Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Opinie o Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, wysłałem swoje CV na stanowisko "Młodszy Specjalista ds. Produktu - International Graduate Development ALLEX Program". Jestem studentem trzeciego roku i chciałem zapytać czy istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Dzień dobry, jeśli chodzi o powyższe stanowisko szukamy osoby dostępnej w pełnym wymiarze czasu pracy. Większość naszych staży nie przewiduje pełnego wymiaru godzin, zapraszamy do aplikacji. :) Aktualne oferty pracy są dostępnie na naszej stornie karier. Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/

Jana

Czesc, kilka dni temu aplikowałam na role stażystki w dziale HR. Jak szybko firma się odzywa do kandydatów? Zależy mi na stażu tylko na okres 1 miesiąca, moze to mnie wyklucza?

@Jana

Dzień dobry, w przypadku stażu do działu HR szukamy osoby, która będzie dostępna minimum 3 miesiące, a docelowo zostanie z nami na dłużej. Kontakt z kandydatami zazwyczaj ma miejsce po upływie około tygodnia od publikacji ogłoszenia. Pozdrawiamy! :)

Jana
@Air Liquide Polska Sp. z o.o.

dziękuję za odpowiedź

dżemix

Proszę czy mogą się wypowiedzieć osoby które zaczynały w tej firmie jako stażysta ? Jaka atmosfera jest w pracy w ostatnim czasie?

@dżemix

Ponad 3 lata temu zaczynałem jako stażysta - dziś pracownik na umowie o pracę. Atmosfera w pracy jest świetna i gorąco polecam tę firmę. Poza wypłatą jest premia roczna, premia świąteczna, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dodatkowy plan emerytalny, dostęp do platformy mybenefit i wiele innych korzyści. Wbrew tego co tu niektórzy piszą, szkolenia są łatwo dostępne - wystarczy zgłosić chęć. Firma dofinansowuje również naukę jezyka np. angielskiego. Możliwości rozwoju jest naprawdę sporo poprzez różne pogramy prowadzone w firmie np. związane z ciągłym doskonaleniem lub program dla ekspertów :)

Wszystko się zgadza. Dziękujemy za szczerą opinię! :)

Jestem nowym pracownikiem i faktycznie wszystko się zgadza, atmosfera świetna firma szanująca ludzi. Jednym słowem POLECAM!

Bardzo dziękujemy za opinię! :)

??????

Witam. Jestem zainteresowany stanowiskiem Przedstawiciela Handlowego. W wymaganiach jest wzmianka o wysokim poziomie języka angielskiego - czy oznacza to pracę głównie z klientami anglojęzycznymi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Karol
@??????

Jakiś czas temu miałem rozmowę telefoniczną z HR na przedstawiciela handlowego i dowiedziałem się że głównie pracuje się z klientem polskojęzycznym, ale angielski na pewno jest konieczny, jeśli zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, ponieważ jest to firma międzynarodowa.

Irena
@Karol

A tak w ogóle to o co pytali na rekrutacji? Jak to wyglądało?

Karol
@Irena

Oprócz standardowych pytań (doświadczenie, motywacja, oczekiwania, kiedy moge zacząć itp.) sprawdzali tez umiejetności sprzedażowe, angielski, kazali przytoczyć jaką sytuacje problematyczną i czy udało mi się wdrożyć jakieś usprawnienia. Ogólnie rozmowa bardzo sympatyczna i na temat. Bez spiny i zbednych pytan.

Air Liquide Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Po jakim czasie od zakończenia ogłoszenia np. na pracuj.pl zaczynacie Państwo kontaktować się z potencjalnymi kandydatami ?

Damian
@Zainteresowany

A kiedy wysyłałeś CV i ile już czekasz?

