Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Jakie wartości są cenione w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

W sumie wartosci sie nie docenia, najlepiej jakbys siedzial miesiac w kabinie,pracowal za darmo i nic nie oczekiwal. Pod myjnia stoisz na wyciagnieyej karcie ,,out,, na pauzie wekendowe stoisz pod myjka po 5/7 godzin. Brak nawet rekawiczek roboczych,porazka.nie polecam

Kiero

Dokladnie, polskiego kierowcę ma się tak samo za nic jak Ukrainca, który przyjechał siedzieć dwa miesiące w aucie. Staż pracy tez już bez znaczenia bo doskonale widać, ze wszystko zależy od tego jak się układa ze spedem. A wielcy prezesi udają, ze nic się nie dzieje - spedycja jest swieta i ma zawsze racje a do je..nia jest głupi szofer, zawsze winny. Na szczęście to nie ostatnia firma, sa jeszcze takie które szukaja Polaków z doświadczeniem :)

Driver

Jedynie dobra "wazelina", to przyszłość w tej firmie ????????????

Driver
@Marcin

Zapomniałeś dodać, że jak stoisz w kolejce godzinami w sobotę pod myjnią, to szefy lub ich znajomki potrafią postawić swoje osobówki bez kolejki do wypieszczenia. A Ty stoisz jak baran, a chciałbyś po trasie do domu jechać, ale nie, bo vipy mają swoje prawa i mają gdzieś twoje potrzeby! Ale to jest medialna firma, na FB w mediach wszędzie ich pełno. Muszą się pokazać, tylko za kulisami jest znieczulica i nierzetelność za wykonaną pracę.

P.Rogozinski

Nie polecam 5 lat robiłem za dobrych czasów,kase zabierajà na każdym kroku,często się nie zgadza na koncie,tylko oszczędnośc paliwa najważniejsza,atmosfera tragedia w tej firmie,sami ukraińcy.nie polecam.

Ralph

Czy ktos może powiedzieć coś na temat pracy w biurze, a konkretniej jako dyspozytor ? Jakie warunki , jakie wymagania i czy mozna liczyć na uczciwe i atrakcyjne wynagrodzenie?

@Kami

Wyczuwam nutkę sarkazmu :) Aż tak źle?

Most

Witam, za czasów Marka Sachs,jak rządził i miał wiezę o tym co się dzieje w firmie pracowało się dużo lepiej. Młodzi wzięli stery jest atmosfera fatalna liczy się tylko kalkulator, a wychodzi na to że nie potrafią. Przykład, mycie czystego zestawu bo piątek i trzeba umyć, Man tgx 500 lata na robocie gdzie nigdy ładunek nie przekracza 15 ton, a za przepał zabrać kierowcy, brak możliwości parkowania na płatnym parkingu i trzeba szukać miejsca km lecą. Marek Sachs to jest szef. Młodzieży jeszcze dużo brakuje, szacunek do pracowników bez kierowcy nie ma transportu.

Byly
@Most

Kolego pomysł po co mycie czystych aut. Są dwie firmy w jednej. Tu o fakturki chodzi. Do tego obciążanie za paliwo nie zgodne z prawem. Młotków też nie płacą czyli wyrównań. Chłopcy co się pozwalniali dostali zalegla kasę oczywiście po wizycie w sądzie.

EDEK z cysterny
@Most

To jak Ci nie pasuje to się zwolnij Wszędzie są cięcia kosztów (usunięte przez administratora)

@Most

Ale to wszyscy wiedzą że mlodzi dostali władzę to im woda sodowa uderzyła! Nie długo tylko Ukraińcy beda tam pracować!

Mirek najstarszy
@Piotr Wolak

powiem Ci mi pasuje ze pracuja ukaincy. Polacy sa zwiśni i cały czas im coś nie pasuje. Ukrainicie Ci przynajmniej pomoze jak cos potrzebjesz a polak Cie jeszcze kopnie

Słyszałem
@Mirek najstarszy

Co Ty gościu farmazonisz, liczysz na kawke czy poklepanie po plecach? Na parkingu jak ciśniesz po braciach S, kierownikach i Ukraińcach, jakoś nie widać Twojego zadowolenia z przyjezdnych pracowników i sytuacji w firmie.

