Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Opinie o Air Liquide Polska Sp. z o.o.

kalmis

Umowę na start dostaniesz @jarek, nie musisz się o to martwić, no ale na początku możesz liczyć co najwyżej na umowę na okres próbny, Sprawdzisz się to nie ma problemu abyś miał umowę o pracę.

jarek

lepsza jakość narzędzi do pracy nijak mnie nie przekonuje. Ważne, by firma płaciła więcej niż konkurencja i dawała umowę na start, ale o to w Ait Liquide chyba się nie trzeba martwić :))

eng

@kitek takie same narzędzia pracy zapewnia też konkurencja, tyle że w Air Liquide są lepszej jakości. Ciekawa jest oferta pracy na stanowisko elektromechanika ale wymagają minimum 5 lat doświadczenia w przemysłowych służbach utrzymania ruchu lub firmach serwisowych

kitek

tak no warunki na przedstawicieli handlowych faktycznie są podobne, ale tutaj fajne jest to, ze zapewniają bez zająknięcia umowę o pracę oraz narzędzia takie jak telefon, laptop, samochód!

Air Liquide Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Lilly

A kiedy niby widziałeś ofertę na to stanowisko, bo ja przeglądałem ostatnio fora i portale z pracą i na nic Air Liquide się nie natknąłem. Może to dzisiaj się coś pojawiło... Będę wdzięczny za jakieś dalsze informacje w kwestii pracy u nich. Ps. rozumiem, że atmosfera jest znośna tak samo jak warunki do rozwoju?

Tommy
@Lilly

Na stronie głównej firmy w zakładce "Kariera" ---> Oferty Pracy (pod latarnią najciemniej).

Tommy

Witam, Przeglądając oferty pracy w Air Liquide zauważyłem, że od dłuższego czasu szukają przedstawiciela na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Technicznych. Proszę o info ( od osób, które pracują lub pracowały na takim lub podobny stanowisku)odnośnie wymagań, targetów, realności stawianych celów sprzedażowych no i zarobków ( chodzi o przedział, a nie o konkretną kwotę). Jak traktowani są i jak często "wymieniani" pracownicy takiego działu.

florek

widziałem ostatnio , że Air Liquide poszukuje pracowników, a raczej stażystów do działu klienta. Główne wymagania dla takich osób to: wykształcenie techniczne (student ostatniego roku, absolwent), praktyczna znajomość AutoCAD, umiejętność czytania schematów P&ID, mile widziana obsługa zaawansowanych funkcji Excel,

Lis

Air Liquide jest OK. Pracuje tam od niedawna, ale po opiniach pracowników słyszę, że jeśli jesteś wart, to firma w Ciebie inwestuje i masz umowę. Był podobno gość, który niestety był kombinatorem. Dla takich nie ma miejsca

oleś

czy cały czas jest zatrudnienie przez agencję? kiedyś pracowałem przez agencję ale było przejęcie pracowników po pewnym okresie ale to też pracodawca musi wyrazić chęć zatrudnienia.. może po prostu Air tego nie chce.. nie miałem styczności z tą firmą ale pracowałem jako kontroler jakości i widzę że mają też ogłoszenie.. pracował ktoś na tym stanowisku?

adas

ja rowniez potrzebuje informacji na temat pracy w Air Liquide Polska Sp. z o. o. Dajcie znac w jaki sposób mierzone są wyniki pracy i jak często oceniane? Jakie dostępne są długoterminowe możliwości kariery i w jaki sposób firma wspiera kwalifikacje u pracowników? warto aplikowac? Bede wdzieczny za kilka podpowiedzi :-)

florek

wiem , że to może dziwne o co zapytam jednak zainteresowałem się ofertą pracy z Air Liquide związaną z przedstawicielstwem medycznym. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się w ogóle , że w firmie zajmującej się głównie gazami znajdę coś w swoim kierunku wykształcenia, a jednak się udało. Możecie powiedzieć o warunkach jakie są na tym stanowisku?

Czyli jak w większości firm, jak ktos sie stara i jest ambitny, to go pewnie Air liquide odpowiednio doceni, a jak ktos się obija to wiadomo.

los banditos

Zarobki sa naprawde w porządku. Jesli pracujesz i sie starasz, to nie możesz narzekać. Goście widocznie chceli od razu stołki dyrektorskie, albo byli leniwi. Szkoda gadać.

cent

wolałbym byc parkingowym niz pracowac w tej firmie

Artur

Dokładnie, też słyszałem, że to jest solidna firma. Dlatego troche się zastanawia mnie Twoja opinia. Może Ty nie przypasowałeś do firmy?

Pzn

Może ktoś przybliżyć warunki pracy handlowca? Cele, zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Air Liquide Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Air Liquide Polska Sp. z o.o.