla wielu osób szukających dla siebie miejsca na rynku pracy. Oczywiście Ty możesz mieć poczucie utraconych korzyści porównując swoją obecną sytuację w Air Liquide Polska z poprzednimi warunkami. Natomiast dla osób podejmujących swoją pierwszą pracę zawodową mogą być to bardzo atrakcyjne warunki i sprawią, że propozycja zostanie przyjęta z satysfakcją.

Obiektywna

Napiszę obiektywnie, zgodnie z odczuciami, bo być może będę mogła przez to komuś pomóc w wyborze. Firma była w porządku, ale już dawno straciła swoje walory (pensje staneły w miejscu, no może poza kosmetycznymi poprawkami, a pakiet socjalnyc w dzisiejszych czasach, to już nic niezwykłego). W dodatku firma w ostatnim czasie traci najcenniejszych pracowników (zwłaszcza w dziale technicznym i handlowym), a przeciętniacy przepychają się łokciami, co ogólnie psuje atmosferę.

Agata

@Lolek, dziękuję za Twoją wypowiedź. Jak widzisz komentarze osób, którym w firmie praca nie do końca odpowiada są rozległe. Ty zaś uważasz, że są to osoby, które nie doceniają tego, iż Air Liquide Polska to dobra firma. Czy wobec tego podzielisz się bardziej swoją opinia na temat pracy w tej firmie? Co skłania Cię do takiej a nie innej oceny?

Lolek

Niestety wielu pracowników nie docenia faktu , że pracuje w dobrej firmie.

Agata

@Butlarz, jeżeli jesteś pracownikiem Air Liquide Polska, to proszę Cię o przedstawienie swojego całego doświadczenia z tym pracodawcą. Jaka atmosfera występuje w tym miejscu pracy? Polecasz zatrudnienie w tej firmie?

Tyler

Tak się przyglądam tym wpisom i lekko nie dowierzam tym opiniom...Mam wrażenie, że ktoś tu zarządza tymi opiniami...:-)

Agata

@Manago, czy wraz ze stażem w Air Liquide Polska Sp. z o.o. i podnoszonymi kwalifikacjami jest szansa na podwyżkę lub awans na wyższe stanowisko? Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Polecasz ją jako pracodawcę? Czy pracodawca organizuje naukę języków obcych swoim pracownikom?

alien
@Agata

są dopłaty do kursów jezykowych

Agata

@KM, co możesz powiedzieć o samych warunkach zatrudnienia i atmosferze występującej na co dzień w Air Liquide Polska Sp. z o.o.? Czy te aspekty Twojej współpracy z firmą są satysfakcjonujące?

HKali
@Agata

jak dobrze zaraportujesz, to możesz szybko awansować. pensje rosną, ja w zeszłym roku miałam na już na dwa bilety do kina.

Berg
@Agata

Pieniądze są okej, co roku są podwyżki. Jest tez roczna premia, co daje raz do roku nieco więcej niż 13 pensji.

Arlekin
@Agata

Powiem tak - pracowałem w kilku korpo w Krakowie, w Air było dość rodzinnie. Nie jestem już z nimi z powodów osobistych.

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jakie warunki firma oferuje na stanowisku specjalista ds. sprzedaży gazów technicznych? Pojawiło się takich kilka ogłoszeń na Polskę. Kolejne pytania, jak atmosfera w pracy, jak kadra zarządzająca, w jakim stopniu korporacyjność wchodzi w ludzi oraz premie... Ambitne czy realne? Samochód do celów prywatnych można używać czy jednak tylko w celu wykonywania danych obowiązków? Dziękuje za odpowiedź.

Manago
@Zainteresowany

Z wyższym i językami ze 3k na rękę spokojnie wyciągniesz

kozak
@Zainteresowany

na pewno nie 3koła, kolega był na rekrutacji i 5 na rękę bez premii nie było problemem

KM

1. Na święta są zawsze cukierki. 2. Jest darmowa kawa, cukier i mleczko. 3. Można poplotkować z przełożonym o różnych sprawach. 4. Dostałam nawet długopis firmowy, bo kalendarzy niestety już brakło.

Agata

@dyzio, obecnie firma rekrutuje na takie stanowiska jak : Specjalista ds. Kontroli Jakości, jeżeli pytasz o zasady rekrutacji to dużym skrócie by spełniać ich oczekiwania, musisz : posiadać studia z chemii, być gotowym do podjęcia pracy w dwóch zmianach porannej i popołudniowej oraz posiadać doświadczenie. Jeżeli jesteś z Krakowa to główna siedziba firmy się tam mieści. Możesz zawsze osobiści ich odwiedzić i zapytać o wszelkie informacje.

dyzio

Widzę, że w Dąbrowie Górniczej poszukują project managera do instalacji gazów technicznych. Jak wygląda rekrutacja?

Zam

No jak wygląda, normalnie zajmujesz się kontaktami z klientami i sprzedajesz różne rzeczy, czasami negocjujesz, bywa bardzo różnie w tym momencie, ale premie super

florek

jeśli chodzi o pracęw air liqudie to poszukują obecnie ludzi głównie na logistykę i tam też polecałbym Wam pracę . Po za tym oczywiście tak jak piszecie jet umowa

@florek

Czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda praca w dziale handlowym . Na stanowisku przedstawiciel handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o Air Liquide Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Air Liquide Polska Sp. z o.o.