Adam Dubler
@Piotr Wolak

przynajmniej to są normalni ludzie z tych ukrainitów a nie tak jak Ty pierwszy dzień w pracy i rozpierdolisz bramę

@Adam Dubler

Z kogo winy rozwalilem bramę? Naucz się przepisów.(usunięte przez administratora)! Tam sami kapusie pracują. Daja buziaki szefa

Adam dubler
@Piotr Wolak

Jak byś miał pojęcie o zawodzie kierowca to byś bramy nie przestawił. Z Ciebie jest pseudo kierowca

@Adam Dubler

Jestes taki sam jak te dzieci właściciela tzn jedno wielkie Zero. Widziałeś jak to się stało?

@Piotr Wolak

oczywiscie ze to widziałem jak zobaczyłem Ciebie to pomyslalem co taka sierota moze robic w takiej ciezarowce

Ty to człowieku idź się leczyć czym prędzej bo za chwile nikt Cię nie weźmie do roboty każdego opisujesz na internecie Jak ja bym był szefem to bym Cię nie zatrudnił nawet jak byś mi płacił co masz tak łeb (usunięte przez administratora)

Bysiu
@Most

Kolego nie takie bosy były w w-awiu a teraz biedę klepią tak skończą rządy młodych. Pan Marek stworzył wspaniała firmę a młodzi nigdy tego nie poszanuja. Niestety takie są realia polskich firm

Bysiu
@Piotr Wolak

Ciekawe który z młodych podszywa się pod dublera????

Zysiu
@Bysiu

tez tak mysle ze to oni pisza bo maja na to czas zeby s ie jakims kierowca zajmowac co nie przerobil dnia mysle ze u nich jest takich masa

Starszyzna
@Most

Jest wporzo. Bywa różnie jak w każdej firmie.ja złego słowa nie mogę powiedziec

@Starszyzna

Ile ci Sachs obiecał? Może wypłatę na czas

Starszyzna
@Piotr Wolak

Zawsze jest na czas.jakbys czekał na pieniądze z miesiąc jak bywa w innych firmach miałbyś powody do narzekania

@Zysiu

Mysle ze oni was (usunięte przez administratora) tym pisanie maja lepsze zajecie niz zajmowanie sie kieorwcami przeciez maja od tego luddzi oni juz nie rozmawiaja z parobkami

Czy po rozmowie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS
Radlin
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.
Piotr Wolak

Ja krótko pracowałem ale dzięki bogu nie muszę patrzeć na sachs trans. Teraz pracuje i szefa mam super. Dawid mu do pięt nie do rasta. Mam nadzieje ze się kiedyś z nim spotkam poza firmą i ciekawi mnie czy też będzie taki kozak jak na firmie

KOMANDOS

stanowczo nie polecam,minusy to że ciągle cięcia są po monecie,zero parkingów płatnych,radź sobie sam,podejście do kierowcy jak chcesz to sie zwolnij,dużo papierologi związane z tankowaniem itp.,przepały,kolizje,otarcia po kasie od razu pomimo masz ubezpieczenie 130zł,nie ważne.Ukraińców w brut i trochę,firma spada na psy.Atmosfera nie specjalna.Jedyny plus dobre auta,płacą na czas,umowa o pracę,zus płacony i składki.

Go

W jaki sposob jest Pan zastraszany??? Służymy pomocą.

Jaka jest kultura pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Obowiązuje typowy dress code?

Got

Poczytaj ponizej

W Sachs Trans nie ma kultury

Kaczor

Trzeba szukać pracy teraz to Sachsdziady szkoda gadać nie polecam tej firmy.

Mariusz
@Kaczor

Szukajcie a znajdziecie idz tam gdzie lepiej z nikim slubu nie brales

@Kaczor

Uważaj co piszesz bo Bracia Sachs straszą sprawami za słowo (usunięte przez administratora) ! Mnie już zastraszaja. Wysyłają na Mnie prawników, wysyłają emaile. PAN Marcin mnie zastrasza

Piotr Wolak

Witam to co pisze to prawa. Dzisjaj mialem ostra rozmowę z młodym szefem , chciałem go juz BIC ale gowna się nie tyka

Jak wygląda podstawa w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Bratko

Najniższa krajowa

starski

Wpisz sobie w google sachs trans zobacz zdjęcia na których są ci ludzie którzy mają tą firmę i zadaj sobie pytanie czy chciałbyś u kogoś takiego pracować? jedyne co pasuje to splunąć

@starski

Szczerze kolego to jesteś w ogromnym błędzie, ale sam twoja puenta mówi wszystko o tobie, kim jesteś i czego ci brakuje. Jak ktoś pracuje i robi to dobrze to nie ma na co narzekać. Ja jestem zadowolony.

Maciej
@starski

Jak mogę ocenić po zdjęciu, czy chciałbym u danej osoby pracować? Patrze na stronie o któreś wspominałeś, ale nie widzę niczego podejrzanego. Normalna strona. Może powiesz skąd wynika Twoja negatywna ocena Sachs Trans?