@Zainteresowany

Dzień dobry, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od rodzaju stanowiska oraz od ilości nadesłanych aplikacji. Pierwsi kandydaci bardzo często są kontaktowani już po upływie około tygodnia od publikacji ogłoszenia. Pozdrawiamy! :)

@Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Czy została już może wybrana osoba na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży rynek spożywczy i farmaceutyczny na Wielkopolskę i sąsiadujące województwa ? Czy rekrutacja jeszcze trwa ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry, rekrutacja na to stanowisko jest już zamknięta. Aktualne oferty pracy są dostępnie na naszej stornie karier. Zachęcamy do aplikacji:) Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/

Filip

Dzień dobry, aplikowałem kilka dni temu na staż w dziale controllingu, w pierwszej rozmowie Pani z HR powiedziała ze kolejnym etapem jest test ze znajomosci excela. Ktoś miał z nim styczność? Czego się mozna spodziewac?

Damian
@Filip

Hmmm, pewnie sprawdzą jak znasz Excela? :D Wybacz, nie mogłem się powstrzymać. :) Jak oceniasz pierwszy etap? O co pytali?

Kinga

Czy jest możliwość pracy zdalnej a stażu?

@Kinga

Dzień dobry, większość staży w Air Liquide Polska Sp. z o.o. odbywa się w trybie hybrydowym. Szczegółowe informacje o trybie pracy, zawarte są w treści ogłoszenia w sekcji ,,Oferujemy". Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania!

Jan

Fajna firma, super ludzie, zarobki ok.

jaaa
@Jan

zarobki ok tzn ? PH na jaka podstawę może liczyć ?

Dhee
@Jan

Zarobki ok??!! Śmiechu warte. Może nowi pracownicy....

Alicja
@Dhee

To aż tak źle tutaj zarabiacie? Możesz napisać ile, czy nie za bardzo?

@Jan

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

@Dhee

Zarobki dla pracowników z dłuższym stażem są śmieszne. Nowi pracownicy dostają pensję wyższe, niż osoby które są w firmie od lat

Radek

2 tygodnie temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko technika. Jestem zadowolony z rozmowy rekrutacyjnej, pani z HR odpowiedziala na moje wszytskie pytania. Firma ma duzo dodatkow, premie, opieke medyczną i auto sluzbowe również do własnego uzytku. Niestety nie zaprosili mnie na ostatnią rozmowe z kierownikiem ale firma wydaje sie ok. Myślę ze bede jeszcze probowal za jakis czas, jesli pojawi sie podobna oferta.

@Radek

Bardzo dziękujemy za opinię i udział w rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do śledzenia aktualnych stanowisk pracy na naszej stronie internetowej w zakładce: Kariera. Bezpośredni link: https://airliquide.pracujunas.pl/

Praktyki

Czy istnieje możliwość odbycia praktyk w Air Liqiude Polska w okresie wakacji? Jesli tak to w jakich działach? Nie widzę żadnych informacji na stronie.

@Praktyki

Dzień dobry, obecnie firma nie prowadzi programu praktyk, jednakże jest możliwość ich zrealizowania w ramach stanowiska stażowego. Listę aktualnych rekrutacji znajdzie Pan/Pani na naszej stronie internetowej w zakładce: Kariera. Zapraszamy do aplikowania! Bezpośredni link: https://airliquide.pracujunas.pl/

Xxx

Z firmą miałam do czynienia tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzień przed rozmową wysłano do mnie zagadnienia, które mogą się przydać na rozmowie. Pracowałam w innej branży, więc wcześniej ich nie znałam. Na rozmowie była osoba z HR, oraz spózniona osoba z działu w ktorym miałabym pracowac (osoba z hr zadała kilka pytań podczas nieobecnosci kierownika działu, przez co musiałam 2 razy odpowiadac na te same pytania kiedy kierownik się pojawił).Rozmowa odbyła się w 80% po angielsku, o czym nie zostałam uprzedzona wcześniej. Aplikowałam na stanowisko juniora, jednak wymagano na rozmowie specjalistycznej wiedzy i rozmowy o niej w jezyku angielskim. Na rozmowie nie czułam sie komfortowo, przypominala bardziej przepytanie z wiedzy branzowej, z ktorą wczesniej nie mialam do czynienia jak mozna bylo wywnioskowac z mojego cv. Ponadto osoba z hr swoje "last question" zadawała około 10 razy. Po rozmowie zostałam zapewniona ze niezaleznie od wyniku dostane informacje zwrotna do dwoch tygodni. Minal juz miesiac zadnej wiadomosci jak nie bylo tak nie ma. Podsumowujac rozmowa jedna z gorszych jakie miałam. Spóznienia mogą się zdarzyć jednak wypada się dopytac jakie pytania juz padly a nie powielac je bez wczesniejszego rozeznania. Ciężka atmosfera na spotkaniu, szukanie specjalisty z wiedzą branżową na stanowisko juniora, 0 odpowiedzi po spotkaniu.

