Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

2.4/5
Na podstawie 41 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Pracownik1212

Zajmij się robota a nie oczernianiem ludzi w Internecie!!!tragedia. Firma ok.

Weronika

@Szofer, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy? Rozumiem, że firma Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe, spełnia oczekiwania pracowników. Czy oferowane są jakieś benefity?

Szofer

Dobra Robota. Polecam Firmeeeeeee.

Olek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata ?

Czy po rozmowie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Radlin
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy KIEROWCA KAT. C / C+E
HR Support
Oli

Dopuki ztrudni zlodzieji co firme okradajom to nie bendzie dobrze

apacz
@Oli

Co masz na myśli to mowiąc ? Ukrainców ? czy ogolem kradzieji ?? bo mialem tam jechac pytać sie o prace jako świeżak !

Weronika

@Kamil a na jakie informacje od kierowców czekasz? Mają dać Ci znać o ewentualnych rekrutacjach, a może mają zapowiedzieć Ci w firmie? Daj znać, co dokładnie masz na myśli. A może już jesteś po wizycie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Wszystkie informacje będą pomocne dla pozostałych osób poszukujących pracy.

Weronika

@Kamil a czy Ty jesteś pracownikiem Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Możesz opowiedzieć Twoje własne doświadczenia związane z pracą właśnie w tym miejscu? Jak wiesz - dla osób, które są zdeterminowane, aby znaleźć dobre miejsce pracy, takie informacje są kluczowe i to właśnie ich poszukują.

Kamil
@Weronika

Niestety nie wlasnie tez chce tam zawitac w tym tygodniu oferte pracy porozmwiac ale czekam na info od obecnych kierowcow ...

Kamil

coś mało rozmowni panowie i panie ....

Weronika

@Koczkodan, jesteś zainteresowany pracą w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Jeżeli znajdziesz dla siebie interesujące w Twojej ocenie stanowisko pracy w tej firmie, na które zdecydujesz się aplikować, to proszę Cię o zamieszczenie takiej informacji na tym forum.

Sławek

Firma bardzo pozytywnie podchodzi do pracownika, najbardziej podobało mi się to, że już pierwszego dnia dostałem samochód służbowy :D I jak tu ich nie polecać? :D

tak to wygkada
@Sławek

dobre czasy juz sie skonczyly wszyscy co tam dlugo robili to odeszli lub sa na wypowiedzeniu teraz tam UA jest numero uno h...j nie firma a kasa pfff smieszna nie mowiac ze trzeba lojalke podpisac na ubezpieczenie auta sluzbowego TAK!! wlasnie jest

Pitbul
@tak to wygkada

To poprostu trzeba mu zajrzeć i odzyskać swoje pieniądze, bo przecież daje całe ubezpieczenie w koszty

@tak to wygkada

co to znaczy, że "trzeba lojalke podpisac na ubezpieczenie auta sluzbowego. Nigdy o czymś takim nie słyszałe w żadnej firmie

Koczkodan
@tak to wygkada

A ilu zatrudniają Ukraińców w stosunku do Ziomów??

Jo

To juz sie nazywa SASZA TRANS a ci co ram pracuja to to samo powiedza

Weronika

@ŚLĄZAK, za co kierowca w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe jest odpowiedzialny? Napisałeś, że nałożonych jest na niego dużo obowiązków. Mógłbyś je szerzej opisać? Te informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad posadą kierowcy w tej firmie. Na jakich warunkach opiera się współpraca kierowcy z tym pracodawcą?

Weronika

@Alfred, napisałeś, że aktualna sytuacja w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe nie jest najlepsza. Co, Twoim zdaniem zmieniło się w firmie na gorsze? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? Mógłbyś przedstawić warunki zatrudnienia jakie pracodawca oferuje swoim pracownikom?

Alfred

Firma kiedys ok teraz to dno. Sami ukraincy i weekendy w budzie. (usunięte przez administratora) z nimi

Byly

Byla dobra firma z podkresleniem na BYLA.

Weronika

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. @Sławek pisze o samochodzie służbowym, który dostał od Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe pierwszego dnia pracy, natomiast @Blabla nigdy nie słyszał o takiej sytuacji. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

bvgb

@Blabla on po prostu zapytał bo nie wie :P a czy szukają kogoś teraz do pracy z Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Prosze o informacje bo usilnie poszukuje zatrudnienia od kilku miesięcy... :/

Blabla

Stary co ty palisz? Pracowałem tam trochę ale czegoś takiego nie słyszałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

• Jak się pracuje w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe
  • ul. Józefa Rymera 104A