@Maciej

Poprosty waszywe gęby. A przekaż jest taki je..... baj jesteście bandą frajerów. To widać na zdjęciu a najgorszy jest pustak marcin

pracownik biurowy

W biurach panuje strasznie sztuczna atmosfera, którą robią kierownicy. Na spedycji kierownik Adrian i Łukasz mają zero profesjonalnego podejścia do ludzi. Żeby dobrze z nimi żyć, pozostaje tylko wazelina, co czyni cześć spedytorów. W spedycji większość ludzi bez doświadczenia i wiedzy. I na takiej osoby ta firma postawiła, bo spedytorzy z doświadczeniem odeszli. Praca od godz 8 do 16, ale nie ma szans wyjść z pracy po 8 godzinach. Nawet jest to źle odbierane. Bardzo często zostajesz po 10 godzin za które nie masz zapłacone. Firma nie potrafiła po tylu latach zainwestować w porządny program dla spedycji. Pracują na Excelu (wstyd Panie Marcinie).

Maciej
@pracownik biurowy

Skoro w firmie praktykuje się zostawanie dłużej niż 8 godzin, to ciekawi mnie, czy jest możliwe, aby np. w ciągu tygodnia odebrać te nadliczbowe godziny w postaci wolnych dni? Jestem ciekaw, czy pracodawca w taki sposób rozlicza nadgodziny.

pracownik biurowy
@Maciej

Nigdy nie było takiej możliwości.

Praca
@Maciej

W tej firmie masz tyrać aż Ci braknie tchu a nie myslec o wolnym i swoich prawach. Oni sa przekonani o swojej nieomylności i o tym, ze skoro sa szefami to mogą kazać wszystko bez konsekwencji.

Drivero

Panowie jak wyglada kwestia norm paliwowych itp.??? Sa jakies obciazenia finansowe za zbyt duze spalanie??

@Drivero

Dziad firma omijać przez RYN

Norma paliwowa
@Drivero

Oho, zaczynaja zgłaszać posty bo prawda w oczy kole.

Pg

Czemu w tobie ta ironia czy zawsze towar ładnie wyglądający jest dobry albo smaczny? A tak w ogóle czy 42 złote na parkingi w Europi to jest dużo? Sam sobie odpowiedź. A jeśli jesteś mało sprytny to jest 10 euro. Pozdrawiam nieogarniete pajaca jeśli nie kuma branży. TOTALNY WYZYSK KIEROWCOW A SZCZEGOLNIE ICH RODZIN. POMYŚL CZASAMI JAK WIDZISZ LADNE OPAKPOWANIE

Jo

"Yno Synku nie zapomnij kto Cię nauczył jeździ"

Witam. Na jakich warunkach są zatrudniani kierowcy w Sachsie, i czy są przyjęcia do firmy niestety jeszcze ze skromnym doświadczeniem bo dopiero 4 miesiące na dużych na firanie

@Marcin

Jasne poyrzebuja frajerów za 800 złoty podstawy na etacie 8/8 Ukraińcy mają lepiej. A większości mają kupione prawo jazdy. I jeżdżą tylko do przodu.. POLAKÓW mają za nic. Więc .......

Jak wyglądają zarobki w Sachs Trans?

Lolo
@Nowy

Kolo 4.5/5 tysia max

Domin
@Lolo

Mam kolegę co się chwali że zarabia 9000 tysi a pracuje od niedawna . Jest to możliwe , a może mnie buja.

Weronika
@Lolo

Trzeba powiedzieć, że to już godne wynagrodzenie. A czy na takie zarobki mogą liczyć jedynie pracownicy Sachs Trans, którzy mają już całkiem spory staż, czy także i Ci, którzy dopiero tam zaczynają pracę? Napisz coś więcej o tej kwestii.

Mart
@Domin

Całkiem możliwe że tyle ma ale chyba miesiąc w kabinie:)

Weronika
@Lolo

Czy są jakieś premie? Lub dodatki np, paczki na święta?

Lolo
@Weronika

Brak paczek na swieta,niestety

Tadzio

Dla mnie jest ok , nie wiem dlaczego takie opinie , wszędzie trzeba pracować Panowie

Julia12

Witam, chciałam spytać czy jest może oferta pracy dla dziewczyny, na którą mogłabym aplikować? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Jakub

Czy Sachs Transport w dalszym ciągu rekrutuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

• Jak się pracuje w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Józefa Rymera 104A
    44-310 Radlin