@Xxx

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że spotkało Panią takie doświadczenie, jednakże powyższy komentarz nie dotyczy spółki Air Liquide Polska. W przeciągu ostatniego roku nie prowadziliśmy rekrutacji na stanowiska juniorskie w języku angielskim. Dodatkowo nie wysyłamy mailowo zagadnień, które będą poruszane na spotkaniu, wspominamy o nich podczas rozmowy telefonicznej. Prosimy o informację, na jaką dokładnie rolę Pani aplikowała?

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się jak zmienić pielęgniarkę, która w ramach projektu przychodzi do taty na wizyty domowe, niestety jest bardzo nie kompetentną osobą i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, co doprowadziło tatę do bardzo ciężkiego stanu.

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, jest nam niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji, jednakże w Air Liquide Polska Sp. z o.o. nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko: Pielęgniarka. Komentarz zapewne dotyczy jednej ze spółek grupy Air Liquide: VitalAire bądź NZOZ Medyk Sp. z o.o. W celu rozwiązania problemu prosimy o kontakt z Państwa opiekunem.

Kajetan

W zeszłym tygodniu miałem rozmowę na program rozwojowy Alex czekam na info czy dostane się do kolejnego etapu. Na rozmowie było kilka pytań po angielsku, myślicie ze mocne B1 wystarczy, aby dostać sie dalej? Sam program wydaje sie byc bardzo interesujący, a rozmowa na plus.

Studentka

Szukam stazu w HR i widzialam, ze szukaja dwóch osób. Warto? Zależy mi na zdobywaniu nowej wiedzy i doswiadczenia by po jakimś czasie objąc samodzielne stanowisko. A ze stażami bywa różnie..

Kacper P

Tydzień temu na targach pracy miałam okazję rozmawiać z Paniami z Air Liquide odnośnie programów rozwojowych w firmie. Ciężko się tam dostać? Ma ktoś jakieś info?

Dołączylem własnie do firmy na staz. Narazie jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie w kolejnych miesiącach. Jakie sa szanse na umowe o prace po stazu?

Kostek

Byłem ostatnio na rozmowie stanowisko do działu obsługi klienta, ale mam chyba jeszcze za malo doświadczenia. Czekam na ich odpowiedz. Niemniej rozmowa na plus i maja dobre benefity. Czy ktoś może potwierdzić bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ze w pakiecie medycznym sa jakies znizki do dentysty?

Czy może ktoś powiedzieć ile zarabia Asystent projektanta na samym początku oraz ile może zarabiać docelowo?

XYZ

W tym tygodniu brałem udział w rozmowie na Przedstawiciela Handlowego. Wrażenie po rozmowie bardzo pozytywne. Czekam jeszcze na informację czy zaproszą mnie do kolejnego etapu. Brał ktoś udział w rekrutacji na to stanowisko? Czego można się spodziewać na ostatnim etapie?

Czy w Air Liquide Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Wojtek

Wystepuja jesli sobie je sam zrobisz

Tak, co rok jest wypłacany bonus świąteczny dla wszystkich pracowników. Paczki są dla dzieci na mikołaja. Dla pracowników były paczki w zeszłym roku zamiast wigilii, bo nie można było się wtedy spotykać

@pracownik

Tak, w tym roku była świetna paczka! Ledwo doniosłam do domu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Air Liquide Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Air Liquide Polska Sp. z o.o.